Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αρρεν ? Aντικείμενο ? η Υποκείμενο συνευρέσεως; ?  :cheesy:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ήρθε λοιπόν η ώρα για την "πρώτη φορά". Απογευματινή επίσκεψη μετά εκλεκτών συναγωνιστών. Σήμερα η μουσική ήταν σε ανεκτά επίπεδα, οπότε μπορούσαμε να πούμε και καμιά κουβέντα. Τα κορίτσια, γι' άλλη μια φορά περίπου 15, για όλα τα γούστα. Το προσωπικό ευγενέστατο.

Μετά από δυο επισκέψεις στο μαγαζί, έπρεπε κι εγώ να κάνω την αρχή και να τιμήσω μια κοπέλα. Τα απωθημένα μου πολλά. Η Ρεββέκα όμως το μεγαλύτερο. Κοντούλα, με έκφυλο προσωπάκι και ένα κωλαράκι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος για να μην σας κουράζω.

Χαμόγελο όλη την ώρα, διάθεση να σε ικανοποιήσει με κάθε τρόπο. Καμία βιασύνη, μάλιστα μου την είπε, γιατί ήμουν κάπως αγχωμένος. Πεντακάθαρη, με ντους πριν και μετά τη μάχη. Πίπα, πότε με ρυθμό σιγανό, πότε με deepthroat. Πολύ ωραία στησίματα, ωραίο ανέβασμα από πάνω και επειδή ήμουν πολύ φορτωμένος, τελείωμα με επανάληψη πίπας.

Τέλος, να πω ότι κατά την έξοδο από το μαγαζί, ενημερωθήκαμε ότι το πάρκινγκ απέναντι από το μαγαζί προσφέρεται για παρκάρισμα. Σημαντικό, λόγω επικινδυνότητας της περιοχής.

Ημουν ενας εκ των συναγωνιστων που απολαυσαμε τον καφε μας στο ιδρυμα παρεα με τον dimit31, ο οποιος εκανε το παραπανω βημα.

Οντως η κοπελα πολυ γλυκια και ευγενικη.

Αυτο που εμενα τουλαχιστον με εξεπληξε θετικα, ηταν πως μετα την συνευρεση του φιλου, ηλθε και εκατσε μαζι μας στο τραπεζι μας, καναμε ενα σχετικο διαλογο και εδειξε πολυ καλα στοιχεια.
Δηλώνω αγνοια για τον εν λογω χωρο και δεν γνωριζω εαν ολες οι κοπελες συμπεριφερονται ετσι ΜΕΤΑ την συνευρεση.

Το γεγονος παντως εμενα μου εκανε θετικη εντυπωση.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Η Κλαούντια δε μιλάει σε αυτούς που την έχουν καταγαμήσει στη Φυλής με ένα εικοσάρικο.

Κάνει ότι δεν τους γνωρίζει.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Σημερα εκανα τη παρθενικη μου αναγνωριστκη επισκεψη στο πολυχωρο....με παρασυρανε οι κυριοι πυραυλος και μπακαλης....!!
Γνωρισσα μια κοπελα (ε τι θα γνωριζα τον dj?)....onomati ntelia i ntenia ...ρουμανα με κοντο μαλλακι,συμπαθητικα χαρακτηριστικα,,,δεν πηγαμε πανω,,,δε με ενθουσιασε κατι...ισως την επομενη φορα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερα εκανα τη παρθενικη μου αναγνωριστκη επισκεψη στο πολυχωρο....με παρασυρανε οι κυριοι πυραυλος και μπακαλης....!!
Γνωρισσα μια κοπελα (ε τι θα γνωριζα τον dj?)....onomati ntelia i ntenia ...ρουμανα με κοντο μαλλακι,συμπαθητικα χαρακτηριστικα,,,δεν πηγαμε πανω,,,δε με ενθουσιασε κατι...ισως την επομενη φορα.
Τι στο καλο ?

Στο ΜΑΝΡΕΥ δεν σε πετυχα, στην Φυλης δεν σε πετυχα, τοσο κακο timing ειχαμε?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
βγηκαμε μετα της 9,οο στην βαθης ειμασταν γυρω στις 10,00....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Σημερα εκανα τη παρθενικη μου αναγνωριστκη επισκεψη στο πολυχωρο....με παρασυρανε οι κυριοι πυραυλος και μπακαλης....!!
Γνωρισσα μια κοπελα (ε τι θα γνωριζα τον dj?)....onomati ntelia i ntenia ...ρουμανα με κοντο μαλλακι,συμπαθητικα χαρακτηριστικα,,,δεν πηγαμε πανω,,,δε με ενθουσιασε κατι...ισως την επομενη φορα.

ευτυχώς που δεν ανέβηκες. Την Ντέλια την είχε πάρει φίλος, όταν είχαμε πάει πρώτη φορά στο μαγαζί, τον Ιανουάριο. Ναι με όμορφη, όμως δεν ενθουσιάστηκε από τις υπηρεσίες της. Άλλωστε μου το ομολόγησε κι ο ίδιος, ότι αυτό που τον τράβηξε τότε ήταν η ομορφιά της, τη θεώρησε ως την πιο όμορφη παρουσία στο τότε Man Ray.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ημουν ενας εκ των συναγωνιστων που απολαυσαμε τον καφε μας στο ιδρυμα παρεα με τον dimit31, ο οποιος εκανε το παραπανω βημα.

Οντως η κοπελα πολυ γλυκια και ευγενικη.

Αυτο που εμενα τουλαχιστον με εξεπληξε θετικα, ηταν πως μετα την συνευρεση του φιλου, ηλθε και εκατσε μαζι μας στο τραπεζι μας, καναμε ενα σχετικο διαλογο και εδειξε πολυ καλα στοιχεια.
Δηλώνω αγνοια για τον εν λογω χωρο και δεν γνωριζω εαν ολες οι κοπελες συμπεριφερονται ετσι ΜΕΤΑ την συνευρεση.

Το γεγονος παντως εμενα μου εκανε θετικη εντυπωση.

Η παρουσία της Ρεββέκας στο τραπέζι, μετά τη συνεύρεση μαζί μου, μας εξέπληξε όλους θετικά.

Απέδειξε γι άλλη μια φορά τη θεωρία που έχω, ότι οι κοπέλες δεν είναι μόνο επαγγελματίες.

 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
ευτυχώς που δεν ανέβηκες. Την Ντέλια την είχε πάρει φίλος, όταν είχαμε πάει πρώτη φορά στο μαγαζί, τον Ιανουάριο. Ναι με όμορφη, όμως δεν ενθουσιάστηκε από τις υπηρεσίες της. Άλλωστε μου το ομολόγησε κι ο ίδιος, ότι αυτό που τον τράβηξε τότε ήταν η ομορφιά της, τη θεώρησε ως την πιο όμορφη παρουσία στο τότε Man Ray.

ευχαριστω για τη πληροφορια,,,,ωραια ηταν και γλυκια κοπελα με τη κλασσικη αθωοτητα πρωταρας...!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η Κλαούντια δε μιλάει σε αυτούς που την έχουν καταγαμήσει στη Φυλής με ένα εικοσάρικο.

Κάνει ότι δεν τους γνωρίζει.
Προχθές της πρότεινα:
Θέλεις να σου δόκω 10 όσο παίρνεις στη Φυλής και να πάμε επάνω, η 5 και να μου κάνεις στο βεσέ μια πίπα με άκάποτη  :pipa1:? (μετά το κατούρημα)
Και το κουτό νευρίασε και άρχισε να κάνει το γύρο του θανάτου γύρω απ το μπάρ!!! :idiot:
Θα βάλει μυαλό και θα παρακαλάει για τέτοιες προσφορές αλλα θα είναι αργά γιατί η τιμή της θα πέσει και άλλο...  ;)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... κλασσικη αθωοτητα πρωταρας...!!!

Μα τι λέτε κύριε πρωινιάτικα;

Από τη μια εσείς με "παρθενική εμφάνιση", από την άλλη μια "αθώα πρωτάρα"...

Να πάτε αμέσως για ύπνο!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σχεδόν οι περισσότερες κλίμακες μέτρησης και αξιολόγησης είναι σχετικές ...

Οι μηδέν βαθμοί της κλίμακας Κελσίου αντιστοιχούν σε 273 βαθμούς της κλίμακας Κέλβιν κλπ κλπ ...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
273 βαθμούς της κλίμακας Κέλβιν
---
αυτό   ειναι  250  +  23= 273 βαθμοι ?      :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Προχθές της πρότεινα:
Θέλεις να σου δόκω 10 όσο παίρνεις στη Φυλής και να πάμε επάνω, η 5 και να μου κάνεις στο βεσέ μια πίπα με άκάποτη   :pipa1:? (μετά το κατούρημα)
Και το κουτό νευρίασε και άρχισε να κάνει το γύρο του θανάτου γύρω απ το μπάρ!!! :idiot:
Θα βάλει μυαλό και θα παρακαλάει για τέτοιες προσφορές αλλα θα είναι αργά γιατί η τιμή της θα πέσει και άλλο...  ;)
Θα αφηνει και κατι στην καθαριστρια ???
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για φιλοδορημα μιλαω, μετα την τουαλετα !!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ !!!!!!!!!
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Μετά από προσεκτική μελέτη του θρέντ, απόφαση για πρώτη επίσκεψη με φίλο στο ναό Αμνίζια εντός της εβδομάδος. Λίγο άγχος για το πως θα προσανατολιστούμε εντός του χώρου και πως θα αναγνωρίσουμε τα κορίτσια (αριστερή πτέρυγα - δεξιά πτέρυγα κλπ). Δύσκολη η αποστήθιση και  ταξινόμηση όλων των πληροφοριών - ονομάτων έτσι ώστε με  την πρώτη μας επίσκεψη να αρχίσουμε την αναγνώριση  των κοριτσιών. Ισως θα έπρεπε διαβάζοντας το θρέντ να κρατάγαμε σημειώσεις με ονόματα και θέσεις στο μαγαζί. Anyway,  το να βαδίσουμε για λίγο σε άγνωστο έδαφος έχει και αυτό τη χάρη του....
Υπόσχομαι πάντως, μετά την επίσκεψη  να συνταχθεί και ποσταριστεί λεπτομερές σκαρίφημα-κάτοψη του ναού με τις ζώνες ευθύνης των κοριτσιών έτσι ώστε να προσανατολίζονται εύκολα οι μελλοντικοί νέοι επισκέπτες.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
καλησπεραααααα  …. μακριά  από  την Delia , Ρουμάνα με  όμορφο  πρόσωπο   αλλά  ξεπέτα  κανονική,  έχασα 4+10+50+23= 87 e  O ΒΛΑΚΑΣ !!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
παρθενικη εμφανιση αλλα το ενστικτο μου για μια ακομη φορα δε με προδωσε....!!!μαλλον περισσοτερο απειρη κοπελα ειναι παρα ξεπετα...ουφ σωθηκανε τα 73,50 ευροοοοο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Μετά από προσεκτική μελέτη του θρέντ, απόφαση για πρώτη επίσκεψη με φίλο στο ναό Αμνίζια εντός της εβδομάδος. Λίγο άγχος για το πως θα προσανατολιστούμε εντός του χώρου και πως θα αναγνωρίσουμε τα κορίτσια (αριστερή πτέρυγα - δεξιά πτέρυγα κλπ). Δύσκολη η αποστήθιση και  ταξινόμηση όλων των πληροφοριών - ονομάτων έτσι ώστε με  την πρώτη μας επίσκεψη να αρχίσουμε την αναγνώριση  των κοριτσιών. Ισως θα έπρεπε διαβάζοντας το θρέντ να κρατάγαμε σημειώσεις με ονόματα και θέσεις στο μαγαζί. Anyway,  το να βαδίσουμε για λίγο σε άγνωστο έδαφος έχει και αυτό τη χάρη του....
Υπόσχομαι πάντως, μετά την επίσκεψη  να συνταχθεί και ποσταριστεί λεπτομερές σκαρίφημα-κάτοψη του ναού με τις ζώνες ευθύνης των κοριτσιών έτσι ώστε να προσανατολίζονται εύκολα οι μελλοντικοί νέοι επισκέπτες.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αυτο που εμενα τουλαχιστον με εξεπληξε θετικα, ηταν πως μετα την συνευρεση του φιλου, ηλθε και εκατσε μαζι μας στο τραπεζι μας, καναμε ενα σχετικο διαλογο και εδειξε πολυ καλα στοιχεια.
Δηλώνω αγνοια για τον εν λογω χωρο και δεν γνωριζω εαν ολες οι κοπελες συμπεριφερονται ετσι ΜΕΤΑ την συνευρεση.

Έχεις εξετάσει την πιθανότητα ο συναγωνιστής dimit31 να είναι γλυκοτσούτσουνος? :think: :cheesy:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Αυτο που εμενα τουλαχιστον με εξεπληξε θετικα, ηταν πως μετα την συνευρεση του φιλου, ηλθε και εκατσε μαζι μας στο τραπεζι μας, καναμε ενα σχετικο διαλογο και εδειξε πολυ καλα στοιχεια.
Δηλώνω αγνοια για τον εν λογω χωρο και δεν γνωριζω εαν ολες οι κοπελες συμπεριφερονται ετσι ΜΕΤΑ την συνευρεση.
τον γουσταρε.... ειδικα η συγκεκριμενη καψουρευτηκε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom