Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 37,9%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 27 28,4%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,6%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
απο παντου την αφησες παρθενα ή μονο μουνι; :think: :grin: :grin:
τη μια τη γαμησα στο αμαξι και δεν ηθελα να σπρωξω και πολυ λεω ασε μην τα κανουμε πουτανα με τα αιματα

και την αλλη σε σπιτι φιλου σε ασπρα σεντονια λεω δε γαμιεται ημουνα και τυφλα γαμησα τα 2 εκατοστα βαθος εχυσα και κοιμηθηκα σα το μοσχαρι :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τη μια τη γαμησα στο αμαξι και δεν ηθελα να σπρωξω και πολυ λεω ασε μην τα κανουμε πουτανα με τα αιματα

και την αλλη σε σπιτι φιλου σε ασπρα σεντονια λεω δε γαμιεται ημουνα και τυφλα γαμησα τα 2 εκατοστα βαθος εχυσα και κοιμηθηκα σα το μοσχαρι :rockon:
οχι εννοω ειναι και απο πισω παρθενα ή περναν  [move]
ose-a9101.jpg
[/move[/URL]] [move]:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Με μια γκομενα Παρθενα ,που τα εφτιαξα μαζι της και ηταν αδυνατη η διεισδυση ,ΛΥΘΗΚΕ το προβλημα ρωτωντας φιλο γιατρο ,ως εξης :
Αγορασα απο το φαρμακειο αλοιφη ΚΥ τζελλυ .Της εκανα γλειφομουνι απαλο στην αρχη ,για να κατεβασει υγρα ,μετα της εβαλα μπολικη αλοιφη ΚΥ ΤΖελλυ ,και μετα της εβαλα μεσα το ενα δαχτυλο .Εβγαλε μια κραυγουλα ,γιατι ηταν προτογνωρη η αισθηση στον κολπο της.Μετα εβαλα με προσοχη ΔΥΟ δακτυλα και την εσπασα.Εβγαλε δυνατοτερη κραυγη .Μετα εβαλα και αλλη αλοιφη και της τον εχωσα (18 μηκος ,μεγιστο πλατος βαλανου 5 ).
Εσκουξε ,αλλα το αντεξε .Τις επομενες μερες ξαναεκανα γλειφομουνι+ ΚΥτζελ.
Σωστος ο γιατρος που με συμβουλεψε !
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Με μια γκομενα Παρθενα ,που τα εφτιαξα μαζι της και ηταν αδυνατη η διεισδυση ,ΛΥΘΗΚΕ το προβλημα ρωτωντας φιλο γιατρο ,ως εξης :
Αγορασα απο το φαρμακειο αλοιφη ΚΥ τζελλυ .Της εκανα γλειφομουνι απαλο στην αρχη ,για να κατεβασει υγρα ,μετα της εβαλα μπολικη αλοιφη ΚΥ ΤΖελλυ ,και μετα της εβαλα μεσα το ενα δαχτυλο .Εβγαλε μια κραυγουλα ,γιατι ηταν προτογνωρη η αισθηση στον κολπο της.Μετα εβαλα με προσοχη ΔΥΟ δακτυλα και την εσπασα.Εβγαλε δυνατοτερη κραυγη .Μετα εβαλα και αλλη αλοιφη και της τον εχωσα ([glow=red,2,300]18 μηκος[/glow] ,μεγιστο πλατος βαλανου 5 ).
Εσκουξε ,αλλα το αντεξε .Τις επομενες μερες ξαναεκανα γλειφομουνι+ ΚΥτζελ.
Σωστος ο γιατρος που με συμβουλεψε !
18,5 ειχες πει :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Με μια γκομενα Παρθενα ,που τα εφτιαξα μαζι της και ηταν αδυνατη η διεισδυση ,ΛΥΘΗΚΕ το προβλημα ρωτωντας φιλο γιατρο ,ως εξης :
Αγορασα απο το φαρμακειο αλοιφη ΚΥ τζελλυ .Της εκανα γλειφομουνι απαλο στην αρχη ,για να κατεβασει υγρα ,μετα της εβαλα μπολικη αλοιφη ΚΥ ΤΖελλυ ,και μετα της εβαλα μεσα το ενα δαχτυλο .Εβγαλε μια κραυγουλα ,γιατι ηταν προτογνωρη η αισθηση στον κολπο της.Μετα εβαλα με προσοχη ΔΥΟ δακτυλα και την εσπασα.Εβγαλε δυνατοτερη κραυγη .Μετα εβαλα και αλλη αλοιφη και της τον εχωσα (18 μηκος ,μεγιστο πλατος βαλανου 5 ).
Εσκουξε ,αλλα το αντεξε .Τις επομενες μερες ξαναεκανα γλειφομουνι+ ΚΥτζελ.
Σωστος ο γιατρος που με συμβουλεψε !
σωστος....τωρα μαθαινω η κοπελα εχει κανει και στροφη στα επαγγελματικα της μετα απο τοσα δαχτυλα.....



 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι πάντως πως για να ξεπαρθενιάσεις κοπέλα και ειδικά  μικρή που θα ναι κι αγχωμένη και σφιχτή πρέπει να σου ναι κόκκαλο απο άποψη στύσης... :P

μετά τιμής...

Ο Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ

ο ξεπαρθενιαστής ;) :cheesy: :sunglasses:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Τα εχεις δοκιμασει ?
Φιλος μου απο 16 πηγε σε 18 .
Εγω απο 18- 18,5 θελω να παω στο 20 .
Να γραφει 2 μπροστα !
100 χρονών άνθρωπος τώρα θυμήθηκες να παραστήσεις τον προκρούστη στο πουλί σου;
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εσενα σ εχει φαει κοιτα να συνελθεις
αμα θες γκει λινκς και σαιτ μην ντρεπεσαι να μου το πεις....θα σου ανοιξω και θρεντ ..... :birdman:

δροσερο μου αγορι.....
Τα εχεις δοκιμασει ?
Φιλος μου απο 16 πηγε σε 18 .
Εγω απο 18- 18,5 θελω να παω στο 20 .
Να γραφει 2 μπροστα !
εγω θελω μπροστα να εχει το σημα της μερσεντες.....γινεται ; :think:
 

Επισκέπτης
Η αλήθεια είναι πάντως πως για να ξεπαρθενιάσεις κοπέλα και ειδικά  μικρή που θα ναι κι αγχωμένη και σφιχτή πρέπει να σου ναι κόκκαλο απο άποψη στύσης... :P

μετά τιμής...

Ο Π Υ Ρ Ο Κ Α Υ Λ Ο Σ

ο ξεπαρθενιαστής ;) :cheesy: :sunglasses:
πρωτα πρεπει να ξεπαρθενιασεις το μιαλο και μετα ολα για παρτη σου
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
εχω χαλασει 2

τη μια μαλιστα δεν καταφερα να σπασω τον υμενα 
:)Αρα μια nwdas οχι δυο, αφου οπως λες τη δευτερη  δεν την καταφερες.Μηπως στη δευτερη δεν το ειχε καταφερει κι αλλος?
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
κοντα στις 3 ωρες το παλευα μαλακας και δε το κυνηγησα...

Χαρα στην υπομονη σου φιλε !! Εγω μια φορα σε μπουρδελο αργουσε ο διπλα περιμενα γυρω στα 40 λεπτα μετα πηγε δεν ξερω να φαει σαντουιτσ η πουτανα κατι τετοιο ετοιμος ημουν να βγω απο το δωματιο να πω τι θα γινει θα γαμησουμε σημερα? Μετα την ξαπλαρα κοντεψε να με παρη ο υπνοσ μεχρι να ερθει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom