Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
Τι είπες ρε μεγιστάνα Απόλυτε!Σιγά μην βάλει και εφημερίδες στο πάτωμα λες και βάφει το σπίτι ρε! :grin:
οχι τυπε οι εφημεριδες δεν κανουν δουλεια
μονο με ναιλα θα σωθει ο τυπος

ο ιδιος ας φοραει και κανα ολοσωμο αδιαβροχο που ναχει μονο μια τρουπα στο σημειο του πουτσου :grin:
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Παρθένα, έ; Μπλιαχχ... Με σάλιο και υπομονή. Αν μόνη της σου τα ζήτησε όλα, εσύ κάνε τουλάχιστον τα μισά. Παλιότερα μου έτυχε παρθένα που μου ζήτησε πράγματα, όμως δεν ήξερε ούτε τί είναι, ούτε πως γίνονται, και κατέληξα να τη συμβουλέψω να περιμένει λίγο καιρό ακόμη και να βρει αγόρι πιο κοντά στη δική της ηλικία. Αρκέστηκα στο χέρι (όχι δάχτυλο).

Κοίταξε να την κάνεις να νιώσει άνετα πρώτα, και να χαλαρώσει. Παίξε μαζί της με χέρι, γλώσσα, μέχρι να της ανεβάσεις τη διάθεση. Όταν μπεις και αρχίσεις, όταν σου πει βγες ή πονάω, να την ακούσεις. Δεν γίνεται την πρώτη φορά απότομα. Εδώ μου έτυχε να ζοριστεί άλλη μόνο με το δάχτυλο (ήταν μικρότερη από τη δική σου).

Γενικά όμως, μια γυναίκα χάνει συνήθως μόνη της την παρθενιά της, σήμερα. Και μάλιστα από πολύ μικρές ηλικίες. Όταν βάζουν πράγματα μέσα για να αυτοϊκανοποιηθούν, πάντα υπάρχει περίπτωση να σπάσει ο υμένας. Πολλές έχουν κάτι ακραίες εκφάνσεις αυτοϊκανοποίησης, να βάζουν μέσα οδοντόβουρτσες, χτένες, βούρτσες (μπέρδεψε την πούτσα με τη βούρτσα, που λέμε), μέχρι και μαρκαδόρους, στυλό κτλ. Και κάποιες το δείχνουν και live σε site κοινωνικής δικτύωσης α λα φέησμπουκ με έμφαση στις κάμερες όμως και το τσατ, ακόμα κι αν είναι απαγορευτικές οι ηλικίες τους, όπου συνήθως πλακώνει ο moderator και αρχίζει το σφυροκόπημα και την κάθαρση. Τελικά, σε αυτήν τη χώρα, ούτε να αυτοϊκανοποιηθούν μερακλήδικα δεν νιώθουν, τα ζα;
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
οχι τυπε οι εφημεριδες δεν κανουν δουλεια
μονο με ναιλα θα σωθει ο τυπος

ο ιδιος ας φοραει και κανα ολοσωμο αδιαβροχο που ναχει μονο μια τρουπα στο σημειο του πουτσου :grin:
Υπερβολές....λίγο αίμα στο σεντόνι είναι!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.217
Like
21.439
Πόντοι
5.006
αν της πει απτην αρχη οτι την θελει για πηδημα δεν θα του κατσει τυπε
ελλεεινιδα ειναι ειπαμε :grin:
σωστος ο απολυτος....ειπαμε ψοφαει για πουτσο,αλλα μην κανω καμια μαλακια και χασω την ευκαιρια :dancing: :dancing: :dancing:
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
που χαθηκε αυτος ο τυπος? :think:

URL]]
 

tasos691982

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
109
Like
0
Πόντοι
1
ΦΦΦΦΦ τεστ, ΤΕΣΤ....!!!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ! ! !
Κάνε οτι θες μαζί της αλλά κράτα αποστάσεις!Θα κολλήσει σαν τσιμπούρι πάνω σου οπότε ξεκαθάρισε απ' την αρχή τι θες!Θες να την πηδήξεις?Θες να κάνεις σχέση?ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ!!!!!!!
+100000000 ειδάλλως ετοιμάσου για ποοοοολύυυυυυ μαρκάρισμα..εγώ ζώ ένα δράμα με ψυχολογική αφόρητη πίεση που ΔΕΝ παλεύεται
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
+100000000 ειδάλλως ετοιμάσου για ποοοοολύυυυυυ μαρκάρισμα..εγώ ζώ ένα δράμα με ψυχολογική αφόρητη πίεση που ΔΕΝ παλεύεται
Τον ξέρω αυτό τον τύπο γκόμενας....
Παράτα την.....μόλις βρει τον δεύτερο θα του ζαλίσει τα αρχίδια λίγο, μετά στον τρίτο θα καταλάβει οτι σεξ δεν σημαίνει οτι θα παντρυτεί, θα κάνει παιδιά και θα ζήσουνε για πάντα ευτυχισμένοι....
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16


  Προμηθεύσου λιπαντικά, κρέμες κλπ σαν αυτά που βάζουν οι πουτάνες στα στούντιο.

  Για καλό και για κακό.


Μπορεί και να μην τα χρειαστείς.


  Γκόμενα στενομούνα, και χωρίς πολλά υγρά όσο και να καυλώσει, θα πονάει ό,τι και να κάνεις.

  Και χρειαζεται και πολλή υπομονή. ΠΟλλές γκόμενες στο δια ταύτα, αλλάζουν γνωμη και μπορεί να σε αφήσει ξαφνικά με την ψωλή στο ένα χέρι και στο άλλο το λιπαντικό.


  :grin:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.217
Like
21.439
Πόντοι
5.006
Τον ξέρω αυτό τον τύπο γκόμενας....
Παράτα την.....μόλις βρει τον δεύτερο θα του ζαλίσει τα αρχίδια λίγο, μετά στον τρίτο θα καταλάβει οτι σεξ δεν σημαίνει οτι θα παντρυτεί, θα κάνει παιδιά και θα ζήσουνε για πάντα ευτυχισμένοι....
το γεγονος οτι δεν εχω παει ποτε με παρθενα + το οτι η κοπελα ειναι πολυ δυνατο μωρο(εμφανισιακα δεν παει το μυαλο σου οτι ειναι παρθενα ;)) δεν μου παει να την παρατησω.....
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
το γεγονος οτι δεν εχω παει ποτε με παρθενα + το οτι η κοπελα ειναι πολυ δυνατο μωρο(εμφανισιακα δεν παει το μυαλο σου οτι ειναι παρθενα ;)) δεν μου παει να την παρατησω.....

Τότε μείνε μαζί της!Θα την "μάθεις" κιόλας όπως γουστάρεις!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.217
Like
21.439
Πόντοι
5.006
για το γαμησι απο πισω ποια σταση ειναι η καλυτερη για την πρωτη της φορα?μου φαινεται οτι στα 4 θα πονεσει αρκετα,μαλλον στα πλαγια θα ειναι πιο ευκολο....προβλεπω παντως να παρω καμια ντουζινα λιπαντικα...θα σκασψ μουρη σαν τον πλασιε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
για το γαμησι απο πισω ποια σταση ειναι η καλυτερη για την πρωτη της φορα?μου φαινεται οτι στα 4 θα πονεσει αρκετα,μαλλον στα πλαγια θα ειναι πιο ευκολο....προβλεπω παντως να παρω καμια ντουζινα λιπαντικα...θα σκασψ μουρη σαν τον πλασιε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βρε βάλτην κάτω, όρμα απο πάνω της και απογείωσέ την!Πυραύλωσέ την λέμε!!!
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
για το γαμησι απο πισω ποια σταση ειναι η καλυτερη για την πρωτη της φορα?μου φαινεται οτι στα 4 θα πονεσει αρκετα,μαλλον στα πλαγια θα ειναι πιο ευκολο....προβλεπω παντως να παρω καμια ντουζινα λιπαντικα...θα σκασψ μουρη σαν τον πλασιε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Την ξαπλώνεις στο κρεβάτι και αρχίζεις προεργασία στην πίσω τρύπα...ΠΡΟΣΟΧΗ,να είναι χαλαρή και με τα πόδια ψηλά!!Εάν γίνεται,να ανοίγει και λίγο τα κωλομέρια-κωλοτρυπίδα της,ακόμα καλύτερα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom