Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Αγαπητέ magaret δεν θα σχολιάσω την μαλακία που είπες ουδέν σχόλιο. Εννοώ αν δέχετε κάποια χυσιμο στο πρόσωπο. Αν δεν έχεις την απάντηση μην πέταγεσαι να πεις την μαλακία σου
Καλημερα φιλτατε..τωρα που το αποσαφηνισες,καταλαβα τι εννοουσες..εχω την απαντηση,αλλα δεν ξερω αν θελει η κοπελα να το μαθουν κι αλλοι,το μικρο της μυστικο...[για κοιτα απο σελ 65 και μετα... ;)]
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
Συναγωνίστη magaret στείλτο κο με π.μ αν θες .
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το μεσιμεράκι θα κάνω μία μίνι τσαρκούλα στο Μετάξι και ύστερα θα επισκευτώ για πρώτη φορά το εν λόγω μαγαζί για καφεδάκι. Ελπίζω να είναι ωραία, γιατί μου αρέσει πολύ σαν ιδέα και να επακολουθήσουν στο μέλλον και άλλες επισκέψεις.
Καλα, απο το πρωι ξεκιναει ???
Και εαν οχι, απο ποια ωρα ξεκιναει ???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Στο συγκεκριμένο ΚαυλοΜέγαρο δεν υπάρχουν αριστεροί και δεξιοί. Όυτε υπάρχει κατευθυνση αριστερά δεξιά. ;)
Το μπάρ είναι Πορνοπλατεία που σύμφωνα με τον ΚΟΚ την γυρίζεις αριστερόστροφα και χαζέυεις το τοπίο. Αν θέλεις μπορείς και να παρκάρεις να βλέπεις να πίνεις και να ξαποστάσεις. Και με ένα 100ρικάκι μπορείς να ανέβεις στον 2ο Ουρανό με κάποια πορνομούσα. :cheesy:
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
ρε παιδια τελικα τι συμβαινει εκει μεσα ? ακουσα μαλλον διαβασα για ναντιν ακαποτα  :fuck2: ? οτι εχει κατι στο λαιμο και καποιοι κολλησαν !!!! μετα για μαγδα οτι το κανει και αυτη ακαποτα , σειρα ειχε η χριστινα ! στο στομα καταπωση μικαελα ιοαννα και μαγδα !η αριστερη πλευρα οι περισσοτερεσ ειναι για κλωτσιες ! καταναλωνομαστε λοιπον ολοι στισ ιδιες και στισ ιδιες αντε παιζει και λιγο ρωξανη και λιγο σιμονα . εγωεχοντασ παει 4-5 φορες και εχω περασει με μερικες απο αφτες που ανεφερα δεν ειδα να δεχτει να κανει ακαποτο αν και το ρωτησα αλλα και με προσφορα παραπανω αντιτιμου . οχι οτι θα εκανα απλα για να δω !!! τωρα οσο αφορα τισ καταποσεις στο οποιο ειμαι fan  η ιοαννα το σταματησε !!!!  'η τουλαχιστον αυτο ειπε σε εμενα , η μικαελα εχει εξαφανιστει !! η μαγδα μπορει να γαμιεται καλα δεν λεω αλλα ρε παιδια εχει μια φατσα λεσ και εσκασε απο κανενα zoo  σαν πιθικη ειναι γεματη νευρικοτητα . τι στο διαολο δεν την γαματε καλα να ηρεμησει . γιατι εγω μαζι τησ δεν ξαναπαω . ετσι οπως εκανε ειχα πεθανει στα γελια , εχοντας και την εικονα του νευρικου πι8ηκου στο μυαλο !!!!  , αλλα ηθελα κολο οποτε την γυρισα και το ευχαριστηθικα . αποτελεσμα !!! ναντιν τελικα εχει τιποτα ? ιοαννα τα δεχετε ακομα ? ρωξανη για μενα δεν.... τα εχει πολλα τα κιλα !! ,μικαελα ακομη ειναι μια καλη και τιμια προταση ? αλλα χαθηκε ! σιμονα ? και την αριστερη πλευρα να την παρουμε για κανα 5χ5 γιατι μονο για κλοτσιες ειναι !!! αυτα !!! προσοχη μεγαλη γιατι αν τα στανταρακια κανουν ακαποτα !!!  :fuck2: φανταστιτε τι θα γινει !!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Όπως έχει τονίσει και άλλος μέγας μύστης του χώρου, αν τα ΣΜΝ ήταν τερηδόνα θάχαμε όλοι!
Σίγουρα εκεί ρισκάρουμε, και σε κάποιο ποσοστό, μόνο με την παρουσία μας.
Όμως καλό είναι να μη το παρατραβάμε, και να βαστάμε τους κανόνες!
Πάντα χρήση περικαυλίδας.
Πάντα πλύση πριν και μετά, με σαπούνι μπεταντιν αν είναι δυνατό, η αλλιώς με κοινό σαπούνι! (το αυτό απαιτούμε και από την «παρτενέρ») .
Όσο είναι δυνατόν με νηφαλιότητα παρατηρούμε την υποψήφια, και προχωράμε όταν αποκλείσουμε την περίπτωση να είναι πρεζάκι διότι τότε δεν μας βοηθά τίποτα παρά μόνο ο ύψιστος!
Όταν κατά την έρευνα (ανάκριση)  διαπιστώνω συναίνεση στο ακάποτο «στρίβω δια του αρραβώνος» αλλά στην αντίθετη περίπτωση δεν εφησυχάζω διότι η πουτανα πλασάρει αυτό που θέλεις να ακούσεις και όχι την αλήθεια!
Αν κάποια δεν σου φαίνεται καλά (υγιής) άστη ,πάρε άλλη.
Νομίζω ότι τα στανταράκια (που απολαμβάνουν και το μέγιστο αριθμό πενηντάευρων καθημερινά) δεν θα ρισκάρουν την αυριανή τους είσπραξη για μια μαλακια!
Όσο για τις άλλες που ακόμα και σεφτέ κάνουν με δυσκολία ….επιφυλάσσομαι
Πάντα θα υπάρχουν και οι χαζομουνες που δεν λένε ποτέ όχι.
Αυτές μένει να εντοπίζονται!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
η μικαελα εχει εξαφανιστει !!

Την περασμένη Τρίτη, η Μικαέλα ήταν παρούσα και οι βυζάρες της πάλευαν να κρατηθούν στο μπλουζάκι που φορούσε, αλλά Τετάρτη και Πέμπτη απούσα. Πάντως την Τρίτη που ήταν παρούσα, φαινόταν ταλαιπωρημένη, οπότε θεώρησα ότι η απουσία της χθές και προχθές οφειλόταν σε πιθανή ίωση, από τις πολλές που κυκλοφορούν.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.021
Πόντοι
6.495
Διαρκείας έχεις πάρει ρε φίλε;;;

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Διαρκείας έχεις πάρει ρε φίλε;;;

:2funny: :2funny: :2funny:

έτυχε με την παρέα να κάνουμε αρκετές επισκέψεις την τελευταία εβδομάδα, καθώς το μέρος προσφέρεται και για καφέ ;)

διαρκείας μόνο για την αγαπημένη μου ομάδα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
έτυχε με την παρέα να κάνουμε αρκετές επισκέψεις την τελευταία εβδομάδα, καθώς το μέρος προσφέρεται και για καφέ ;)

διαρκείας μόνο για την αγαπημένη μου ομάδα...
Τον Πανστουντιακο..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα παμε σημερα ?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Στο συγκεκριμένο ΚαυλοΜέγαρο δεν υπάρχουν αριστεροί και δεξιοί. Όυτε υπάρχει κατευθυνση αριστερά δεξιά. ;)
Το μπάρ είναι Πορνοπλατεία που σύμφωνα με τον ΚΟΚ την γυρίζεις αριστερόστροφα και χαζέυεις το τοπίο. Αν θέλεις μπορείς και να παρκάρεις να βλέπεις να πίνεις και να ξαποστάσεις. Και με ένα 100ρικάκι μπορείς να ανέβεις στον 2ο Ουρανό με κάποια πορνομούσα. :cheesy:

:2funny: :2funny: :2funny:

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Μετακομίσαμε? Αναβαθμιστήκαμε?
Τι έγινε?
Εγώ πάντως σαν Μαν ρέει θα το αναγνωρίζω ,που σαν φίρμα είναι πολύ ανώτερο από το χιλιοχρησιμοποιημένο και λαϊκό αμνεζια
Και ένας φόρος τιμής στον αείμνηστο φωτογράφο!
Τις ευχές μου!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.616
Πόντοι
22.785
Καλημερίζω τήν άρχουσα τάξη , καί άναχορώ
γιά τό man-ray !!!!!!!111

Τά σέβη μου !!!!!1
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Απόγευμα χθες, ξανθιά εργάτρια, σχετικά "γεμάτη", έκανε μασάζ στη Μάγδα στη θέση της. Μόλις τελείωσε το μασάζ, η Μάγδα άρχισε να παρλάρει, με την ξανθιά εργάτρια να την παρακολουθεί με τόση προσοχή, που έφθανε στα όρια της λατρείας.

Αμέσως ο συνδυασμός που ήρθε στο μυαλό μου, ήταν ότι αυτές οι δυο θα κάνουν καλό ντουέτο. Γνωρίζει κανείς το όνομα της ξανθιάς εργάτριας ;
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Απόγευμα χθες, ξανθιά εργάτρια, σχετικά "γεμάτη", έκανε μασάζ στη Μάγδα στη θέση της. Μόλις τελείωσε το μασάζ, η Μάγδα άρχισε να παρλάρει, με την ξανθιά εργάτρια να την παρακολουθεί με τόση προσοχή, που έφθανε στα όρια της λατρείας.

Αμέσως ο συνδυασμός που ήρθε στο μυαλό μου, ήταν ότι αυτές οι δυο θα κάνουν καλό ντουέτο. Γνωρίζει κανείς το όνομα της ξανθιάς εργάτριας ;
εισουν και εσυ εκει... η σιμονα ηταν.... απεναντι καθομουν.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
εισουν και εσυ εκει... η σιμονα ηταν.... απεναντι καθομουν.

στον καναπέ, πρώτο από τα δεξιά εγώ με την παρέα μου...ώστε σιμόνα ε; Εκλεκτός συναγωνιστής την έβαλε στο μάτι και του είπα ότι διακρίνω χημεία μεταξύ της Σιμόνας και της Μάγδας, η οποία χημεία πιστεύω ότι θα βγαίνει και στο κρεβάτι.

Άραγε τις έχει δοκιμάσει κανείς ντουέτο ;
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Απόγευμα χθες, ξανθιά εργάτρια, σχετικά "γεμάτη", έκανε μασάζ στη Μάγδα στη θέση της. Μόλις τελείωσε το μασάζ, η Μάγδα άρχισε να παρλάρει, με την ξανθιά εργάτρια να την παρακολουθεί με τόση προσοχή, που έφθανε στα όρια της λατρείας.

Αμέσως ο συνδυασμός που ήρθε στο μυαλό μου, ήταν ότι αυτές οι δυο θα κάνουν καλό ντουέτο. Γνωρίζει κανείς το όνομα της ξανθιάς εργάτριας ;
Αν ήταν η Σιμονα, που λέει ο σύντροφος (με ξενίζει το γεμάτη που ανάφερες) σε συμβουλεύω να θυμηθείς κάποια φορά ,καθημερινή νωρίς το απόγευμα αν είναι δυνατόν, να ανέβεις τον Ανώμαλο και με τις δυο!
Θα θυμάσαι όχι μόνο αυτές αλλά και μένα που το πρότεινα!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom