Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
το γεγονος οτι δεν εχω παει ποτε με παρθενα + το οτι η κοπελα ειναι πολυ δυνατο μωρο(εμφανισιακα δεν παει το μυαλο σου οτι ειναι παρθενα ;)) δεν μου παει να την παρατησω.....

πιρφόρος???

URL]]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????

να σαλιωνεις
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παρθένα, έ; Μπλιαχχ... Με σάλιο και υπομονή. Αν μόνη της σου τα ζήτησε όλα, εσύ κάνε τουλάχιστον τα μισά. Παλιότερα μου έτυχε παρθένα που μου ζήτησε πράγματα, όμως δεν ήξερε ούτε τί είναι, ούτε πως γίνονται, και κατέληξα να τη συμβουλέψω να περιμένει λίγο καιρό ακόμη και να βρει αγόρι πιο κοντά στη δική της ηλικία. Αρκέστηκα στο χέρι (όχι δάχτυλο).

Κοίταξε να την κάνεις να νιώσει άνετα πρώτα, και να χαλαρώσει. Παίξε μαζί της με χέρι, γλώσσα, μέχρι να της ανεβάσεις τη διάθεση. Όταν μπεις και αρχίσεις, όταν σου πει βγες ή πονάω, να την ακούσεις. Δεν γίνεται την πρώτη φορά απότομα. Εδώ μου έτυχε να ζοριστεί άλλη μόνο με το δάχτυλο (ήταν μικρότερη από τη δική σου).

Γενικά όμως, μια γυναίκα χάνει συνήθως μόνη της την παρθενιά της, σήμερα. Και μάλιστα από πολύ μικρές ηλικίες. Όταν βάζουν πράγματα μέσα για να αυτοϊκανοποιηθούν, πάντα υπάρχει περίπτωση να σπάσει ο υμένας. Πολλές έχουν κάτι ακραίες εκφάνσεις αυτοϊκανοποίησης, να βάζουν μέσα οδοντόβουρτσες, χτένες, βούρτσες (μπέρδεψε την πούτσα με τη βούρτσα, που λέμε), μέχρι και μαρκαδόρους, στυλό κτλ. Και κάποιες το δείχνουν και live σε site κοινωνικής δικτύωσης α λα φέησμπουκ με έμφαση στις κάμερες όμως και το τσατ, ακόμα κι αν είναι απαγορευτικές οι ηλικίες τους, όπου συνήθως πλακώνει ο moderator και αρχίζει το σφυροκόπημα και την κάθαρση. Τελικά, σε αυτήν τη χώρα, ούτε να αυτοϊκανοποιηθούν μερακλήδικα δεν νιώθουν, τα ζα;
πολλες ταινιες πορνο βλεπεις κινεζε...οι γυναικες δεν βαζουν τιποτα στο μουνιι τους γιατι δεν εχουν λογο να βαλουν
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μου κατσε φαση με 19χρονη παρθενα(ετσι λεει τουλαχιστον....)...δεν ειμαι παρθενος αλλα δεν εχω παει ποτε με παρθενα....αυτη μου λεει πως θελει να τα δοκιμασουμε ολα,ακομα και γαμησι απο τον κωλο...τι να κανω για να αισθανθει και αυτη ανετα και να μην βελαξει απο τον πονο(και οταν γαμαω το μουνι της και οταν γαμαω κωλο)??????
αυτα τα λεει για να σε εγλωβισει σε σχεση
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
πολλες ταινιες πορνο βλεπεις κινεζε...οι γυναικες δεν βαζουν τιποτα στο μουνιι τους γιατι δεν εχουν λογο να βαλουν

Φίλος, οι ταινίες πορνό είναι Placebo. Άλλο το καταγεγραμμένο βίντεο, κι άλλο το ζωντανό live cam, και μάλιστα αυτό σε σελίδες που δεν έχουν πληρωμές και φιλοδωρήματα. Αλλά λογικό είναι, εσείς εδώ μόνο τα paysite, τα πορνοσάητ, τα επαγγελματικά webcam site και τα πολιτικώς ορθά σάητ μοναχά γνωρίζετε. Δεν θα πω ποιες σελίδες είναι. Άλλωστε κάποιοι θα σπεύσουν να τις καταγγείλουν/δυσφημίσουν. Κι αν αυτό για τις γυναίκες που λες ίσχυε, τότε ούτε sex-shops, ούτε λεσβίες ούτε βοηθήματα θα υπήρχανε. Και άκου το γερο-μπάμπη που έβγαλε και γκόμενα τσατσά, "μπέρδεψαν την πούτσα με τη βούρτσα"!
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Φίλος, οι ταινίες πορνό είναι Placebo. Άλλο το καταγεγραμμένο βίντεο, κι άλλο το ζωντανό live cam, και μάλιστα αυτό σε σελίδες που δεν έχουν πληρωμές και φιλοδωρήματα. Αλλά λογικό είναι, εσείς εδώ μόνο τα paysite, τα πορνοσάητ, τα επαγγελματικά webcam site και τα πολιτικώς ορθά σάητ μοναχά γνωρίζετε. Δεν θα πω ποιες σελίδες είναι. Άλλωστε κάποιοι θα σπεύσουν να τις καταγγείλουν/δυσφημίσουν. Κι αν αυτό για τις γυναίκες που λες ίσχυε, τότε ούτε sex-shops, ούτε λεσβίες ούτε βοηθήματα θα υπήρχανε. Και άκου το γερο-μπάμπη που έβγαλε και γκόμενα τσατσά, "μπέρδεψαν την πούτσα με τη βούρτσα"!
πολυ αμφιβαλω για τα σαιτ που λες...τα μαγαζια αυτα εξυπερετουν γκει αντρες συνηθως παρα γυναικες....η γυναικες ψαχνουν μονο τη συναισθηματικη καλυψη απο το σεξ και τιποτα παραπανω
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
οι αντρες μπερδεουν τη σεξουαλικοτιτα τους με τη γυναικεια σεξουαλικοτιτα...οι σεξουαλικοτιτα της γυναικας ειναι καθαρα συναισθηματικη παρα σωματικη...η γυναικα συνηθως που απαταει τον αντρα της το κανει για συναισθηματικη καλυψη..οι αντρες λοιπον πρεπει να καλυπτουν συναισθηματικα τις γυναικες για να μην απιστουν
 

PeterAndrews

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2012
Μηνύματα
2.661
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
16
O απόλυτος έχει εκφράσει προτίμηση σε άλλες ηλικίες,εχω την εντύπωση πως προβοκάρει το θέμα  :s&m_1:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
ο αντρας φαντασιωνεται καβλωμενες γυναικες μεσω απο το πρισμα της δικιας του σεξουαλικοτητας γιατι ετσι μπορει και τις κατανοει καλυτερα η ετσι μαλλον νομιζει...στη πραγματικοτιτα οι περισσοτερες γυναικες ειναι αδιαφορες για το σεξ και το δειχνουν καθε μερα με τη συμπεριφορα τους καθε στιγμη της ζωης τους...οι γυναικες δεν ειναι απιστες και αν ειναι ειναι για την καλυψη των ψυχικων τους αναγκων
 

Aftokratoras777

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
οι αντρες μπερδεουν τη σεξουαλικοτιτα τους με τη γυναικεια σεξουαλικοτιτα...οι σεξουαλικοτιτα της γυναικας ειναι καθαρα συναισθηματικη παρα σωματικη...η γυναικα συνηθως που απαταει τον αντρα της το κανει για συναισθηματικη καλυψη..οι αντρες λοιπον πρεπει να καλυπτουν συναισθηματικα τις γυναικες για να μην απιστουν

Challenge accepted. Υπό αυτό το πρίσμα, ερμήνευσέ μου σε παρακαλώ τη συμπεριφορά από τσουλιά, που μπλέκουν με εν γνώσει τους παντρεμένους. Ή αυτών των γυναικών, που ενώ έχουν γκόμενο που τις λατρεύει και το δείχνει, ξενογαμιούνται, και μάλιστα κάποιες καθόλου διακριτικά για να τον ξεφτιλίσουν κιόλας. Φίλος, πρέπει όντως να γίνεις μουσουλμάνος εσύ. Έτσι θα στρώσεις θα σε στρώσουν καλά... Πρέπει να σου φορέσει ο καδής το φέσι και να σου διδάξει το δίκαιον...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Challenge accepted. Υπό αυτό το πρίσμα, ερμήνευσέ μου σε παρακαλώ τη συμπεριφορά από τσουλιά, που μπλέκουν με εν γνώσει τους παντρεμένους. Ή αυτών των γυναικών, που ενώ έχουν γκόμενο που τις λατρεύει και το δείχνει, ξενογαμιούνται, και μάλιστα κάποιες καθόλου διακριτικά για να τον ξεφτιλίσουν κιόλας. Φίλος, πρέπει όντως να γίνεις μουσουλμάνος εσύ. Έτσι θα στρώσεις θα σε στρώσουν καλά...
πιθανοτατα δεν καλυπτονταν συναισθηματικα απο τους αντρες τους...δηλαδη αδιαφορουσαν μαλλον για αυτες και αυτες στη προσπαθεια τους να καλυψουν την αγαπη που δεν επαιρναν απιστισαν...το τι γιναιτε πισω απο κλειστες πορτες δεν μπορω να το ξερω καθολου...μπορει ο αντρας της να συμπεριφερεται ασχημα οταν ειναι στο σπιτι και να μην το βλεπεις εσυ...καποιες καθαρα το κανουν για να πληγωσουν τον εγωισμο του αντρα και μονο επειδη τις πληγωσε
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
μηπως ειναι παρθενα στο ζωδιο ??  :think: :think:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν εχετε τι να πειτε παιδακια...η κυνικοτιτα σας κατερευσε μπροστα στο ρεαλισμο
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
δεν μπορειτε να δειτε τη γυναικα ως συναισθηματικο ον φαλλοκρατες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
αν είναι πραγματική η παρθένα (πραγματικιά παρθένα που λέμε στο χωριό μου :grin:)τότε βάλε καλύτερα πλυντήριο να πλύνεις τα αίματα. είναι πολλά.όποιος έχει βιωματική γνώση , καταλαβαίνει τι λέω...

Καμμια σχέση. Συνηθως ούτε που φαίνεται.

Εκτος αν έχει αιμορραγία,
Μήπως είσαι ο hulk?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom