Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Η σημερινή Κυριακή δεν διέφερε πολύ από τις άλλες, καθώς από το πρωί καθόμουν με το σώβρακο στον καναπέ, με το air condition στο φουλ, πίνοντας φραπέ και ψιλοπαίζοντάς τον, σκεπτόμενος τα δαχτυλάκια της Λαβίνιας (Ζήνωνος και Γερανίου). Έτσι, κατά τις 3 βρέθηκα στο αμαρτωλό τρίγωνο  :boobies:. Είχα καιρό να έρθω αποφασισμένος να ψωνίσω από πιάτσα, έτσι δεν πήγα απευθείας στη Γερανίου προκειμένου να απολαύσω τη βόλτα. Εκτός από τα δύστυχα ζάκια, που έχουν πληθύνει πάρα πολύ, και διάφορους άλλους εξαθλιωμένους τύπους που περιφέρονταν, υπήρχαν οι γνωστές σαβούρες  :tickedoff:, κάνα 2-3 αξιόλογα τσιγγανάκια, η Λίλη στην απέναντι γωνία και δίπλα της ένα μικρούλι, κοντούλι, ομορφούλι, ίσως αυτή που λέει ο LAXX από πάνω. Την πλησιάζω, χαμογελαστή αυτή μου λέει 30 συν 10 το χοτέλ. Εκεί που πάω να την κάνω βλέπω ένα γυφτάκι, κοντούλι, ούτε 1,58, μαυριδερό, με συμπαθητικό πρόσωπο, το πολύ 20 χρόνων. 30 μου λέει όλα μαζί, είχε και γλυκιά φωνή και της λέω πάμε. Πάμε λοιπόν στο ξενοδοχείο, μισό λεπτό της λέω να κατουρήσω. Βγαίνοντας η Μαρία είχε ήδη γδυθεί και περίμενε στο κρεβάτι, αλλά δεν είχε βγάλει το φανελάκι της. "Θα το βγάλεις;" της λέω, "είναι μικρό" μου απαντά, "δεν πειράζει" επιμένω εγώ, και το βγάζει. Μάγκες, δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο. Δύο πολύ μικρά βυζιά τελείως κρεμασμένα, με ένα γιουροβίζιον μεγάλο σαν μισό πακέτο τσιγάρα και να έχει ζαρώσει σα να είχε σαπίσει  :S. Σοκαρίστηκα. Δεν ήταν φυσιολογικό. "Έχω και δυο παιδιά" μου κάνει αυτή, ενώ εγώ κοιτάω το ταβάνι και το τσουσούνι μου έχει φτάσει το 1 εκατοστό κι εκείνη σκύβει να μου το παίξει. Εκεί κάνω το δεύτερο λάθος, να κοιτάξω τις πατούσες της. Μαύρες και γεμάτες καντήλες  :'(. Κάπου εκεί σκέφτηκα πεταμένα τα 30 ευρώ, μην πετάξω και τις κάβλες μου (που στο μεταξύ με είχαν αποχαιρετήσει). Έτσι, προφασίστηκα κόπωση και η σύντομη συνάντησή μας έληξε. Μετά δεν είχα καμία όρεξη για σεξ, όμως σκέφτηκα πως αν έμενα με αυτές τις εικόνες θα έκανε να μου σηκωθεί για μέρες, έτσι πήγα Μεταξουργείο όπου στο δεύτερο γύρο βγήκα νικητής (θα ανεβάσω κριτική).
:tits2:
Δεν φταει κανεις!Γυφτακι ηθελες!Τι περιμενες να εχει;Πεντικιουρ;
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
πρωινη βόλτα για κατάθεση/.....στην άλφα....γυρω στις 8 και δεν υπήρχε ψυχη...8.05 σκαει μύτη απο σωκράτους μια νταρντανομιλφαρα με ενα μακρυ φορεμα και χωρις εσωρουχα....λιγο πιο πανω προς βερανζερου  μια νταρντανουλα η οποια χθες επαιρνε 30+5 χοτελ σημερα παιρνει 20 ολα μαζι....και μετα απο λιγο εμγ=φανιστηκε η γλυκερια η σερβα....πολυ μα παρα πολθ αδυνατη...μαλλον ανορεξικια η οποιο κυκλοφορει συνεχεια με κατι φανταχτερα φουστανακια...15+5χοοτελ....φοθλ προγραμμα...
Την νταρντανοmilfara που ακριβως την ειδες?
 

sigmund

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2006
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστες καλησπερα,

χρονια σας διαβαζω, ενημερωμαι, γελαω....οποτε σας ευχαριστω για αυτα.....
Αν και γυριζω αρκετουτσικα δεν εχω γραψει ποτε οποτε ηρθε η ωρα να βαλω και εγω το λιθαρακι μου....

εχουμε και λεμε...πριν 10 μερες, μετα τα κτελ στην καβαλάς τρια κοριτσουδια, Το ενα δεν βλεποταν οποτε δεν ασχοληθηκα και παρακατω αλλα 2 , στο βενζιναδικο(κλειστο) μετα τα ΚΤΕΛ. Βουλγαρογυφτορουμανακια μαλλον. Το ενα ηταν πολυ καλο εμφανισιακα, ψηλο αδυνατο...αλλα ηταν αδυνατο να το πετυχω. Ετσι ψωνισα το αλλο. Λιιιιιγο γεματουλα αλλα οχι ενοχλητικα...καλουλα. 30 στο αμαξι, αλλα οχι καλο service. Δεν ηθελε να παει πισω στο αμαξι και σαν μαλακας εκατσα μπροστα....πιπα....οκ..οχι κατι ιδιαιτερο, βυζια οχι(τι μαλακια ειναι αυτη? μπορεις να μου τον καρφωσεις αλλα δεν θα πιασεις τα βυζια μου????)....δεν ηθελε καθολου μα καθολου δυνατο καρφωμα...Τουλαχιστον ηταν ευγενικη....αυτα...δεν θα το συνηστουσα....μονο για τα ποοοοοοολυ χοντρα και μονο αν εχουν εξαφανιστει ολες οι αλλες..
 

Επισκέπτης
τελικα τ εγινε με τη μιμα κ τ κονδυλωματα π ανεφερε ενασ συναγωνιστησ???? ισχυει? εχει παει κανεις μαζι της τωρα τελευταια???? αν ξερει καποιος κατι ασ μ πει γτ σκεφτομαι ν τν τιμησω....ευχαριστω!!

Φιλε θα το ρισκαρεις δηλαδη?
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.515
Like
143
Πόντοι
16
Εγω παλι εχω δει αυτες τις μερες στη Συγγρου στο υψος Studio 144 περιπου , ενα ξανθο , δυνατο μωρο απο οτι φαινεται , να κανει πιατσα κανονικα ! Πρωτη φορα σε 5 χρονια που βλεπω στη Συγγρου να κανει πιατσα γκομενα κανονικη εκτος απο τραβελι και ομολογω πως ταραχτηκα !
Το μωρο το ειδα και σημερα , ξανθο με πολυ ωραια κωλαρα και αρκετα καλο προσωπο. Ημασταν βιαστικοι με το αμαξι και δε προλαβα να ρωτησω τιποτα . Ξερει κανενας συναγωνιστης τι παιζει με τη δεσποινιδα αυτη ?
 

romeo01

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα!Ηκαλητερη πιάτσα θα γίνει η παραλιακή από την καλαμακιου μέχρι την Γλυφάδα!χτες γυρνώντας απο μια γερή μασα στα βλαχικα στον γυρισμού για Πειραιά είδα κάτι πολύ καλές κούκλες ειδικά μια φορούσε ένα ένα λευκό κολητο κορμακι μίνι!το μωρό ήταν μεγάλη καυλα! :rockon:
 

didiscote

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
λογω οτι ολη τη βδομαδα ειχα δουλειες στο κεντρο επ΄ευκαιριας δοκιμασα και τις εξης κοπελες:
Μπελα: απο ρουμανια 24 χρονων 20€ και 10 χοτελ απλο προγραμμα χωρις εχτρα αξιζει το 20 ευρο
ευα=μιμα:την πατησα μην γνωριζοντας την φατσικα μετα μου το ειπε=ΑΠΑΤΗ προσπαθει να κλεψει χρονο δεν κανει πρωκτικο και μετα απο κανα 5λεπτο λεει οτι δεν εχει αλλο χρονο και αν θελω να δωσω αλλο 50 ευρο.
αντζελα: 24 χρονων απο αλβανια 30€ μετρια πραγματα οχι κατι το ιδιαιτερο στην τιμη περιλαμβανεται και πρωκτικο στο οποιο δεν δυσανασχετει.
 

Επισκέπτης
λογω οτι ολη τη βδομαδα ειχα δουλειες στο κεντρο επ΄ευκαιριας δοκιμασα και τις εξης κοπελες:
Μπελα: απο ρουμανια 24 χρονων 20€ και 10 χοτελ απλο προγραμμα χωρις εχτρα αξιζει το 20 ευρο
ευα=μιμα:την πατησα μην γνωριζοντας την φατσικα μετα μου το ειπε=ΑΠΑΤΗ προσπαθει να κλεψει χρονο δεν κανει πρωκτικο και μετα απο κανα 5λεπτο λεει οτι δεν εχει αλλο χρονο και αν θελω να δωσω αλλο 50 ευρο.
αντζελα: 24 χρονων απο αλβανια 30€ μετρια πραγματα οχι κατι το ιδιαιτερο στην τιμη περιλαμβανεται και πρωκτικο στο οποιο δεν δυσανασχετει.

Φιλε τουλαχιστον ητανε καθαρες η αρχιδια?. . .
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.815
Κριτικές
126
Like
7.994
Πόντοι
7.885
Εγω παλι εχω δει αυτες τις μερες στη Συγγρου στο υψος Studio 144 περιπου , ενα ξανθο , δυνατο μωρο απο οτι φαινεται , να κανει πιατσα κανονικα ! Πρωτη φορα σε 5 χρονια που βλεπω στη Συγγρου να κανει πιατσα γκομενα κανονικη εκτος απο τραβελι και ομολογω πως ταραχτηκα !
Το μωρο το ειδα και σημερα , ξανθο με πολυ ωραια κωλαρα και αρκετα καλο προσωπο. Ημασταν βιαστικοι με το αμαξι και δε προλαβα να ρωτησω τιποτα . Ξερει κανενας συναγωνιστης τι παιζει με τη δεσποινιδα αυτη ?

Φίλε εγώ που την είχα ρωτήσει πριν καμια βδομάδα μου είχε πει 100 ευρώ  :rockon: :rockon:  :headbang: :headbang:.Μου φάνηκε μεγάλη ψωνάρα μιας και δεν κατέβαζε με τίποτα την τιμή :jerking: :jerking:.Ρε ουστ :birdman: :birdman:
 

didiscote

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
η μπελα ηταν πολυ καθαρη εκανε ντουζακι και πριν και μετα
η μιμα καθαρη φαινοταν αν και δεν εκανε καθολου ντουζακι οσον αφορα τα σχολια περι κονδυλωματων δεν ξερψ τι να πω γιατι απεφευγε να την δω πισω και ηθελε να ειναι αυτη απο πανω....
αλεξανδρα και αυτη φαινοταν καθαρη 
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
η μπελα ηταν πολυ καθαρη εκανε ντουζακι και πριν και μετα
η μιμα καθαρη φαινοταν αν και δεν εκανε καθολου ντουζακι οσον αφορα τα σχολια περι κονδυλωματων δεν ξερψ τι να πω γιατι απεφευγε να την δω πισω και ηθελε να ειναι αυτη απο πανω....
αλεξανδρα και αυτη φαινοταν καθαρη 
Η Αντζελα ειναι η ξανθια με την κορμαρα αλλα και με ασχημη φατσα?
Η Μπελα πως ειναι, μπορεις να κανεις μια περιγραφη?
 

Επισκέπτης
Μάγκες απλά να ξέρετε πως όταν η άλλη κρύβει το . . . της, κάτι θέλει να κρύψει και αυτό το κάτι είναι προφανές ασθένεια όπως κονδυλώματα!  :zombie:
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παλι εχω δει αυτες τις μερες στη πετρου ραλλι στο υψος με τα το βενετη το φουρνο καθονται 2 κοριτσια σε ενα σκεπαστο πεζουλι..ακκα δεν ξερω τι καανουν
δεν σταματησα για τι πηγαινα γρηγορα με το αμαξι.Ξερεις κανεις τι παιζει αν ναι και ποσο παει ?
ειναι  ενα ξανθο , δυνατο μωρο απο οτι φαινεται , να κανει πιατσα κανονικα !
το ειδα και χτες το βραδυ κατα τις 23.30 δεν ρωτησα τιποτα . Ξερει κανενας συναγωνιστης τι παιζει με τη δεσποινιδα αυτη ?
Πετρου ραλλη ειναι η περιοχη περιπου στο 80-9ο αριθμο ρευμα προς απο αθηνα προς κορυδαλο
 

Επισκέπτης
παντως για τα κονδυλοματα που φοβαστε οτι εχουν οι κοπελες να ξερετε οτι το 95% απο εσας εχει ηδη hpv αλλα δεν εχει εμφανισει κονδυλοματα ή εχει και δεν τα εχει προσεξει!!!!!!
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
παντως για τα κονδυλοματα που φοβαστε οτι εχουν οι κοπελες να ξερετε οτι το 95% απο εσας εχει ηδη hpv αλλα δεν εχει εμφανισει κονδυλοματα ή εχει και δεν τα εχει προσεξει!!!!!!
Ρε φιλαρακο, εγω προσωπικα μιας και εκανα εξετασεις την προηγουμενη εβδομαδα, δεν εχω τιποτα απο ολα αυτα. Μηπως οι υπολοιποι 9 που διαβαζουν αυτο το κειμενο πρεπει να ανησυχησουν τοσο πολυ που να πανε τρεχοντας στον γιατρο τους?
Περιλαμβανεσαι και εσυ μαλλον στην 9αδα αυτη. Ετσι δεν ειναι?
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Να σας διορθώσω και τους δύο προλαλήσαντες....Το ποσοστό ενεργών σεξουαλικά ανθρώπων εκτεθιμένων στον HPV είναι γύρω στο 80%. Μικρό μόνο μέρος αυτών μαθαίνει ποτέ ότι έχει προσβληθεί. Δεν εμφανίζουν όλοι οι τύποι του HPV κονδυλώματα. Και εάν δεν εμφανίσεις κονδύλωμα (ή στις γυναίκες δυσπλασίες στον τράχηλο ή κονδυλώματα) δεν υπάρχει εξέταση που να δειχνει αν έχεις το υιό η όχι......Μπορεί δηλαδή να κολλήσεις και hpv απο γυναίκα που δεν έχει κανένα εμφανές σύμπτωμα (κονδυλώματα) Εκτός αν μπορέσεις να δεις μέχρι τον τραχηλο(χιχιχι)....και ξέρεις τι σημαίνει δυσπλασία..
 

Undertow

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
17
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παλι εχω δει αυτες τις μερες στη Συγγρου στο υψος Studio 144 περιπου , ενα ξανθο , δυνατο μωρο απο οτι φαινεται , να κανει πιατσα κανονικα ! Πρωτη φορα σε 5 χρονια που βλεπω στη Συγγρου να κανει πιατσα γκομενα κανονικη εκτος απο τραβελι και ομολογω πως ταραχτηκα !
Το μωρο το ειδα και σημερα , ξανθο με πολυ ωραια κωλαρα και αρκετα καλο προσωπο. Ημασταν βιαστικοι με το αμαξι και δε προλαβα να ρωτησω τιποτα . Ξερει κανενας συναγωνιστης τι παιζει με τη δεσποινιδα αυτη ?

Έχω πάνω από 2 χρόνια να κατέβω Συγγρού, αλλά σύμφωνα με αυτά που μου λες το "μωρό" πρέπει να ειναι η Χαρά.  Κάνει συνήθως πιάτσα έξω από την Τράπεζα Πειραιώς.  Δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είναι εγχειρισμένη.  Το 100€ τώρα αξίζει δεν αξίζει, γιατί 2 φορές που τη πήρα τη μια πέρασα απίστευτα (γαμήσι από τσόντα Αμερικάνικη) και τη 2η δεν έλεγε και πολλά.

Και πάλι σημειώνω ότι έχω να κατέβω 2 χρόνια οπότε μπορεί και να κάνω λάθος, απλά τα όσα είπες ταιριάζουν στο προφίλ της Χαράς.  (άμα είχε και βυζί στητό τότε 100% ήτανε υτή)
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδυνη βολτα απο το αμαρτωλο κεντρο. Στην Σολωνος, υψος Χημειου, οι γνωστες υπερηλικες ή υπερβαρες. Πρεπει να εχεις πολλες καβλες για να αποφασισεις ερωτικη συνευρεση, οσο μικρο κι αν ειναι το τιμημα. Στο τελος της Σολωνος παντελης απουσια αλλοδαπων, εκτος απο ενα ξανθο στο περιπτερο. Κατεβαινοντας προς Καποδιστριου η γνωστη Μαριλενα, με την φιλη της (40€ στο ξενοδοχειο) με μερικα κιλα επιπλεον, για τους λατρεις των σχετικα ευσωμων.
Στα στεκια της πλατειας Βαθη, η απολυτη νεκρα. Αιφνιδιαστικη επιχειρηση της αστυνομιας με αποτελεσμα να μαζευτουν ολες στο τμημα. Περισοτερα απο 3 περιπολικα με τουλαχιστον τρεις προσωρινα κρατουμενες το καθενα. Στην κυριολεξια επαιζαν "κλεφτες και αστυνομοι". Να τρεχουν οι κοπελες στα στενα και τα περιπολικα να κανουν συνεχομενους γυρους με συνδυαστικες κινησεις, προκειμενου να τις μαζεψουν ολες. Τα ..ζακια εξαφανιστηκαν σε χρονο μηδεν, οι μαυρουλες επισης. Γενικως ηταν για πολυ ωρα, ενα καθαρο στεγνο κεντρο, με κοσμο να ψαχνει απελπισμενα για κοριτσια, αλλα ματαια.
Με λιγα λογια ηταν μια κουφια νυχτα....χωρις παζαρεματα  και αναστεναγμους.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμενα, εχω παρα πολυ καιρο να γραψω. Ειχα πολυ καιρο να κανω βολτα στις πιατσες, πραγμα που κανω εντατικα τις τελευταιες νυχτες κυριως, αλλα και ημερες. Το να πω τη λεξη χαλια μαυρα ειναι λιγο στις πιατσες του κεντρου, Ιερα οδό, Πέτρου Ράλλη, Λ. Αθηνών κ.λ.π. Επισης υπαρχει πιατσα και στη Λιοσιων στα Κατω Πατησια πιατσα με λιγες μαυρες.
Το βραδυ, ισως εισαι τυχερος και δεις κατι καλο μονο χαμηλα στη Σολωνος, αλλα ζητανε πολλα. Πηγα και τωρα το μεσημερι παντου στο κεντρο με τα ποδια κατα τις 3 η ωρα. Ουτε να με πληρωναν οι τελειωμενες Βουλγαρες κ.λ.π. Ασε που βλεπεις τοσους περιεργους αλλοδαπους που εισαι στην τσιτα συνεχεια, για μερα δεν λεει με τιποτα. Οι εποχες που ηξερα πριν απο 3-4 χρονια με κατι Ρωσιδες και Πολωνες θεομουνα και Βουλγαρακια καβλοπιπινια μου φαινεται περασαν?
Δεν εχω παει παραλια ακομα, ισως σημερα.
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Γεια σας και απο εμενα, εχω παρα πολυ καιρο να γραψω. Ειχα πολυ καιρο να κανω βολτα στις πιατσες, πραγμα που κανω εντατικα τις τελευταιες νυχτες κυριως, αλλα και ημερες. Το να πω τη λεξη χαλια μαυρα ειναι λιγο στις πιατσες του κεντρου, Ιερα οδό, Πέτρου Ράλλη, Λ. Αθηνών κ.λ.π. Επισης υπαρχει πιατσα και στη Λιοσιων στα Κατω Πατησια πιατσα με λιγες μαυρες.
Το βραδυ, ισως εισαι τυχερος και δεις κατι καλο μονο χαμηλα στη Σολωνος, αλλα ζητανε πολλα. Πηγα και τωρα το μεσημερι παντου στο κεντρο με τα ποδια κατα τις 3 η ωρα. Ουτε να με πληρωναν οι τελειωμενες Βουλγαρες κ.λ.π. Ασε που βλεπεις τοσους περιεργους αλλοδαπους που εισαι στην τσιτα συνεχεια, για μερα δεν λεει με τιποτα. Οι εποχες που ηξερα πριν απο 3-4 χρονια με κατι Ρωσιδες και Πολωνες θεομουνα και Βουλγαρακια καβλοπιπινια μου φαινεται περασαν?
Δεν εχω παει παραλια ακομα, ισως σημερα.

παραλια ζητανε ακομα πιο πολλα απο αυτες στη σολωνος χαμηλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom