Νέα

Πιο μπερδεμενη ιστορια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Τυπε το thread αυτο ειναι σοβαρο και πρεπει κι εσυ να εισαι σοβαρος. Αν ηρθες να το μπαχαλεψεις, το κουβαδακι σου και σ΄αλλη παραλια θαλασσα.


love-boat.jpg









εχω σαγηνευσει με ποιηματα
ποιητρια?
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Κατι τετοιο φανταζομαι εγινε  :grin:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
εχω σαγηνευσει με ποιηματα  :rolleyes: :rockon: :rockon: :rockon: εχω σαγηνευτεί απο πουτσα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:( αν δεν εχεις καλη πουτσα με ποιηση δεν.. :grin: )
Πώς μου ξεφυγε αυτο χθες?
Γιατι δεν με ειδοποιει καποιος για επικά posts?
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Παραλιμνιε εχεις θερμοκηπιο? Κανε κανα σκηνικο εκει να γουσταρουμε. Αν και τα καλυτερα σκηνικα παιζουν στα μποστανια. Αλλα αστο απο καλοκαιρι αυτο.
 

Επισκέπτης
Παραλιμνιε εχεις θερμοκηπιο? Κανε κανα σκηνικο εκει να γουσταρουμε. Αν και τα καλυτερα σκηνικα παιζουν στα μποστανια. Αλλα αστο απο καλοκαιρι αυτο.

Εχει εντομα εκει φιλε δε γουσταρω.

Παντως μεγαλη υποθεση η ποιηση. Δεν περιμενα οτι θα μου αρεσε τοσο πολυ. Δηλαδη οχι μονο μου αρεσει, με καυλωνει κιολας. Βιτσια που εχει ο ανθρωπος :rockon: :rockon:. Αν και σημερα το πρωι μου εδωσε ενας φιλος ενα βιβλιο με ποιηματα του Γεωργιου Βυζινου ή καπως ετσι, να το διαβασω καθως θα επινα τον καφε μου, αλλα δε μου αρεσε. Θα αρχισω να μπαινω σε λογοτεχνικα site να βρω αλλους ποιητες και ποιητριες που να με φτιαχνουν.
Με το καιρο πιστευω να καταφερω να γραψω κι εγω κανα ποιημα και να βαλω τη milfαρα καφετζουν να μου το απαγγειλει.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
περιμενουμε την συνεχεια...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εχει εντομα εκει φιλε δε γουσταρω.

Παντως μεγαλη υποθεση η ποιηση. Δεν περιμενα οτι θα μου αρεσε τοσο πολυ. Δηλαδη οχι μονο μου αρεσει, με καυλωνει κιολας. Βιτσια που εχει ο ανθρωπος :rockon: :rockon:. Αν και σημερα το πρωι μου εδωσε ενας φιλος ενα βιβλιο με ποιηματα του Γεωργιου Βυζινου ή καπως ετσι, να το διαβασω καθως θα επινα τον καφε μου, αλλα δε μου αρεσε. Θα αρχισω να μπαινω σε λογοτεχνικα site να βρω αλλους ποιητες και ποιητριες που να με φτιαχνουν.
Με το καιρο πιστευω να καταφερω να γραψω κι εγω κανα ποιημα και να βαλω τη milfαρα καφετζουν να μου το απαγγειλει.

Εγω ειπα.....Αξιοs
Προσεξε μονο γιατι η ποιηση φαινεται να σου  υποδαυλιζει την σεξουαλικη ορεξη
Και στο τελοs το ερωτημα θα μεινει.....Ποιηση η σεξ???....Εκτοs κι αν κουβαλαs παντα μαζι σου τα απαντα καποιου  ποιητη
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Με το καιρο πιστευω να καταφερω να γραψω κι εγω κανα ποιημα και να βαλω τη milfαρα καφετζουν να μου το απαγγειλει.

Μην το αμελήσεις ρε παίκτη! Η ευχαρίστηση που θα νοιώσεις θα είναι πιθανότατα διπλή! ;)
 

Επισκέπτης
Εδω και αρκετο καιρο σκεφτομε συνεχεια το ενδεχομενο να μεταναστευσω στη Γερμανια οπου εχω μια φιλη. Οι λογοι οικονομικοι. Ετσι το εχω πει δεξια κι αριστερα, σε φιλους και γνωστους για να ακουσω γνωμες και να παρω καποιες συμβουλες. Μια μερα που καθομουν σε μια πλαγια λιγο εξω απο το χωριο μου, αφραγκος και με την ψυχολογια μου πεσμενη, χτυπησε το κινητο μου. Ηταν η milfαρα καφετζου απο τηξν πολη.
- Τι κανεις ....ακι μου,#χ*#^; που εισαι ?
- Καλα μωρε, στο χωριο ειμαι, εσυ ?
- Στο μαγαζι ....ακι μου. Καλα ειμαι. Τι εμαθα #^s:^*# θ μ##ς φυγεις ? Θα πας στα εξωτερικα ?
- Δε σε ακουω καλα, δεν πιανει καλα εδω πανω το κωλο-κινητο. Ναι ειχα παει μια θεια μου την προηγουμενη βδομαδα στο νοσοκομειο στο Ριο στα εξωτερικα ιατρεια, αλλα δεν ηταν κατι σοβαρο, μια χαρα ειναι τωρα.
- Οχι καλε ποια ιατρεια, εμαθα οτι θα πας στη Ευρωπη για δουλεια.
- Α, αυτο εννουσες ? Ναι το σκεφτομαι σοβαρα βρε Μαρια.

Αρχισε να μου λεει να μην βιαστω ν΄αποφασισω, να το ξανασκεφτω, οτι στεναχωρεθηκε οταν το εμαθε, μπλα μπλα κτλ, κτλ. Και μου ριχνει την προταση της. Ενας ξαδερφος της εχει ξενοδοχειο σ΄ενα νησι και θελει προσωπικο για το καλοκαιρι.
- Ευκολη δουλεια θα ειναι ....ακι μου, θα εχεις το μισθο σου, διαμονη, φαγητο δωρεαν. Απο το να πλενεις πιατα στη Γερμανια καλυτερα δεν ειναι στο νησι ? Θα ερθω κι εγω τον Αυγουστο 10 μερες οταν κλεισω το μαγαζι....Θα περασουμε super.

Της ειπα οτι θα σκεφτω την προταση της και δωσαμε ραντεβου σε δυο μερες στο μαγαζι της. Να ερθεις αργα, να εχει φυγει ο κοσμος μου ειπε με λαγνα φωνη.
Μετα απο δυο μερες παρκαρα τον αγροτη εξω απο το καφενειο της. Μεσα ηταν ενας γερο-μπεκρουλιακας και η milfαρα. Φορουσε ενα μαυρο παντελονι και μια πρασινη μπλουζα. Καλησπερησα κι εκατσα σ΄ενα τραπεζι.
Κυρ Παυλο θα κλεισω σε λιγο ειπε στο γερο-μπεκρουλικα. Ο γερος ζητησε λογαριασμο, πληρωσε και φευγωντας μου εριξε ενα δολοφονικο βλεμα και ειπε κατι που δεν καταλαβα. Κοιτουσα τη milfαρα και σκεφτηκα να πεταξω εξω την ψωλη μου να μου παρει μια πιπα, αλλα ηρθε προς το μερος μου, με φιλισε στο στομα και ειπε. "θα σε αφησω λιγο μονο σου, πιες οτι γουσταρεις και σε μιση ωρα θα ειμαι πισω. Εχω σχεδια για μας αποψε". και μου εκλεισε το ματι.
Τι σχεδια εχεις ειπα. Η ωρα ειναι 11 και το πρωι θα παω να ριξω λιπασματα.
Ελα βρε ....ακι μου, εχω καιρο να σε δω κι εχουμε και πολλα να πουμε. Πιες κατι και δεν θ΄αργησω. Μονο σβησε να φωτα, τραβα τις κουρτινες και κλειδωσε την πορτα. Οσπου να πιεις το ποτο σου εφτασα.

Εφυγε. Εβαλα ενα ποτηρι τσιπουρο και την περιμενα...............
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.737
Κριτικές
126
Like
7.774
Πόντοι
7.885
Παραλίμνιε τι ώρα ρίχνεις τα λιπάσματα :rolleyes: :think:
 

Επισκέπτης
Η μιση ωρα ειχε γινει μια ωρα και 10 λεπτα οταν εμφανιστηκε ντυμενη μ΄ενα μπλε φορεμα και μια μαυρη ζακετα.
-Πως τα περασες αγορι μου ? Ηπιες κατι ?
-Βαρετα. Δεν εχεις και καμια τσοντα να εβαζα στο dvd να περναγε η ωρα. Ηπια 2 τσιπουρα. Τι εχεις στο μυαλο σου, τι θα κανουμε ?
-Πεινας ? Ασε το αγροτικο εδω και παμε με το δικο μου αμαξι.

Μπηκαμε στο αμαξι της και ξεκινησαμε. Μυριζε ωραια η καριολα και οι βυζαρες της ηταν σα να ηθελαν να πεταχτουν εξω απο το φορεμα. Που παμε της ειπα και της χαιδεψα λιγο το μπουτι. Να μιλησουμε για τη δουλεια ειπε και γελασε. Φτασαμε σ΄ενα παραλιακο restaurant bar.
Στην αρχη κουβεντιασαμε για διαφορα θεματα, τρωγωντας κατι μαλακιες που παραγγειλε αυτη και πινοντας κρασι. Η κουβεντα πηγε και στη δουλεια που μου προτεινε. Αν και φαινοταν ενδιαφερουσα περιπτωση η δουλεια, δεν μπορουσα να συγκεντρωθω στη συζητηση. Στο μυαλο μου ειχα τη συνεχεια της βραδιας και λιγο αγχος για το λογαριασμο. Που θα την πηγαινα για την πηδηξω, αφου σπιτι θα ηταν ο μαλακας ο γιος της και ποσο θα ηταν ο λογαριασμος ? Αυτο το μαγαζι φαινοταν ακριβο και ειχα μονο 12 ευρω στην τσεπη μου.............
 

Επισκέπτης
Μετα απο μιαμιση ωρα κουβεντα κι αφου ειχαμε πιει εναμιση κιλο κρασι, που λεει ο λογος ειχαμε πιει γιατι εγω ειχα πιει το περισοτερο, με κοιταξε στα ματια και ειπε.
-Εισαι ετοιμος για το γλυκο ?
-Τι θα παρουμε και γλυκο ? Εγω ελεγα να την κανουμε σιγα-σιγα. Ειναι αργα.
-Ναι ξερω, τα λιπασματα, χαχαχαχα. Εγω ειμαι το γλυκο σου αγορι μου κι εσυ εισαι το λιπασμα μου. Θα συνεχισουμε τη βραδια μας σπιτι μου. Ο Γρηγορης (ο γιος της) τα εφτιαξε με μια κοπελα και νοικιασαν σπιτι μαζι. Ετσι ειμαι μονη στο σπιτι. Μονη κι ερημη ....ακι μου σαν την καλαμια στον καμπο, μονη ερημη και αποτιστη.
-Ξερεις την αγαπη μου για τα φυτα και τα ζωα. Βλεπω στο δρομο αδεσποτα σκυλια, νηστικα και διψασμενα και σπαραζει η καρδια μου. Δε βλεπω την ωρα να σε ποτισω τους χυμους μου. Να ζητησουμε λογαριασμο ?

Φωναξε στο σερβιτορο να φερει λογαριασμο. Οταν ακουσα το ποσο του λογαριασμου μ΄επιασε ταχυκαρδια. 40 ευρω για εναμιση κιλο κρασι, μια σαλατα, μια κινεζικη μαλακια και μια μακαροναδα με σολωμο.
Γαμωτο ειπα, ακριβα ειναι κι εχω ξεχασει το πορτοφολι στο αγροτικο. Μην αγχωνεσε ...ακι μου, εγω κερναω ειπε και η καρδια μου επεστρεψε σε κανονικους ρυθμους.
Πληρωσε και ξεκινησαμε για το σπιτι της. Δε πανα γαμηθουν και τα λιπασματα σκεφτηκα, στο διαολο και η γκρινια της μανα μου, που θα με στολισει αυριο, που τα επινες ρε αχαιρευτε, ουτε το σπιτι δε μπορεσες να βρεις ανεπροκοπε κτλ.κτλ. Στ΄αρχιδια μου και η Βουλγαρα γκομενα μου, που με ειχε παρει 2 φορες τηλ και δεν της απαντησα. Αφου η milfαρα κερναει και μου βρηκε και δουλεια, δε ελεγε να την αφησω αποτιστη αποψε......
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.127
Like
72.223
Πόντοι
12.756
αργα πολυ το πας τυπε  :grin:

μην μας γινεις τακμαν στους χρονους  :grin: :grin:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
καλά το πάει, είναι γλαφυρός
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.924
Like
12.964
Πόντοι
2.606
Μου θυμίζει τον λοβγιουσορτταιμ απο το θρεντ της ταυλανδης  :2funny: ωραίος ο παραλιμνης
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Μετα απο μιαμιση ωρα κουβεντα κι αφου ειχαμε πιει εναμιση κιλο κρασι, που λεει ο λογος ειχαμε πιει γιατι εγω ειχα πιει το περισοτερο, με κοιταξε στα ματια και ειπε.
-Εισαι ετοιμος για το γλυκο ?
-Τι θα παρουμε και γλυκο ? Εγω ελεγα να την κανουμε σιγα-σιγα. Ειναι αργα.
-Ναι ξερω, τα λιπασματα, χαχαχαχα. Εγω ειμαι το γλυκο σου αγορι μου κι εσυ εισαι το λιπασμα μου. Θα συνεχισουμε τη βραδια μας σπιτι μου. Ο Γρηγορης (ο γιος της) τα εφτιαξε με μια κοπελα και νοικιασαν σπιτι μαζι. Ετσι ειμαι μονη στο σπιτι. Μονη κι ερημη ....ακι μου σαν την καλαμια στον καμπο, μονη ερημη και αποτιστη.
-Ξερεις την αγαπη μου για τα φυτα και τα ζωα. Βλεπω στο δρομο αδεσποτα σκυλια, νηστικα και διψασμενα και σπαραζει η καρδια μου. Δε βλεπω την ωρα να σε ποτισω τους χυμους μου. Να ζητησουμε λογαριασμο ?

Φωναξε στο σερβιτορο να φερει λογαριασμο. Οταν ακουσα το ποσο του λογαριασμου μ΄επιασε ταχυκαρδια. 40 ευρω για εναμιση κιλο κρασι, μια σαλατα, μια κινεζικη μαλακια και μια μακαροναδα με σολωμο.
Γαμωτο ειπα, ακριβα ειναι κι εχω ξεχασει το πορτοφολι στο αγροτικο. Μην αγχωνεσε ...ακι μου, εγω κερναω ειπε και η καρδια μου επεστρεψε σε κανονικους ρυθμους.
Πληρωσε και ξεκινησαμε για το σπιτι της. Δε πανα γαμηθουν και τα λιπασματα σκεφτηκα, στο διαολο και η γκρινια της μανα μου, που θα με στολισει αυριο, που τα επινες ρε αχαιρευτε, ουτε το σπιτι δε μπορεσες να βρεις ανεπροκοπε κτλ.κτλ. Στ΄αρχιδια μου και η Βουλγαρα γκομενα μου, που με ειχε παρει 2 φορες τηλ και δεν της απαντησα. Αφου η milfαρα κερναει και μου βρηκε και δουλεια, δε ελεγε να την αφησω αποτιστη αποψε......
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
τωρα χουφτωσε τ αρχιδια σου, λοξοκοιταξε το διπλανο σου και φτυσε στα ποδια του...
σιγουρα εισαι τυπισσα?
το ιδιο σκεφτηκα και για σενα. σιγουρα δεν εισαι φουλα που το παιζει αντρας;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom