Νέα

Περί απιστίας (κέρατου)... κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jedai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Είσαι πιστός/-ή στη σχέση σου;

  • Ναι

    Ψήφοι: 38 20,5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 75 40,5%
  • Αναλόγως τη σχέση...

    Ψήφοι: 44 23,8%
  • Σχέση; Ποιά σχέση;!!!

    Ψήφοι: 28 15,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    185

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
το επικαλυμα τις ''σχεσης'' βλ΄΄επω μεσα σε ολα. αν ελεγες δηλαδη απλα τον γουσταρα να τον παιρνω απο τον τυπο σε χαλαει? μοσ=νο σε ''σχεση'' τον παιρνεις?

μα για την συγκεκριμενη μιλαω! αυτη σχεση ειπε οτι εκανε. μη βιαζεσαι να μου την πεις κ καλα, γτ λες μαλακιες.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
θα καταλήξετε κάπου ή θα μπερδευτούμε χειρότερα μετά την ανάλυση??? :huh: :tits2: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
  για την γυναικα του παντρεμενου που ισχυριζεται αυτα,μπορει να παει με ενα ζιγκολουλι;;
  κανα αραπακι 30αποντο;
  ε;

φυσικά...

εγώ άλλωστε είπα ότι δεν δικαιολογώ σε καμία περίπτωση το κέρατο

ανέφερα απλώς έναν λόγο για τον οποίον είναι ίσως προτιμότερο να καταφεύγει κανείς σε πουτάνες παρά σε γκόμενες (φυσικά και ισχύει αντιστοίχως το ίδιο για τις παντρεμένες που θέλουν να ρίξουν ένα μουνί σε κάποιον τρίτο για να ξεδώσουν)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
  για την γυναικα του παντρεμενου που ισχυριζεται αυτα,μπορει να παει με ενα ζιγκολουλι;;
  κανα αραπακι 30αποντο;
  ε;


ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΩΣΤΟΥ ΑΠΙΣΤΟΥ/ΗΣ:

Αποδεχόμεθα πλήρως την πιθανοτητα να κανει και ο συντροφος μας το ιδιο. Οποιαδηποτε αλλη προσεγγιση δειχνει γελειοτητα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


τώρα είμαι από κάτω κύριος :sunglasses: πριν ήμουν ο από πάνω :birdman:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
ΒΑΣΙΚΟΣ ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΩΣΤΟΥ ΑΠΙΣΤΟΥ/ΗΣ:

Αποδεχόμεθα πλήρως την πιθανοτητα να κανει και ο συντροφος μας το ιδιο. Οποιαδηποτε αλλη προσεγγιση δειχνει γελειοτητα.


 ααααααααα ετσι μπραβο....

 γιατι οι απατημενοι "γαμικουλες",μολις μαθουν οτι η κυρα "οργωθηκε" απο κανα τρομπονι
 μεγαλυτερο απο την φιφα τους,τσιριζουν και σκουζουν χειροτερα και απο την κυρα κατινα της γωνιας
 που πουλαει τα λεκανακια......
 

kiriak0sssss

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
 ααααααααα ετσι μπραβο....

 γιατι οι απατημενοι "γαμικουλες",μολις μαθουν οτι η κυρα "οργωθηκε" απο κανα τρομπονι
 μεγαλυτερο απο την φιφα τους,τσιριζουν και σκουζουν χειροτερα και απο την κυρα κατινα της γωνιας
 που πουλαει τα λεκανακια......
Μάλιστα. Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να μην απατήσεις-απιστήσεις. Ο δικός σου είναι για να μην σου γαμήσουν τη γυναίκα επειδή φοβάσαι το 'οδόντα αντί οδόντος'.

Πα μαλ...
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Μάλιστα. Υπάρχουν πολλοί λόγοι για να μην απατήσεις-απιστήσεις. Ο δικός σου είναι για να μην σου γαμήσουν τη γυναίκα επειδή φοβάσαι το 'οδόντα αντί οδόντος'.

Πα μαλ...

  καμμια σχεση,βιαζεσαι να βγαλεις κριση
  τον "βασικο κανονα" του ElftexTP σχολιασα....
 

kiriak0sssss

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
  καμμια σχεση,βιαζεσαι να βγαλεις κριση
  τον "βασικο κανονα" του ElftexTP σχολιασα....
Ναι αυτό. Σχολίασες τον 'βασικό κανόνα' του Elftex , σκεφτόμενος με φόβο το 30ποντο αραπάκι που θα στην τρυπήσει μιλώντας στον kosnik.

Πα μαλ...  :tooth:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ναι αυτό. Σχολίασες τον 'βασικό κανόνα' του Elftex , σκεφτόμενος με φόβο το 30ποντο αραπάκι που θα στην τρυπήσει μιλώντας στον kosnik.

Πα μαλ...  :tooth:

  το ξερω οτι σε κοβει ιδρωτας οταν πουτανογαμεις,ιδιες αντιδρασεις εχεις
  εφιαλτης ε;
 
  αααααααααααχχχχχχχχχχχαχαχαχαχαχαχ
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Την ίδια ανάγκη που επικαλείται ο άντρας για να κερατώσει, έχει και η γυναίκα.Απλά λόγω της κοινωνικής <<εκπαίδευσης>> η γυναίκα που κερατώνει θεωρείται πουτάνα ενώ ο άντρας όχι.
Αυτό που είπε ο ElftexTP είναι απόλυτα ορθό.Δεν υπάρχει πιο αστείο θέαμα από ένα <<γαμήκουλα>> που πιστεύει ό,τι η γυναίκα του είναι κυρία και μαθαίνει ό,τι και αυτή κάλυπτε αλλού τις ανάγκες της..
 

kiriak0sssss

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
  το ξερω οτι σε κοβει ιδρωτας οταν πουτανογαμεις,ιδιες αντιδρασεις εχεις
  εφιαλτης ε;
 
  αααααααααααχχχχχχχχχχχαχαχαχαχαχαχ
Αν ήξερες τι κάνω και πώς το κάνω θα αυτοκτονούσες ρουφιάνε δημοσιουπαλληλίσκε μου. Οπότε τ αρχίδια μου ξέρεις. Άραξε στη βολεμένη ζωούλα σου που το μόνο που προσέχεις είναι να μην ανεβάσεις στροφές πάνω απ το ρελαντί κι άσε τα κόκκινα για άλλους γιατί ο μιστούλης που σου δίνω δε σου φτάνει για πολλά...  :-* :-* :-* :P
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Αυτό που είπε ο ElftexTP είναι απόλυτα ορθό.

 Σωστοτατο...
 Αλλα ελα μου που οι περισσοτεροι "γαμηκοι" που αποδεχονται (και καλα) τον Βασικο κανονα δεν το "χωνευουν" ευκολα αυτο :

 
που πιστεύει ό,τι η γυναίκα του είναι κυρία και μαθαίνει ό,τι και αυτή κάλυπτε αλλού τις ανάγκες της..

 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom