Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

vr6

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2013
Μηνύματα
167
Like
4
Πόντοι
1
κοιτα κατα πασα πιθανοτητα ειναι παρθενα(εξαλλου θα ηταν γελοιο να το λεει στα ψεμματα γιατι ειναι θεμα χρονου να το κανουμε)....απο οτι εχω καταλαβει πρεπει να ψοφαει για πουτσο και να την εχει φαει η αγαμια(ειναι καλο μουνι παντως)...εγω ρωταω εδω γιατι αλλο η θεωρια και αλλο η πραξη,αυτη καλα λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,αλλα στην πραξη μπορει να μην της αρεσουν και να ξενερωσει....
Από  πόνο  και  γαμήσι
καμία  γυναίκα  δεν  ξενέρωσε  ποτέ.
Αντίθετα  αυτό  ακριβώς  θυμούνται  πάντα  με  νοσταλγία . 
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????
Αγόρι μου γάμα της τον κώλο με τη μία!Βάλε βέβαια και λίγο σαλάκι πρώτα και κανα δυο δαχτυλάκια να μη σε πει και γύφτο...
 

Elrick81

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2011
Μηνύματα
497
Like
0
Πόντοι
1
Αγόρι μου γάμα της τον κώλο με τη μία!Βάλε βέβαια και λίγο σαλάκι πρώτα και κανα δυο δαχτυλάκια να μη σε πει και γύφτο...

Κάφρε....πάς να το κάψεις το παιδί!!!! Τύπε η λύση σου είναι μία....

 

bori_s

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρά θα περάσεις. Πρόσεχε μόνο την πιθανότητα να κολλήσει μαζί σου ( που είναι αρκετά μεγάλη ) εκτός αν το πας για σχέση στην πορεία
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Μια χαρά θα περάσεις. Πρόσεχε μόνο την πιθανότητα να κολλήσει μαζί σου ( που είναι αρκετά μεγάλη ) εκτός αν το πας για σχέση στην πορεία
Μπα,δεν είναι απόλυτο αυτό..Εγώ 2 παρθένες ξεπαρθένιασα και οι έχουν πάρει το μισό Ηράκλειο η καθεμιά!!Ούτε κολλήματα,ούτε τίποτα..
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????

μήπως πρωταγωνιστούσε στην ταινιάρα : " από μπρος παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα;"
 

gmakro

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.197
Like
10
Πόντοι
16
Κάφρε....πάς να το κάψεις το παιδί!!!! Τύπε η λύση σου είναι μία....

Τι sweet love τύπε μου;Η γκόμενα είναι λυσσασμένη για πούτσα!!!!
Πρώτα από κώλο για να της μείνει και κάτι να θυμάται από την πρώτη της φορά..
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
ΦΦΦΦΦ τεστ, ΤΕΣΤ....!!!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ! ! !
Κάνε οτι θες μαζί της αλλά κράτα αποστάσεις!Θα κολλήσει σαν τσιμπούρι πάνω σου οπότε ξεκαθάρισε απ' την αρχή τι θες!Θες να την πηδήξεις?Θες να κάνεις σχέση?ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ!!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
ΦΦΦΦΦ τεστ, ΤΕΣΤ....!!!!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η ! ! !
Κάνε οτι θες μαζί της αλλά κράτα αποστάσεις!Θα κολλήσει σαν τσιμπούρι πάνω σου οπότε ξεκαθάρισε απ' την αρχή τι θες!Θες να την πηδήξεις?Θες να κάνεις σχέση?ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΓΑΜΗΣΕΣ!!!!!!!
αν της πει απτην αρχη οτι την θελει για πηδημα δεν θα του κατσει τυπε
ελλεεινιδα ειναι ειπαμε :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????


γάμα της τον κώλο παίχτη μου  :zfuck:
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
αν είναι πραγματική η παρθένα (πραγματικιά παρθένα που λέμε στο χωριό μου :grin:)τότε βάλε καλύτερα πλυντήριο να πλύνεις τα αίματα. είναι πολλά.όποιος έχει βιωματική γνώση , καταλαβαίνει τι λέω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
αν είναι πραγματική η παρθένα (πραγματικιά παρθένα που λέμε στο χωριό μου :grin:)τότε βάλε καλύτερα πλυντήριο να πλύνεις τα αίματα. είναι πολλά.όποιος έχει βιωματική γνώση , καταλαβαίνει τι λέω...
να βαλει τιποτα νάιλα απο κατω τυπε να μην λερωσει :grin:
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
να βαλει τιποτα νάιλα απο κατω τυπε να μην λερωσει :grin:
ρε απόλυτε , το είχα σκεφτεί , αλλά το νάυλον δημιουργεί συνθήκες , οι οποίες δεν προσηγορούν για να επέλθει μια αξιοπρεπής συνουσία...
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Ως Ειδικος στις παρθενες καμια δεν σου λεει θελω να τα κανουμε ολα εκτος και αν ειναι πολυ Ερωτευμενη μαζι σου κατι που δεν νομιζω να ισχυει σε οτι αφορα το θεμα σου . Μαλλον η γκομενα σου λεει μαλακιες οπως και να χει ομως να εισαι ετοιμος για παιχνιδι ενας απλος τροπος ειναι χαλαρη μουσικη - 1-2 ποτηρια κρασια και παντα στην αρχη τρυφερα να παιζεις και με τις δυο τρυπουλες με τα δαχτυλα σου μεχρι να χαλαρωσει και τα επομενα βηματα θα τα βρεις εκεινη την στιγμη :sunglasses:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ρε παιδια μηπως η γκομενα ειναι παρθενα απο τα αυτια και τζαμπα κανουμε χουλιαμα :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
ρε απόλυτε , το είχα σκεφτεί , αλλά το νάυλον δημιουργεί συνθήκες , οι οποίες δεν προσηγορούν για να επέλθει μια αξιοπρεπής συνουσία...
το ξεπαρθενιασμα δεν ειναι απτην φυση του αξιοπρεπη συνουσια τυπε :S
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Μπα,δεν είναι απόλυτο αυτό..Εγώ 2 παρθένες ξεπαρθένιασα και οι έχουν πάρει το μισό Ηράκλειο η καθεμιά!!Ούτε κολλήματα,ούτε τίποτα..
Τυπε, μπορει να εκαναν και "καρριερα" και να γεμισαν τους τραπεζικους τους λογαριασμους δηλαδη και εσυ εμεινες στην "ψαθα", ετσι?
Γι αυτο το λεω και για τον τυπο που ανοιξε το θρεντ, το καλυτερο θα ειναι να της ζητησει δικαιωματα χρησης αφου τη βλεπω φουριοζα, πιθανον να σκεφτεται να ανοιξει δικη της επιχειρηση, εεε, τοτε δεν πρεπει να πληρωσει για τα σεμιναρια??? ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom