Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Μωράκι μου εγώ είμαι γυμνιστης από το 1975 τη χρυσή εποχή του γυμνισμου,και σίγουρα δεν συχνάζω σε τέτοιου στυλ παραλιες!
Και που συχνάζεις εσύ φίλε σαν γνήσιος οπαδός του γυμνισμου κι όχι του γυπολιγουρομακακα
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Δεν θα σου πω για να μην πλακώσουν σουργελα σαν και σένα!
Εγώ δεν είμαι σουργελο, απλά θέλω να απολαμβάνω το γυμνισμο χωρίς ενοχλητικούς τύπους. Εγώ δεν σε έβρισα και να μιλάς καλύτερα σε γυναίκα. Μου το παίζετε εδώ όλοι λάτρεις του μουνιου, αλλά δεν το σέβεστε όπως αρμόζει. Λυπάμαι.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Εγώ δεν είμαι σουργελο, απλά θέλω να απολαμβάνω το γυμνισμο χωρίς ενοχλητικούς τύπους. Εγώ δεν σε έβρισα και να μιλάς καλύτερα σε γυναίκα. Μου το παίζετε εδώ όλοι λάτρεις του μουνιου, αλλά δεν το σέβεστε όπως αρμόζει. Λυπάμαι.
Το υφακι σου ήταν περιεργο
anyway αν όντως είσαι γυμνιστρια έλα pm να σου πω
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Το υφακι σου ήταν περιεργο
anyway αν όντως είσαι γυμνιστρια έλα pm να σου πω
Ανάλογα, ο καθένας όπως μπορεί να το μεταφράσει με τις αντιληψεις του. Αν θες ενημέρωσε με σε προσωπικό μήνυμα. Αν όχι δεν πειράζει.
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Εγώ δεν είμαι σουργελο, απλά θέλω να απολαμβάνω το γυμνισμο χωρίς ενοχλητικούς τύπους. Εγώ δεν σε έβρισα και να μιλάς καλύτερα σε γυναίκα. Μου το παίζετε εδώ όλοι λάτρεις του μουνιου, αλλά δεν το σέβεστε όπως αρμόζει. Λυπάμαι
δεν ειναι ολοι ετσι κοπελια .
αλλα γενικα στην ελλαδα δεν εχουμε σωστη αντιληψη ουτε για παραλια γυμνιστων , ουτε για swinger club...και παντα φταινε οι αλλοι
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
242
Like
414
Πόντοι
21
Και που συχνάζεις εσύ φίλε σαν γνήσιος οπαδός του γυμνισμου κι όχι του γυπολιγουρομακακα
Κοπελια ενας αγραφος κανονας για απομονωμενες παραλιες που κανεις ελευθερο και γυμνισμο ειναι οτι δεν τις λες πουθενα γιατι μετα ερχονται τα ζωντοβολα και τις κανουν σαν τα μουτρα τους.
Αν τωρα θες να ψαχτεις χωρις να στο δωσω στο πιατο ανοιξε google maps η earth και κοιτα στην περιοχη της νοτιας ευβοιας απο το καβο ντορο μεχρι τον μπουρο τα περισσοτερα τα εχουν μαθει αλλα εχει ακομα κατι λιγα.Ξεκινα απο κει και σιγα σιγα ανεβαινε προς βορρα απο πλευρα αιγαιου παντα.....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
δεν ειναι ολοι ετσι κοπελια .
αλλα γενικα στην ελλαδα δεν εχουμε σωστη αντιληψη ουτε για παραλια γυμνιστων , ουτε για swinger club...και παντα φταινε οι αλλοι
Ναι γιατί πολλοί έχουν μπλέξει τις παραλιες γυμνιστων με τα swinger club!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Κοπελια ενας αγραφος κανονας για απομονωμενες παραλιες που κανεις ελευθερο και γυμνισμο ειναι οτι δεν τις λες πουθενα γιατι μετα ερχονται τα ζωντοβολα και τις κανουν σαν τα μουτρα τους.
Αν τωρα θες να ψαχτεις χωρις να στο δωσω στο πιατο ανοιξε google maps η earth και κοιτα στην περιοχη της νοτιας ευβοιας απο το καβο ντορο μεχρι τον μπουρο τα περισσοτερα τα εχουν μαθει αλλα εχει ακομα κατι λιγα.Ξεκινα απο κει και σιγα σιγα ανεβαινε προς βορρα απο πλευρα αιγαιου παντα.....
Υπάρχουν πολλές καθιερωμένες παραλιες χωρίς ευτράπελα τόσο στις Κυκλάδες όσο και στη νότια Κρήτη!
 

salieris

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
242
Like
414
Πόντοι
21
Υπάρχουν πολλές καθιερωμένες παραλιες χωρίς ευτράπελα τόσο στις Κυκλάδες όσο και στη νότια Κρήτη!
Καλα νοτια κρητη παραδεισος αλλο επιπεδο αν και εχω χρονια να παω τα μερη που υπαρχουν εκει κατω δεν συγκρινονται....
Γενικα παιζουν παντου ορεξη να χεις να ψαχνεσαι ανεφερα την ευβοια γιατι ειναι σχετικα κοντα στην Αθηνα και εχει πολλες παραλιες στη σειρα.Εγω σκεψου τα τελευταια χρονια για κοντα εχω μια ακριβως στην ωρα απο Αθηνα και για κανα 3ημερο και πανω τραβιεμαι Λακωνια οπου υπαρχουν διαμαντια.....
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Καλο μεσημερι στους Φιλους....αντε....να βοηθησω την κουβεντα......ΧΑΡΑΚΑΣ...ειναι ατακα απο την ταινια του 1954 "Η ωραια των Αθηνων"....Καλα να περνατε....
ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ !! Ευχαριστώ πολύ bro !! :D:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
Υπάρχουν πολλά διαμαντια σε όλη την Ελλάδα αρκεί να έχεις όρεξη για ψάξιμο και παρέα να τις απολαύσεις... Γιατί γυμνισμό μόνος είναι κάπως βαρετό ... εκτός αν πας για μάτι !!!Θέλει κοινωνικοποίηση ο γυμνισμος να τον χαρείς. Στο Φαληράκι της Ρόδου το κατάλαβα αυτό που υπάρχει παραλία οργανωμένη γυμνιστών. Οι άνθρωποι εκεί επί των πλείστων τουρίστες ήταν μια μεγάλη παρέα. Μιλούσαν μεταξύ τους έκαναν γνωριμίες και διασκέδαζαν χωρίς taboo.
 

Grswinger

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Πάντως και η κινέτα μια χαρά είναι και ειναι και καθαρα τα νερά και εχει και ησυχία !! Τώρα ο μαλάκας έιναι μαλάκας και στην κινέτα και στην καραϊβική !Κ εγω εχω φάει άκυρα κ εχω δώσει κιόλας και οι γκευ μια χαρα είναι και δεν ενοχλουν και τα ζευγαρια δεν ενοχλουν !! Άλλοι πάνε να κάνουν μπανάκι κ μόνο κ καλά κάνουν κ άλλοι πάνε να κανουν και φαση και παρτουζα και στο τελος τελος και καλά κάνουν ! Κ αμα σε θέλουν μπάινεις κ άμα θες κ εσυ μπαίνεις , με το ζότι τόσα χρόνια που πάω τίποτα δεν συνάντησα !! Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ !!!!!! (το τελευταιο είναι σημαντικό ):buck2:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Όχι, φίλε μου, εγώ είμαι original παθητική γυναικάρα. Δεν είμαι αλλοιωμένο φύλο.
Υποβιβάστηκα από τύπος.. ☹️
Ο καθένας έχει το δικαίωμα του αυτό προσδιορισμού.. κ γω μπορώ να λέω ότι είμαι ορίτζιναλ γυναίκα που την έλκουν οι γυναίκες.. ότι έχω πούτσα είναι λεπτομέρεια..
 

ποτ

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2022
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας πότε περίπου ώρα μέρα γίνονται οι παρτούζες ,έχουν ξεκινησει για φέτος το καλοκαίρι?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Για Κινέττα δε λέμε εδώ;;;; Τι;;; Όχι;;;; :think:
Screenshot_20220526_181058.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom