Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
ρε μαλακες το γαμησατε παλι το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως επειδη το σκηνικο θα γινει αμεσα θα ακολουθησει περιγραφη στα προτυπα των μπουρδελοσχολιασμων....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
ρε μαλακες το γαμησατε παλι το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως επειδη το σκηνικο θα γινει αμεσα θα ακολουθησει περιγραφη στα προτυπα των μπουρδελοσχολιασμων....
μπαχαλακηδες τυπε :-
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
μπαχαλακηδες τυπε :-
ασε μην τα συζητας....ο αλλος που ποσταρε κατι καρτουν και ενα κρεβατι απο τον πολεμο στη συρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως απολυτε αμα κατσει φαση με σχεδον νεκρη γρια ξερω που να ρωτησω... ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
ασε μην τα συζητας....ο αλλος που ποσταρε κατι καρτουν και ενα κρεβατι απο τον πολεμο στη συρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως απολυτε αμα κατσει φαση με σχεδον νεκρη γρια ξερω που να ρωτησω... ;)
:thumbsup:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαλακες το γαμησατε παλι το θεμα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
παντως επειδη το σκηνικο θα γινει αμεσα θα ακολουθησει περιγραφη στα προτυπα των μπουρδελοσχολιασμων....

Τι ηλικία έχει η κοπέλα αν επιτρέπεται?
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16

Ευχαιριστω απόλυτε.

Πάντως το anal sex θα το απολαυσει καλύτερα Οταν αποκτήσει και λίγη πείρα πάνω στο σεξ.
Αν κάνει πρωκτικο απο την πρώτη φορα δεν θα καταλάβει τίποτα , απλα θα πονάει και στο τελος,
θα ξένερωσει κιόλας.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
175
Πόντοι
866
Ευχαιριστω απόλυτε.

Πάντως το anal sex θα το απολαυσει καλύτερα Οταν αποκτήσει και λίγη πείρα πάνω στο σεξ.
Αν κάνει πρωκτικο απο την πρώτη φορα δεν θα καταλάβει τίποτα , απλα θα πονάει και στο τελος,
θα ξένερωσει κιόλας.
ασε που θα βγαλει και πολυ μερεντα :S

images

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
ΕΚΤΑΚΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ!!!!
λοιπον χθεσ εγινε η κατασταση και σε γενικες γραμμες ηταν ικανοποιητικη(ειχα βεβαια και το ζορι μου τι θα γινει το βραδυ με τον θρυλο :grin: :grin: :grin: )....ακολουθει περιγραφη σε στυλ μπουρδελοσχολισμου :
το προσωπο εφτασε μεσημερακι στο σπιτι μου, νορμαλ ντυμενη και περιποιημενη...αφου χαμουρευτηκαμε λιγο διεκρινα μια ταση να σκαλιζει συνεχως τα γεννητικα μου οργανα οποτε και προχωρησαμε σε μια μεγαλοπρεπεστατη οσο και αστεια πιπα...ηταν αστεια διοτι το μωρο κοντεψε να μου τον ξεριζωσει!!!!!!τον επαιζε πολυ γρηγορα,τον κρατουσε σφιχτα και γενικα κοντεψε να μου τον σκασει.....το στομα το δουλευε πολυ καλα, αν και αν ελειπαν καποια δοντακια θα ηταν καλυτερα....οπως καταλαβαινετε εχυσα και απο μεσα μου πρακαλουσα για μια παγοθηκη για να τοποθετησω τα αρχιδια μου....
ακολουθησε δευτερος γυρος χαμουρεματος και ειπα να παρω πρωτοβουλια...ειπα να της κανω ενα γλειφομουνι, να χαλαρωσει λιγο και να δω τι παιζει εκει κατω μιας και ηταν η πρωτη της φορα.....οι εντυπωσεις απο αυτο ηταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ!!!!!το μουνι της ηταν τελειως ατριχο και μυριζε,οπως και τα μπουτια της, πολυ ωραια...γενικα το δερμα της ηταν αψογο (θα πρεπει να πασαλειβοταν κανα δυωρο με κρεμεσ και λοσιον και δεν ξερω εγω με τι αλλο.....ευτυχως που λουστηκα δηλαδη,μην με περνουσα και για βρωμιαρη :grin: :grin: :grin:).....και καπου εδω ηρθε το πρωτο σοκ :μιλαμε μαγκες δεν εχω ξαναδει πιο ΣΤΕΝΟ μουνι!!!!!!με το ζορι εμπαινε ενα δαχτυλο και βογκουσε η τυπισα.....βρε δωσε προσπαθεια,δωσε και αλλο,τιποτε...ενα δαχτυλο και αυτο λιγο μεσα και με το ζορι.....καπου εκει αγχωθηκα γιατι σκεφτηκα οτι θα ξημερωθουμε μεχρι να γινει το μοιριαιο(και επαιζε και ο θρυλος το βραδυ,δεν γινοταν να το χασω.....)...ειλικρινα παντως τα επαιξα με την τρυπα της,δεν ειχα δει ποτε μου τοσο μα τοσο στενη τρυπα...τελοσπαντων, προχωρησα σταδιακα και μεθοδικα το γλειφομουνι με δαχτυλα και τα σχετικα...το μουνι της ηταν τερμα υγρο....
και εκει ηρθε το δευτερο σοκ(πιο μικρο σοκ βεβαια απο το πρωτο γιατι με ειχε προειδοποιησει για το πως κορυφωνει,αλλα αλλο να το ακους στη θεωρια και αλλο να το βλεπεισ στην πραξη...):για να μην τα πολυλογω για πρωτη φορα στη ζωη μου ειδα live squirt ή πως στο διαλο το λενε...εκει που τησ πιεζα την γλωσσα μου στην τρυπα της και βογγουσε ολο και πιο εντονα,αρχισε να τρεμει και τα ψιλοεχασα,αυτη μου τραβηξε το κεφαλι στα πλαγια και εκτοξευσε κανα λιτρο υγρα(νταξει δεν ηταν και τοσα πολλα :grin: :grin: :grin:)..με πηραν κατι ψιλες,αλλα οκ δεν χαλαστηκα γιατι το ψιλοπεριμενα και προλαβα και απομακρυνθηκα....
ακολουθησε πλυσιμο και τα σχετικα και ψιλοχαλαρωση....
(ψιλοβαρεθηκα οποτε θα συνεχισω σε δευτερο ποστ τα υπολοιπα....)
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.322
Πόντοι
216
τυπε τελικα ανοιξες την πορτα του παραδεισου της?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
μια φορά να γραφτεί κάτι ολοκληρωμένο ρε πούστη μου με τη μία δε γίνετε?  :headbang:
και συνεχιζω....
ο τριτος γυρος ηταν το κυριως πιατο:λοιπον μιλαμε για απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!αφου αρχιζα να πιστευω οτι η γκομενα ειχε καποιο σωματικο προβλημα στο μουνι της και γιαυτο ηταν ακομα παρθενα,αν και μουναρα....το μουνι της ηταν τερμα υγρο αλλα η τρυπα της απιστευτα μικρη....ανοιξα το ποδια της μεχρι εκει που δεν παει,ετριβα τα μουνοχειλα της και την τρυπα της με την πουτσα μου,χρησιμοποιησα δακτυλο....μιλαμε για τρομερη προεργασια μεχρι να μπω μεσα της....μολις εβαλα το πουτσοκεφαλο βελαξε,αλλα το κρατησα μεσα και ολα πηραν το δρομο τους...παντως πιο στενη πεθαινεις...γαμουσα οσο πιο αργα γινοταν,αλλα και παλι πονουσε τρελα(δεν ελεγε βεβαια τιποτα,αλλα το καταλαβαινα)....το αιμα ηταν σε νορμαλ πλαισια,οχι τιποτε ιδιαιτερο(και καμια σχεση με το σεντονι της φωτο του απολυτου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)...παντως με τετοιο γαμησι δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω,αφου οποτε πηγαινα να επιταχυνω η γκομενα γκαριζε σαν τρελη....οποτε το παρατησα καπου και αρχισαμε φιλια και μαλακιες....καναμε ενα payuse,πηγε πληθυκε και τα σχετικα και ακολουθησε το τεταρτο και τελευταιο μερος...
η γκομενα μου ειχε πει πως ηθελε να δοκιμασε και την πισω πορτα αλλα μετα απο αυτα που ειδα στο μουνι της με ελουσε κρυος ιδρωτας...τελος παντων και επειδη δεν ειχα χυσει οπως θα θελα ειπαμε να το τεσταρουμε και αυτο....κια ευτυχως δηλαδη γιατι τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα.....για την ακριβεια ηταν τελεια....καμια σχεση με το μουνι της....ηταν βεβαια στενη αλλα σε λογικα πλαισια και το κυριοτερο δεν πονουσε παρα πολυ...οποτε μπορουσα ανετα να σφυροκοπαω μεχρι που εχυσα....για μερεντες και τετοια δεν εντοπισα τιποτα ανησυχητικο επανω στην καποτα...
τελος, χαμουρευτηκαμε για λιγο, ενω εγω ειχα στο μυαλο μου ηδη την πιθανη ενδεκαδα του θρυλου, και αποχωρησε απο το σπιτι....
υ.γ:το πρωι ελαβα σαλιαρικο μυνημα σπο την γκομενα με τα σχετικα και ανεφερε οτι πονουσε παντου...την συνεστησα να κοψουμε τις συνεδριες για καμμια εβδομαδα και βλεπουμε :grin: :grin: :grin:...νταξει δεν το ειπα ακριβως ετσι....)
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Εγω ειχα την ευτυχια η την δυστυχια να εχω 7 παρθενες στον δρομο μου...
Καθεμια ηθελε τον τροπο της...
Με καμια δεν αντιμετωπισα τοση δυσκολια οση ο φιλος αλλα δεν ηταν και ευκολα...
Ανακαλυψα οτι οταν ειμασταν κουταλατο με τις περισσοτερες εμπαινε πιο ευκολα,οποτε ο συναγωνιστης ας το δοκιμασει την επομενη φορα...
Σε καμια δεν ειχα πολυ αιμα,ελαχιστο θα ελεγα και αυτο οφειλετο στην τρομερη υπομονη που ειχα καθως και στην πολυ αργη διεισδυση,χιλιοστο χιλιοστο,που εκανα.Δεν θα ελεγα οτι ηταν δυσαρεστη εμπειρια,το αντιθετο θα ελεγα,αφου μετα ολες με θελανε με 1000 και αρκετες τις πηδαγα για πολλα χρονια μετα.
Θα το ξαναεκανα ανετα αφου και μονο οτι θα γαμαγα παλι ενα 20χρονο η κ μικροτερο η εστω κ λιγο μεγαλυτερο,αφου εγω ειμαι 38,θα ηταν ιδανικο...
 
Εγγρ.
9 Απρ 2013
Μηνύματα
100
Κριτικές
21
Like
29
Πόντοι
11
και συνεχιζω....
ο τριτος γυρος ηταν το κυριως πιατο:λοιπον μιλαμε για απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!αφου αρχιζα να πιστευω οτι η γκομενα ειχε καποιο σωματικο προβλημα στο μουνι της και γιαυτο ηταν ακομα παρθενα,αν και μουναρα....το μουνι της ηταν τερμα υγρο αλλα η τρυπα της απιστευτα μικρη....ανοιξα το ποδια της μεχρι εκει που δεν παει,ετριβα τα μουνοχειλα της και την τρυπα της με την πουτσα μου,χρησιμοποιησα δακτυλο....μιλαμε για τρομερη προεργασια μεχρι να μπω μεσα της....μολις εβαλα το πουτσοκεφαλο βελαξε,αλλα το κρατησα μεσα και ολα πηραν το δρομο τους...παντως πιο στενη πεθαινεις...γαμουσα οσο πιο αργα γινοταν,αλλα και παλι πονουσε τρελα(δεν ελεγε βεβαια τιποτα,αλλα το καταλαβαινα)....το αιμα ηταν σε νορμαλ πλαισια,οχι τιποτε ιδιαιτερο(και καμια σχεση με το σεντονι της φωτο του απολυτου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)...παντως με τετοιο γαμησι δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω,αφου οποτε πηγαινα να επιταχυνω η γκομενα γκαριζε σαν τρελη....οποτε το παρατησα καπου και αρχισαμε φιλια και μαλακιες....καναμε ενα payuse,πηγε πληθυκε και τα σχετικα και ακολουθησε το τεταρτο και τελευταιο μερος...
η γκομενα μου ειχε πει πως ηθελε να δοκιμασε και την πισω πορτα αλλα μετα απο αυτα που ειδα στο μουνι της με ελουσε κρυος ιδρωτας...τελος παντων και επειδη δεν ειχα χυσει οπως θα θελα ειπαμε να το τεσταρουμε και αυτο....κια ευτυχως δηλαδη γιατι τα πραγματα ηταν πολυ καλυτερα.....για την ακριβεια ηταν τελεια....καμια σχεση με το μουνι της....ηταν βεβαια στενη αλλα σε λογικα πλαισια και το κυριοτερο δεν πονουσε παρα πολυ...οποτε μπορουσα ανετα να σφυροκοπαω μεχρι που εχυσα....για μερεντες και τετοια δεν εντοπισα τιποτα ανησυχητικο επανω στην καποτα...
τελος, χαμουρευτηκαμε για λιγο, ενω εγω ειχα στο μυαλο μου ηδη την πιθανη ενδεκαδα του θρυλου, και αποχωρησε απο το σπιτι....
υ.γ:το πρωι ελαβα σαλιαρικο μυνημα σπο την γκομενα με τα σχετικα και ανεφερε οτι πονουσε παντου...την συνεστησα να κοψουμε τις συνεδριες για καμμια εβδομαδα και βλεπουμε :grin: :grin: :grin:...νταξει δεν το ειπα ακριβως ετσι....)


Εύγε φίλτατε!

standing ovation
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.204
Like
21.392
Πόντοι
5.006
παντως σε γενικες γραμμες δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα κιολας....απλα ειχα την καβλα να πηδηξω για πρωτη φορα παρθενα,η οποια ηταν και μουναρα μαλιστα...αν και εδω που τα λεμε, μαλλον εγω ειδα πιο πολλα πραγματα για πρωτη φορα παρα η παρθενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom