Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Για μενα προσωπικα δεν ειναι θεμα ψαρωματος.Γκομενα που βγανει με αραπηδες και πακιδες δεν γαμαω,ουτε σιφιλη και ασθενειες θελω στη ζωη μου ουτε ισλαμολαγνες που να φερουν τα σκατα της ανατολης στην Ευρωπη γουσταρω
Απλα οταν γνωριζω Σλαβες λεω οτι ξερω κατι ελλεινες που πηδιουνται με βρωμιαριδες Ινδους και Πακιδες
Οι 9 στις δεκα μου λενε ντρεπομαστε για παρτυ τους η μια στις 10 που με λεει ρατσιστη τον πουλο ας παει στα hot spot να τρεχει για εξετασεις

Και απ οσο βλεπω στις φωτο ολες αυτες απο σωμα και φατσα ειναι σκατα,με εξαιρεση την αριστερη μελαχρινη

Τωρα το οτι ολοι αυτοι γαμανε μαλλον ειναι το παραμυθι του αιωνα καθως στα ψεματα περνανε και τον τσιπρα για το τι γαμανε
Ετσι μου ελεγε και ενας μαυρος στο μοναστηρακι και τον ειδα με μια χοντρελο 200κιλα
Σιγουρα θα λεει στους φιλους του οτι γαμαει μια με τον κωλο της kardasian
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
tinder, badoo δεν εχω

τυπε αυτα ειναι παραμυθακια που λενε οι μαμαδες στ'αγορακια για να μη τα πιανει απογνωση. Η σεναρια απο χαζες romcom που η υπερμουναρα ερωτευεται τον ασχημουλη nerd με τη καρδια απο χρυσαφι και παραταει συξιλο τον qb.

υπαρχουν και γκομενες με εμφανιση Adriana Lima που καβλωνουν να πηδανε φαφουτηδες χοντρους φαλακρους με πλατη φλοκατη. Αυτες ειναι η εξαιρεση, οχι ο κανονας. Αμα αγγιστρωθεις στην εξαιρεση τοτε παιζεις ζαρια τις εξης 2 επιλογες: 1) να μεινεις αγαμητος για x χρονια μεχρι να σου κατσει η εξαιρεση η 2) να οργανωσεις μια αγγελη γατες για παρεα και να γινεις ερημιτης.

μας αρεσει δε μας αρεσει η εμφανιση ανοιγει πορτες, και σε γυναικες και σε αντρες. Και Δυτικα και Ανατολικα και Βορεια και Νοτια. Δε σημαινει αυτο οτι φτανει μονο η εμφανιση, αλλα η πορτα που ειναι ορθανοιχτη για τον εμφανισιμο για τον μη εμφανισιμο ειναι ορμητικα κλειστη δε πα να χει μαγευτικο εσωτερικο κοσμο. Απο κει και περα θες και χαρακτηρα, θες και να εισαι ενδιαφερον ατομο θες κι αλλα. Και σιγουρα η επαγγελματικη/οικονομικη επιτυχια, το ιδιο, ανοιγει κι αυτη πορτες, περισσοτερο για αντρες, λιγοτερο για γυναικες. Το οτι υπαρχει η Σουλα που χει ερωτευτει καργα τον Μπαμπη τον ασχημο που ναι ανεργος και ζει με τα 20ευρα που τον χαρτζιλικωνει ο παππους δε σημαινει οτι το γινε τεμπελης να γαμησεις ειναι στρατηγικη με προοπτικες επιτυχιας. Αμα δεν εχεις αυτα που κατα κανονα θελει το αλλο φυλο αφενως κατεβαζεις τις προσδοκιες σου αφετερου καταλαβαινεις οτι θελει ν βαθμους μεγαλυτερη προσπαθεια απο μερους σου και χυλοπιτες εις την ψ. Αλλο αυτο αλλο η ψευδαισθηση οτι η μετριοτητα σε οτιδηποτε εκλαμβανεται ως προτερημα σε οποιαδηποτε χωρα. Ουτε στις πρωην κεντρο-ανατολικο ευρωπαικες, ουτε στις δυτικες δεν ισχυει αυτο.
Για τις αγαμητες, μέτριες και εμφανισιμες, που είναι φανατικές του Ινστα και της δυτικής χαζοκουλτουρας και έχουν κόλλημα με τον κάθε παιδαρα που το παίζει σούπερ ντουπερ και χτυπάει και αναβολικά στο Τζιμ ναι οι πόρτες τους για τους εμφανίσιμους και ελαφρομυαλους είναι ανοιχτες.
1ον αγαπητέ δεν κυνηγάω ούτε Λίμες ουτέ Σκλερανικοβες. 2ον Ενδιαφέρομαι για τυπισσες από 25 και άνω που η εμφάνιση τους είναι μέτρια, αδύνατη μέχρι λίγα κιλά παραπάνω. Αποφευγω τις  καπνίστριες.
3ον Δεν με πειράζει να μείνω αγαμητος. Έχω μείνει για χρόνια όταν ήμουν στην επαρχία, όπου σπανίως έβγαινα έξω λογω του κωλοτσιγαρου.
4ον Στην χαζοκουλτουρα που μπαίνουν οι πιο πολλοί με τατου, μαντου, κι όλες τις αστείες μόδες εμένα θα με βρεις απεξω. Θεωρώ ότι μόνο οι ανασφαλείς και δίχως ξεχωριστή προσωπικότητα άτομα μπαίνουν στο τρυπάκι της μόδας.
5ον Εγώ θα σου πρότεινα να ανοίξεις θρεντ οι ωραίοι και οι ωραίες του μπου να τα λέτε μεταξύ σας. Αυτό κάνουν τα 15 χρονα κακομαθημένα παιδάκια του φεισμπουκ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Από τη μια λες αυτά.

Γκομενα που βγανει με αραπηδες και πακιδες δεν γαμαω,ουτε σιφιλη και ασθενειες θελω στη ζωη μου ουτε ισλαμολαγνες που να φερουν τα σκατα της ανατολης στην Ευρωπη γουσταρω

Και από την άλλη.

Η Πολωνεζα που εχω τωρα Αθηνα ενω μου ελεγε ποσο σιχαινεται τους αραβες κτλπ μου ξεφουρνισε οτι την ξεπαρθενιασε Πακιστανος αλλα και καλα δεν θα το ξανακανε ποτε.Οχι οτι υπηρχε καμια υποψια να την δω σοβαρα αλλα εκτος οτι θεωρω τις Πολωνεζες πηδιολες(καθε μια που γνωριζω επιβεβαιωνομαι και παραπανω) τις θεωρω και ψευτρες πλεον..
Μην κανει κανενας το λαθος και πιστεψει Πολωνεζα οτι ειναι καθολικια και δηθεν "παρθενα" εχουν κυριολεκτικα μπει τραινα με ολα τα βαγονια.

Πάρτε το χαμπάρι συχνά τρώτε τα χύσια Αλβανών,πάκηδων,Τούρκων και Αράπηδων.Είναι αναπόφευκτο όταν μπλέκεις με Σλάβες.
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
καλα κρασία kman. Μαλλία κυριαρχείς.
Είσαι 30 χρόνια πίσω φιλε.
Ο κόσμος πάει μπροστά, προοδεύει και παράλληλα οι γκομενες θεωρούν και εμπειρία να πάνε και με έναν μαυρο (προφανώς εφόσον τους αρέσει, οχι τον τυπο που πουλάει cd στο μοναστηράκι)

Θες να πέσεις λίγο από το συνεφάκι σου?
Υπάρχουν τετοια μαγαζιά που περιγράφεις στην ελλάδα εδώ και χρόνια, και ναι οι λατίνοι και οι μαυροι που κυκλοφορούν σε αυτά τα μαγαζία  δεν προλαβαίνουν να πηδάν, οχι φλασάροντας 100αρικα απλά και μόνο διδάσκοντας λίγη σάλσα ή λίγη μπατσάτα στα μουνάκια που τους βλέπουν να χορευουν και τα μουνοχειλά τους βαράνε παλαμάκια.
Όταν έρθεις ελλάδα έλα να σε πάω μια βόλτα από enzzo de cuba, fuego κλπ Αθήνα ή habanita και la rosa negra στην θεσσαλονίκη να σου τρέχουν τα σάλια και να ενημερωθείς για το τι γίνεται στον κόσμο εν ετη 2017.

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
καλα κρασία kman. Μαλλία κυριαρχείς.
Είσαι 30 χρόνια πίσω φιλε.
Ο κόσμος πάει μπροστά, προοδεύει και παράλληλα οι γκομενες θεωρούν και εμπειρία να πάνε και με έναν μαυρο (προφανώς εφόσον τους αρέσει, οχι τον τυπο που πουλάει cd στο μοναστηράκι)

Θες να πέσεις λίγο από το συνεφάκι σου?
Υπάρχουν τετοια μαγαζιά που περιγράφεις στην ελλάδα εδώ και χρόνια, και ναι οι λατίνοι και οι μαυροι που κυκλοφορούν σε αυτά τα μαγαζία  δεν προλαβαίνουν να πηδάν, οχι φλασάροντας 100αρικα απλά και μόνο διδάσκοντας λίγη σάλσα ή λίγη μπατσάτα στα μουνάκια που τους βλέπουν να χορευουν και τα μουνοχειλά τους βαράνε παλαμάκια.
Όταν έρθεις ελλάδα έλα να σε πάω μια βόλτα από enzzo de cuba, fuego κλπ Αθήνα ή habanita και la rosa negra στην θεσσαλονίκη να σου τρέχουν τα σάλια και να ενημερωθείς για το τι γίνεται στον κόσμο εν ετη 2017.

Πολωνία το φαινόμενο είναι σε δεκαπλάσια έκταση σε σχέση με Ελλάδα.Δε μιλάμε για περιθωριακά,περιφερειακά μαγαζιά αλλά για maisntream κεντρικά μαγαζιά.Δηλαδή στο Cuba Libre μπαινοβγαίνουν εκατοντάδες Πολωνέζες κάθε νύχτα είναι το μαγαζί με τη μεγαλύτερη κίνηση στο Πόζναν.
Πολωνία,Τσεχία κτλ είναι τίγκα στους σεξοτουρίστες,Ελλάδα δε βλέπεις καθόλου σεξοτουρίστες πλην νησιών που και εκεί πάνε για τις ξένες,κανένας δεν έρχεται να πηδήξει Ελληνίδες.
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Για τις αγαμητες, μέτριες και εμφανισιμες, που είναι φανατικές του Ινστα και της δυτικής χαζοκουλτουρας και έχουν κόλλημα με τον κάθε παιδαρα που το παίζει σούπερ ντουπερ και χτυπάει και αναβολικά στο Τζιμ ναι οι πόρτες τους για τους εμφανίσιμους και ελαφρομυαλους είναι ανοιχτες.
1ον αγαπητέ δεν κυνηγάω ούτε Λίμες ουτέ Σκλερανικοβες. 2ον Ενδιαφέρομαι για τυπισσες από 25 και άνω που η εμφάνιση τους είναι μέτρια, αδύνατη μέχρι λίγα κιλά παραπάνω. Αποφευγω τις  καπνίστριες.
3ον Δεν με πειράζει να μείνω αγαμητος. Έχω μείνει για χρόνια όταν ήμουν στην επαρχία, όπου σπανίως έβγαινα έξω λογω του κωλοτσιγαρου.
4ον Στην χαζοκουλτουρα που μπαίνουν οι πιο πολλοί με τατου, μαντου, κι όλες τις αστείες μόδες εμένα θα με βρεις απεξω. Θεωρώ ότι μόνο οι ανασφαλείς και δίχως ξεχωριστή προσωπικότητα άτομα μπαίνουν στο τρυπάκι της μόδας.
5ον Εγώ θα σου πρότεινα να ανοίξεις θρεντ οι ωραίοι και οι ωραίες του μπου να τα λέτε μεταξύ σας. Αυτό κάνουν τα 15 χρονα κακομαθημένα παιδάκια του φεισμπουκ.

εχεις φτιαξει μια σωρεια στερεοτυπα αχυρανθρωπους και τα κοπανας και καβλωνεις τυπε. Μην αγχωνεσαι, δε θα σ'αρχισω στη pop psychology παντως πιστεψε με ουτε ολος ο κοσμος γυροβολαει με μανικια τατου ουτε εχει αναγκη να χαπακωθει για να μην ειναι λαπας. Κρατησου μη πεσεις απ το συννεφακι αλλα ουτε μουσια εχω, ουτε τατου ουτε εχω βαρεσει ποτε χημικα για να χτισω κορμι.

αλλο ο κλαρινογαμπρος αλλο το δε γουσταρουν οι γκομενες το βαρετο μετριο. Τωρα θες εσυ να πιστευεις οτι υπαρχουν αυτες οι μαγικες γκομενες που ψαχνουν το μετριο, και δη στην Πραγα, τι να σου πω, καλα κουραγια. Κοιτα ομως και λιγο καθρεφτη και ρωτα τον εαυτο σου αν θα ηταν ευχαριστημενος με το μετριο απο την αλλη πλευρα, στη γκομενα. Ολοι, αντρες γυναικες ψαχνουν κατι να τους εξιταρει. Το πιο προφανες, και αυταποδεικτο, ειναι η εμφανιση.

υγ ξανακοιτα λιγο καθρεφτη και δες τη λιστα με τα χαρακτηριστικα που χεις φτιαξει για να θεωρησεις τη γκομενα ανταξια σου ... και ψαξε λιγο γιατι δε γουσταρεις να χει κι η γκομενα δικια της λιστα.

υγ 2 αμα εισαι 40 φευγα μετριος και ψαχνεις 25 θες πολλα φραγκα για να παλατζαρεις το ηλικιακο. Σορρυ τυπε αλλα το target group σου ειναι 10 χρονια πανω, και Ελλαδα και παντου. Εκτος αν βγαλεις το πορτοφολι και πληρωσεις. Αυτη ειναι η πραγματικοτητα, αν θες εσυ καποιον να σου λεει δε τρεχει τιποτα που σαρανταρησες, ειναι μια Πραγα ολοκληρη, 700,000 γυναικες που ολες οι 25+ ψαχνουν εναν μετριο 40ρι απο ελλαδα ε ...good luck
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Από τη μια λες αυτά.

Και από την άλλη.

Πάρτε το χαμπάρι συχνά τρώτε τα χύσια Αλβανών,πάκηδων,Τούρκων και Αράπηδων.Είναι αναπόφευκτο όταν μπλέκεις με Σλάβες.

Την ξεπαρθενιασε ενας Πακης ενω τωρα τους σιχαινεται και για το ποσο ασχημα της φερθηκε αλλα και γιατι βλεπει τι εστι Ισλαμ
Ηταν 18 χρονων
Οχι οτι συγχωρειται απο εμενα,παροτι εγινε ΜΙΑ και μονο φορα
ΑΛλα
Γραφω για γκομενες που βγαινουν με αραπηδες και πακιδες,οχι ετυχε μια φορα παλι ξενενωρω αλλα συγχωρω λαθος και ειλικρινη μεταμελεια
Αμα γινεται ομως συνεχεια και η γκομενα βαζει τον εαυτο της σε κινδυνο ασθενειας(hiv ν,1 ασθενεια σε Αφρικη και σε Ισλαμικες χωρες οπως Πακισταν αλλα και Ινδια,συφιλες κτλπ) τοτε παιρνω αποστασεις

Αλλο να μου πει γνωρισα ενα μαυρο με δουλεια και αρτιμελη(παλι εχει κινδυνο) και αλλο να πει γνωρισα ενα dj που μου συστηθηκε Αμερικανος(οποτε θα ναι Σομαλος πειρατης η απο Γκανα η δεν ξερω που με οτι συνεπαγεται απο ασθενειες που μπορει να κουβαλαει)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
4ον Στην χαζοκουλτουρα που μπαίνουν οι πιο πολλοί με τατου,

το τατουαζ ειχε εκρηξη μοδας απο το 2008 κ μετα κ γεμισε ολη η πλαση...το θυμαμαι πολυ καλα εκ των εσω.
οσοι ειχαμε μανικια απο αρχες του 2000 ,ζησαμε τραγελαφικες καταστασεις ακομη κ σε μεγαλουπολεις...βλεπεις,δεν ειχε ''συνιθισει'' το ματι του κοσμου κ δεν ειχαν (ακομη) τα βλασταρια τους ''μελανια'' κ τα συναφη.
μερικοι τα εχουμε πανω μας, πανω απο 15χρονια κ φυσικα δεν ανηκουμε στην ιδια κατηγορια με τους μοδατους κλαρινωτους.
ετσι για παρενθεση για να μην τα τσουβαλιαζουμε ολα.
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Επισης εγω πρωτος ειπα οτι εως 5αρια παιζουν πακιδες και αραβες,μαυροι σε πολλες ευρωπαικες χωρες
Μια χοντρη 200 κιλα η μια ναρκομανη η μια εξαρχιοτισα που ζεχνει ποιος θα την γαμησει?
Καποιος που εχει τα ιδια χαρακτηριστικα,οπου κοιματε σε πλατειες δεν δουλευει ποτε και περιμενει να παει Γερμανια να τρωει και να πινει τσαμπα
Αρα ενας λαθρο
Οποτε ναι πηδανε,γκομενες που εσεις φοβασται να ακουμπησετε
Εγω μονο τετοιες βλεπω με μαυρους και ισλαμιστες και Ελλαδα και σε ολη την Ευρωπη

Αμα μιλαμε για ΑφροΑμερικανο αλλαζει το πραγμα,παλι δεν τους βλεπω με υπερμουνα αλλα οχι και με τα σαπια που κυκλοφορουν οι τυμπανοκρουστες και οι πωλητες χλαπατσας στο μοναστηρακι

Εκτος αμα πιστευετε οτι παιδια με δουλεια εδω,σπιτι,μηχανι η αυτοκινητο κλαιγονται για ελληινιδες ενω οι λαθρο γαμανε
Μονο ανοητοι η Συριζαιοι τα πιστευουν αυτα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ΒΑΛΚΆΝΙΕ, στο φεισμπουκ έχω 700+ "φίλους" στο προφίλ. Δεν υπάρχει ούτε ένας που έχει στείλει μήνυμα και δεν του έχω απαντήσει.
Θεωρώ ότι όσοι δεν απαντούν ότι κάνουν διακρίσεις και είναι απαθείς. Στο εξωτερικό και σε προηγμένες πολιτισμικά χώρες πχ Ιαπωνια, αλλά ακόμη και στην Αφρική, θεωρουν όχι απλά υποχρέωση τους να απαντήσουν η αγγαρεία όπως σκέπτονται εδώ στην Ελλάδα πολλοι, αλλά χαρά τους, χαρά τους φίλε που τους έστειλες μήνυμα, ακόμη κι αν δεν τους ξέρεις.
Από μικρός ξέρεις τι μου έλεγε η μάνα μου ; Αν δεν είναι κάποιος καλός άνθρωπος τι αξία έχουν τα γράμματα. Μορφωμενη εν τω μεταξύ γυναίκα η μάνα μου που κέρδιζε το σεβασμό των γυρω.
Αν ένας άνθρωπος είναι σταθερός στα πιστεύω του και τις αξίες του το ίδιο θα φερθεί είτε ον λαιν είτε οφλαιν.
Σαφώς κι έχεις δικαίωμα να μην απαντήσεις σε πμ. Να ξέρεις όμως ότι δεν θα λάβεις από τον άλλο κανένα μπράβο και καμια έπαινο. Θα μου πεις: Σιγά μην κάτσω να σκάσω ! Και καλά θα κάνεις. Αυτό άλλωστε καθοδηγεί η σημερινή κοινωνία των παρτακιδων εγωιστων να πράττουν οι Έλληνες. Ας αφήσουμε λοιπόν τους πολιτισμένους ξένους αυτών των λίγων χωρών που διατηρουν την ανθρωπιά τους να πράττουν και να σκέπτονται διαφορετικά κι ας παραμείνουμε εμείς στον δικό μας κοσμο. Αλλωστε, αυτός ο κόσμος μας αρέσει εμάς τους φανατικούς της Δύσης.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
καλα κρασία kman. Μαλλία κυριαρχείς.
Είσαι 30 χρόνια πίσω φιλε.
Ο κόσμος πάει μπροστά, προοδεύει και παράλληλα οι γκομενες θεωρούν και εμπειρία να πάνε και με έναν μαυρο (προφανώς εφόσον τους αρέσει, οχι τον τυπο που πουλάει cd στο μοναστηράκι)

Θες να πέσεις λίγο από το συνεφάκι σου?
Υπάρχουν τετοια μαγαζιά που περιγράφεις στην ελλάδα εδώ και χρόνια, και ναι οι λατίνοι και οι μαυροι που κυκλοφορούν σε αυτά τα μαγαζία  δεν προλαβαίνουν να πηδάν, οχι φλασάροντας 100αρικα απλά και μόνο διδάσκοντας λίγη σάλσα ή λίγη μπατσάτα στα μουνάκια που τους βλέπουν να χορευουν και τα μουνοχειλά τους βαράνε παλαμάκια.
Όταν έρθεις ελλάδα έλα να σε πάω μια βόλτα από enzzo de cuba, fuego κλπ Αθήνα ή habanita και la rosa negra στην θεσσαλονίκη να σου τρέχουν τα σάλια και να ενημερωθείς για το τι γίνεται στον κόσμο εν ετη 2017.
Ισχύει, αν και μαύρους δεν έχω δει πολλούς στα λατιναδικα. Στα ερ εν μπι πάρτι από παλιά οι τινειτζερς τυπισσες μαζεύονταν για να πηδηχτουν με τους Ντι Τζέι μαύρους η άσπρους κα τους δικούς τους.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
εχεις φτιαξει μια σωρεια στερεοτυπα αχυρανθρωπους και τα κοπανας και καβλωνεις τυπε. Μην αγχωνεσαι, δε θα σ'αρχισω στη pop psychology παντως πιστεψε με ουτε ολος ο κοσμος γυροβολαει με μανικια τατου ουτε εχει αναγκη να χαπακωθει για να μην ειναι λαπας. Κρατησου μη πεσεις απ το συννεφακι αλλα ουτε μουσια εχω, ουτε τατου ουτε εχω βαρεσει ποτε χημικα για να χτισω κορμι.

αλλο ο κλαρινογαμπρος αλλο το δε γουσταρουν οι γκομενες το βαρετο μετριο. Τωρα θες εσυ να πιστευεις οτι υπαρχουν αυτες οι μαγικες γκομενες που ψαχνουν το μετριο, και δη στην Πραγα, τι να σου πω, καλα κουραγια. Κοιτα ομως και λιγο καθρεφτη και ρωτα τον εαυτο σου αν θα ηταν ευχαριστημενος με το μετριο απο την αλλη πλευρα, στη γκομενα. Ολοι, αντρες γυναικες ψαχνουν κατι να τους εξιταρει. Το πιο προφανες, και αυταποδεικτο, ειναι η εμφανιση.

υγ ξανακοιτα λιγο καθρεφτη και δες τη λιστα με τα χαρακτηριστικα που χεις φτιαξει για να θεωρησεις τη γκομενα ανταξια σου ... και ψαξε λιγο γιατι δε γουσταρεις να χει κι η γκομενα δικια της λιστα.

υγ 2 αμα εισαι 40 φευγα μετριος και ψαχνεις 25 θες πολλα φραγκα για να παλατζαρεις το ηλικιακο. Σορρυ τυπε αλλα το target group σου ειναι 10 χρονια πανω, και Ελλαδα και παντου. Εκτος αν βγαλεις το πορτοφολι και πληρωσεις. Αυτη ειναι η πραγματικοτητα, αν θες εσυ καποιον να σου λεει δε τρεχει τιποτα που σαρανταρησες, ειναι μια Πραγα ολοκληρη, 700,000 γυναικες που ολες οι 25+ ψαχνουν εναν μετριο 40ρι απο ελλαδα ε ...good luck
Παρόλο που γράφουμε στο θρεντ αυτό δεν αναφερομουν σε Τσέχες. Τις Τσέχες τις πηδάς εσύ άρχοντα μου στα Τιντερ. Ουδέποτε με ενδιέφερε τόσο πολύ η Εθνικότητα. 30αρης φαίνομαι μην αγχώνεσαι. Κανένα φράγκο για το ηλικιακό. Έχασες. Βγάζεις συμπεράσματα βεβιασμένα χωρίς να τον ξέρεις τον άλλον. Τα τατουάζ, αναβολικά κτλ που αναφέρεις δεν είχαν στόχο εσένα. Εσένα έχουν στόχο τα γραφόμενα μου περί της εγωπαθειας που επιδεικνύεις εδώ μέσα. Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά βγάλε τον εγωμανδυα σου. Αν θέλεις να συνεχίζεις να τον φοράς δεν έχει νόημα να ασχοληθω με τα γραφόμενα σου. Κι εδώ που τα λέμε κακώς έκατσα κι ασχολήθηκα μιας και εξαρχής φαινοταν το στυλακι σου.
Το γεγονός ότι αναφέρεσαι στα θέλω της γυναίκας και σε ότι αυτά κι ένα σωρό μαλακίες των δυτικών γυναικων που επηρεάζονται από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, πρέπει να προσαρμοστούμε οι άνδρες, σε καθιστούν μουνοδουλο.Αν εσενα σου αρέσει αυτό με γεια σου με χαρά σου.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ΒΑΛΚΆΝΙΕ, στο φεισμπουκ έχω 700+ "φίλους" στο προφίλ. Δεν υπάρχει ούτε ένας που έχει στείλει μήνυμα και δεν του έχω απαντήσει.
Θεωρώ ότι όσοι δεν απαντούν ότι κάνουν διακρίσεις και είναι απαθείς. Στο εξωτερικό και σε προηγμένες πολιτισμικά χώρες πχ Ιαπωνια, αλλά ακόμη και στην Αφρική, θεωρουν όχι απλά υποχρέωση τους να απαντήσουν η αγγαρεία όπως σκέπτονται εδώ στην Ελλάδα πολλοι, αλλά χαρά τους, χαρά τους φίλε που τους έστειλες μήνυμα, ακόμη κι αν δεν τους ξέρεις.
Από μικρός ξέρεις τι μου έλεγε η μάνα μου ; Αν δεν είναι κάποιος καλός άνθρωπος τι αξία έχουν τα γράμματα. Μορφωμενη εν τω μεταξύ γυναίκα η μάνα μου που κέρδιζε το σεβασμό των γυρω.
Αν ένας άνθρωπος είναι σταθερός στα πιστεύω του και τις αξίες του το ίδιο θα φερθεί είτε ον λαιν είτε οφλαιν.
Σαφώς κι έχεις δικαίωμα να μην απαντήσεις σε πμ. Να ξέρεις όμως ότι δεν θα λάβεις από τον άλλο κανένα μπράβο και καμια έπαινο. Θα μου πεις: Σιγά μην κάτσω να σκάσω ! Και καλά θα κάνεις. Αυτό άλλωστε καθοδηγεί η σημερινή κοινωνία των παρτακιδων εγωιστων να πράττουν οι Έλληνες. Ας αφήσουμε λοιπόν τους πολιτισμένους ξένους αυτών των λίγων χωρών που διατηρουν την ανθρωπιά τους να πράττουν και να σκέπτονται διαφορετικά κι ας παραμείνουμε εμείς στον δικό μας κοσμο. Αλλωστε, αυτός ο κόσμος μας αρέσει εμάς τους φανατικούς της Δύσης.


φιλε η ανθρωπια και ο πολιτισμος φαινονται απο το αν απανταει καποιος στο φεησμπουκ η στα μπ?
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Ο παραπάνω μαυρουκος πιστεύεις ότι έφυγε αγαπητός από το μαγαζί??
Επίσης για ρίξε μια ματιά πόσοι μαύροι βρίσκονται μεταξύ των θαμώνων....
Αυτού του είδους μαγαζιά δεν είναι mainstream αλλά δεν είναι και περιθώριο πλέον στην Ελλάδα.
Το cuba libre στην Πολωνία παίζει τέτοιου είδους μουσική επειδή το έψαξα....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ο παραπάνω μαυρουκος πιστεύεις ότι έφυγε αγαπητός από το μαγαζί??
Επίσης για ρίξε μια ματιά πόσοι μαύροι βρίσκονται μεταξύ των θαμώνων....
Αυτού του είδους μαγαζιά δεν είναι mainstream αλλά δεν είναι και περιθώριο πλέον στην Ελλάδα.
Το cuba libre στην Πολωνία παίζει τέτοιου είδους μουσική επειδή το έψαξα....

Φαντάσου όμως δέκα νταγλαράδες Βαλκάνιους να μπουκάρουν σε τέτοιο μαγαζί.Θα χέζονταν όλοι οι λάτιν.
Δε συζητάμε να ανοίγανε μπουζούκια και κλαρινάδικα στην Πολωνία.Αλλά εκεί θα είχες χοντρό πρόβλημα με τους Πολωνούς,θα έπεφτε ξύλο.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.050
Πόντοι
7.216
Φαντάζομαι γιατί το έχω ζήσει. Θα καθόταν σε μια γωνιά και θα παίζαμε το πουλί τους. Σε τέτοια μαγαζιά αν δεν ξέρεις να χορεύεις είσαι μηδέν ανεξαρτήτου εθνικότητας!
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Παρόλο που γράφουμε στο θρεντ αυτό δεν αναφερομουν σε Τσέχες. Τις Τσέχες τις πηδάς εσύ άρχοντα μου στα Τιντερ. Ουδέποτε με ενδιέφερε τόσο πολύ η Εθνικότητα. 30αρης φαίνομαι μην αγχώνεσαι. Κανένα φράγκο για το ηλικιακό. Έχασες. Βγάζεις συμπεράσματα βεβιασμένα χωρίς να τον ξέρεις τον άλλον. Τα τατουάζ, αναβολικά κτλ που αναφέρεις δεν είχαν στόχο εσένα. Εσένα έχουν στόχο τα γραφόμενα μου περί της εγωπαθειας που επιδεικνύεις εδώ μέσα. Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά βγάλε τον εγωμανδυα σου. Αν θέλεις να συνεχίζεις να τον φοράς δεν έχει νόημα να ασχοληθω με τα γραφόμενα σου. Κι εδώ που τα λέμε κακώς έκατσα κι ασχολήθηκα μιας και εξαρχής φαινοταν το στυλακι σου.
Το γεγονός ότι αναφέρεσαι στα θέλω της γυναίκας και σε ότι αυτά κι ένα σωρό μαλακίες των δυτικών γυναικων που επηρεάζονται από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, πρέπει να προσαρμοστούμε οι άνδρες, σε καθιστούν μουνοδουλο.Αν εσενα σου αρέσει αυτό με γεια σου με χαρά σου.

ενω εσυ τα βυζομπαλα που κοτσαρες αβαταρ τα κοτσαρες γιατι ανακαλυψες το μαγικο εσωτερικο τους κοσμο, δεν εισαι ρηχος εσυ, πρεπει ολοι να προσαρμοστουν στα δικα σου δεδομενα. Να τους αρεσει οτι πεις εσυ, να γουσταρουν οποιον εγκρινεις εσυ. Αμα η γκομενα γουσταρει τα τατου που δεν εχεις ειναι τσουλα που χει φαει πλυση εγκεφαλου απο τις δυτικες κοινωνιες, αμα εσυ γουσταρεις βυζομπαλα εισαι μαγκας. Αμα η 25 χρονη δε γουσταρει μεσηλικα ειναι ηλιθια που ψαχνει κλαρινογαμπρους με γυαλαδα στο ματι απο τις ντρογκες. Και αλλα απιθανα. Whatever floats your boat.

ασε μας μωρε, κλασσικος Ελληνας εισαι, αποψη για τις καμπουρες ολωνων και αμπελοφιλοσοφιες, αλλα μακρυα απο την καμπουρα τη δικια σου, αυτη κανεις δεν εχει δικαιωμα να την κρινει.

υγ ασε τι νομιζεις οτι δειχνεις. Τι εισαι ειναι το θεμα. Αλλιως οταν το αντικειμενικο 6ρι γκομενα λεει ειμαι 10ρι θα πρεπει να βαρας παλαμακια και με τις πατουσες και δε σε βλεπω να το κανεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom