Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kairotwra

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
134
Like
2
Πόντοι
1
Παρόλο που γράφουμε στο θρεντ αυτό δεν αναφερομουν σε Τσέχες. Τις Τσέχες τις πηδάς εσύ άρχοντα μου στα Τιντερ. Ουδέποτε με ενδιέφερε τόσο πολύ η Εθνικότητα. 30αρης φαίνομαι μην αγχώνεσαι. Κανένα φράγκο για το ηλικιακό. Έχασες. Βγάζεις συμπεράσματα βεβιασμένα χωρίς να τον ξέρεις τον άλλον. Τα τατουάζ, αναβολικά κτλ που αναφέρεις δεν είχαν στόχο εσένα. Εσένα έχουν στόχο τα γραφόμενα μου περί της εγωπαθειας που επιδεικνύεις εδώ μέσα. Αν θέλεις να μιλήσουμε σοβαρά βγάλε τον εγωμανδυα σου. Αν θέλεις να συνεχίζεις να τον φοράς δεν έχει νόημα να ασχοληθω με τα γραφόμενα σου. Κι εδώ που τα λέμε κακώς έκατσα κι ασχολήθηκα μιας και εξαρχής φαινοταν το στυλακι σου.
Το γεγονός ότι αναφέρεσαι στα θέλω της γυναίκας και σε ότι αυτά κι ένα σωρό μαλακίες των δυτικών γυναικων που επηρεάζονται από τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, πρέπει να προσαρμοστούμε οι άνδρες, σε καθιστούν μουνοδουλο.Αν εσενα σου αρέσει αυτό με γεια σου με χαρά σου.

ψηλε και ο δημητρακης ο πορνομεταναστης ελεγε οτι μικροδειχνε και πως ειναι εμφανισημος ετσι εισαι και συ?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Τύπε αφού δεν τρως με Τιντερ λογικά τρως με καμάκι. Τα Ιρλανδεζικα είναι έτοιμα για σεξ, χωρίς να έχουν απαιτήσεις για μπρατσα, φάτσα μοντέλου, τατου και μπράτσα. Με το αλκοόλ εκεί η και χωρίς αυτο είναι πιο εύκολες τα κάνουν όλα και χωρίς να σε περάσουν από κοσκινο, να ζητήσουν ινστα, 50 φωτό και άλλες μπούρδες. Προφανώς τους τραβάει ότι είσαι κάτι διαφορετικό από τους ξανθούς που υπάρχουν στην πλειοψηφία. Έχει γίνει και πολυπολιτισμικη η χώρα λόγω της χαμηλής φορολόγησης. Πολλοί από πολλές χώρες είναι εκεί για δουλειές.
oi aγγλιδες γενικα βρετανες ειναι οι πιο ιζυγκοινγκ του πλανητη μαζι με τις ρωσσιδες(αν μιλας ρωσσικα)
μικρος τις ειχα απαξιωσει,τωρα τις αποθεωνω,τα μιλφ τους δε σπανε τα κοντερ!!!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ψηλε και ο δημητρακης ο πορνομεταναστης ελεγε οτι μικροδειχνε και πως ειναι εμφανισημος ετσι εισαι και συ?
Εγώ μικροδειχνω αλλά εμφανίσιμος δεν είμαι. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος από την απάντηση. Πριν γράψεις ξανά παραθετοντας δικά μου γραφόμενα, σε παρακαλώ να διαβάσεις αυτά που έχω γράψει προσεκτικά :)
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Να σε χτυπησει θελει. Αλλος ενας μεταναστης που αυξανει την εγκληματικοτητα στους δρομους.
Πάνω στον εκνευρισμό του τα είπε. Μην το παίρνεις τοις μετρητοίς. Άλλωστε σε επόμενα μηνύματά τους τα βρήκανε. Τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε εδώ.
Κοινά ενδιαφέροντα έχουμε και γράφουμε εδώ.
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Σωστος ο μιδας! Οι αγγλιδες ειναι easy κ βγαινουν το σαββατο με σκοπο μονο να τον αρπαξουν!!! Εχω γυρισει πολλα κλαμπ κ εβεντς ανα το κοσμο κ μονο σε αγγλικα κλαμπ σε χουφτωνουν γκομενες στην ψυχρα...αυτο δε γινεται πουθενα!!!για αρπαχτη σε κλαμπ μονο βρετανια γενικα αλλα πολυ σουρρεαλ κατασταση...για μοντελε ποιοτητα μονο ουκρανια...
Στο θεμα τσεχια δεν ξερω πολλα, εχω παει πραγα κ τις ειδα πολυ γερμανοποιημενες...στο σενσεσιον γουαιτ στην 02 αρενα δεν ξεχωριζες γερμανιδες απο τσεχες...οτι εχει θεομουνα εχει...αλλα πολυ δυτικη κουλτουρα ειδα..αρα 1000 φορες ανατολικοτερα...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Εγώ μικροδειχνω αλλά εμφανίσιμος δεν είμαι. Ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος από την απάντηση. Πριν γράψεις ξανά παραθετοντας δικά μου γραφόμενα, σε παρακαλώ να διαβάσεις αυτά που έχω γράψει προσεκτικά :)
ο μιτσος ειναι πολυ εμφανισημος εχει πολυ επιτυχια στην αγ πετρουπολη
..εχει κ κατι γατια.... :grin: :grin: :grin:
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Ότι και να λέμε αν δεν... logάρει ο Μέγας Κμαν με διθυραμβικά ποστ υπέρΒαλκάνιας υπεροχής και περί ψωλετών , σνονσορετ , Βλαχικων καταστάσεων και όλα τα γνωστά η αδρεναλίνη δεν σηκώνεται  !
Ο άνθρωπος σε ξεσηκώνει όπου και να είσαι και σου περνάει την ενέργεια της διαρκούς κίνησης και αναζήτησης!!!Ασχέτως τι υσχύει και τι δέν ισχύει που τα περισσότερα είναι αποδεδειγμένα σε κρατάει σε συνεχή δράση!!!!

Ζήτω ο Βαλκανοπουτσισμός!!!


 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Ψιτ μαλακομπούκωμα, άραξε στα κυβικά σου γιατί τετ α τετ κακάκια θα κάνεις.

Άντε μη σου γαμησω τίποτα βραδιάτικα που πουλάς τρελίτσα από το πληκτρολόγιο.

Και όποτε ξανάρθεις Πράγα στείλε pm να δούμε ποιος κελαηδάει καλύτερα.
Αλλά στείλε,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,μη με ξεχάσεις,ε;
3 μηνύματα έχεις γράψει από χθες με στραβό στόμα.
Πέρνα να στο ισιώσω να μιλάς καλύτερα.





 



γαμησε τον

ενα κατοσταρικακι κ οποιος εχει τσιγγινο σωβρακαι ιδου η ροδος ιδου η κοντρα
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Σωστος ο μιδας! Οι αγγλιδες ειναι easy κ βγαινουν το σαββατο με σκοπο μονο να τον αρπαξουν!!! Εχω γυρισει πολλα κλαμπ κ εβεντς ανα το κοσμο κ μονο σε αγγλικα κλαμπ σε χουφτωνουν γκομενες στην ψυχρα...αυτο δε γινεται πουθενα!!!

Τους αρεσουν οι στρογγυλοι γυμνασμενοι ανδρικοι κωλοι;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
μου ειπε να παω να κανω καμακι σε κεμπαπ

πηγα κ χεστηκα στο ντονερ λαμπ πορκ λετιους φραις 8 λιρετες

Στην Αμερικη μεταναστευσες και τρως φραις; Γιατι στην Αγγλια τρωνε τσιπς. Αντε γεια ντοπα! :grin:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στην Αμερικη μεταναστευσες και τρως φραις; Γιατι στην Αγγλια τρωνε τσιπς. Αντε γεια ντοπα! :grin:
Χαχαχα ! Λες καμιά μέρα να διαβάζουμε ότι μενει στο Νιου Γιορκ Σίτυ και τρώει στα Μακ Αμερικής ;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Ότι και να λέμε αν δεν... logάρει ο Μέγας Κμαν με διθυραμβικά ποστ υπέρΒαλκάνιας υπεροχής και περί ψωλετών , σνονσορετ , Βλαχικων καταστάσεων και όλα τα γνωστά η αδρεναλίνη δεν σηκώνεται  !
Ο άνθρωπος σε ξεσηκώνει όπου και να είσαι και σου περνάει την ενέργεια της διαρκούς κίνησης και αναζήτησης!!!Ασχέτως τι υσχύει και τι δέν ισχύει που τα περισσότερα είναι αποδεδειγμένα σε κρατάει σε συνεχή δράση!!!!

Ζήτω ο Βαλκανοπουτσισμός!!!

Αυτά που λέω εγώ έχουν γενικό χαρακτήρα.
Αυτός που είναι ψηλός,μπρατσέτο θα σου πει δε γαμάς αν δεν είσαι ψηλός και γυμνασμένος.
Ο έχων διαμέρισμα,αμάξι,ομιλών τη γλώσσα θα σου πει δε γαμάς αν δεν έχεις διαμέρισμα,αμάξι και δε μιλάς τη γλώσσα.
Οποιος σπρώχνει κασέρι θα σου πει δε γαμάς χωρίς κασέρι.
Αυτός που πουλάει έρωτες και παραμύθι θα σου πει δε γαμάς χωρίς έρωτες και παραμύθι.
Αυτός που γαμάει από κύκλο και κοννέ θα σου πει δε γαμάς χωρίς κύκλο και κοννέ.
Ο μορφονιός,κομψά ντυμένος θα σου πει δε γαμάς αν δεν είσαι ωραίο παιδί και δεν είσαι καλοντυμένος.
κ.ο.κ.
Αυτό γιατί όλοι παίρνουν σα μέτρο τον εαυτό τους.Αντίθετα ο βαλκανιοπουτσισμός ως ανώτερη,γενική θεωρία βάζει ένα απόλυτο μέτρο δηλαδή την καθαρή μορφή όπου η ύπαρξη Balkan πέους θεωρείται η αρχική συνθήκη.
Από εκεί και πέρα ο συνδυασμός Balkan πέους με περισσότερα χαρακτηριστικά παραδάκι,μπλα μπλα,κύκλο,μπρατσέτο κτλ δίνει πολλαπλασιαστικό αποτέλεσμα.
Με βάση το βαλκανιοπουτσισμό είναι δυνατό ένας φραγκάτος να προβλέψει τι θα πετύχει ένας μορφονιός ή ένας σφίχτης στο ίδιο περιβάλλον και το αντίθετο.Είναι η θεωρία της αναλογικότητας.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Όποιος θα βρίσκεται Πράγα την επόμενη βδομάδα ας μου στείλει μήνυμα.

Όπως και κάθε βοήθεια δεκτή όσον αφορά την πόλη.  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom