Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 441
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 37,9%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 27 28,4%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,6%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
... από 'μπρος παρθένα, κι από πίσω μπαίνουν τρένα! Αααααρε τι να πω! Αν δεν υπήρχαν τα κορόιδα, τι θα γινόταν οι έξυπνοι-ες?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.261
Κριτικές
4
Like
1.942
Πόντοι
266
Ρε, σας έχει χτυπήσει η αγαμία στο κεφάλι?? Σε ένα τέτοιο site μιλάτε για παρθένες?? Έλα μουνί στον τόπο σου...
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Λοιπον για να σοβαρευτουμε & να παψουμε να ασχολουμαστε με λαλακιες, η γενικη γραμμη εχει ως εξης:  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ. αυτο μονο...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
φιλε μου σημερα μπορει να βρεις πολες παρθενες μπορει ομως απο καβλι να ειναι παρθενες ομως στο παρελθον μπορει μεσα να ειχε βαλει και κανα σκουποξυλο και για να σοβαρευτουμε λιγο ξερω περιπτωση που τον υμενα γυναικας τον εκοψε γιατρος κατα την πρωτη της γεννα.

στο σταυλο που γεννήδε το βράδυ ηρθαν 3 κύριοι και εδωσαν στο βρέφος σμυρνα, χρυσο και λιβανο. Την ιδια ωρα εξω απο το σταβλο ελαμπε ενα αστρο λαμπρό και κατι παιδακι με φτερά τραγουδούσαν "Ωσανα, και επι γής ειρήνη" . Χρονια πολλά καλή χρονιά.
 

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
δωστε καμια βοηθεια παιδια αν εχετε αναλογη εμπειρια με παρθενα. Ειμαι με ενα παρθενακι 19 ετων τους τελευταιους δυο μηνες και ενω θελει να μου το δωσει οταν παω να διεισδυσω σφιγγεται και ειναι λες και πεφτω κυριολεκτικα σε τειχο. Μου λεει οτι ειναι ψυχολογικο και θα το ξεπερασει αλλα εγω δεν βλεπω φως. Προσπαθησα να τη μεθυσω για να χαλαρωσει αλλα τιποτα, τα ιδια παλι. Αν εχετε αναλογη περιπτωση δωστε καμια ιδεα
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Δακτυλο και παλι δακτυλο , μεχρι τα πραγματα να χαλαρωσουν...
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Είχα πάει παλιότερα με παρθένα και είχα πάθει περίπου τα ίδια. Θέλει υπομονή, πολλά προκαταρκτικά, πολύ γλύψιμο, αλυφή Κ-Ζ και πισωκολητό. Το πισωκολητό κολάει στο ότι σου επιτρέπει να έχεις ελεύθερα και τα δύο χέρια κατά την διάρκεια της πράξης. Η αλυφή Κ-Ζ για ψυχολογικούς λόγους (τα υγρά της είναι συνηήθως από μόνα τους αρκετά). Η υπομονή τα προκαταρκτικά και το γλύψιμο εννοούνται σ'αυτές τις περιπτώσεις.

Γενικά σαν εμπειρία δεν ήταν τόσο καλή όσο νόμιζα πριν! Έμαθα όμως πολλά μέσα από αυτή! ʼσχημη αλλά χρήσιμη! Γενικά είσαι τυχερός που την ζεις αλλά όχι για την ευχαρίστηση που (δεν) θα αποκομήσεις!

Καλά εγκαίνια! :dancing: :dancing: :dancing:
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Θα χρειαστη πολλα προκαταρτικα ωστε να ερεθιστη καλα καλα, γλυκα λογια και να αισθανεται ανετα.  Εαν σφιγγεται γιατι φοβατει θα λυθει, αλλα εαν σφιγγεται γιατι δεν θελει τοτε αστα. 

Παντος εαν θελει ισως χρειαστει να σπασεις το υμενα με δακτυλο πρωτα και μετα με το καβλι σου (εχετα και τα δυο καθαρα).

Γνωμη μου, μη τη μεθυσεις και βρεις τον μπελα σου με αλλες μαλακιες και εαν δεν παιρνει το χαπι, βαλε καποτα, τις πιτσιρικες στη φτερνα τις χυνεις και γκαστρονοντε. 
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Θα χρειαστη πολλα προκαταρτικα ωστε να ερεθιστη καλα καλα, γλυκα λογια και να αισθανεται ανετα.  Εαν σφιγγεται γιατι φοβατει θα λυθει, αλλα εαν σφιγγεται γιατι δεν θελει τοτε αστα. 

Παντος εαν θελει ισως χρειαστει να σπασεις το υμενα με δακτυλο πρωτα και μετα με το καβλι σου (εχετα και τα δυο καθαρα).

Γνωμη μου, μη τη μεθυσεις και βρεις τον μπελα σου με αλλες μαλακιες και εαν δεν παιρνει το χαπι, βαλε καποτα, τις πιτσιρικες στη φτερνα τις χυνεις και γκαστρονοντε. 
τυχερος οποιος εκανε σεξ με παρθενα.υμενας???πωπω κορυφη
 

Επισκέπτης
Μπορείς αν θέλεις να πάρεις ένα τιρμπουσόν σίγουρα θα κάνει δουλειά...
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
εσυ ενας μαεστρος του παιχνιδιου ενας '''  kroif '' ζητας συμβουλη απο εμας τους απλους παιχτες ;;;;;
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
βασικά χρειάζεται ο φούτσος σου να είναι κάγκελο γιατί αλλιώς δε μπαίνει με τίποτα. Επίσης θα κάνεις κανά μισάωρο προκαταρκτικά για να νιώσει άνετα η γκόμενα.
Αυτό που έκανα εγώ στη δικιά μου ήταν το εξής. Της το έβαλα στην αρχή του κόλπου μέχρι εκεί που με σταμάταγε ο υμένας. Μετά άρχισα να μπαίνοβγαίνω  :knockinb: προοδευτικά όλο κ πιο βαθιά. Σε μιά φάση  νιώθω ότι ξεπέρασα το έμπόδιο κ είχε γίνει το θαύμα. (και το εργαλείο μου κόκκινο!). :thumbsup: Μη προσπαθήσεις να "μπείς" με τη μία κ απότομα.Αν σου λέει η γκόμενα ότι πονάει, μη μασάς.  :ak:Συνέχισε το έργο γερά. Ενός 5λεπτου δουλειά είναι.
Αχ ήταν πολύ ωραία εμπειρία. Μακάρι να είμαι τυχερός να τη ξαναζήσω.  :boobies:
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
βασικά χρειάζεται ο φούτσος σου να είναι κάγκελο γιατί αλλιώς δε μπαίνει με τίποτα.

Σωστός! Μπαίνει το λουκούμι στον κουμπαρά?  :headbang:

Να είσαι Μανόλης Καγκελόπουλος λοιπόν!  ;)
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
εσυ ενας μαεστρος του παιχνιδιου ενας '''  kroif '' ζητας συμβουλη απο εμας τους απλους παιχτες ;;;;;
οχι ο ρεζενμπρικ....το κξαλο πραγμα αργει να γινει.το παν υποθετω μιας και δεν γνωριζω ειναι να αισθανεται ανετα και να κερδισεις την εμπιστοσυνη της. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
Τρελοί είστε;...!!! Όσοι δε ζησατε αυτή την εμπειρία, καλύτερα! Όσοι τη ζήσατε, δεν πειράζει, μια φορά είναι χρήσιμη, σαν εμπειρία... ʼλλά όχι και να κυνηγάμε και παρθένες! (όχι πως είναι και πολλές σε ηλικίες 15 και πάνω!...) αν πάντως φιλε kroif πραγματικά θέλεις να 'ξεπαρθενιάσεις' αυτην την 19αρα κοπέλα που λες, να ΄ρωτήσω κάτι: το θες γιατι εχετε κάποια 'ψιλοσοβαρή' σχέση και θεωρείτε πως 'ήρθε η ώρα' να 'ολοκληρώσετε' τη σχέση σας ή απλά η κοπελίτσα έτσι απλά είναι κουκλάκι και θες να τη φας;
Περίπτωση 2η: αν ο χαρακτήρας είναι καλός, παράτα την! Θα κάνεις 2 λάθη: θα ξεσκίσεις (ψυχολογικά και σωματικά) ενα αθώο κοριτσάκι, το οποίο παρεπιπτόντως μετά θα γίνει με τη σειρά του πουτανάκι και θα ξεσκίζει τους επόμενους άντρες ΚΑΙ θα παιδεύεσαι πόσο καιρό και θα σπαν τα νεύρα σου για να 'χαρείς' κάτι το οποίο τελικά δεν αξίζει (σαν πήδημα) τον κόπο!...(έχω εμπειρία από 3-4 παρθένες και είναι σίγουρο...κατά 75%!) Περίπτωση 1η: Αν νοιάζεσαι για αυτή (τώρα που μιλάμε) θα ακολουθήσεις όλες τις μεθόδους που είπαν οι συναγωνιστές (μερικοί είναι και συμπαθόντες!): λιπαντικά, εσύ από πάνω (προς Θεού όχι αυτή από πάνω, και στο πισωκολλητό μην μπεις ολοκληρος τις πρώτες φορές!), στην αρχή χαλαρωμα με δάχτυλο, πολύ γλύψιμο, αλλά το μυστικο (κατά τη γνώμη μου) είναι ένα: Αν όντως νιώθετε κάτι ο ένας για τον άλλον, κάντην να νιώσει όμορφα, οικεία. Πάτε πρώτα κάπου για φαγητό, πιείτε (λίγο), συζητείστε, κι όταν έρθει η ώρα, από πάνω της (και ύστερα από όλες τις απαραίτητες προεργασίες) απλά μπές σιγά σιγά μέσα της, με το ένα χέρι κράτα της το πρόσωπο, κοίταζέ την ΣΥΝΕΧΩΣ στα μάτια και αν δεις ότι πονάει μίλα της, μίλα της γλυκά... Για αυτήν είναι κάτι που (υποτίθεται) θα το θυμάται για πάντα!
Αλλά ΜΗΝ ξεχνάς, πρέπει να σου είναι κάγκελο! Και όσο κι αν σκούζει, δεν κάνεις πίσω που να χτυπιέται! Αντε, καλό βόλι!
 

leone72

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Like
1
Πόντοι
0
Μπραβο ρε μαγκες που υπαρχετε και εσεις!
Ειναι σαν το ανεκδοτο...τι σχεση εχει ενα καρπουζι με μια παρθενα??
Ενας ανοιγει 10 τρωνε!!!
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Τρελοί είστε;...!!! Όσοι δε ζησατε αυτή την εμπειρία, καλύτερα! Όσοι τη ζήσατε, δεν πειράζει, μια φορά είναι χρήσιμη, σαν εμπειρία... ʼλλά όχι και να κυνηγάμε και παρθένες! (όχι πως είναι και πολλές σε ηλικίες 15 και πάνω!...) αν πάντως φιλε kroif πραγματικά θέλεις να 'ξεπαρθενιάσεις' αυτην την 19αρα κοπέλα που λες, να ΄ρωτήσω κάτι: το θες γιατι εχετε κάποια 'ψιλοσοβαρή' σχέση και θεωρείτε πως 'ήρθε η ώρα' να 'ολοκληρώσετε' τη σχέση σας ή απλά η κοπελίτσα έτσι απλά είναι κουκλάκι και θες να τη φας;
Περίπτωση 2η: αν ο χαρακτήρας είναι καλός, παράτα την! Θα κάνεις 2 λάθη: θα ξεσκίσεις (ψυχολογικά και σωματικά) ενα αθώο κοριτσάκι, το οποίο παρεπιπτόντως μετά θα γίνει με τη σειρά του πουτανάκι και θα ξεσκίζει τους επόμενους άντρες ΚΑΙ θα παιδεύεσαι πόσο καιρό και θα σπαν τα νεύρα σου για να 'χαρείς' κάτι το οποίο τελικά δεν αξίζει (σαν πήδημα) τον κόπο!...(έχω εμπειρία από 3-4 παρθένες και είναι σίγουρο...κατά 75%!) Περίπτωση 1η: Αν νοιάζεσαι για αυτή (τώρα που μιλάμε) θα ακολουθήσεις όλες τις μεθόδους που είπαν οι συναγωνιστές (μερικοί είναι και συμπαθόντες!): λιπαντικά, εσύ από πάνω (προς Θεού όχι αυτή από πάνω, και στο πισωκολλητό μην μπεις ολοκληρος τις πρώτες φορές!), στην αρχή χαλαρωμα με δάχτυλο, πολύ γλύψιμο, αλλά το μυστικο (κατά τη γνώμη μου) είναι ένα: Αν όντως νιώθετε κάτι ο ένας για τον άλλον, κάντην να νιώσει όμορφα, οικεία. Πάτε πρώτα κάπου για φαγητό, πιείτε (λίγο), συζητείστε, κι όταν έρθει η ώρα, από πάνω της (και ύστερα από όλες τις απαραίτητες προεργασίες) απλά μπές σιγά σιγά μέσα της, με το ένα χέρι κράτα της το πρόσωπο, κοίταζέ την ΣΥΝΕΧΩΣ στα μάτια και αν δεις ότι πονάει μίλα της, μίλα της γλυκά... Για αυτήν είναι κάτι που (υποτίθεται) θα το θυμάται για πάντα!
Αλλά ΜΗΝ ξεχνάς, πρέπει να σου είναι κάγκελο! Και όσο κι αν σκούζει, δεν κάνεις πίσω που να χτυπιέται! Αντε, καλό βόλι!
σωστοτατη αναλυση.αναλυσε το
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
για να εμεινε μεχρι τα 19 παρθενα σκεψου ποσοι δεν θα  τα καταφεραν.ελπιζω φιλε να μην με παραξηγησεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom