Νέα

Πλατεία Βάθης/Amnezia Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmb
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 711K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ο χθεσινο-απογευματινός καφές στο Amnezia με τα φιλαράκια μου τελικά κατέληξε σε μπυροποσία και πολλά άλλα...!  :2funny: :2funny: :2funny:

Ξεκινώντας...
Κλασσικά... πρώτο σκαμπό στο μπαρ... Σιμόνα... ξανθιά κάπως γεματούλα αλλά με εκφραστικότατα μάτια :rolleyes: !!!
Δίπλα της καθόταν η Μάγδα... συνεχώς έφτιαχνε το λευκό μπλουζάκι της, μέσα από το οποίο διακρινόταν το σουτιέν της...!
Σειρά είχε η Ιωάννα... Αυτό το κορίτσι δεν προλάβαινε να κάτσει... όλο και κάποιος θαμώνας την "ψάρευε" και ανέβαινε τα σκαλιά... του ξενοδοχείου!

Επίσης, από την μεριά του τοίχου...
Η Άντρα... αρκετά σέξυ αυτή τη φορά! Λευκό παντελόνι και κόκκινο πουκάμισο με ανοιχτά τα πρώτα κουμπιά...  :tits2:
Δίπλα της η Κλαούντια... κοιτούσε αδιάφορα δεξιά και αριστερά...!
Η Άντρα είχε πιάσει κουβεντούλα με την Μανταλένα... Εντυπωσιακό σωματάκι αλλά μου αποπνέει μια εσάνς ξεπέτας...

Η Ρωξάνη πάντα εκεί με τη φίλη της (συγγνώμη αλλά το όνομά της δεν το γνωρίζω ακόμα! :cheesy:)...
Στο παραδίπλα τραπεζάκι... η Αλεξάνδρα και η άλλη γεματούλα κοπελίτσα απολάμβαναν τα ποτά τους και προσπαθούσαν να αποσπάσουν την προσοχή κάποιου!!!

Στην άλλη πτέρυγα... Ρεβέκκα: με τις ζεβρέ γόβες... Ναντίν: με το κλασικό ντεκολτέ και το κότσο... Μαυρούλα: καθόταν εκεί να μου θυμίζει πόσο μαύρη έχει γίνει πλεον η ζωή μου... Κάτι αδιάφορες... και φυσικά η κορδωτή Μελίσσα που βγάζει το στήθος της βόλτα πάνω κάτω στο μαγαζί...  

Αυτά...

Υ.Γ. Λογικά σήμερα η Μιχαέλα πρέπει να είναι στις επάλξεις... ειδάλλως αύριο σίγουρα!  ;)
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
είναι δυνατόν να δώσετε ένανε μπούσουλα για κάποιον που θα πάει πρώτη φορά εκεί ; που να παω που να κάτσω, πως να κινηθώ, θα σηκωθώ και θα παω σε μια κοπέλα και θα της πω πάμε ξενοδοχείο , πρέπει να κεράσω πρώτα ; πέστε κάτι.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
είναι δυνατόν να δώσετε ένανε μπούσουλα για κάποιον που θα πάει πρώτη φορά εκεί ; που να παω που να κάτσω, πως να κινηθώ, θα σηκωθώ και θα παω σε μια κοπέλα και θα της πω πάμε ξενοδοχείο , πρέπει να κεράσω πρώτα ; πέστε κάτι.
καταρχην,παρε το αυτοκινητο.οδηγησε απο το σπιτι σου,μεχρι εκει,ψαξε βρες παρκιν.αφου βγεις,κλειδωσε το αυτοκινητο.ελεγξε τα τζαμια αν τα εχεις ανεβασει.τσεκαρε οτι εχεις παρκαρει καλα.μετα,πηγαινε προς το μπαρ,με βημα κανονικο,κουνοντας πρωτα το αριστερο ποδι,μετα το δεξι.εφτασες.ανοιξε την πορτα,μπες μεσα.κλεισε την πορτα.βρες ενα τραπεζι.κατσε.οχι στο τραπεζι,σε καρεκλα.με ηδονικες ματιες,κοιτα τριγυρω.αν σου αρεσουν οι αντρες,καρφωσε την ματια σου σε καποιον ωραιο.αν οχι,καρφωσε την σε καποια που σου αρεσει.με αποφασιστικο βλεμα,καντης νοημα να ερθει.αφου ερθει,πες της,να κερασω ενα ποτο;αυτη αν σου πει ναι,παει να πει της αρεσεις.φωναξε τον σερβιτορο,με παλαμακια.οτι θελει η κοπελα πες του,και εμενα ενα τζονυ με παγο.κανει εφε.η γκομενα θα ενθουσιαστει.πες της σε θελω.θα σου πει και εγω.που θα παμε θα της πεις;εδω απο πανω θα σου πει.σηκω απο την καρεκλα.βοηθησε την και εκεινη.προχωρα αργα ως την πορτα,με καμαρι για την γκομενα που εριξες.ανοιξε της την πορτα ιποτικα.ακολουθησε την.πες στην ρεσεψιονιστρια θελω ενα δωματιο.πληρωσε.παρε το ασανσερ.πριν φτασετε,χαιδεψε την λιγο,να σπασει ο παγος.αν σου κατσει σφαλιαρα,μην πτοηθεις.ανοιξε την πορτα του ασανσερ.κλειστην.ανοιξε την πορτα του δωματιου.κλειστην και αυτη,και κλειδωσε,να μην σας ενοχλησει κανεις.αρχισε να την χαιδευεις με παθος.θα σου πει να παει στο μπανιο.θα παει και θα γδυθεις.εσυ θα γουρλωσεις τα ματια,που επιτελους βλεπεις γυμνη γυναικα.αλλα θα το παιξεις ανετος.αφου ξαπλωσετε,πιαστης το ενα βυζι.γλυψε της την ρωγα,μετα κανε το ιδιο και στο δευτερο.αυτη θα σου παρει πιπα.μην φοβηθεις,δεν θελει να στο φαει,ειναι μερος της πραξης.αφου σου σηκωθει,θα τον οδηγησει αργα και βασανιστικα μεσα της.εσυ θα χωθεις μεσα,μην χυσεις αμεσως μαλακα.να κανεις αργες κινησεις,να σκεφτεσαι τον παπανδρεου,την εφορια,την κριση.αυτη θα σου πει αντε,περιμενουν και αλλοι.αγνοησε την.μολις εισαι ετοιμος,χυσε.μετα σηκω,σκουπισου.ξεκινα να ντυνεσαι.θα ντυνεται και αυτη.θα σου πει τα λεφτα.εσυ κανε τον μαλακα.ποια λεφτα πες.τι ποια λεφτα ρε μαλακα,τσαμπα γαμησες;κατοπιν,βαλτα ποδια στους ωμους.φτασε γρηγορα στο αυτοκινητο,ξεκλειδωσε,μπες μεσα,βαλε μπρος,και τρεξε.πηγαινε σπιτι.γραψε στο τις εντυπωσεις.αντε καλο βολι τυπε.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δεν φτάνει που τις κερνάς Ρεντ μπουλ ,τις αφήνεις να κάνουν ντους στο δωμάτιο σου, τις γαμάς……….
Ζητάνε και λεφτά για χαρτζιλίκι ?
Τι αχαριστία είναι αυτή ρε παιδιά?
 

tsotsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καταρχην,παρε το αυτοκινητο.οδηγησε απο το σπιτι σου,μεχρι εκει,ψαξε βρες παρκιν.αφου βγεις,κλειδωσε το αυτοκινητο.ελεγξε τα τζαμια αν τα εχεις ανεβασει.τσεκαρε οτι εχεις παρκαρει καλα.μετα,πηγαινε προς το μπαρ,με βημα κανονικο,κουνοντας πρωτα το αριστερο ποδι,μετα το δεξι.εφτασες.ανοιξε την πορτα,μπες μεσα.κλεισε την πορτα.βρες ενα τραπεζι.κατσε.οχι στο τραπεζι,σε καρεκλα.με ηδονικες ματιες,κοιτα τριγυρω.αν σου αρεσουν οι αντρες,καρφωσε την ματια σου σε καποιον ωραιο.αν οχι,καρφωσε την σε καποια που σου αρεσει.με αποφασιστικο βλεμα,καντης νοημα να ερθει.αφου ερθει,πες της,να κερασω ενα ποτο;αυτη αν σου πει ναι,παει να πει της αρεσεις.φωναξε τον σερβιτορο,με παλαμακια.οτι θελει η κοπελα πες του,και εμενα ενα τζονυ με παγο.κανει εφε.η γκομενα θα ενθουσιαστει.πες της σε θελω.θα σου πει και εγω.που θα παμε θα της πεις;εδω απο πανω θα σου πει.σηκω απο την καρεκλα.βοηθησε την και εκεινη.προχωρα αργα ως την πορτα,με καμαρι για την γκομενα που εριξες.ανοιξε της την πορτα ιποτικα.ακολουθησε την.πες στην ρεσεψιονιστρια θελω ενα δωματιο.πληρωσε.παρε το ασανσερ.πριν φτασετε,χαιδεψε την λιγο,να σπασει ο παγος.αν σου κατσει σφαλιαρα,μην πτοηθεις.ανοιξε την πορτα του ασανσερ.κλειστην.ανοιξε την πορτα του δωματιου.κλειστην και αυτη,και κλειδωσε,να μην σας ενοχλησει κανεις.αρχισε να την χαιδευεις με παθος.θα σου πει να παει στο μπανιο.θα παει και θα γδυθεις.εσυ θα γουρλωσεις τα ματια,που επιτελους βλεπεις γυμνη γυναικα.αλλα θα το παιξεις ανετος.αφου ξαπλωσετε,πιαστης το ενα βυζι.γλυψε της την ρωγα,μετα κανε το ιδιο και στο δευτερο.αυτη θα σου παρει πιπα.μην φοβηθεις,δεν θελει να στο φαει,ειναι μερος της πραξης.αφου σου σηκωθει,θα τον οδηγησει αργα και βασανιστικα μεσα της.εσυ θα χωθεις μεσα,μην χυσεις αμεσως μαλακα.να κανεις αργες κινησεις,να σκεφτεσαι τον παπανδρεου,την εφορια,την κριση.αυτη θα σου πει αντε,περιμενουν και αλλοι.αγνοησε την.μολις εισαι ετοιμος,χυσε.μετα σηκω,σκουπισου.ξεκινα να ντυνεσαι.θα ντυνεται και αυτη.θα σου πει τα λεφτα.εσυ κανε τον μαλακα.ποια λεφτα πες.τι ποια λεφτα ρε μαλακα,τσαμπα γαμησες;κατοπιν,βαλτα ποδια στους ωμους.φτασε γρηγορα στο αυτοκινητο,ξεκλειδωσε,μπες μεσα,βαλε μπρος,και τρεξε.πηγαινε σπιτι.γραψε στο τις εντυπωσεις.αντε καλο βολι τυπε.
ΘΕΟΣ
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ευχαριστώ για τις οδηγίες και τον χρόνο σου. Παρατήρησα ότι η πληρωμή γίνεται μετά όπως στα μασατζίδικα που γαμείς. Απ' ότι διάβασα σε άλλο μινημα υπάρχει εσωτερικό ασανσέρ και σκάλες που συνδέει μπαρ - ξενοδοχείο και δεν χρειάζεται να βγεις στον δρόμο. Πόσο πάει το ποτό της κοπέλας που γράφεις ότι πρέπει να κεράσω, το ξενοδοχείο νομίζω 30 και η κοπέλα πόσο ? δηλαδή καμιά 100αρα θα φύγει.
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
θα σου πει τα λεφτα.εσυ κανε τον μαλακα.ποια λεφτα πες.τι ποια λεφτα ρε μαλακα,τσαμπα γαμησες;κατοπιν,βαλτα ποδια στους ωμους.φτασε γρηγορα στο αυτοκινητο,ξεκλειδωσε,μπες μεσα,βαλε μπρος,και τρεξε.πηγαινε σπιτι.γραψε στο τις εντυπωσεις.αντε καλο βολι τυπε.

Αυτα ειναι  :rockon:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ερωτηση που δεν εχει ειπωθει:

Αν μετα τη πρωτη φορα με τη κοπελα θελω να παρω αλλη κοπελα και να ξαναανεβω....πληρωνω παλι το δωματιο?...

γιατι η τιμη των 23 ευρω ειναι για τρεις ωρες...βεβαια αν εχω στο μυαλο μου κατι τετοιο καλο ειναι να εχω μιλησει απο πριν στη,στον ρεσεπιονιστ....
 

paralias_xv

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
133
Like
769
Πόντοι
81
σαββατο βραδυ εσκασε ζευγαρι μεσα στο μαγαζι......
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
όπως παλιά έσκαγε κανένα ζευγαράκι στην Αλάσκα νυν γλου.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μα κάνει σεξ κανείς λιγότερο από 3 ώρες?


Ερωτηση που δεν εχει ειπωθει:

Αν μετα τη πρωτη φορα με τη κοπελα θελω να παρω αλλη κοπελα και να ξαναανεβω....πληρωνω παλι το δωματιο?...

γιατι η τιμη των 23 ευρω ειναι για τρεις ωρες...βεβαια αν εχω στο μυαλο μου κατι τετοιο καλο ειναι να εχω μιλησει απο πριν στη,στον ρεσεπιονιστ....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
καταρχην,παρε το αυτοκινητο.οδηγησε απο το σπιτι σου,μεχρι εκει,ψαξε βρες παρκιν.αφου βγεις,κλειδωσε το αυτοκινητο.ελεγξε τα τζαμια αν τα εχεις ανεβασει.τσεκαρε οτι εχεις παρκαρει καλα.μετα,πηγαινε προς το μπαρ,με βημα κανονικο,κουνοντας πρωτα το αριστερο ποδι,μετα το δεξι.εφτασες.ανοιξε την πορτα,μπες μεσα.κλεισε την πορτα.βρες ενα τραπεζι.κατσε.οχι στο τραπεζι,σε καρεκλα.με ηδονικες ματιες,κοιτα τριγυρω.αν σου αρεσουν οι αντρες,καρφωσε την ματια σου σε καποιον ωραιο.αν οχι,καρφωσε την σε καποια που σου αρεσει.με αποφασιστικο βλεμα,καντης νοημα να ερθει.αφου ερθει,πες της,να κερασω ενα ποτο;αυτη αν σου πει ναι,παει να πει της αρεσεις.φωναξε τον σερβιτορο,με παλαμακια.οτι θελει η κοπελα πες του,και εμενα ενα τζονυ με παγο.κανει εφε.η γκομενα θα ενθουσιαστει.πες της σε θελω.θα σου πει και εγω.που θα παμε θα της πεις;εδω απο πανω θα σου πει.σηκω απο την καρεκλα.βοηθησε την και εκεινη.προχωρα αργα ως την πορτα,με καμαρι για την γκομενα που εριξες.ανοιξε της την πορτα ιποτικα.ακολουθησε την.πες στην ρεσεψιονιστρια θελω ενα δωματιο.πληρωσε.παρε το ασανσερ.πριν φτασετε,χαιδεψε την λιγο,να σπασει ο παγος.αν σου κατσει σφαλιαρα,μην πτοηθεις.ανοιξε την πορτα του ασανσερ.κλειστην.ανοιξε την πορτα του δωματιου.κλειστην και αυτη,και κλειδωσε,να μην σας ενοχλησει κανεις.αρχισε να την χαιδευεις με παθος.θα σου πει να παει στο μπανιο.θα παει και θα γδυθεις.εσυ θα γουρλωσεις τα ματια,που επιτελους βλεπεις γυμνη γυναικα.αλλα θα το παιξεις ανετος.αφου ξαπλωσετε,πιαστης το ενα βυζι.γλυψε της την ρωγα,μετα κανε το ιδιο και στο δευτερο.αυτη θα σου παρει πιπα.μην φοβηθεις,δεν θελει να στο φαει,ειναι μερος της πραξης.αφου σου σηκωθει,θα τον οδηγησει αργα και βασανιστικα μεσα της.εσυ θα χωθεις μεσα,μην χυσεις αμεσως μαλακα.να κανεις αργες κινησεις,να σκεφτεσαι τον παπανδρεου,την εφορια,την κριση.αυτη θα σου πει αντε,περιμενουν και αλλοι.αγνοησε την.μολις εισαι ετοιμος,χυσε.μετα σηκω,σκουπισου.ξεκινα να ντυνεσαι.θα ντυνεται και αυτη.θα σου πει τα λεφτα.εσυ κανε τον μαλακα.ποια λεφτα πες.τι ποια λεφτα ρε μαλακα,τσαμπα γαμησες;κατοπιν,βαλτα ποδια στους ωμους.φτασε γρηγορα στο αυτοκινητο,ξεκλειδωσε,μπες μεσα,βαλε μπρος,και τρεξε.πηγαινε σπιτι.γραψε στο τις εντυπωσεις.αντε καλο βολι τυπε.

Τί μαλάκας που είσαι... Δε ρώτησε και τίποτα το περίεργο το παιδί, λογικό είναι με τόσες σελίδες παπαρολογίες που έχει γεμίσει το thread να βαριέται να ψάξει στις πίσω σελίδες για να πάρει πρέφα πώς είναι η φάση...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ευχαριστώ για τις οδηγίες και τον χρόνο σου. Παρατήρησα ότι η πληρωμή γίνεται μετά όπως στα μασατζίδικα που γαμείς. Απ' ότι διάβασα σε άλλο μινημα υπάρχει εσωτερικό ασανσέρ και σκάλες που συνδέει μπαρ - ξενοδοχείο και δεν χρειάζεται να βγεις στον δρόμο. Πόσο πάει το ποτό της κοπέλας που γράφεις ότι πρέπει να κεράσω, το ξενοδοχείο νομίζω 30 και η κοπέλα πόσο ? δηλαδή καμιά 100αρα θα φύγει.

Ρε φίλε είναι ο άλλος μαλάκας που σου απάντησε έτσι αλλά είσαι κι εσύ εντελώς βλάκας, με το συμπάθειο... Χαμπάρι δεν πήρες ότι σε δούλευε; Ακούς εκεί πληρώνεις εκ των υστέρων :2funny: :2funny: :2funny: Μ' αρέσει που τον ευχαρίστησες κιόλας που σε χλεύασε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ερωτηση που δεν εχει ειπωθει:
Αν μετα τη πρωτη φορα με τη κοπελα θελω να παρω αλλη κοπελα και να ξαναανεβω....πληρωνω παλι το δωματιο?...

ΟΧΙ! Στέλνεις την κοπέλα που γάμησες πρώτη να φωνάξει την άλλη ν' ανέβει στο δωμάτιο...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ερωτηση που δεν εχει ειπωθει:

Αν μετα τη πρωτη φορα με τη κοπελα θελω να παρω αλλη κοπελα και να ξαναανεβω....πληρωνω παλι το δωματιο?...

γιατι η τιμη των 23 ευρω ειναι για τρεις ωρες...βεβαια αν εχω στο μυαλο μου κατι τετοιο καλο ειναι να εχω μιλησει απο πριν στη,στον ρεσεπιονιστ....

φίλε spiderdom δεν χρειάζεται να ξαναπληρώσεις το δωμάτιο. Από τη στιγμή που το έχεις πληρώσει, το "έχεις" για τρεις ώρες.

Οπότε μπορείς να πάρεις την κοπέλα, να κατέβεις και να ξανανέβεις με άλλη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom