Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Επί τέλους σκάσανε και μια δυο ανταποκρίσεις από το Πορνομέγαρο!
Το συμπέρασμα είναι ότι ο διαχωρισμός αριστεράς —δεξιάς  αποτελεί ακόμα σταθερή παράμετρο στις επιλογές……
Το δίδυμο  Ναντιν –Ρεβέκκα μπορεί να τοποθετηθεί στο όριο χωροταξικά ,κάτι σαν ουδέτερη ζώνη!
Τελικά φοβάμαι ότι δεν υπάρχει στην αριστερή πλευρά ούτε μια που να μην επιφέρει δυσαρέσκεια!
Προτιμάτε για αρχή την συντηρητική πλευρά, και ορίστε την ριζοσπαστική ως πεδίο κασκαντέρ- έρευνας!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ρε συναγωνιστές κάνει καμία χυσιμο στο πρόσωπο; από όσες εχω ρωτήσει ναντίν μίχαελα ιωάννα μαγδα δεν κάνουν. Ξέρει κανένας καμία;
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.843
Πόντοι
4.365

Αγαπητοί συνγαμιστές, ως άσχετος στο συγκεκριμένο είδος διασκέδασης έριξα μια γρήγορη ματιά στο θρεντ, αλλά έχω δύο απορίες.

Πρώτον αν γνωρίζει κάποιος τι ώρα ανοίγει η εν λόγω καφετέρια

Δεύτερον αν είναι ανοιχτά μέρα, μαζεύει κανένα αξιόλογο τεμάχιο ή μένουν τα ρετάλια?

Τα φώτα σας πληζ..
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνίστη το μαγαζί ανοίγει κατά τις δέκα το πρωί. Από τις δώδεκα και μετά οι περισσότερες κοπέλες είναι εκεί μέχρι 11 με 12 το βράδυ. Μετά τις 12 το βράδυ οι περισσότερες φεύγουν. Διάβασε και λίγο πιο πίσω το θρεντ και θα βρεις πολλές πληροφορίες
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
34
Like
3.843
Πόντοι
4.365
Συναγωνίστη το μαγαζί ανοίγει κατά τις δέκα το πρωί. Από τις δώδεκα και μετά οι περισσότερες κοπέλες είναι εκεί μέχρι 11 με 12 το βράδυ. Μετά τις 12 το βράδυ οι περισσότερες φεύγουν. Διάβασε και λίγο πιο πίσω το θρεντ και θα βρεις πολλές πληροφορίες

Ευχαριστώ νεαρέ μου για την άμεση απάντηση  :thumbsup:
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
τελικα βρε παιδες δεν ξερει κανενας αν κανει καμια χυσιμο στο προσωπο? εχω κολλημα με αυτο. και αν δεν ξερετε καποια απο εκει μεσα αν ξερει καποιος καποια αλλη ας μου πει
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Έχω και εγώ μια ερώτηση. Η Μικαέλα (η αδελφή) κάνει κώλο;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Φίλε η μίκαελα δεν δίνει κώλο.
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Ναι μόνο η ιωάννα αλλά δεν την εχω δοκιμάσει καλή;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
To μάτι του επιθεωρητή Κλουζω κατόπτευσε σήμερα 3 με 5 το χώρο του Πορνομέγαρου.
Εντόπισε νεαρούς αγωνιστές στα προ του WC σκαμπό, όχι μεγαλύτερους από 32 -33.
Ο ένας ανήλθε (καύλας ανάβαση κατά το Κυρου ανάβαση) μετά Ρεβέκκας!
Ο άλλος όση ώρα ήταν μόνος του έπινε τα οινοπνευματώδη του (κάμποσα) και πέρναγε ιντερβιού τις θεραπαινίδες. Δυστυχώς  όλες προέρχονταν από το αριστερό μπλοκ και φοβήθηκα ότι ρέπει προς φόλα αλλά τελικά δεν τον είδα να τσιμπά!
Όταν επέστρεψε ο φίλος του από τα άνωθεν, συνέχισαν την πόσιν των ευγενών πνευμάτων ,και προς επίρρωση των λόγων συναγωνιστή (προηγούμενης σελίδας), στη παρέα τους έκατσε και η Ρεβέκκα όλο χαμόγελα και μάλιστα περισσότερο προς τον τολμήσαντα την άνοδο ενώ το «επαγγελματικό» της συμφέρον θα ήταν να δοκιμάσει να «προκαλέσει» τον αγαμητον!
Άξια επαίνου λέω!
Δυο άλλοι συναγωνιστές που πιασαν κουβέντα λογω γειτονικών θέσεων (καναπέδες νο 2 και 3 φάτσα απέναντι από την είσοδο )τελείωσαν τα καφεδάκια τους και απήλθαν!
Άλλοι δυο ασπρομάλληδες φίλοι πήραν το απογευματινό τους αφέψημα την ώρα που η δεξιά πλευρά απουσίαζε στο συσσίτιο!
Προσοχή ρε παιδιά στα σκαμπό με την πλάτη στην πόρτα?
Ακόμα χειμώνας είναι χωθείτε ποιο μέσα!
Απουσίαζε η Μιχαελλα!
Για την αριστερή πλευρά δεν είμαι πολύ ενήμερος για απούσες. οι Ναντιν —Ρεβέκκα εκεί ήταν.
Δεν είδα και την «δεξιά» Μόνικα.
Αναπόφευκτα ανήλθα πάλι τον Γολγοθά (λογω βλάβης στο ασανσέρ). μετά της πάγιας επιλογής μου. (Μάγδα).
Ελπίζω να μη παρέλειψα κάτι σημαντικό!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Παρέλειψες συναγωνίστη να μας πεις τα του δωματίου με την μαγδα
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Παρέλειψες συναγωνίστη να μας πεις τα του δωματίου με την μαγδα

Θεωρώ τις υπηρεσίες της μοναδικές και αυτό δεν περιγράφεται  αλλά βιώνεται!
Ίσως να πρέπει για να τη «γνωρίσεις» να της δώσεις και δεύτερη η και τρίτη ευκαιρία!
Εγώ πάντως στην τριακονταπενταετη (και βαλε) καριέρα μου στους δρόμους της επί χρημάτων ηδονής, είναι η μοναδική φορά που ξεπέρασα τις 4-5 συνευρέσεις με την ίδια κοπέλα, κοντεύω να παντρευτώ λέμε!
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Την εχω δοκιμάσει μια φορά ήταν όντως πολύ καλή.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Προχθές της πρότεινα:
Θέλεις να σου δόκω 10 όσο παίρνεις στη Φυλής και να πάμε επάνω, η 5 και να μου κάνεις στο βεσέ μια πίπα με άκάποτη   :pipa1:? (μετά το κατούρημα)
Και το κουτό νευρίασε και άρχισε να κάνει το γύρο του θανάτου γύρω απ το μπάρ!!! :idiot:
Θα βάλει μυαλό και θα παρακαλάει για τέτοιες προσφορές αλλα θα είναι αργά γιατί η τιμή της θα πέσει και άλλο...  ;)

Κι εγώ είμαι φαλλοκράτης, αλλά αυτό που κάνατε είναι άσκοπη χρήση ψυχολογικής βίας, κύριε.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Που είναι ο Βάγκνερ που είναι ο Πουτσίνι που ο Αγιανα ο αμτζικ ο τιραελ ο μπακάλης ?
Τι να κάνω ? να πάω στην Πανια η στη Νικολουλη?
Μέρες που είναι μου κάθισε προσκλητήριο πεσόντων (καβλιών)!
Και τα κορίτσια του Πορνομέγαρου ανησυχούν (και έχουν και έξοδα).
Ξεμυτίστε σιγά σιγά Άνοιξη μπαίνει!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Που είναι ο Βάγκνερ που είναι ο Πουτσίνι που ο Αγιανα ο αμτζικ ο τιραελ ο μπακάλης ?
Τι να κάνω ? να πάω στην Πανια η στη Νικολουλη?
Μέρες που είναι μου κάθισε προσκλητήριο πεσόντων (καβλιών)!
Και τα κορίτσια του Πορνομέγαρου ανησυχούν (και έχουν και έξοδα).
Ξεμυτίστε σιγά σιγά Άνοιξη μπαίνει!

Είμεθα παρόντες, με σηκωμένα καυλιά και γεμάτα πορτοφόλια! Όμως σε μία αγορά που τροφοδοτείται με νέο αίμα, ο συνειδητοποιημένος μπουρδελιάρης, δεν μένει ποτέ στα ίδια!!!

(Θα γίνει όμως πέρασμα την επόμενη εβδομάδα). ;)
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Γιατρέ μου όταν πίνω  καφέ σε καφετέρια σκέπτομαι «καλλίτερα να τον έπινα στο Μαν ρεει» και όταν πηδώ κανά ξεπεταρούδι σκέπτομαι «καλλίτερα να έπαιρνα τη Μάγδα".

Είμαι βαριά???????????????
Η μήπως απλή γεροντική άνοια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom