Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 37,9%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 27 28,4%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,6%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Μπραβο ρε μαγκες που υπαρχετε και εσεις!
Ειναι σαν το ανεκδοτο...τι σχεση εχει ενα καρπουζι με μια παρθενα??
Ενας ανοιγει 10 τρωνε!!!

ένας ανοίγει ΚΑΙ τρώει το καλύτερο κομμάτι πρώτος. Μετά ακολουθούν οι άλλοι.
 

ulisse

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
:huh: εδω και αρκετο καιρο ταχω με μια παρθενα το προβλημα εγγειται οτι οταν παω να κανουμε σεξ την ωρα που παω να μπω αυτη με σταματαει γιατι λεει οτι ποναει και δεν καταλαβαινει τιποτα εχω δοκιμασει τα παντα για να υγρανθει αλλα ακομα και οταν υγραινεται πονα επιδη δεν εχω ξαναπαει με περθενα τα χω δει λιγο μπαστουνια τι προτεινεται να κανω?
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Κάνε προκαταρτικά πολύ...Μην πιέσεις να την πάρεις...Σκοπος να την κανεις να φουντωσει μεχρι αυτή να στο ζητησει να την γαμησεις..
Επίσης, φροντισε να εξοικιωθει με το καυλι σου.. Δωστης να το χαιδεψει σε στυση..Κανε αυτα 2-3 φορές μέχρι το γκομενακι να ακυλωσει
 

themis28

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αφου τα εχετε καιρο μην καθυστερεις αλλο. Βγειτε το βραδυ, ποτησε την λιγο παραπάνω, σαλιωσε καλα το παλαμαρι και δωσε! Ειναι απλα τα πραγματα.
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.822
Πόντοι
606
βαλ"της λιγο δαχτυλο πρωτα για να συνηθισει...καποια στιγμη θα γλυκαθει και ολα θα γινουν οπως θες :thumbsup:
 

gogos81

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Κάνε προκαταρτικά πολύ...Μην πιέσεις να την πάρεις...Σκοπος να την κανεις να φουντωσει μεχρι αυτή να στο ζητησει να την γαμησεις..
Επίσης, φροντισε να εξοικιωθει με το καυλι σου.. Δωστης να το χαιδεψει σε στυση..Κανε αυτα 2-3 φορές μέχρι το γκομενακι να ακυλωσει

σωστος
 

romeo77

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και μαζευτηκαμε ολοι οι επιστημονες οι ξεπαρθενιαστες ακου και την δικη μου συμβουλη.

Την στιγμη που θα εχεις κανει ολα τα προηγουμενα που συμβουλεψαν οι συναδελφοι επιστημονες
και το γκομενανκι θα ειναι ετοιμο,ακριβως την στιγμη που θα κανεις την πρωτη δυησδηση,σκυψε και δαγκωσε την στον ωμο δυνατα(καλα μην την splateriaσεις κιολας)
Ο εγκεφαλος της στιγμιαια θα καταγραψει τον πονο απο την δαγκωνια και θα νιωσει το καυλι σου ελαχιστα.Φροντισε ομως να μπεις καλα ωστε να σπασει ο υμενας.

Πιστεψε με οσο λιγοτερος πονος στο ξεπαρθενιασμα τοσο πιο γρηγορα θα ξεψαρωσει και μετα θα σου κανει τρελα μαμησια!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
θέλω και εγώ να γαμήσω μία παρθένα!!!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Θελει να την φτιαξεις καλα, προκαταρκτικα αρκετα, να εξοικοιωθει με τον γιανουκο σου, καντης γλειφομουνι τουλαχιστον 20 λεπτα να παπαρωσει να κατεβασει υγρα και μετα μπαινει πολυ πολυ σιγα, χιλιοστο-χιλιοστο. Δε κανεις παλινδρομιση καθολου μεχρι να μπει μεσα το 1/3 με 1/2 του παργαλατσου. Μετα αργες κινησεις επισης.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Μιας και μαζευτηκαμε ολοι οι επιστημονες οι ξεπαρθενιαστες ακου και την δικη μου συμβουλη.

Την στιγμη που θα εχεις κανει ολα τα προηγουμενα που συμβουλεψαν οι συναδελφοι επιστημονες
και το γκομενανκι θα ειναι ετοιμο,ακριβως την στιγμη που θα κανεις την πρωτη δυησδηση,σκυψε και δαγκωσε την στον ωμο δυνατα(καλα μην την splateriaσεις κιολας)
Ο εγκεφαλος της στιγμιαια θα καταγραψει τον πονο απο την δαγκωνια και θα νιωσει το καυλι σου ελαχιστα.Φροντισε ομως να μπεις καλα ωστε να σπασει ο υμενας.

Πιστεψε με οσο λιγοτερος πονος στο ξεπαρθενιασμα τοσο πιο γρηγορα θα ξεψαρωσει και μετα θα σου κανει τρελα μαμησια!
χιχιχιχι σωστοοοοος
αυτο μου ειχε πει και μενα ο γιατρος οταν μου καναν ενα καθαρισμος στο ποδι που επρεπε να γινει χωρις αναισθησια
μου ειπε μολις σου πω θα δαγκωσεις πολυ δυνατα το χερι σου
και ειναι κομπλε
 

romeo77

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
παιδια υπαρχει και το σεναριο να τον δουλευει το γκομενακι απλα για να τον ψησει!!!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Πάντως εγώ εάν είχα ένα παρθένο γκομενάκι θα της εξηγούσα ότι η σωστή τρύπα είναι η κωλοτρυπίδα και και ότι η άλλη είναι για τους ανώμαλους... :grin: :grin: :grin:
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Πάντως εγώ εάν είχα ένα παρθένο γκομενάκι θα της εξηγούσα ότι η σωστή τρύπα είναι η κωλοτρυπίδα και και ότι η άλλη είναι για τους ανώμαλους... :grin: :grin: :grin:

Αυτο ειναι το νοημα της ζωης. Οποιος κολο δε γαμει παει ακλαυτος στον Αδη. Να ζησουν οι καυλες που ξεπαρθενιασαμε. ΑΑχχχχχ
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
:huh: εδω και αρκετο καιρο ταχω με μια παρθενα το προβλημα εγγειται οτι οταν παω να κανουμε σεξ την ωρα που παω να μπω αυτη με σταματαει γιατι λεει οτι ποναει και δεν καταλαβαινει τιποτα εχω δοκιμασει τα παντα για να υγρανθει αλλα ακομα και οταν υγραινεται πονα επιδη δεν εχω ξαναπαει με περθενα τα χω δει λιγο μπαστουνια τι προτεινεται να κανω?
...ποσο καιρο τα εχεις με την κοπελα φιλαρακο δε μας λες...το 'αρκετος καιρος'για μερικους σημαινει 2 βδομαδες(!!!!!!)για αλλους μερικους μηνες και για καποιους του...αλλου ακρου μερικα χρονια(!!!!!!!!!!!!!!)...Παιζει ρολο αυτο που σε ρωτω,διοτι αν ειστε ενα ευλογο χρονικο διαστημα μαζι,τοτε θα εχετε εξαντλησει τη 'φιλολογικη'πλευρα του θεματος,θα την εχεις ρωτησει πως φανταζεται τον 'πρωτο'που θα της παρει την παρθενια και φυσικα κι εσυ απο τη μερια σου θα εχεις προσπαθησει να 'απομυθοποιησεις'την εικονα που πλαθουν πολλες για τον 'καβαλαρη-πριγκηπα πανω στο ασπρο αλογο'που θα τους παρει την παρθενια...χρειαζεται να γινει αυτο ωστε η κοπελιτσα να νοιωθει ανετα με την εικονα της πραγματικοτητας που λιγο η πολυ θα διαφερει απο τα εξιδανικευμενα προτυπα που εχει στο μυαλο της και σιγουρα αυτο θα συμβαλλει στο να 'χαλαρωσει'απο ψυχολογικης πλευρας και να μην εχει αναστολες του τυπου'μηπως κανω μαλακια τωρα?'...Τελος εγω θα σε συμβουλευα να εκμαιευσεις απο τη συγκεκριμμενη τους μεγαλυτερους φοβους της πανω σ αυτο το θεμα...να τους κουβεντιασετε μαζι και να τη διαβεβαιωσεις πως ποτε δεν θα κανεις κατι που θα της κανει κακο μ εοποιονδηποτε τροπο,οπως και πως ακομα κι αν δεν γινει αυτο που επιδιωκετε ν γινει μεταξυ σας πραγματικα ΔΕΝ πειραζει...Δε μας λες τιποτα επισης για την ηλικια της κοπελας ουτε και για τη δικη σου...εχετε μεγαλη διαφορα ηλικιας?Ακομη,η κοπελα αυτη τι σημαινει γαι σενα?Εχεις γι αυτην αισθηματα η ειναι απλως αλλη μια γκομενα που γουσταρεις?Εχεις παει με αλλες γυναικες η ειναι και γαι σενα η πρωτη σου φορα?Ολα αυτα θα ηταν καλο να τα λαβεις υποψη σου...Τωρα περα απο το θεμα της ψυχικης προσεγγισης που για μενα εχει τη μεγαλυτερη σημασια οταν μιλαμε γαι μια παρθενα(που δεν το παιζει παρθενα)ειναι και η 'σωματικη προσεγγιση'...μερικες καλες συμβουλες σου δινουν και οι συναδελφοι πιο πανω,οτι και αν κανεις ειναι θεμιτο,αρκει να μην ασκησεις οποιαδηποτε μορφης βια...Εγω θα σου ελεγα κατι διαφορετικο....κανε την προσεγγιση σου,αφου πρωτα θα την εχεις παει σε καποιο ξεχωριστο γι αυτην μερος,θα της εχεις κανει καποιο δωρο,κτλ...αν γινει η προσεγγιση και για αλλη μια φορα αποτυχει,φροντισε μετα να μη δειχνεις απογοητευση και να κανεις οτιδηποτε ασχετο με το θεμα για να ξεχαστει η κοπελα...πχ μπορειτε να ακουσετε μουσικη,να ντυθειτε και να πατε μια βολτα και γενικα να της δειχνεις πως καλο ειναι να το κανετε αλλα πως και να μη γινει δεν πειραζει,υπαρχει ακομη αυτο που εχετε μεταξυ σας...Τελος να τονισω πως απο κοπελα σε κοπελα το να χασει την παρθενια της διαφερει...υπαρχουν γυναικες που ειναι πραγματικα λυσαρες για την πρωτη τους επαφη και αλλες με τρομερες αναστολες...Φιλικα ;)  
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Κατηγοριες Παρθενας

ΜυξοΠαρθενα που σου σπαει τα @@,μια και μοναδικη κατηγορια.

Το ρητο ΄΄Απο Μπρος Παρθενα και απο Πισω Μπαινουν Τραινα'' ειναι μια χαρα :2funny: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom