Νέα

Έξοδοι σε κλαμπ, νυχτερινά μαγαζιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ftoxos ergatis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Φτωχέ εργάτη αν κρίνεις την φάση σου με βάση τις τελευταίες ξοφλημένες ενός γιδοχωριού είναι τέρμα άδικο.
βασικα αυτη η κατασταση νομιζω ισχυει και για τις πολεις. το βλεπω οταν πηγαινω στη κοντινοτερη. η εικονα στα κλαμπ ειναι ιδια παντου
Όχι απλά αυτές χάνουν, αλλά αν τις γαμούσες και μόνο τεραστία χάρη θα τους έκανες
σιγα.... τι χανουν? το 14ποντο πουτσο μου? μεγαλη απωλεια.
Ο κόσμος χαρακτηρίζεται από πουστιά, ακραία χαμηλή αισθητική και 1000 κακά της μοίρας ακόμη.
καλα απο πουστια χορτασαμε
Υπάρχει κόσμος και κοσμάκης εκεί έξω.
Βγες κάνε τη φάση σου, μη δίνεις μία, πέρνα καλά και όλα θα γίνουν όπως πρέπει
συνηθως μενουν η στασιμα, η προς το χειροτερο. αλλα τελοςπαντων... δε βαριεσαι
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Σύντροφε εργάτη,ναι,διασκέδαση λέγεται η όλη φάση δηλαδή να απομακρυνθείς από τα συνηθισμένα...
Γράψε στο γκουγλ "διασκέδαση ετυμολογία" και θα διαβάσεις τα καθέκαστα...
το συνηθισμενο ειναι να πηγαινεις εκει και να φευγεις μονος. διασκεδαση θα ηταν να γνωριζες καποια, και σε καποια φαση, να φευγατε μαζι
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Τις προαλλες ειχα παει κεντρο και ειδα κατι που δεν το εχω ξαναδει..: Μαγαζι με πανω απο 50 τραπεζοκαθισματα ολα μονο με γυναικες, ολες μονες τους!!
Τυπε μπορεις να μου στειλεις με πμ το μαγαζι :cool2:; (οχι δεν ειμαι μοναχοφαης :tooth:)
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
το τελευταιο καιρο, η εξοδος και το μεθυσι δε μου καθετε καλα. ειδικα η αλλη μερα ειναι σκατα. και αυτο γιατι εχω βαρεθει αυτη τη κατασταση. απο χαβαλε με ολους τους φιλους και τους γνωστους εχω χορτασει. το εχουμε εξαντλησει. για ερωτικες συναναστροφες με μουνακια διψαμε
Τυπε η Ελληνιδα ειναι δυσκολη τοσο κατα το πεσιμο και πριν την οποιαδηποτε σχεση, οσο και μετα την εναρξη της σχεσης αλλα και μετα το περας αυτης. Δεν ξερω το ερωτικο σου ιστορικο, αλλα μη νομιζεις πως το βγαλσιμο μιας γκομενας σημαινει αυτοματως επιλυση ολων των προβληματων. Για πολλους ειναι το ανοιγμα μιας πορτας προς τον κυκεωνα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Τυπε η Ελληνιδα ειναι δυσκολη τοσο κατα το πεσιμο και πριν την οποιαδηποτε σχεση, οσο και μετα την εναρξη της σχεσης
άπαξ και την πηδήξεις καμία δυσκολία .......
το να βγεις με κάποια όμως δεν σημαίνει τίποτε ......
με οποιαδήποτε άλλη γυναίκα οπουδήποτε , σημαίνει 98% πήδημα αν δεν είσαι μαλάκας ....

με ελληνίδα αρχίδια σημαίνει .......
 
OP
OP
ftoxos ergatis

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
Τυπε η Ελληνιδα ειναι δυσκολη τοσο κατα το πεσιμο και πριν την οποιαδηποτε σχεση, οσο και μετα την εναρξη της σχεσης αλλα και μετα το περας αυτης. Δεν ξερω το ερωτικο σου ιστορικο, αλλα μη νομιζεις πως το βγαλσιμο μιας γκομενας σημαινει αυτοματως επιλυση ολων των προβληματων. Για πολλους ειναι το ανοιγμα μιας πορτας προς τον κυκεωνα.
αρα μονο πουτανες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Αυτά τα κάνεις στα 20.Στα 35-40+ δεν ξέρω πόσοι βγαίνουν να χορέψουν και να κάνουν μαλακίες.Εκτός αν έχουν μείνει 20 στο μυαλό.
Οταν ημουν Αγγλια (35+) εβγαινα καθε Σαββατο και ξεπατωνομουν στο χορο σε 3-4 κλαμπ
Χορευα περισσοτερο απ οτι οταν ημουν 17 (που τοτε ειχε ακομα ντισκο στην Ελλαδα)
Συχνα παρεα με εναν φιλο Βουλγαρο ετων 59, που χορευε και καμακωνε σαν 15χρονος
Και ολα αυτα χωρις να ασχολειται κανενας μαζι σου αλλα και με τις γκομενες πολυ-πολυ πιο ανοιχτες και διαθεσιμες για καλοπεραση, τρελα, χαβαλε και πουτσα και που κυριως ΕΠΙΝΑΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥΣ
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
και να είσαι σίγουρος ότι το θέμα συζήτησης που κυριαρχεί είναι "μα πόσο μαλάκες είναι οι άντρες, που δεν ξέρουν να την πέσουν, που δεν ξέρουν να ντυθούν, που είναι τσιγγούνηδες, κτλ"|
Αποκει ξεκιναει το προβλημα..,απο το γεγονος οτι και οι αντρες και οι γυναικες παραπονιουντε για τα αντιθετα φυλλα αντι να κοιταξουν να γινουν οι ιδιοι καλυτεροι και να προσπαθησουν να πλησιασουν ο ενας τον αλλον..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
άπαξ και την πηδήξεις καμία δυσκολία .......
το να βγεις με κάποια όμως δεν σημαίνει τίποτε ......
με οποιαδήποτε άλλη γυναίκα οπουδήποτε , σημαίνει 98% πήδημα αν δεν είσαι μαλάκας ....

με ελληνίδα αρχίδια σημαίνει .......
Θελω να πω πως το mindset που εχει κατα το παιχνιδι, της δυσκολης και μη μου απτου, πολλες το κρατανε και μεσα στη σχεση και που μεταφραζεται σε απαιτησεις, γκρινιες, κλπ δηλαδη δεν ειναι οτι εβγαλες γκομενα ελληνιδα και θα εχεις τα επομενα χρονια ενα sex-toy να το πηδας οποτε σου γκαυλωσει χωρις πολλα-πολλα. Θελει αγωνα και παλι για να διατηρηθει μια σχεση ομαλα, ειναι δυσκολο αλογο η ελληνιδα. Εχω δει φιλους να καταπινουν πολυ σκατο για να διατηρησουν αυτο το καθημερινο πρωινο γαμησι που ονειρευονταν για χρονια. Να ξεπερνανε πολλες "κοκκινες γραμμες"
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056
ειναι δυσκολο αλογο η ελληνιδα
Εγω παρολο που τα παω καλα με τις γυναικες επιδη εξελισομαι (ποτε δεν ξερεις) δικτυονωμαι πλεον και σε διεθνης σχεσεις..

Φιλε αλλη νοοτροπια..,αλλη κουλτουρα.., η ελληνιδα εχει ξεπεσει πολλυ..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.910
Πόντοι
3.346
Οταν ημουν Αγγλια (35+) εβγαινα καθε Σαββατο και ξεπατωνομουν στο χορο σε 3-4 κλαμπ
Χορευα περισσοτερο απ οτι οταν ημουν 17 (που τοτε ειχε ακομα ντισκο στην Ελλαδα)
Συχνα παρεα με εναν φιλο Βουλγαρο ετων 59, που χορευε και καμακωνε σαν 15χρονος
Και ολα αυτα χωρις να ασχολειται κανενας μαζι σου αλλα και με τις γκομενες πολυ-πολυ πιο ανοιχτες και διαθεσιμες για καλοπεραση, τρελα, χαβαλε και πουτσα και που κυριως ΕΠΙΝΑΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥΣ
Ναι, στην Αγγλία, όπου έχουν διαφορετική νοοτροπία από εμάς καλώς ή κακώς.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
420
Like
755
Πόντοι
81
Μάγκες πλέον η κατάσταση είναι τραγική πέρα του ότι οι μπακουροπαρεες παρθενων μολύνουν την ατμόσφαιρα το κερασάκι στη τούρτα είναι ότι οι γκόμενες της ηλικίας μου έχουν πολλές πιθανότητες να ασχοληθούν μαζί σου αν έχεις πάνω σου λίγο χιόνι .:zfuck::kneel:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Οταν ημουν Αγγλια (35+) εβγαινα καθε Σαββατο και ξεπατωνομουν στο χορο σε 3-4 κλαμπ
Χορευα περισσοτερο απ οτι οταν ημουν 17 (που τοτε ειχε ακομα ντισκο στην Ελλαδα)
Συχνα παρεα με εναν φιλο Βουλγαρο ετων 59, που χορευε και καμακωνε σαν 15χρονος
Και ολα αυτα χωρις να ασχολειται κανενας μαζι σου αλλα και με τις γκομενες πολυ-πολυ πιο ανοιχτες και διαθεσιμες για καλοπεραση, τρελα, χαβαλε και πουτσα και που κυριως ΕΠΙΝΑΝ ΤΑ ΑΝΤΕΡΑ ΤΟΥΣ

Τί Αγγλία,εμεις για εδώ λέμε.

Εκεί οι γκόμενες ξέρουν τί είναι..αλκοόλ.Κι εδώ σε 10-20-30 χρόνια που μπορεί να το ανακαλύψουν και οι ελλεεινίδες,μπορεί να λέμε άλλα.Τώρα πίνουν μισο ποτήρι κρασί και νομίζουν ότι ήπιαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom