Νέα

Παρτούζα με την σχέση μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.039
Κριτικές
32
Like
26.033
Πόντοι
8.346
δικε μου για πες εσυ καλυτερα, γιατι βλεπω το εχεις παει το εργο 3-4 φορες, οπως εγραψες :think:
...να σου πω. Εκτος απο μια φορα απο τις παραπανω που τελικα η κοπελια εκανε πισω και το σταματησαμε στην τελικη φαση επι του "εργου" γτ δεν ηταν σε φαση κ δν αισθανοταν καλα με ολο αυτο με τον επαγγελματια ανδρα (την επομενη φορα με την γυναικα επαγγελματια πηγε μια χαρα), θεωρω οτι για μια φορα στα πλαισια δοκιμης-εξερευνησης-πειραματισμου και με κοινη συνεναιση κ συμμετοχη δεν ειναι κερατο! Και μιλω για μια "περιπετειουλα" και οχι για κατι που γινεται συστηματικα.
Εσυ τι θεωρεις κερατο τελικα?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
...να σου πω. Εκτος απο μια φορα απο τις παραπανω που τελικα η κοπελια εκανε πισω και το σταματησαμε στην τελικη φαση επι του "εργου" γτ δεν ηταν σε φαση κ δν αισθανοταν καλα με ολο αυτο με τον επαγγελματια ανδρα (την επομενη φορα με την γυναικα επαγγελματια πηγε μια χαρα), θεωρω οτι για μια φορα στα πλαισια δοκιμης-εξερευνησης-πειραματισμου και με κοινη συνεναιση κ συμμετοχη δεν ειναι κερατο! Και μιλω για μια "περιπετειουλα" και οχι για κατι που γινεται συστηματικα.
Εσυ τι θεωρεις κερατο τελικα?
οταν η σχεση μου παει με αλλον, χωρις να το ξερω.
ξαναλεω... η σχεση μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Είμαι με την σχέση μου 6 χρόνια. Ξεκίνησε πολύ ελεύθερα αλλά σύντομα έγινε κανονική σχέση. Επίσης να αναφέρω ότι είμαστε και οι 2 χωρισμένοι και έχουμε από ένα παιδί από τους γάμους μας.
Από την αρχή λοιπόν πάντα γινόταν κουβέντα για τρίο, αλλά ποτέ δεν ευδοκίμησε. Ο λόγος είναι ότι δέχεται (στα λόγια τουλάχιστον) να κάνουμε τρίο με ακόμα μία γυναίκα, αλλά μετά θα πρέπει να κάνουμε και το ανάποδο, δλδ με ακόμα έναν άντρα.
Υπάρχει πάντα η επιλογή των επαγγελματιών (είτε γυναίκα έιτε άντρα), αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το ανεχόμουν να κάνουμε παρτούζα και να την γαμάει ένας άλλος μπροστά μου.
Μένουμε σε επαρχιακή πόλη και τον Αύγουστο θα κατέβουμε Αθήνα. Σκεφτόμουν μήπως γινόταν κάτι αυτή τη φορά.
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.

Είναι κάποιος που έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο με την γυναίκα/σχέση του; Εννοώ να υπάρχει σχέση υγιής.
Τον κύκλο σας σαν άνθρωποι τον έχετε κάνει. Εννοώ δεν καίγεσαι να κάνεις οικογένεια και παιδιά μαζί της. Αν δεν σε ενδιαφέρει μην τη χάσεις κάποια στιγμή στο μέλλον θα έλεγα βγάλε γούστα στο φουλ και άσε τις ζήλειες. Στην τελική ή θα σου βγει σε καλό ή όχι ποιος ξέρει, αλλά από τη στιγμή που δεν τη βλέπεις σαν wife material όρμα και άσε τα κόμπλεξ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
...σε ιδια φαση κ πιστευω ειμαι κ εγω!
δε νομιζω να ειμαστε στην ιδια φαση πρακτικα.
προσωπικα, ποτε δε θα σαπορταριζα τη σχεση μου για παρτουζα με αντρα.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Μου αρέσει που όλοι ανοισυχουν μην τους γαμησει την γυναίκα άλλος...

Λες και πριν από αυτούς δεν τις γαμαγε αλλος ...
Λες και μετά από αυτούς δεν θα τις γαμαει άλλος ...
Λες και δεν χαιρόμαστε που τις χωρίσαμε και τις φορτώθηκε άλλος...

Θέλει λίγο ανοιχτό μυαλό η ζωή γενικότερα ...
Μην κολατε σε ένα μουνι ...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Μου αρέσει που όλοι ανοισυχουν μην τους γαμησει την γυναίκα άλλος...

Λες και πριν από αυτούς δεν τις γαμαγε αλλος ...
Λες και μετά από αυτούς δεν θα τις γαμαει άλλος ...
Λες και δεν χαιρόμαστε που τις χωρίσαμε και τις φορτώθηκε άλλος...

Θέλει λίγο ανοιχτό μυαλό η ζωή γενικότερα ...
Μην κολατε σε ένα μουνι ...
Είμαστε πολύ πίσω για να σκεφτούν στην Ελλάδα ετσι
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Μου αρέσει που όλοι ανοισυχουν μην τους γαμησει την γυναίκα άλλος...

Λες και πριν από αυτούς δεν τις γαμαγε αλλος ...
Λες και μετά από αυτούς δεν θα τις γαμαει άλλος ...
Λες και δεν χαιρόμαστε που τις χωρίσαμε και τις φορτώθηκε άλλος...

Θέλει λίγο ανοιχτό μυαλό η ζωή γενικότερα ...
Μην κολατε σε ένα μουνι ...
Οι γυναικες ειναι απιστες ειδικα μαλιστα αν εχουν διπλα τους ενα σωστο οικογενειαρχη αντρα
Τις πιο τρελες γαμησαρες εχω ριξει με παντρεμενες η σε σχεση κοπελες

Μαλιστα οι ιδιες μου ελεγαν
Πχ ο ανδρας μου με λατρευει
Δεν τον φτανεις ουτε στο μικρο του δαχτυλακι
Ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του
Τα πηγαινουμε τελεια
Κι οταν τους ρωταγα τοτε τι θες μαζι μου
Απαντουσαν "το παρανομο σεξ με καποιον που δε δινει δεκαρα για μενα ειναι τρελη καυλα"
Αψυχολογητες τελειως μιλαμε
Και δεν ηταν μια δυο
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Οι γυναικες ειναι απιστες ειδικα μαλιστα αν εχουν διπλα τους ενα σωστο οικογενειαρχη αντρα
Τις πιο τρελες γαμησαρες εχω ριξει με παντρεμενες η σε σχεση κοπελες

Μαλιστα οι ιδιες μου ελεγαν
Πχ ο ανδρας μου με λατρευει
Δεν τον φτανεις ουτε στο μικρο του δαχτυλακι
Ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του
Τα πηγαινουμε τελεια
Κι οταν τους ρωταγα τοτε τι θες μαζι μου
Απαντουσαν "το παρανομο σεξ με καποιον που δε δινει δεκαρα για μενα ειναι τρελη καυλα"
Αψυχολογητες τελειως μιλαμε
Και δεν ηταν μια δυο
Επιβεβαιώνω... και επαυξάνω

Έχω γαμησει μουναρες παντρεμενες που ο άνδρας τους τις είχε ...

στα καλύτερα σπίτια
στα ακριβοτερα αυτοκίνητα
τα πάντα όλα....

Για αυτό το λόγο δεν παντρεύομαι ... δεν θέλω να γίνω ο επόμενος...
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Επιβεβαιώνω... και επαυξάνω

Έχω γαμησει μουναρες παντρεμενες που ο άνδρας τους τις είχε ...

στα καλύτερα σπίτια
στα ακριβοτερα αυτοκίνητα
τα πάντα όλα....

Για αυτό το λόγο δεν παντρεύομαι ... δεν θέλω να γίνω ο επόμενος...
Μακρια απο μας τα καριολακια τυπαρα μου...
Τις γαμαμε τις γλενταμε και παμε στην επομενη...
Και τις αφηνουμε ολες για να τις φορτωθουν οι αισθηματιες πυρφοροι
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Οι γυναικες ειναι απιστες ειδικα μαλιστα αν εχουν διπλα τους ενα σωστο οικογενειαρχη αντρα
Τις πιο τρελες γαμησαρες εχω ριξει με παντρεμενες η σε σχεση κοπελες

Μαλιστα οι ιδιες μου ελεγαν
Πχ ο ανδρας μου με λατρευει
Δεν τον φτανεις ουτε στο μικρο του δαχτυλακι
Ειμαι πολυ ερωτευμενη μαζι του
Τα πηγαινουμε τελεια
Κι οταν τους ρωταγα τοτε τι θες μαζι μου
Απαντουσαν "το παρανομο σεξ με καποιον που δε δινει δεκαρα για μενα ειναι τρελη καυλα"
Αψυχολογητες τελειως μιλαμε
Και δεν ηταν μια δυο
Πάνω από το 60% αυτό κάνει .Παντρεύεται η κάνει “σοβαρή σχέση “ με το καλό παιδί – κουβαλητή – υπόδειγμα κτλ , και γαμιέται αβέρτα και ασύστολα με διάφορους .
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
ο τυπαρας ο στοκαδουρας που χαθηκε να πουμε που ηταν ειδικός στα θεματα αυτα; :undecided::undecided::undecided:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Επίσης σκέφτηκα σαν εναλλακτική το να πάμε σε ένα swinger club. Αλλά και εκεί η κατάσταση μπορεί να ξεφύγει και δεν ξέρω πώς θα είναι η επόμενη μέρα.
Τύπε η επόμενη μέρα θα βρει αυτήν λουσμένη με το σπέρμα των θαμώνων του club κι εσένα να την σκουπίζεις κάτι που ονειρεύεται καιρό :confused:
Σκέφτηκες σαν εναλλακτική αλληλομαλακία με τον πρώην της και αυτή να παίρνει μάτι;:think:
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Να πω και τη δίκη μας εμπειρία. 40αρηδες , 20 χρονια μαζί , παντρεμένοι τα μισά με οικογένεια. Έχοντας διαχωρίσει το συναισθηματικό και συμφωνήσει πόσο πολύ μας αρέσει η σαρκική απόλαυση του σεξ και συνεχώς αναζητώντας μαζι νέα sex toys κτλ κτλ βάλαμε σιγά σιγά στα λόγια κ πάνω στη πράξη το τρίτο άτομο ,κυρίως γυναίκα. Με τα πολλά αποφασίσαμε να βλέπουμε γυναίκες επαγγελματίες κ έχουμε περάσει πολύ ωραία. Είμαι οκ κ για άντρα ( ένα ακόμα τρίο θα είναι κ θα γουστάρω που θα είναι καυλωμενη) απλά δεν έχει γίνει καθώς αφενός αυτή δε καίγεται αφετέρου δε έχουμε βρει επαγγελματία να της κάνει κλικ. Απλά θεωρούμε το τρίο μια ακόμα απόλαυση για μας όπως είναι πχ ένα ωραίο μαγαζί για φαγητό, ποταρες σε ενα ωραιο χώρο ή πχ ενα 2 ήμερο κάπου. Σκεφτόμαστε τη φάση swingers (έχουμε γραφτεί κάπου-θα θέλαμε πολύ να προχωρήσουμε) αλλά διστάζουμε κυριως για λόγους υγιεινής θεωρώντας ότι οι επαγγελματίες είναι πιο προσεχτικοί κ γνωστές των κινδύνων. Αυτά.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Πόσο χρονών είσαι ....εάν είσαι πάνω από 40 και δεν το έχεις κάνει αυτό άστο δεν θα το αντέξεις ούτε θα μπορείς να βλέπεις την γυναίκα σου με άλλη πουτσα ....εσύ θες να γαμισεις δύο μουνάκια ...αυτό κατάλαβα τα άλλα είναι περιττά
Και γώ αυτό κατάλαβα! Αλλά είναι ζόρι για τους περισσότερους το να τους γαμησει άλλος την γυναίκα
 
OP
OP
F

fang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
123
Κριτικές
3
Like
1.094
Πόντοι
201
Και γώ αυτό κατάλαβα! Αλλά είναι ζόρι για τους περισσότερους το να τους γαμησει άλλος την γυναίκα
38 εγω και 30 αυτη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτσε ρε φίλε μύστη από το 2009εγγραφη....50 μυνήματα ...που εισουν τι έκανες ...απορία ?????
ειχα χασει τους κωδικους για καποια χρονια...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
38 εγω και 30 αυτη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ειχα χασει τους κωδικους για καποια χρονια...
Δεν τρέχει τίποτα!!! Ο Αίολος έχασε ολόκληρο το κινητό μαζί με τους κωδικούς και ένα ολόκληρο προφίλ (κλίμα) που είχε μέσα, συν τα βίντεο που πηδάει την ψηλή στο σαλόνι :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom