Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.787
Πόντοι
1.206

Παρθένα από μουνι δεν έχω πάρει ποτέ. Όταν ήμουν μικρός δεν γουσταριζα κολλήματα από τις γκομενίτσες και άμα μου έλεγαν πως είναι παρθένες την "έκανα". Τη δε νυν σύζυγό μου που την γνώρισα στα 18 της ήταν ήδη πολύ έμπειρη!!
Τώρα για να βρεις παρθένα πρέπει να πας στα 15 και εμένα η μικρή μου κόρη είναι 17, οπότε τέτοιες ηλικίες δεν τις κοιτάζω καν.

Τώρα από πίσω πρέπει να έχω πάρει 6 παρθενιές. Η σύζυγος είναι η μία και δυο γκόμενες οι άλλες δύο. Το απίστευτο είναι πως οι άλλες τρεις ήταν "επαγγελματίες". Εν τάξει όχι "πτυχιούχες", αματούρια...
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
μια περίπτωση  έχω και εγώ  με παρθένα που δεν θέλω να την θυμάμαι.. σαν να έσφαζα ήταν...
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
μια περίπτωση  έχω και εγώ  με παρθένα που δεν θέλω να την θυμάμαι.. σαν να έσφαζα ήταν...
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Φίλε, "κάνε πέτρα την καρδιά" και γράψε δυο λόγια. Θα βοηθήσεις ... :helpplea: Αν θές πάλι στείλε pm :helpplea:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
δεν υπάρχουν παρθένες ρε τώρα... όλες ξεμουνιάζονται πρώτα με δονητή της φίλης της και μετά με πούτσο....

μην εθελοτυφλείτε.....

 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Eπαγγελματιες....και παρθενες????
Πως γινεται αυτο???? :think:
ευκολο
μια 18χρονη που μολις ανακαληψει τι εχει στο βρακι της λεει απο μεσα της,μπορει και φωναχτα
"ουαου
ας το εκμεταλευτω"
και αν εισαι τυχερος θα εισαι ο πρωτος πελατης
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ευκολο
μια 18χρονη που μολις ανακαληψει τι εχει στο βρακι της λεει απο μεσα της,μπορει και φωναχτα
"ουαου
ας το εκμεταλευτω"
και αν εισαι τυχερος θα εισαι ο πρωτος πελατης

μην εθελοτυφλείτε λέμε.......... πρώτα χάφτουν το παραμύθι του η ντίβα με τον πρίγκιπα του παραμυθιού και μετά η ντίβα του ντιβανιού......
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
:headbang: φιλοι μου συναθλητες, κανενας δε γαμησε παρθενα? τι στο καλο. ολες αυτες που  :knockinb: ποιος τις ξεπαρθενεψε? Ε? ΠΟΙΟΟΟΟΣ?
εγω εχω παει με παρθενα
μια κοπελα απο την Πορτογαλια
ετσι νομιζα
μετα εμαθα οτι πριν απο μενα ειχε παει με τον Πορτογαλο γειτονα,με εναν μαλακα Τουρκο,εναν Μαροκινο που τον ειχα για γκει και με την κολλητη της
με την κολλητη της δεν ειμαι σιγουρος
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
 
εγω εχω παει με παρθενα
μια κοπελα απο την Πορτογαλια
ετσι νομιζα
μετα εμαθα οτι πριν απο μενα ειχε παει με τον Πορτογαλο γειτονα,με εναν μαλακα Τουρκο,εναν Μαροκινο που τον ειχα για γκει και με την κολλητη της
με την κολλητη της δεν ειμαι σιγουρος
      Τι  παρθένα ήταν αφού είχε πάει με άλλους τέσσερεις  πριν από σένα    :knockinb:  :pipa1:  :pipa2:  :zfuck:   :tits:  :kissass:  :kissass2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φερτην να στην εκπαιδευσω μαικ,και θα στην παραδωσω ετοιμη.τσαμπα επειδη εισαι φιλος.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.229
Like
21.458
Πόντοι
5.006
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
τυπε συμφωνα με αυτα που σου λεει,μην φοβασαι,δεν θα βελαξει καθολου απο τον πονο.προσεχε μονο μην φορας τιποτα δαχτυλιδια και τα χασεις σε καμια απο τις τρυπες της  :S
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????

Παρθένα και να ζητάει πρώτη φορά από πίσω ακούγεται λίγο παράξενο.Εσυ κάνε το καλό σιγά-σιγά με το μαλακό..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.229
Like
21.458
Πόντοι
5.006
κοιτα κατα πασα πιθανοτητα ειναι παρθενα(εξαλλου θα ηταν γελοιο να το λεει στα ψεμματα γιατι ειναι θεμα χρονου να το κανουμε)....απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να ψοφαει για πουτσο και να την εχει φαει η αγαμια(ειναι καλο μουνι παντως)...εγω ρωταω εδω γιατι αλλο η θεωρια και αλλο η πραξη,αυτη καλα λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,αλλα στην πραξη μπορει να μην της αρεσουν και να ξενερωσει....
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
κοιτα κατα πασα πιθανοτητα ειναι παρθενα(εξαλλου θα ηταν γελοιο να το λεει στα ψεμματα γιατι ειναι θεμα χρονου να το κανουμε)....απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να ψοφαει για πουτσο και να την εχει φαει η αγαμια(ειναι καλο μουνι παντως)...εγω ρωταω εδω γιατι αλλο η θεωρια και αλλο η πραξη,αυτη καλα λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,αλλα στην πραξη μπορει να μην της αρεσουν και να ξενερωσει....

Γι'αυτό λέμε σιγά-σιγά με υπομονή,ξέρεις πως πάει..
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Άν δεν κάνει κράτς καί δεν ματώσει το σεντόνι μην πιστεύεις τίποτα  :grin: :grin: :grin: !!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom