Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

alitaras

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
3
Like
140
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • 000.jpg
    000.jpg
    12,5 KB · Εμφανίσεις: 117

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Τυπισσα γραψε μας και κανα σκηνικο απο κινετα, το εχουμε τεραστια αναγ

Τυπισσα γραψε μας και κανα σκηνικο απο κινετα, το εχουμε τεραστια αναγκη.
Εσυ πιστεύεις οτι ξέρει που είναι η κινέτα ?? Τρολάρει χωρις άυριο δεν το βλέπεις? Εγώ πάντως σε λιγο θα κατέβω μια βόλτα να κανω το μπανιο μου !!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Εσυ πιστεύεις οτι ξέρει που είναι η κινέτα ?? Τρολάρει χωρις άυριο δεν το βλέπεις? Εγώ πάντως σε λιγο θα κατέβω μια βόλτα να κανω το μπανιο μου !!
Ε γράψε εσύ κάτι..
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Ε γράψε εσύ κάτι..
Ναι, εξυπνουλη μου, πες μας εσύ που ξέρεις. Γιατί εγω ζω σε άλλο πλανητικό σκηνικό. Μπράβο σου μεγάλη ιδέα πάντως έχεις την για την φαιά σου ουσία. Αντε τρέχα να πας να ενοχλείς κι εσύ αδιάκριτα ζευγάρια και μόνες γυναίκες, σαν τον άλλον τον μεγαλογαμια, που περιέγραφε κάποιος χυστης εδώ μέσα. Η αντε παιξτην θρασυδειλα όπως άλλη, μπροστά σε ζευγάρια η γυναίκες μόνες.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Ναι, εξυπνουλη μου, πες μας εσύ που ξέρεις. Γιατί εγω ζω σε άλλο πλανητικό σκηνικό. Μπράβο σου μεγάλη ιδέα πάντως έχεις την για την φαιά σου ουσία. Αντε τρέχα να πας να ενοχλείς κι εσύ αδιάκριτα ζευγάρια και μόνες γυναίκες, σαν τον άλλον τον μεγαλογαμια, που περιέγραφε κάποιος χυστης εδώ μέσα. Η αντε παιξτην θρασυδειλα όπως άλλη, μπροστά σε ζευγάρια η γυναίκες μόνες.
Εσένα ποιος σου μίλησε τώρα; Αν έχεις κάτι ουσιώδες να πεις πες το.. μάχη κατά της πατριαρχίας άντε αλλού να κάνεις
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Εσένα ποιος σου μίλησε τώρα; Αν έχεις κάτι ουσιώδες να πεις πες το.. μάχη κατά της πατριαρχίας άντε αλλού να κάνεις
Βρε αντε από εκεί κι εσύ, που θα μου υποδείξεις αν θα απαντήσω η όχι, φαλλοκρατη. Εσένα παλι ποιος σου είπε να πεταχτείς σαν την τσουτσου και σχολιάσεις;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Βρε αντε από εκεί κι εσύ, που θα μου υποδείξεις αν θα απαντήσω η όχι, φαλλοκρατη. Εσένα παλι ποιος σου είπε να πεταχτείς σαν την τσουτσου και σχολιάσεις;
Άντε ρε τσόκαρο που ήρθες εδώ να μας πεις κ φαλλοκρατες
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Άντε ρε τσόκαρο που ήρθες εδώ να μας πεις κ φαλλοκρατες

Άντε ρε τσόκαρο που ήρθες εδώ να μας πεις κ φαλλοκρατες
Γιατί εδώ μέσα δικό σου είναι το μαγαζάκι; Και θα μας πεις εσύ τι γνώμη θα εκφράσουμε, μισογυνη και κομπλεκιξιε. Αν είσαι λάτρης του γυναικείου φύλλου, θα είχες καλύτερο λεξιλόγιο. Κιναιδε
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Γιατί εδώ μέσα δικό σου είναι το μαγαζάκι; Και θα μας πεις εσύ τι γνώμη θα εκφράσουμε, μισογυνη και κομπλεκιξιε. Αν είσαι λάτρης του γυναικείου φύλλου, θα είχες καλύτερο λεξιλόγιο. Κιναιδε
Επειδή είμαι λάτρης του γυναικείου φύλου κ όχι των φακλανοειδων όμοιων σου μπορώ να σου πω κ χειρότερα
Άντε στο λιφο να βρεις την υγειά σου..
Πες μου κι άλλα.. γουστάρω...
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Πριν απο λίγο γύρισα μύστες μουυυυυ !!!:grin::grin:
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Για πες.. Είχε κίνηση?

ειχε κοσμο δεν λέω αλλα δεν παιξανε φάσεις εκτός απο μία ! ενα ζευγαρι καλο έδωσε μια πιπα, αυτό ! Μετά πηγαν πισω απο τα βράχια οπου δεν ακολουθησα αλλα αοκολουθησαν 2 -3 ματακηδες ! Τα αλλα ειναι λιγο πολυ γνωστα ζευγαρια που πανε συχνα αλλα δεν παιζουν ! πολλοι γκευ... αυτά ! Α και το νερό μετα τα βράχια ειχε βγάλει βρωμιες και εκατσα κατω απο την βιλα ! Ο κλασικος στρογγυλοκαπελακιας ενοχλητικος κολλητα στα ζευγαρια...μετα την εκανε...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ναι, εξυπνουλη μου, πες μας εσύ που ξέρεις. Γιατί εγω ζω σε άλλο πλανητικό σκηνικό. Μπράβο σου μεγάλη ιδέα πάντως έχεις την για την φαιά σου ουσία. Αντε τρέχα να πας να ενοχλείς κι εσύ αδιάκριτα ζευγάρια και μόνες γυναίκες, σαν τον άλλον τον μεγαλογαμια, που περιέγραφε κάποιος χυστης εδώ μέσα. Η αντε παιξτην θρασυδειλα όπως άλλη, μπροστά σε ζευγάρια η γυναίκες μόνες.
Πάντως κοπελιά , για καινούρια, τη γλώσσα του bou. Com. Τύπε, χύστης κλπ τη δουλεύεις πολύ καλά!!! :think:
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Όλοι σαν λιγουρηδες κάνουν, ιδίως οι άντρες σαν να μην έχουν ξαναπηδηξει ποτέ γυναίκα στην ζωή τους. Έλεος, χαχα
Μηπως δεν εχουν πηδηξει ομορφη και περιποιημενη γυναικα σαν και σενα ; :D:
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Επειδή είμαι λάτρης του γυναικείου φύλου κ όχι των φακλανοειδων όμοιων σου μπορώ να σου πω κ χειρότερα
Άντε στο λιφο να βρεις την υγειά σου..
Πες μου κι άλλα.. γουστάρω...
Βρε αντε τράβα. Δεν με ξέρεις και έχεις και άποψη. Βλαμμενε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom