Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 37,9%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 27 28,4%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,6%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.437
Πόντοι
216
Κι εγώ έχω παέι με 2 παρθένες . Σε πολύ μικροτερη ηλικία βέβαια από αυτή που είμαι τώρα. Δε μπορώ να πω ότι είναι και η καλύτερη εμπειρία ειδικάαν είναι από τις μυξοπαρθένες που στα πρήζουν!!
Πάντως φίλε μου κι εγώ πιστεύω ότι το πολυ ΄γλύψιμο και το δαχτυλ'ακι θα βοηθήσει αρκετά
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
το κλειδί ειναι η υπομονη και κυριως να νιωσει ανετα..ΞΕρεις αμα διαβαζουν και ενα σωρο παπαριες στο cosmopolitan...τι περιμενεις?
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
...στο τελος θα του πουμε του παιδιου να φτιαξει και μια ομελετα στο μουνι στης :2funny: :2funny:
Μπορεί και αν την μαμήσεινα βάψει και αυγά το Πάσχα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε μου πλάκα κάνουμε.
Υπομονή και πάλι υπομονή χρειάζεται.
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
παρθεναααα :o  μεγαλε εισαι πολυ τυχερος οι μοναδικες παρθενιες που εχω παρει ειναι του κωλου :boff:  ακουσε τους συνγαμιαδες παντως τα λενε πολυ σωστα,υπομονη καλο γλυφομουνι και δαχτυλακι..
 

tasos_g

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
100
Like
5
Πόντοι
1
να κοψει το δουλεμα να τις πεις
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ την αποφευγώ. Κανείς γνωστός μου δεν βρήκε προκοπή με παρθένα και εμένα με αγχώνουν περισσότερο απο τις άλλες γυναίκες.
 

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:huh: εδω και αρκετο καιρο ταχω με μια παρθενα το προβλημα εγγειται οτι οταν παω να κανουμε σεξ την ωρα που παω να μπω αυτη με σταματαει γιατι λεει οτι ποναει και δεν καταλαβαινει τιποτα εχω δοκιμασει τα παντα για να υγρανθει αλλα ακομα και οταν υγραινεται πονα επιδη δεν εχω ξαναπαει με περθενα τα χω δει λιγο μπαστουνια τι προτεινεται να κανω?
νεος χρηστης και βαζει τετοιο καυτο θεμα?ουδεν σχολιο.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
      0:) Συναθλητες προτεινω ενα θεμα: ΣΕΞ ΜΕ ΠΑΡΘΕΝΑ. Δεν ξερω ποσοι εχουν εμπειρια τετοια, αλλα θα ηταν πολυ καλο να καταθεσουμε ο,τιδηποτε (απο εμπειριες -ΚΥΡΙΩΣ- μεχρι οδηγιες, νομικο πλαισιο κλπ).Πως εζησε ο ιδιος το γεγονος, πως η  παρτναιρ του, που κατεληξε (πχ γαμος?)ηλικια που απεκτησε τετοια εμπειρια.Ευχαριστη εμπειρια η τι αλλο? Περιμενω ανταποκριση ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ τους εμπειρους και φυσικα ΚΑΙ τους εγγαμους.Πιστευω πως υπαρχουν και γυναικες που μας διαβαζουν και ετσι θα ηταν ΠΟΛΥ εκτιμησιμη η περιγραφη της εμπειριας τους.Αν θελετε οχι FAKE ουτε φαντασιες, ουτε YOU TUBE.Ετσι ολοι θα εχουν κατι να βοηθηθουν.-
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
εχω χαλασει 2

τη μια μαλιστα δεν καταφερα να σπασω τον υμενα 
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εχω χαλασει 2

τη μια μαλιστα δεν καταφερα να σπασω τον υμενα  
Αχ ρε Νωντακο !
Εισαι καλο παιδι ,αλλα ...γιατι κανεις μισες δουλειες !
Πηγαινε την στο Γυναικολογο ,να κανει τομη με Νυστερι με τοπικη αναισθησια ,που μπορει να γινει και μονο με σπρέϋ ξυλοκαϊνης ,να ανοιξει το μνακι,να ΓΑΜΑΣ σαν ανθρωπος !
Εκτος και την αφησες Παρθενα για να την σπασει ο γαμπρος !Φιλευσπλαγχνε !
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Αχ ρε Νωντακο !
Εισαι καλο παιδι ,αλλα ...γιατι κανεις μισες δουλειες !
Πηγαινε την στο Γυναικολογο ,να κανει τομη με Νυστερι με τοπικη αναισθησια ,που μπορει να γινει και μονο με σπρέϋ ξυλοκαϊνης ,να ανοιξει το μνακι,να ΓΑΜΑΣ σαν ανθρωπος !
Εκτος και την αφησες Παρθενα για να την σπασει ο γαμπρος !Φιλευσπλαγχνε !
ναι την αφησα παρθενα

2 φορες προσπαθησα και δε γινοταν

μετα χωρισαν οι δρομοι μας
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
μια εμπειρια ειχα και μαλιστα προσφατη η οποια δεν ηταν καλη...η κοπελα προσπαθουσε αλλα δουλεια δε γινοταν...τρακαρισμενη ηταν πολυ και οσο και να προσπαθουσε δεν εμπαινε...δε βιαζομουνα,κοντα στις 3 ωρες το παλευα αλλα ενω ηταν μια χαρα στα προκαταρκτικα  μολις τον επαιρνε λιγο ποναγε...δοκιμαζε δοκιμαζε αλλα τιποτα,και δωστου πιπες και γλυφοκωλια/μουνια και παλι τιποτα...

ε στο τελος δεν αντεξα την εχυσα και φυγαμε...μπορει να φταιγε που ηταν σε ξενοδοχειο δεν ξερω...συνεχεια δε δοθηκε αφου ειμαι μαλακας και δε το κυνηγησα...
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
ναι την αφησα παρθενα

2 φορες προσπαθησα και δε γινοταν

μετα χωρισαν οι δρομοι μας
Πακετο...Μου εχει συμβει και μενα, ημουνα και εγω παρθενος και δεν το χα. Χωρισαμε και μετα απο ενα μηνα την πηδηξε ενας 20χρονος :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom