Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
δεν ειναι ολοι ετσι κοπελια .
αλλα γενικα στην ελλαδα δεν εχουμε σωστη αντιληψη ουτε για παραλια γυμνιστων , ουτε για swinger club...και παντα φταινε οι αλλοι
Όλοι σαν λιγουρηδες κάνουν, ιδίως οι άντρες σαν να μην έχουν ξαναπηδηξει ποτέ γυναίκα στην ζωή τους. Έλεος, χαχα
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Υποβιβάστηκα από τύπος.. ☹️
Ο καθένας έχει το δικαίωμα του αυτό προσδιορισμού.. κ γω μπορώ να λέω ότι είμαι ορίτζιναλ γυναίκα που την έλκουν οι γυναίκες.. ότι έχω πούτσα είναι λεπτομέρεια..
Εγώ τονίζω για άλλη μια φορά ότι ανήκω στο γυναικείο φύλο εκ γενετής και μου αρέσει το αρσενικό να κάνει παιχνίδι στο κρεβάτι. Δεν μου αρέσει να έχω τον ενεργητικό ρόλο, θέλω να με βάζει κάτω και να μου αλλάζει τα πετρέλαια, χαχα. Βίτσιο είναι αυτό.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Ναι γιατί πολλοί έχουν μπλέξει τις παραλιες γυμνιστων με τα swinger club!
Πολλοί κάνουν σαν να μην έχουν ξαναδεί αιδοίο στην ζωή τους. Τι Ανωμαλία κι αυτή, χαχα
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
554
Like
1.411
Πόντοι
206
Εγώ δεν είμαι σουργελο, απλά θέλω να απολαμβάνω το γυμνισμο χωρίς ενοχλητικούς τύπους. Εγώ δεν σε έβρισα και να μιλάς καλύτερα σε γυναίκα. Μου το παίζετε εδώ όλοι λάτρεις του μουνιου, αλλά δεν το σέβεστε όπως αρμόζει. Λυπάμαι.
Δλδ σε άντρες να μιλάει οπως θέλει;

Το λες και ρατσισμό!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Έχω κάνει γυμνισμό στην Μύκονο και στα Λιμανάκια της Βουλιαγμένης. Στην Κινέττα δεν έχω πάει, ακόμα. Διαβάζοντας το forum, θέλω να σχολιάσω κάποια πράγματα. Καταρχάς, το μεγαλύτερο λάθος, που κάνουν οι περισσότεροι οι οποίοι επισκέπτονται τέτοιου είδους παραλίες, είναι ότι το κάνουν με αυτοσκοπό να γαμήσουν. Ο γυμνισμός για κάποιους είναι ιδεολογία. Θυμάμαι, πριν από τρία χρόνια, ότι ήμουν τόσο πιεσμένος και μπουχτισμένος από την δουλειά, πήγαινα στα Λιμανάκια, έβγαζα όλα τα ρούχα και ένιωθα την απόλυτη αίσθηση ελευθερίας. Εάν βρισκόταν κάποια γυμνή γυναίκα δίπλα μου, την κοιτούσα διακριτικά και έκανα κάποιους συνειρμούς, παίζοντας με το μυαλό, δημιουργώντας φαντασιώσεις, καθώς είμαι εγκεφαλικός παίκτης. Όσον αφορά τον τύπο, που έκανε ανήθικη πρόταση στα κορίτσια, μιλάμε για περίπτωση ηλίθιου. Τόσο πολύ στερημένος από γυναίκα; Έκανε 50 χιλιόμετρα δρόμο, για να κάνει αυτή την μαλακία; Γιατί δεν πήγαινε στο Μεταξουργείο, να ξεκαυλώσει με ένα 10ρικο; Είναι οι ίδιοι, οι οποίοι μόλις φύγουν από τις παραλίες, πηγαίνουν στα τσοντοσινεμά και τα κάνουν και εκεί πουτάνα, ξενερώνοντας τους σοβαρούς θαμώνες. Κλασική περίπτωση αγαμίας! Και κάτι τελευταίο, για τους ματάκηδες: Η αρρώστια τους δεν έχει γιατρειά.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Εγώ τονίζω για άλλη μια φορά ότι ανήκω στο γυναικείο φύλο εκ γενετής και μου αρέσει το αρσενικό να κάνει παιχνίδι στο κρεβάτι. Δεν μου αρέσει να έχω τον ενεργητικό ρόλο, θέλω να με βάζει κάτω και να μου αλλάζει τα πετρέλαια, χαχα. Βίτσιο είναι αυτό.
Τι παιχνίδι; Τύπου δηλωτη ή τύπου scrable;;
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Έχω κάνει γυμνισμό στην Μύκονο και στα Λιμανάκια της Βουλιαγμένης. Στην Κινέττα δεν έχω πάει, ακόμα. Διαβάζοντας το forum, θέλω να σχολιάσω κάποια πράγματα. Καταρχάς, το μεγαλύτερο λάθος, που κάνουν οι περισσότεροι οι οποίοι επισκέπτονται τέτοιου είδους παραλίες, είναι ότι το κάνουν με αυτοσκοπό να γαμήσουν. Ο γυμνισμός για κάποιους είναι ιδεολογία. Θυμάμαι, πριν από τρία χρόνια, ότι ήμουν τόσο πιεσμένος και μπουχτισμένος από την δουλειά, πήγαινα στα Λιμανάκια, έβγαζα όλα τα ρούχα και ένιωθα την απόλυτη αίσθηση ελευθερίας. Εάν βρισκόταν κάποια γυμνή γυναίκα δίπλα μου, την κοιτούσα διακριτικά και έκανα κάποιους συνειρμούς, παίζοντας με το μυαλό, δημιουργώντας φαντασιώσεις, καθώς είμαι εγκεφαλικός παίκτης. Όσον αφορά τον τύπο, που έκανε ανήθικη πρόταση στα κορίτσια, μιλάμε για περίπτωση ηλίθιου. Τόσο πολύ στερημένος από γυναίκα; Έκανε 50 χιλιόμετρα δρόμο, για να κάνει αυτή την μαλακία; Γιατί δεν πήγαινε στο Μεταξουργείο, να ξεκαυλώσει με ένα 10ρικο; Είναι οι ίδιοι, οι οποίοι μόλις φύγουν από τις παραλίες, πηγαίνουν στα τσοντοσινεμά και τα κάνουν και εκεί πουτάνα, ξενερώνοντας τους σοβαρούς θαμώνες. Κλασική περίπτωση αγαμίας! Και κάτι τελευταίο, για τους ματάκηδες: Η αρρώστια τους δεν έχει γιατρειά.
Iσχύει τα είπες όλα. Δυστυχώς οι περισσότεροι πάνε για μάτι και το παίζουν και καλά κουλ γυμνιστές.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Τυποι και τυπισσες πολυ θεωρια επεσε και για καμια φαση δεν εχω διαβασει αν παιχτηκε.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Έχω κάνει γυμνισμό στην Μύκονο και στα Λιμανάκια της Βουλιαγμένης. Στην Κινέττα δεν έχω πάει, ακόμα. Διαβάζοντας το forum, θέλω να σχολιάσω κάποια πράγματα. Καταρχάς, το μεγαλύτερο λάθος, που κάνουν οι περισσότεροι οι οποίοι επισκέπτονται τέτοιου είδους παραλίες, είναι ότι το κάνουν με αυτοσκοπό να γαμήσουν. Ο γυμνισμός για κάποιους είναι ιδεολογία. Θυμάμαι, πριν από τρία χρόνια, ότι ήμουν τόσο πιεσμένος και μπουχτισμένος από την δουλειά, πήγαινα στα Λιμανάκια, έβγαζα όλα τα ρούχα και ένιωθα την απόλυτη αίσθηση ελευθερίας. Εάν βρισκόταν κάποια γυμνή γυναίκα δίπλα μου, την κοιτούσα διακριτικά και έκανα κάποιους συνειρμούς, παίζοντας με το μυαλό, δημιουργώντας φαντασιώσεις, καθώς είμαι εγκεφαλικός παίκτης. Όσον αφορά τον τύπο, που έκανε ανήθικη πρόταση στα κορίτσια, μιλάμε για περίπτωση ηλίθιου. Τόσο πολύ στερημένος από γυναίκα; Έκανε 50 χιλιόμετρα δρόμο, για να κάνει αυτή την μαλακία; Γιατί δεν πήγαινε στο Μεταξουργείο, να ξεκαυλώσει με ένα 10ρικο; Είναι οι ίδιοι, οι οποίοι μόλις φύγουν από τις παραλίες, πηγαίνουν στα τσοντοσινεμά και τα κάνουν και εκεί πουτάνα, ξενερώνοντας τους σοβαρούς θαμώνες. Κλασική περίπτωση αγαμίας! Και κάτι τελευταίο, για τους ματάκηδες: Η αρρώστια τους δεν έχει γιατρειά.
Εγώ ξέρω ζευγάρια από φίλες μου, ότι παρότι κάποιες είναι γυναικάρες από αυτές, οι δικοί τους δεν γαμανε. Στην χάση και στη φέξη. Μετά φτάει το κερατο; Αυτό σαν υποσημείωση για την αγαμια μερικών.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Δλδ σε άντρες να μιλάει οπως θέλει;

Το λες και ρατσισμό!!
Ένα γνήσιο αρσενικό, έχει δικαίωμα να βρίζει και να μιλαει χυδαία και αλητικά μόνο στην διάρκεια του σεξ, γνώμη μου. Όταν τελειώσει το πανηγύρι, πρέπει να είναι κύριος με όλη την σημασία της λέξης.
 

johnxost

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2021
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Εγώ ξέρω ζευγάρια από φίλες μου, ότι παρότι κάποιες είναι γυναικάρες από αυτές, οι δικοί τους δεν γαμανε. Στην χάση και στη φέξη. Μετά φτάει το κερατο; Αυτό σαν υποσημείωση για την αγαμια μερικών.
Να είσαι σίγουρη , οτι κάτι δεν κάνουν καλά οι φίλες σου για να είναι αγαμητες . Η γυναίκα που ξέρει να φτιάχνει τον αντρα της , δεν μένει ποτέ αγάμητη , να ξέρεις ....νόμος
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Να είσαι σίγουρη , οτι κάτι δεν κάνουν καλά οι φίλες σου για να είναι αγαμητες . Η γυναίκα που ξέρει να φτιάχνει τον αντρα της , δεν μένει ποτέ αγάμητη , να ξέρεις ....νόμος
Το θέμα είναι να ξέρει και αυτός να φτιάχνει την γυναίκα. Τέλος πάντων θα τους μεταβιβάσω την συμβουλή σου, με την πρώτη ευκαιρία που θα έχω επικοινωνία μαζί τους.
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Και το πως εξηγείται το φαίνομαι της ανταλλαγής συντρόφων,ενώ οι γυναικες φίλες μου, που προανέφερα να είναι αρετές όπως μου έχουν εκμυστηριευθει σε άσχετους, τις λιμπιζονται και θέλουν να τις πηδηξουν και στους δικούς τους να μην τους κάνει κούκου; Αλλά να κάνει σε άλλες κι αυτωνων με την σειρά τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και το πως εξηγείται το φαίνομαι της ανταλλαγής συντρόφων,ενώ οι γυναικες φίλες μου, που προανέφερα να είναι αρετές όπως μου έχουν εκμυστηριευθει σε άσχετους, τις λιμπιζονται και θέλουν να τις πηδηξουν και στους δικούς τους να μην τους κάνει κούκου; Αλλά να κάνει σε άλλες κι αυτωνων με την σειρά τους;
ΥΓ. Αρεστες
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Και το πως εξηγείται το φαίνομαι της ανταλλαγής συντρόφων,ενώ οι γυναικες φίλες μου, που προανέφερα να είναι αρετές όπως μου έχουν εκμυστηριευθει σε άσχετους, τις λιμπιζονται και θέλουν να τις πηδηξουν και στους δικούς τους να μην τους κάνει κούκου; Αλλά να κάνει σε άλλες κι αυτωνων με την σειρά τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΥΓ. Αρεστες
Μου αρέσει που έχεις ανοίξει συζήτηση περί σχέσεων σε νημα της gay-lesbian ενοτητας
 

johnxost

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2021
Μηνύματα
47
Like
136
Πόντοι
0
Και το πως εξηγείται το φαίνομαι της ανταλλαγής συντρόφων,ενώ οι γυναικες φίλες μου, που προανέφερα να είναι αρετές όπως μου έχουν εκμυστηριευθει σε άσχετους, τις λιμπιζονται και θέλουν να τις πηδηξουν και στους δικούς τους να μην τους κάνει κούκου; Αλλά να κάνει σε άλλες κι αυτωνων με την σειρά τους;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΥΓ. Αρεστες
Στην θέα μιας όμορφης γυναίκας , και ειδικα αγνωστης ,παντα οι αντρες ειναι "αρπακτικά ".
Το θεμα μας, και το σχόλιο σου, ειναι γιατι σε βάθος χρόνου οι αντρες τους ειναι αρνητικοί .
Τελος πάντων .... μεγαλη κουβεντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom