Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16


Δεν λέγω υμιν να εξοστρακίσετε εις το πυρ το εξώτερον την αριστεράν , αλλά δια τους νέους (θαμώνες) συμβουλή δίνω να δοκιμάζουν την δεξιάν και αφού θέλουν, στη συνέχεια ας πάρουν καικανά αντίδωρο εξ ευωνύμων!
Έτσι θα αποφύγουν ψυχρολουσία με το καλημέρα σας και θα προσαρμοστούν στο Πορνομέγαρο ομαλά!
Θυμηθείτε τι έπαθε ο άξιος αγωνιστής  χοτιαν που από την τσαντιλα του μέχρι να πειστεί από το σαιτ να δοκιμάσει ξανά δεν πέρναγε ούτε Λιοσίων ούτε Αχαρνών ούτε Μάρνης-Μάγερ!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Εγώ  πάντως  αριστερά  τω  εισερχομένω  προτείνω  την Καζαμπούμπου και τη Ναντίν . Έχομεν  και  ροπήν τινά  προς  την σοσιαλδημοκρατίαν  παιδιόθεν .

Μετά από αυτή τη δήλωση, να υποθέσω ότι είσασθαν υποστηρικτής του πάλαι ποτέ Στρατηγού Γιαρουζέλσκι? :think:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μετά από αυτή τη δήλωση, να υποθέσω ότι είσασθαν υποστηρικτής του πάλαι ποτέ Στρατηγού Γιαρουζέλσκι? :think:

Του  Πολ Ποτ
Του  Χο τσι Μινχ
Του Μπρέζνιεφ
Του Κάστρο
Του  Τίτο
Του  Ρομπερτ Μουγκάμπε
Του Τζούλιους  Νυερέρε
Του  Μουαμάρ  Καντάφι
και άλλων τινών
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Του  Πολ Ποτ
Του  Χο τσι Μινχ
Του Μπρέζνιεφ
Του Κάστρο
Του  Τίτο
Του  Ρομπερτ Μουγκάμπε
Του Τζούλιους  Νυερέρε
Του  Μουαμάρ  Καντάφι
και άλλων τινών

:think:
Ο θείος Πουρίνιο, ερυθρός χμέρ ;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνιστές χθεσινή μου ερώτηση που δεν απαντήθηκε και ζητώ τα φώτα από τους πιο παλιούς . Κάνει καμία χυσιμο στο πρόσωπο τελικά;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Με την απορία θα μείνω τελικά εγω. Αχ.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.314
Πόντοι
25.467
Ουχί! Μάλλον για θιασώτη του Κιμ Ιλ Σούνγκ τον κόβω.

Δεν νομίζω φίλτατε. Δεδομένης της ευαισθησίας του στις μελανόχροες κορασίδες, την ροπή του προς ηδυμιγή θεάματα κυρίως μουσικοχορευτικού περιεχομένου καθώς και της αγάπης του προς τα puros, προσανατολίζομαι αλλού.  :grin:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Συναγωνιστές χθεσινή μου ερώτηση που δεν απαντήθηκε και ζητώ τα φώτα από τους πιο παλιούς . Κάνει καμία χυσιμο στο πρόσωπο τελικά;
εσεις,αγαπητε,θα κατσετε να σας χυσει στο προσωπο.οποια κανει?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Άγαπημένε μου φίλε , περιστρέφομαι δυνητικά στό χώρο τού
άγοραίου έρωτα 34 χρόνια
πάντα μέ σεβασμό πρός τά κορίτσια....
άντε καί τά shemale........

Αύτό πού έμαθα λοιπόν .............
Πόσου χρονού είσαι μωρή μουρλέγκω?  :rolleyes:
Και τι?
:think: Τα shemale σε σπρώχνουν για να σπρώξεις καθότι λόγω ηλικίας δεν τραβάς στον πορνοανήφορο?  :idiot:
:2funny: :2funny: :2funny:

Του  Πολ Ποτ
Του  Χο τσι Μινχ
Του Μπρέζνιεφ
Του Κάστρο
Του  Τίτο
Του  Ρομπερτ Μουγκάμπε
Του Τζούλιους  Νυερέρε
Του  Μουαμάρ  Καντάφι
και άλλων τινών
Φαντάζομαι πως σε ένδειξη τιμής και οικονομικής στήριξης , θα έχεις καραπηδήσει τις εγγονές και δισέγγονές τους που εργάζονται στα εδώ πηδάδικα!!!  :2funny:
Δεν λέγω υμιν να εξοστρακίσετε εις το πυρ το εξώτερον την αριστεράν , αλλά δια τους νέους (θαμώνες) συμβουλή δίνω να δοκιμάζουν την δεξιάν και αφού θέλουν, στη συνέχεια ας πάρουν καικανά αντίδωρο εξ ευωνύμων!
Έτσι θα αποφύγουν ψυχρολουσία με το καλημέρα σας και θα προσαρμοστούν στο Πορνομέγαρο ομαλά!
Θυμηθείτε τι έπαθε ο άξιος αγωνιστής  χοτιαν που από την τσαντιλα του μέχρι να πειστεί από το σαιτ να δοκιμάσει ξανά δεν πέρναγε ούτε Λιοσίων ούτε Αχαρνών ούτε Μάρνης-Μάγερ!
Κύριε Λάγαρε!
Σας ευχαριστώ πολύ, διότι με τις σαφείς περιγραφές σας , μου αλλάξατε την κακή γνώμη και την επανείσοδό μου στο Πορνομέγαρο την ωφείλω σε μεγάλο βαθμό και σε εσάς!  :cheesy: ;)
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Αγαπητέ magaret δεν θα σχολιάσω την μαλακία που είπες ουδέν σχόλιο. Εννοώ αν δέχετε κάποια χυσιμο στο πρόσωπο. Αν δεν έχεις την απάντηση μην πέταγεσαι να πεις την μαλακία σου
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ώρα 18:00 - 21:00

Τα κορίτσια πολλά, οι πελάτες στο μαγαζί λίγοι και ακόμα λιγότεροι αυτοί που επέλεγαν κάποια από τις κοπέλες για ερωτική συντροφιά στο διπλανό xdream. Αποτέλεσμα ; Ρωξάνη και Χριστίνα αποχώρησαν πριν τις 9 από το μαγαζί...

Ώρα > 21:00

Το μαγαζί γεμάτο από κάθε λογής κόσμο. Συνέχεια έμπαινε λαός. Κάποιες από τις κοπέλες με την ένταση της μουσικής στη διαπασών, άρχισαν να επιδίδονται σε χορευτικές φιγούρες.

Η Μικαέλα για δεύτερη μέρα απούσα. Συμβαίνει κάτι άραγε ; Με την αλλαγή του καιρού κυκλοφορούν και ιώσεις, ίσως γι' αυτό.

 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

:thumbsup:

Η Ρωξάνη(α) πάντα είχε αποθηκευτικό κώ(ο)λο απλά τώρα παρα-έγινε υπερ-τροφοδοτούμενος ...  :grin:

Με την Κλεοπάτρα θα την "πατούσα" και εγώ. Δηλαδή, εννοώ πως θα την "τιμούσα" παρότι δεν έχει μακριά μαλλιά. Έχει πουτανιζέ σαλονάρισμα

Στις κοπέλες που αποχωρούσαν νωρίς να συμπεριλάβουμε και την ... "Ευρώπη" (δεν θυμάμαι το όνομα της) ξανθιά με κόκκινη μπλούζα που λένε ότι είναι καλή στο δωμάτιο
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...

Μια βραδιά στο ΜανΡευ ...

Μια βραδιά σαν όλες τις άλλες, εκτός από τους φίλους που πάντα κάτι καινούργιο θα έχουν να ζήσουν και να πουν

Έτσι όπως έχουν διαμορφώσει (πλέον) το ΜανΡευ αυτό που δεν μου αρέσει είναι ότι δεν μπορούμε να δούμε και και την δεξιά και την αριστερή πλευρά όπως για παράδειγμα στη Φυλής.

Αριστερά στη Φυλής

24084919753085863362.jpg


Δεξιά στη Φυλής

89311319838206814129.jpg


[size=8pt]Οι φωτογραφίες είναι από παλαιότερες ενημερώσεις ... [/size]

Το ΜανΡευ κατά μια έννοια είναι ... μονόδρομος  :rolleyes:

Παρεμπιπτόντως, απόψε στη Φυλής υπήρχαν μπουλντόζες συγκεκριμένα στο Φυλής 99

Όπως αποδεικνύεται (για μια ακόμη φορά) η ανάπτυξη ξεκινά από τα μπουρδέλα

:2funny: :2funny: :2funny:

images

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Το μεσιμεράκι θα κάνω μία μίνι τσαρκούλα στο Μετάξι και ύστερα θα επισκευτώ για πρώτη φορά το εν λόγω μαγαζί για καφεδάκι. Ελπίζω να είναι ωραία, γιατί μου αρέσει πολύ σαν ιδέα και να επακολουθήσουν στο μέλλον και άλλες επισκέψεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom