Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Μενάνδρου και Σατωβριάνδου πριν από λίγο...



Καμια πρεζου υπαρχει :grin:

1450171_623450287718707_1662859866_n.jpg
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Καταντια  ρε γμτ το φελεκι μου........
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Την μικρη πολονεζουλα την πηρα σημερα κατα τις 3,30, ηταν ντημενη στα ασπρα ειναι 27 χρωνων απο την πολωνια, το ονομα της δεν το συγκρατησα. Ζητησε  20 ευρω αυτη και 5 το ξενοδοχειο για 15 - 20 λεπτα μου ειπε. Περασαμε στο ξενοδοχειο και στο τεταρτο ετσι οπως την ειχα πανω μου σηκανεται και μου λεει  με νοημα κοιτωντας και το ρολοι της,  να σου κανω πιπα να τελειωσεις ,     της λεω να σου δοσω ακομα 10 ευρω για αλλα 5 λεπτα οπως κια εγινε με το ρολοι στο χερι παντα(ενα ωραιο χρυσαφενιο) το οποιο και δεν βγαζει κατα την διαρκεια της συνεδρειας. Με λιγα λογια 30 +5 ευρω για 20 λεπτα για ενα απλο Γαμησι. Κατα τ αλλα εχει ωραιο σωμα καλη αισθηση επιδερμιδας σφικτο μουνακι και ωραιο σωμα. Μου την σπαει λιγο η φωνη της μιλαει σπαστα ελληνικα και σου δινει την εντυπωση οτι στην Πωλονια πρεπει να ειναι βλαχα. Στο τελος δεν εκανε μπανιο ολοκληρη επλυνε λιγο τα μπουτια με λιγο σκετο νερο αλλο ενα μειον το θεμα της καθαριοτητας θα ελεγα.
Αυτα απο εμενα νεκρα οι πιατσες απογωητευτικη η κατασταση στο elllisium δυο κυριες με μαυρα και κοιλιτσα μπαζα θα ελεγα , κια στην γερανιου στο Ανδρονικη τιποτα και απο εκει μονο μια κυρια με με κυρια   χοντρουλα με μαλλια κοτσο ασχημη θα την χαρακτιριζα  καθοταν στην καρεκλα στην εισοδο.
Αυτα ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Την μικρη πολονεζουλα την πηρα σημερα κατα τις 3,30, ηταν ντημενη στα ασπρα ειναι 27 χρωνων απο την πολωνια, το ονομα της δεν το συγκρατησα. Ζητησε  20 ευρω αυτη και 5 το ξενοδοχειο για 15 - 20 λεπτα μου ειπε. Περασαμε στο ξενοδοχειο και στο τεταρτο ετσι οπως την ειχα πανω μου σηκανεται και μου λεει  με νοημα κοιτωντας και το ρολοι της,  να σου κανω πιπα να τελειωσεις ,     της λεω να σου δοσω ακομα 10 ευρω για αλλα 5 λεπτα οπως κια εγινε με το ρολοι στο χερι παντα(ενα ωραιο χρυσαφενιο) το οποιο και δεν βγαζει κατα την διαρκεια της συνεδρειας. Με λιγα λογια 30 +5 ευρω για 20 λεπτα για ενα απλο Γαμησι. Κατα τ αλλα εχει ωραιο σωμα καλη αισθηση επιδερμιδας σφικτο μουνακι και ωραιο σωμα. Μου την σπαει λιγο η φωνη της μιλαει σπαστα ελληνικα και σου δινει την εντυπωση οτι στην Πωλονια πρεπει να ειναι βλαχα. Στο τελος δεν εκανε μπανιο ολοκληρη επλυνε λιγο τα μπουτια με λιγο σκετο νερο αλλο ενα μειον το θεμα της καθαριοτητας θα ελεγα.
Αυτα απο εμενα νεκρα οι πιατσες απογωητευτικη η κατασταση στο elllisium δυο κυριες με μαυρα και κοιλιτσα μπαζα θα ελεγα , κια στην γερανιου στο Ανδρονικη τιποτα και απο εκει μονο μια κυρια με με κυρια   χοντρουλα με μαλλια κοτσο ασχημη θα την χαρακτιριζα  καθοταν στην καρεκλα στην εισοδο.
Αυτα ...

που το βρισκουμε το Πωλονεζακι ?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
σε  αυτες τις βρωμιάρες-
οπως και  στην παλια- ιστορικη  μπουτού βρωμο-Κάρμεν, δεν μπορούμε  παρά να αφιερώσουμε το ασμα του Frank Ζappa ..  Stinkfoot !!  :)
>>
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Το πολονεζακι καθε μερα πιατσαρει μπρωστα απο το σουβλατζιδικο Jous Στην Πλατεια Αμερικης Πισω απο τις στασεις των λεωφωρειων.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
4
Like
1.960
Πόντοι
266
Το πολονεζακι καθε μερα πιατσαρει μπρωστα απο το σουβλατζιδικο Jous Στην Πλατεια Αμερικης Πισω απο τις στασεις των λεωφωρειων.

...Για όσους ενδιαφέρονται είναι απ το πρωί εκεί...κατά τις 8.30 αρχίζει το βολτάρισμα...
 

koumoundourou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η πλατεια Αμερικης ειναι αλλου.  Μιλαμε για την πλατεια Λαυριου (3ης Σεπτεμβριου & Βερανζερου).  Το κοριτσι περιφερεται συνηθως αναμεσα στο Joys και το Γαλαξια (3ης Σεπτεμβριου & Καποδιστριου).  Πριν καμια ωρα ηταν εκει.
 

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
ρε πόσες φορές πρέπει να το πούμε ΜΑΚΡΙΑΑ....είναι καρα φόλα του κερατα....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
H Γιαννα αξιζει?απο τιμες τι παιζει?
Καλημέρα ...η Γιαννα εναι ένα ξανθο με στεγνη φατσα αδυνατο ΜΙΛΦ γυρω στα 50 καλο σωματακι για την ηλικια της και εμπειρη στην πιατσα.Καλη συμετοχη μεσα στο δωματιο, γενικα καλη βαθεια πιπα ....εξαρτάται βεβαια και από την διαθεση της!υπαρχουν στιγμες που μπορει να σε απογειωσει!κολο γενικα με μια μικρη επιβαρυνση δινει. Μπορει επισης να σου οργανωσει και παρτουζα με καμια φιλη της. Από τιμες τωρα ξεκινα 20ε και παει αναλογα.Θα την βρεις από τα τζοις (πλατεια) εως το ξενοδοχειο ΛΙΤΟ να σουλατσαρει καθημερινα από 13.00-700 η 8.30 το βραδακι.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Καλημέρα ...η Γιαννα εναι ένα ξανθο με στεγνη φατσα αδυνατο ΜΙΛΦ γυρω στα 50 καλο σωματακι για την ηλικια της και εμπειρη στην πιατσα.Καλη συμετοχη μεσα στο δωματιο, γενικα καλη βαθεια πιπα ....εξαρτάται βεβαια και από την διαθεση της!υπαρχουν στιγμες που μπορει να σε απογειωσει!κολο γενικα με μια μικρη επιβαρυνση δινει. Μπορει επισης να σου οργανωσει και παρτουζα με καμια φιλη της. Από τιμες τωρα ξεκινα 20ε και παει αναλογα.Θα την βρεις από τα τζοις (πλατεια) εως το ξενοδοχειο ΛΙΤΟ να σουλατσαρει καθημερινα από 13.00-700 η 8.30 το βραδακι.

Συμφωνώ και επαυξάνω για τη Γιάννα.

Πολύ καθαρή,αρκετά καλή και πολύ τίμια επιλογή στα μιλφ που κυκλοφορούν στην συγκεκριμένη πιάτσα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Γιγαντα dude βαλε καμια live φωτο να φτιαχτουμε :grin:
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αυτες που πιατσαρουν στο Ανδρονικη λενε τιποτα ?  Εχει παρει κανεις καμια απο αυτες ?
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Καλημέρα ...η Γιαννα εναι ένα ξανθο με στεγνη φατσα αδυνατο ΜΙΛΦ γυρω στα 50 καλο σωματακι για την ηλικια της και εμπειρη στην πιατσα.Καλη συμετοχη μεσα στο δωματιο, γενικα καλη βαθεια πιπα ....εξαρτάται βεβαια και από την διαθεση της!υπαρχουν στιγμες που μπορει να σε απογειωσει!κολο γενικα με μια μικρη επιβαρυνση δινει. Μπορει επισης να σου οργανωσει και παρτουζα με καμια φιλη της. Από τιμες τωρα ξεκινα 20ε και παει αναλογα.Θα την βρεις από τα τζοις (πλατεια) εως το ξενοδοχειο ΛΙΤΟ να σουλατσαρει καθημερινα από 13.00-700 η 8.30 το βραδακι.
Σ'ευχαριστω φιλε για την απαντηση
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλημέρα ...η Γιαννα εναι ένα ξανθο με στεγνη φατσα αδυνατο ΜΙΛΦ γυρω στα 50 καλο σωματακι για την ηλικια της και εμπειρη στην πιατσα.Καλη συμετοχη μεσα στο δωματιο, γενικα καλη βαθεια πιπα ....εξαρτάται βεβαια και από την διαθεση της!υπαρχουν στιγμες που μπορει να σε απογειωσει!κολο γενικα με μια μικρη επιβαρυνση δινει. Μπορει επισης να σου οργανωσει και παρτουζα με καμια φιλη της. Από τιμες τωρα ξεκινα 20ε και παει αναλογα.Θα την βρεις από τα τζοις (πλατεια) εως το ξενοδοχειο ΛΙΤΟ να σουλατσαρει καθημερινα από 13.00-700 η 8.30 το βραδακι.
νομιζω η συγκεκριμενη το παιρνει και από πισω τωρα βεβαια εχω αρκετο καιρο να τη δω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom