Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μία παρέα για να εορτάσει.
Μία παρέα σε μέρος πονηρό και ύποπτο.
Μία παρέα για να ευχηθεί τα καλύτερα στον έχοντα το γενικό πρόσταγμα.
Μία παρέα που πέρασε ευχάριστα και δημιουργικά χωρίς καθωσπρεπισμούς και δηθενίστικα κλισεδάκια.
Μία παρέα που αν και άγνωστοι, μπόρεσαν να συγχρονίσουν το βήμα τους και να ενώσουν τις ευχές τους προς αυτόν που έτυχε να γιορτάζει στη γιορτή της γυναίκας.

Χρόνια Πολλά και Καλά!!!

Ευχαριστίες στο μαγαζί για το service και την εξυπηρέτηση.

Υ.Γ.
Ποιός επιχειρηματίας δεν θα ήταν ευχαριστημένος, όταν το προϊόν που προσφέρει, έχει διείσδυση στο 42% του αγοραστικού κοινού? ;) ;) ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η σοκολατένια Αφροδίτη, επέστρεψε! Για κοπιάστε, για κοπιάστε!!! ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Αν έχει 6 μήνες κάτι στο μουνι και δεν το φτιάχνει όταν βγάζει το βρακί θα φεύγεις από το δωμάτιο….
Αν έχει κονδυλώματα στο λαιμό ,είναι κάτι που διακινδυνεύεις έτσι και αλλιώς και αυτός ο υιός δεν φεύγει…….
Αν κόλλησε κανείς έιτζ να το γράψει!

 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Μια παρέα ανδρική, πιπεράτη και προκλητική.
Φίλοι διαλεγμένοι ένας ένας.
Όλοι για έναν (εμένα)..
Ένας (εγώ), για όλους.
Κι όλοι μαζί για την απόλυτη ευτυχία του γνήσιου άνδρα. ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ!
Μεγάλη τύχη να γιορτάζω την καθιερωμένη ημέρα του σκοτεινού "αντικειμένου" του πόθου μου.
Αγαπημένοι μου φίλοι σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου, που πλαισιώσατε τα ομορφότερα γενέθλια των τελευταίων 10 ετών!
Και ήταν και λευκά!
Κοπέλες απαστράπτουσες φωταγωγούσαν το χώρο ενώ οι άναρθρές τους κραυγές διεγείραν τα ερωτικά μας αισθητήρια...
Μια ωραία ατμόσφαιρα.. όπως την αξίζει το κάθε ένα απόλυτο αρσενικό. Χωρίς φαμφάρες και υπερβολές.
Αγαπημένοι φίλοι, κάποιοι άγνωστοι μεταξύ τους για λίγα λεπτά, κέφι, χαρούμενα πρόσωπα, ευχές, τσουγκρίσματα, αγκαλιές, βλέματα και άλλα πιό προσωπικά, εκτυλίχθηκαν αυτό το καταπληκτικό για όλους μας βράδυ!
Χρήστο σ'ευχαριστώ για την υποστήριξη στο σέρβις καθώς και όλο το προσωπικό του μαγαζιού.
Κύριε δισκοθέτα υποκλίνομαι στις μουσικές σας επιλογές.
Νοστιμότατη η τούρτα, δε λέω, το κερασάκι όμως..... ;)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Νοστιμότατη η τούρτα, δε λέω, το κερασάκι όμως..... ;)

Κανείς από τους παρευρισκόμενους, δε θα μπορούσε (λόγω της ημέρας) να σου στερήσει την απόλαυση του να φας μόνος σου το κερασάκι! ;)

Την επόμενη φορά όμως, να είσαι έτοιμος να φάμε όλους τους καρπούς του δένδρου μαζί!!! :cheesy:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Την επόμενη φορά όμως, να είσαι έτοιμος να φάμε όλους τους καρπούς του δένδρου μαζί!!! :cheesy:

...Πονηρούλη εσύ...με παρασέρνεις στην ακολασία!!!! >:cheesy: :2funny: :2funny:
..μοιραία οι αντιστάσεις μου κάμπτονται :pipa1:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.638
Πόντοι
22.785
Κανείς από τους παρευρισκόμενους, δε θα μπορούσε (λόγω της ημέρας) να σου στερήσει την απόλαυση του να φας μόνος σου το κερασάκι! ;)

Την επόμενη φορά όμως, να είσαι έτοιμος να φάμε όλους τους καρπούς του δένδρου μαζί!!! :cheesy:

Θυμάσαι?????
www.imagerous.com/] [/URL]
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
...Πονηρούλη εσύ...με παρασέρνεις στην ακολασία!!!! >:cheesy: :2funny: :2funny:
..μοιραία οι αντιστάσεις μου κάμπτονται :pipa1:

Χρόνια  πολλά
Χτές  δεν μπόρεσα  να  περάσω
Έφαγα  μια  πούτσα  από  εδώ  μέχρι  το  Ακρωτήρι της  καλής  Ελπίδας και  ήμουν κάπως .
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.315
Πόντοι
25.467

Τι σχέση έχει η Κύπρος; Έφερε Κύπριες το ίδρυμα  :think:

Χρόνια  πολλά
Χτές  δεν μπόρεσα  να  περάσω
Έφαγα  μια  πούτσα  από  εδώ  μέχρι  το  Ακρωτήρι της  καλής  Ελπίδας και  ήμουν κάπως .

Βαρυστομαχιάσατε; Δυσπεψία;  Γιατί το "άλλο" δεν δύναμαι ούτε να το διανοηθώ.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Η σοκολατένια Αφροδίτη, επέστρεψε! Για κοπιάστε, για κοπιάστε!!! ;)
Άκρα του τάφου σιγή…………….
Πολύ φοβάμαι ότι θα πέσατε με τα μούτρα στο ναό και θα μου τις στείλετε για κουζινέτα!
Πάρτε ρε και κανά λαδάκι από την ρεσεψιόν ,ξεχειλώνουν τα σουφρίδια με αυτό το κρύο!
Ειδικά τα μαύρα.
:booty:

ξερει ο Πουρ.......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.460
Κριτικές
61
Like
42.638
Πόντοι
22.785
Άκρα του τάφου σιγή…………….
Πολύ φοβάμαι ότι θα πέσατε με τα μούτρα στο ναό και θα μου τις στείλετε για κουζινέτα!
Πάρτε ρε και κανά λαδάκι από την ρεσεψιόν ,ξεχειλώνουν τα σουφρίδια με αυτό το κρύο!
Ειδικά τα μαύρα.
:booty:

ξερει ο Πουρ.......

Ώρα έπτά θά τιμηθή , μέ όλα τά δέοντα.........
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Άκρα του τάφου σιγή…………….
Πολύ φοβάμαι ότι θα πέσατε με τα μούτρα στο ναό και θα μου τις στείλετε για κουζινέτα!
Πάρτε ρε και κανά λαδάκι από την ρεσεψιόν ,ξεχειλώνουν τα σουφρίδια με αυτό το κρύο!
Ειδικά τα μαύρα.
:booty:

ξερει ο Πουρ.......


Το  μωρό  αυτό  κάνει  παπάδες  με  το σουφριδάκι του .
Αλλά  σήμερα  εγώ  είναι  14ο υπόγειο , λίαν επιεικώς .
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Το  μωρό  αυτό  κάνει  παπάδες  με  το σουφριδάκι του .
Αλλά  σήμερα  εγώ  είναι  14ο υπόγειο , λίαν επιεικώς .

Τρώγοντας έρχεται η όρεξη.
Τράβα πιες ένα καφέ και πάρε Μάγδα και άστο πάνω της.
Ενημέρωσε την για τη κακιά σου διάθεση (τρελαίνεται για ανατροπές) !!
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους. Καθαρά Δευτέρα βράδυ, πρωτού φύγω για το κωλόνησο που δουλεύω και αφού είχα ξεμπερδέψει από τις κοινωνικές μου υποχρεώσεις, είπα να περάσω μια βόλτα από το μπαράκι. Ήταν γύρω στις 9 και είχε αρχίσει ήδη η κακοκαιρία. Λίγες κοπέλες μέσα και όλες από την αριστερή πτέρυγα. Ήπια την μπυρίτσα μου και αποφάσισα να μην φύγω άπραγος. Διάλεξα λοιπόν μια ξανθιά ψηλούλα, μάλλον καινούρια -αν και λείπω περίπου κανένα δίμηνο-νομίζω Μόνικα ότι την λέγανε. Με λίγα λόγια, η κοπέλα ήταν άθλια. Όλο μη και μη και όχι μου έλεγε και οι κινήσεις της εντελώς επαγγελματικές. Κανονική ξεπέτα. Διέκοψα αμέσως την συνάντηση και ξανακατέβηκα κάτω. Άλλη μια μπυρίτσα και συννενόηση με τη Σάρα, μια μελαχροινούλα με λίγο γαμψή μυτούλα και, απ'οτι φάνηκε, με λίγη κοιλίτσα. Δεν ήταν κάτι το φοβερό, αλλά τουλάχιστον ήταν γελαστή, ορεξάτη και ευγενική. Πάντως για να μην παρεξηγηθώ, καμία σχέση με τις παρεχόμενες υπηρεσίες από τις γνωστές κοπέλες της δεξιάς πλευράς του μαγαζιού, που τιμούν και με το παραπάνω την εμπιστοσύνη που απ'οτι φαίνεται δείχνουμε οι περισσότεροι σ'αυτές. Με ευγενικούς χαιρετισμούς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom