Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.631
Πόντοι
22.785
:headbang: :headbang: :headbang: Δε θέλω να σ' απογοητεύσω αλλά συνήθως όταν μια γυναίκα έχει μεγάλη κλειτορίδα κάτι δεν πάει καλά...

Μπά μήν τό λές ., μέ μία κυρία πού κρατάω κάποια έπαφή πού καί πού
έχει σούπερ όργασμο ........... τής κάνης πίπα βρέ παιδί μου !!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μπά μήν τό λές ., μέ μία κυρία πού κρατάω κάποια έπαφή πού καί πού
έχει σούπερ όργασμο ........... [size=14pt]τής κάνης πίπα βρέ παιδί μου !!!!!!![/size]

Αυτά κάνεις με τον φίλο μας στη Δανάη??? :think:
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96


Μήπως θα μπορούσα να είχα μια απάντηση, τι ώρα και μετά βρίσκουμε την Τζοάνα;
 

tiop

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Μια παρέα ανδρική, πιπεράτη και προκλητική.
Φίλοι διαλεγμένοι ένας ένας.
Όλοι για έναν (εμένα)..
Ένας (εγώ), για όλους.
Κι όλοι μαζί για την απόλυτη ευτυχία του γνήσιου άνδρα. ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!
Μεγάλη τύχη να γιορτάζω την καθιερωμένη ημέρα του σκοτεινού "αντικειμένου" του πόθου μου.
Αγαπημένοι μου φίλοι σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου, που πλαισιώσατε τα ομορφότερα γενέθλια των τελευταίων 10 ετών!
Και ήταν και λευκά!
Κοπέλες απαστράπτουσες φωταγωγούσαν το χώρο ενώ οι άναρθρές τους κραυγές διεγείραν τα ερωτικά μας αισθητήρια...
Μια ωραία ατμόσφαιρα.. όπως την αξίζει το κάθε ένα απόλυτο αρσενικό. Χωρίς φαμφάρες και υπερβολές.
Αγαπημένοι φίλοι, κάποιοι άγνωστοι μεταξύ τους για λίγα λεπτά, κέφι, χαρούμενα πρόσωπα, ευχές, τσουγκρίσματα, αγκαλιές, βλέματα και άλλα πιό προσωπικά, εκτυλίχθηκαν αυτό το καταπληκτικό για όλους μας βράδυ!
Χρήστο σ'ευχαριστώ για την υποστήριξη στο σέρβις καθώς και όλο το προσωπικό του μαγαζιού.
Κύριε δισκοθέτα υποκλίνομαι στις μουσικές σας επιλογές.
Νοστιμότατη η τούρτα, δε λέω, το κερασάκι όμως..... ;)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ έστω και καθυστερημένα!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
ρε παιδια  εχω παει και εγω αρκετες φορες στο αμνεσια, οντως αξιζει το ολο σκηνικο και το ολο νταλαβερι,ποιος θυμαται στελλα και ελενη απο αλβανια, καθως επισης και το χριστινακι απο ρουμανια???, Α ΡΕ ΕΠΟΧΕΣ ΑΘΑΝΑΤΕΣ.....
ο χωρο σε προδιαθετει λες και βρισκεσαι με ενα γκομενακι και τα λετε και μετα πατε να πηδηχτειτε στο διπλανο hotel, εγω θελω να ρωτησω κατι, εχετε ερθει με καμια πουτανιτσα εκει μεσα κοντα???? να τα λετε στο τηλεφωνο συχνα??? να μιλατε με κανενα μηνυματακι???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ρε παιδια  εχω παει και εγω αρκετες φορες στο αμνεσια, οντως αξιζει το ολο σκηνικο και το ολο νταλαβερι,ποιος θυμαται στελλα και ελενη απο αλβανια, καθως επισης και το χριστινακι απο ρουμανια???, Α ΡΕ ΕΠΟΧΕΣ ΑΘΑΝΑΤΕΣ.....
ο χωρο σε προδιαθετει λες και βρισκεσαι με ενα γκομενακι και τα λετε και μετα πατε να πηδηχτειτε στο διπλανο hotel, εγω θελω να ρωτησω κατι, εχετε ερθει με καμια πουτανιτσα εκει μεσα κοντα???? να τα λετε στο τηλεφωνο συχνα??? να μιλατε με κανενα μηνυματακι???

Φίλε αν δεν είσαι λεφτάς καλό είναι να διώξεις αυτήν τη σκέψη που πέρασε απ' το μυαλό σου... Φιλικά στο λέω...
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Φίλε αν δεν είσαι λεφτάς καλό είναι να διώξεις αυτήν τη σκέψη που πέρασε απ' το μυαλό σου...
δεν ειμαι λεφτας ρε φιλαρακο. απλα ρωταω γιατι εμενα μου ειχε τυχει παλαιοτερα. τωρα εχει σταματησει απο εκει. για τη στελλα μιλαω, δεν ξερω αμα την προλαβες φιλε????
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
δεν ειμαι λεφτας ρε φιλαρακο. απλα ρωταω γιατι εμενα μου ειχε τυχει παλαιοτερα. τωρα εχει σταματησει απο εκει. για τη στελλα μιλαω, δεν ξερω αμα την προλαβες φιλε????

Μπα όχι εγώ ξέρω χρόνια για το μαγαζί αλλά για διάφορους λόγους πήγα πρώτη φορά τον Οκτώβρη... Στο είπα αυτό απ' την εμπειρία μου απ' τα κωλόμπαρα γενικότερα, αν πας ν' αρχίσεις την ιστορία που λες, στις 100 περιπτώσεις η μία θα σου κάτσει και στις άλλες 99 θα φύγεις μαδημένος... Οπότε καλύτερα είναι να αρκεστείς στο να πηγαίνεις, να πίνεις το ποτάκι σου, να τσιμπάς καμιά για το ξενοδοχείο, μέχρι εκεί... Ειδικά απ' τη στιγμή που στο εν λόγω ίδρυμα υπάρχουν μόνο Ρουμάνες & Αλβανίδες...
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Μπα όχι εγώ ξέρω χρόνια για το μαγαζί αλλά για διάφορους λόγους πήγα πρώτη φορά τον Οκτώβρη... Στο είπα αυτό απ' την εμπειρία μου απ' τα κωλόμπαρα γενικότερα, αν πας ν' αρχίσεις την ιστορία που λες, στις 100 περιπτώσεις η μία θα σου κάτσει και στις άλλες 99 θα φύγεις μαδημένος... Οπότε καλύτερα είναι να αρκεστείς στο να πηγαίνεις, να πίνεις το ποτάκι σου, να τσιμπάς καμιά για το ξενοδοχείο, μέχρι εκεί... Ειδικά απ' τη στιγμή που στο εν λόγω ίδρυμα υπάρχουν μόνο Ρουμάνες & Αλβανίδες...
τωρα υπαρχουν μονο ρουμανες, αλβανιδα μια ηταν και αυτη σταματησε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τωρα υπαρχουν μονο ρουμανες, αλβανιδα μια ηταν και αυτη σταματησε

Μπα κανα δυο φορές που έχω πάει έχω σταμπάρει κανα δυο Αλβανίδες εκτός απ' τη Μαρία, μία καθόταν κιόλας μαζί με την Ντέλια τότε που είχα κάνει τη μαλακία να την πάρω για το ξενοδοχείο, σίγουρα όμως η συντριπτική πλειοψηφία είναι Ρουμάνες.
 

petroulas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
168
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Φίλε αν δεν είσαι λεφτάς καλό είναι να διώξεις αυτήν τη σκέψη που πέρασε απ' το μυαλό σου... Φιλικά στο λέω...
παντως φιλε καποιες φορες που παω, βλεπω αρκετους (πιθανως συναθλητες) με αρκετες εκει μεσα να ερωτοτροπουν.... επισης βλεπω καποιες αλλες να παιζουν με τα κινητα τους (πιθανως sms) για αυτο και ρωταω. μηπως καποιοι απο εδω μεσα ερωτοτροπουν με τα κοριτσια μας?????
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
παντως φιλε καποιες φορες που παω, βλεπω αρκετους (πιθανως συναθλητες) με αρκετες εκει μεσα να ερωτοτροπουν.... επισης βλεπω καποιες αλλες να παιζουν με τα κινητα τους (πιθανως sms) για αυτο και ρωταω. μηπως καποιοι απο εδω μεσα ερωτοτροπουν με τα κοριτσια μας?????

Σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι, καψούρια υπήρχαν και θα υπάρχουν :2funny: Αλλά εντάξει το ότι μπορεί μερικοί μετά το πήδημα να την αράζουν στον καναπέ με την κοπέλα που πήραν και να πέφτει και κανένα χαμούρεμα δε σημαίνει απαραίτητα κάτι.
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
παντως φιλε καποιες φορες που παω, βλεπω αρκετους (πιθανως συναθλητες) με αρκετες εκει μεσα να ερωτοτροπουν.... επισης βλεπω καποιες αλλες να παιζουν με τα κινητα τους (πιθανως sms) για αυτο και ρωταω. μηπως καποιοι απο εδω μεσα ερωτοτροπουν με τα κοριτσια μας?????

Εγώ αλλά μόνο με τη Μάγδα……..
Της είμαι αφοσιωμένος!
:pipa2:  :fuck2:  :dancing:  :dancing:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.451
Κριτικές
61
Like
42.631
Πόντοι
22.785
Αφιερωμένο στά 4 κολλλλητάρια μου !!!!!!!!!!!
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αυτά τα γενικά περί άρρωστων κοριτσιών δημιουργούν εύλογες απορίες για τον συντάκτη τους. :uglystupid:

φιλαρακο ο xpapad δεν λεει μαλακιες.... ξερει πολλα περισσοτερα απο πολλους εδω μεσα με 20000 μηνυματα που παπαρολογουν.... για την ανακαινιση που θα πραγματοποιηθει στο μαγαζι δεν εχει μιλησει κανεις??? παλι εγω θα σας ανοιξω τα ματια?????????
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Ανακαίνιση; Για λέγε, για λέγε...
Πήγα στο μαγαζί Πέμπτη απόγευμα με δύο φίλους, είχα να πάω πριν από το καλοκαίρι λόγω κόστους που αν βάλεις και τα ποτά φτάνει στα 100 ευρώ. Σκεφτόμουν ότι με τα ίδια λεφτά παίρνεις μία στο σπίτι αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, εκεί συνδυάζεις και τη βόλτα σου και έχει και ωραία ατμόσφαιρα  :tits:. Δεν είδα Μελίσσα και Μικαέλα, οι άλλες γνωστές ήταν εκεί. Κάτσαμε στην αριστερή πλευρά και μας κόλλησαν η Ντέλια και η Μαρτίνα, σαν γκόμενες μου άρεσαν και οι δυο. Η Μαρτίνα μάλιστα δήλωσε ότι δίνει και κώλο. Πιο πολύ όμως μου άρεσε ένα μικρό γυφτάκι με μακριά μαλλιά, αδυνατούλι, που καθόταν μαζί με την Ντέλια και μια άλλη ξανθιά. Ξέρουμε τίποτα; Μου άρεσε επίσης και μια άλλη με μεγάλο κούτελο, μελαχρινή, ακριβώς μπροστά στον ντι τζέι. Αυτή είναι η Σάρα; Για την ιστορία, δεν γάμησε κανείς μας.  :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom