Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Φαντάζομαι γιατί το έχω ζήσει. Θα καθόταν σε μια γωνιά και θα παίζαμε το πουλί τους. Σε τέτοια μαγαζιά αν δεν ξέρεις να χορεύεις είσαι μηδέν ανεξαρτήτου εθνικότητας!

Αυτό είναι ένα γενικό πρόβλημα με τις Πολωνέζες στα μαγαζιά.Μεθάνε και εκεί που νομίζεις οτι τις έχεις,σε καλούνε για χορό εκεί ξεμεθάνε τους την πέφτουν άλλοι,φτου και από την αρχή.Ενώ Ουκρανία αράζεις τις αρίδες σου σε ένα τραπέζι και χαζεύεις περιμένοντας να γυρίσει η γκόμενα από το χορό δεν είσαι υποχρεωμένος να χτυπηθείς στην πίστα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Στο ερώτημα που έθεσες εσύ ο ίδιος. Πες μου την απάντησή σου λοιπόν.


Δε το θεωρω καν ερωτημα. Πλακα κανουμε? Ακου λεει αν απανταει στο φεησμπουκ η στα πμ. Ουτε χαζογκομενα 15χρονο δε τα σκεφτεται αυτα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
ΒΑΛΚΆΝΙΕ, στο φεισμπουκ έχω 700+ "φίλους" στο προφίλ. Δεν υπάρχει ούτε ένας που έχει στείλει μήνυμα και δεν του έχω απαντήσει.
Θεωρώ ότι όσοι δεν απαντούν ότι κάνουν διακρίσεις και είναι απαθείς. Στο εξωτερικό και σε προηγμένες πολιτισμικά χώρες πχ Ιαπωνια, αλλά ακόμη και στην Αφρική, θεωρουν όχι απλά υποχρέωση τους να απαντήσουν η αγγαρεία όπως σκέπτονται εδώ στην Ελλάδα πολλοι, αλλά χαρά τους, χαρά τους φίλε που τους έστειλες μήνυμα, ακόμη κι αν δεν τους ξέρεις.
Από μικρός ξέρεις τι μου έλεγε η μάνα μου ; Αν δεν είναι κάποιος καλός άνθρωπος τι αξία έχουν τα γράμματα. Μορφωμενη εν τω μεταξύ γυναίκα η μάνα μου που κέρδιζε το σεβασμό των γυρω.
Αν ένας άνθρωπος είναι σταθερός στα πιστεύω του και τις αξίες του το ίδιο θα φερθεί είτε ον λαιν είτε οφλαιν.
Σαφώς κι έχεις δικαίωμα να μην απαντήσεις σε πμ. Να ξέρεις όμως ότι δεν θα λάβεις από τον άλλο κανένα μπράβο και καμια έπαινο. Θα μου πεις: Σιγά μην κάτσω να σκάσω ! Και καλά θα κάνεις. Αυτό άλλωστε καθοδηγεί η σημερινή κοινωνία των παρτακιδων εγωιστων να πράττουν οι Έλληνες. Ας αφήσουμε λοιπόν τους πολιτισμένους ξένους αυτών των λίγων χωρών που διατηρουν την ανθρωπιά τους να πράττουν και να σκέπτονται διαφορετικά κι ας παραμείνουμε εμείς στον δικό μας κοσμο. Αλλωστε, αυτός ο κόσμος μας αρέσει εμάς τους φανατικούς της Δύσης.

Eπειδή έχω μείνει λιγάκι με αυτά που γράφεις,το pm το έχεις στείλει πριν κανένα χρονο ίσως και δεν παίζει να το βρω..
Νομίζω ότι ανταλλάξαμε pm,σε έχω και φίλο στο bou και κάποια στιγμή ζήτησες skype να τα πούμε περί πορνοτουρισμού,κ.λ.π.
Θυμάμαι καλά; :think:
E,το γεγονος ότι δεν απάντησα σε αυτο το pm,ήταν και η απάντηση μου.
Δεν ήξερα τι να σου γράψω..

Αντίθετα θυμαμαι να λες για το site με τις Πολωνέζες βυζαρούδες και να σου λεω οτι ξέρω τον ιδιοκτητη και αν θες να σε φέρω σε επαφη :think:

Γενικά παντως στα γραφόμενα σου παίζει γενίκευση.
Οι instagram τύπισσες gold diggers και κρυφοβιζιτες.
Ο γυμναστηριακός που κουμπώνει,λες και ωραιο σωμα έχει μόνο οποιος κουμπώνει.
Κ.λ.π.

Και το κορυφαίο..
Δεν δεχεσαι να επιλέγουν με τα δικα μας κριτηρια οι γυναικες.
Κοίτα λίγο ποσο κυνικά φερόμαστε στο site.
Περιγραφουμε πουτανες σαν χοιρομερια,το thread για τις ελλεηνίδες ειναι η αποθέωση της μιρλας του νεοέλληνα,το τραμπούκο που έχουμε ρίξει σε όλα τα γυναικεια μελη.
Κοίτα πρώτα πόσο ΜΑΛΑΚΕΣ και ΡΗΧΟΙ,είμαστε εμεις πρωτα.
Και αν εσύ δεν είσαι,κοιτα τον μέσο όρο,παντα για τον μεσο όρο μιλάμε.

Πάντως κλασσικά η μερα της Μαρμοτας,ο kman postάρει για πολλοστη φορά ινδοπακηδες χορηγούς με σπονσορέτες και το ονομάζει καμακι και πόσο ευκολα γαμιουνται οι Σλάβες.
Ότι να 'ναι..


 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δε το θεωρω καν ερωτημα. Πλακα κανουμε? Ακου λεει αν απανταει στο φεησμπουκ η στα πμ. Ουτε χαζογκομενα 15χρονο δε τα σκεφτεται αυτα
Αυτό που εσύ θεωρείς γελοίο σύμφωνα με την δική σου κουλτούρα άλλοι το θεωρούν σημαντικό. Αλλά τώρα με τέτοια νοοτροπία δεν έχει νόημα να το συζητάμε αγαπητέ.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αυτό που εσύ θεωρείς γελοίο σύμφωνα με την δική σου κουλτούρα άλλοι το θεωρούν σημαντικό. Αλλά τώρα με τέτοια νοοτροπία δεν έχει νόημα να το συζητάμε αγαπητέ.

Aν καποιος ειναι πανω απο 16 χρονων και θεωρει πραγματικα σημαντικο γεγονος το να απαντουν στα μυνηματα στο φεησμπουκ τοτε αυτος προφανως εχει πολλα ζητηματα να κοιταξει.
Δε το λεω προσωπικα σε σενα, γιατι δε σε ξερω συνολικα ως ατομο και ουτε εχω καμια δουλεια να κρινω, αλλα απομονωνω τη συνθηκη αυτη γενικα και βγαζω αυτο το συμπερασμα .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Αυτό είναι ένα γενικό πρόβλημα με τις Πολωνέζες στα μαγαζιά.Μεθάνε και εκεί που νομίζεις οτι τις έχεις,σε καλούνε για χορό εκεί ξεμεθάνε τους την πέφτουν άλλοι,φτου και από την αρχή.Ενώ Ουκρανία αράζεις τις αρίδες σου σε ένα τραπέζι και χαζεύεις περιμένοντας να γυρίσει η γκόμενα από το χορό δεν είσαι υποχρεωμένος να χτυπηθείς στην πίστα.
ΕΜΠΕΙΡΕ!!!! :worship: :worship: :worship:
οντως μεγαλη διαφορα τα κλαμπ ουκρανια ,τραπεζι κι εισαι αρχηγος!!!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
υγ 2 αμα εισαι 40 φευγα μετριος και ψαχνεις 25 θες πολλα φραγκα για να παλατζαρεις το ηλικιακο. Σορρυ τυπε αλλα το target group σου ειναι 10 χρονια πανω, και Ελλαδα και παντου. Εκτος αν βγαλεις το πορτοφολι και πληρωσεις. Αυτη ειναι η πραγματικοτητα, αν θες εσυ καποιον να σου λεει δε τρεχει τιποτα που σαρανταρησες, ειναι μια Πραγα ολοκληρη, 700,000 γυναικες που ολες οι 25+ ψαχνουν εναν μετριο 40ρι απο ελλαδα ε ...good luck

Νατος ο αρνητισμος και η μιζερια που πρεπει να αποβαλουμε απο τη ζωη μας. Οπως τα λεγαμε στο αλλο θρεντ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Και εγω αν συχναζα Κορυδαλλο, Αιγαλεω και εκανα καμακι στις Τζωρτζινες και τις Μπετινες θα ειχα την αποψη οτι για να ριξεις γκομενα πρεπει να εχεις τατου μανικι, να φορας φορμες και να εχεις κοψει την εξατμιση στο παπι.
 :kneel: :kneel: :kneel: ξεχασες το μουσι τριετιας
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
Νατος ο αρνητισμος και η μιζερια που πρεπει να αποβαλουμε απο τη ζωη μας. Οπως τα λεγαμε στο αλλο θρεντ.

τυπε ολα φαινονται θετικα αμα τα βλεπεις πισω απο γυαλια oakley
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Νατος ο αρνητισμος και η μιζερια που πρεπει να αποβαλουμε απο τη ζωη μας. Οπως τα λεγαμε στο αλλο θρεντ.
το μαλλι στο αβαταρ ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα δουξ?
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Ψιτ αγορια της υπερβαλκανιας υπερταχειας...εδω που ηρθα παιζω με  25 χρονο ιρλανδικο 8αρι..και εχω αλλα 2 στην αναμονη μιλφ...στην πραγα θα φαω ακυρα οπως γραφει κι ο φουσκωτος τσοπανης χαχα α ειμαι 41 κ δεν ειμαι καραφλας οπως εγραψε ενας μπουφος πιο πριν...φυσικα δεν εχω την εμφανιση (1,86 ειμαι  )που ειχα στα 25 ...αλλαεχω την εμπειρια το βασικοτερο ολων, μετα στυλ κ φυσικα τα φραγκα..οι γυναικες σε ολη την οικουμενη που εχω παει κ ποσω μαλλον οι τσεχες ως σλαβες κοιτανε το ειδικο βαρος που χει ενας αντρας αν εχει στυλ λεφτα μορφωση κλπ τα μουσκουλα  το υφακι στον καθρεπτη τα τατου που γραφει ο βαλκανιος κ τα τιντερ τα κοιτανε τα μυξιαρικα κ οι προ ...καλα πριβατ στην πραγα;; Πηγα βουδαπεστη κ πραγα κ ηταν σκατα το πληρωμενο!!! Ακομη δεν χρειαστηκε να παω σε προ..τρωω μονος μου κανονικες γκομενες απο δυση σε ανατολη..στην ελλαδα απαξιω...αυτα

Καλο βραδυ απο νταμπλιν !!! Cheers!!!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ψιτ αγορια της υπερβαλκανιας υπερταχειας...εδω που ηρθα παιζω με  25 χρονο ιρλανδικο 8αρι..και εχω αλλα 2 στην αναμονη μιλφ...στην πραγα θα φαω ακυρα οπως γραφει κι ο φουσκωτος τσοπανης χαχα α ειμαι 41 κ δεν ειμαι καραφλας οπως εγραψε ενας μπουφος πιο πριν...φυσικα δεν εχω την εμφανιση (1,86 ειμαι  )που ειχα στα 25 ...αλλαεχω την εμπειρια το βασικοτερο ολων, μετα στυλ κ φυσικα τα φραγκα..οι γυναικες σε ολη την οικουμενη που εχω παει κ ποσω μαλλον οι τσεχες ως σλαβες κοιτανε το ειδικο βαρος που χει ενας αντρας αν εχει στυλ λεφτα μορφωση κλπ τα μουσκουλα  το υφακι στον καθρεπτη τα τατου που γραφει ο βαλκανιος κ τα τιντερ τα κοιτανε τα μυξιαρικα κ οι προ ...καλα πριβατ στην πραγα;; Πηγα βουδαπεστη κ πραγα κ ηταν σκατα το πληρωμενο!!! Ακομη δεν χρειαστηκε να παω σε προ..τρωω μονος μου κανονικες γκομενες απο δυση σε ανατολη..στην ελλαδα απαξιω...αυτα

Καλο βραδυ απο νταμπλιν !!! Cheers!!!
Bohθα και τον ντοπα με συμβουλες.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ο παραπάνω μαυρουκος πιστεύεις ότι έφυγε αγαπητός από το μαγαζί??
Επίσης για ρίξε μια ματιά πόσοι μαύροι βρίσκονται μεταξύ των θαμώνων....
Αυτού του είδους μαγαζιά δεν είναι mainstream αλλά δεν είναι και περιθώριο πλέον στην Ελλάδα.
Το cuba libre στην Πολωνία παίζει τέτοιου είδους μουσική επειδή το έψαξα....


Κάτι τέτοια χορευτικά έβλεπε ο Βόλδεμορτ,

και μουρμούραγε σαν τον Mad King Aerys εδώ μέσα...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ψιτ αγορια της υπερβαλκανιας υπερταχειας...εδω που ηρθα παιζω με  25 χρονο ιρλανδικο 8αρι..και εχω αλλα 2 στην αναμονη μιλφ...στην πραγα θα φαω ακυρα οπως γραφει κι ο φουσκωτος τσοπανης χαχα α ειμαι 41 κ δεν ειμαι καραφλας οπως εγραψε ενας μπουφος πιο πριν...φυσικα δεν εχω την εμφανιση (1,86 ειμαι  )που ειχα στα 25 ...αλλαεχω την εμπειρια το βασικοτερο ολων, μετα στυλ κ φυσικα τα φραγκα..οι γυναικες σε ολη την οικουμενη που εχω παει κ ποσω μαλλον οι τσεχες ως σλαβες κοιτανε το ειδικο βαρος που χει ενας αντρας αν εχει στυλ λεφτα μορφωση κλπ τα μουσκουλα  το υφακι στον καθρεπτη τα τατου που γραφει ο βαλκανιος κ τα τιντερ τα κοιτανε τα μυξιαρικα κ οι προ ...καλα πριβατ στην πραγα;; Πηγα βουδαπεστη κ πραγα κ ηταν σκατα το πληρωμενο!!! Ακομη δεν χρειαστηκε να παω σε προ..τρωω μονος μου κανονικες γκομενες απο δυση σε ανατολη..στην ελλαδα απαξιω...αυτα

Καλο βραδυ απο νταμπλιν !!! Cheers!!!
Τύπε αφού δεν τρως με Τιντερ λογικά τρως με καμάκι. Τα Ιρλανδεζικα είναι έτοιμα για σεξ, χωρίς να έχουν απαιτήσεις για μπρατσα, φάτσα μοντέλου, τατου και μπράτσα. Με το αλκοόλ εκεί η και χωρίς αυτο είναι πιο εύκολες τα κάνουν όλα και χωρίς να σε περάσουν από κοσκινο, να ζητήσουν ινστα, 50 φωτό και άλλες μπούρδες. Προφανώς τους τραβάει ότι είσαι κάτι διαφορετικό από τους ξανθούς που υπάρχουν στην πλειοψηφία. Έχει γίνει και πολυπολιτισμικη η χώρα λόγω της χαμηλής φορολόγησης. Πολλοί από πολλές χώρες είναι εκεί για δουλειές.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ψιτ αγορια της υπερβαλκανιας υπερταχειας...εδω που ηρθα παιζω με  25 χρονο ιρλανδικο 8αρι..και εχω αλλα 2 στην αναμονη μιλφ...στην πραγα θα φαω ακυρα οπως γραφει κι ο φουσκωτος τσοπανης χαχα α ειμαι 41 κ δεν ειμαι καραφλας οπως εγραψε ενας μπουφος πιο πριν...φυσικα δεν εχω την εμφανιση (1,86 ειμαι  )που ειχα στα 25 ...αλλαεχω την εμπειρια το βασικοτερο ολων, μετα στυλ κ φυσικα τα φραγκα..οι γυναικες σε ολη την οικουμενη που εχω παει κ ποσω μαλλον οι τσεχες ως σλαβες κοιτανε το ειδικο βαρος που χει ενας αντρας αν εχει στυλ λεφτα μορφωση κλπ τα μουσκουλα  το υφακι στον καθρεπτη τα τατου που γραφει ο βαλκανιος κ τα τιντερ τα κοιτανε τα μυξιαρικα κ οι προ ...καλα πριβατ στην πραγα;; Πηγα βουδαπεστη κ πραγα κ ηταν σκατα το πληρωμενο!!! Ακομη δεν χρειαστηκε να παω σε προ..τρωω μονος μου κανονικες γκομενες απο δυση σε ανατολη..στην ελλαδα απαξιω...αυτα

Καλο βραδυ απο νταμπλιν !!! Cheers!!!

Ψιτ μαλακομπούκωμα, άραξε στα κυβικά σου γιατί τετ α τετ κακάκια θα κάνεις.

Άντε μη σου γαμησω τίποτα βραδιάτικα που πουλάς τρελίτσα από το πληκτρολόγιο.

Και όποτε ξανάρθεις Πράγα στείλε pm να δούμε ποιος κελαηδάει καλύτερα.
Αλλά στείλε,ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,μη με ξεχάσεις,ε;
3 μηνύματα έχεις γράψει από χθες με στραβό στόμα.
Πέρνα να στο ισιώσω να μιλάς καλύτερα.





 
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Ωχ τι εγινε;  παρενεργειες απο τα στεροειδη  :S ; Πιες το γαλατακι σου μορφονιε να μεγαλωσεις κ μετα μιλα..
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Ωχ τι εγινε;  παρενεργειες απο τα στεροειδη  :S ; Πιες το γαλατακι σου μορφονιε να μεγαλωσεις κ μετα μιλα..

Έγινε αγαπητέ συμφορουμίτη,απλά όταν ξαναπεράσεις από Πράγα,στειλε μου pm,μη με ξεχάσεις.

Τσιρς φρομ Πραγκ
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Τύπε αφού δεν τρως με Τιντερ λογικά τρως με καμάκι. Τα Ιρλανδεζικα είναι έτοιμα για σεξ, χωρίς να έχουν απαιτήσεις για μπρατσα, φάτσα μοντέλου, τατου και μπράτσα. Με το αλκοόλ εκεί η και χωρίς αυτο είναι πιο εύκολες τα κάνουν όλα και χωρίς να σε περάσουν από κοσκινο, να ζητήσουν ινστα, 50 φωτό και άλλες μπούρδες. Προφανώς τους τραβάει ότι είσαι κάτι διαφορετικό από τους ξανθούς που υπάρχουν στην πλειοψηφία. Έχει γίνει και πολυπολιτισμικη η χώρα λόγω της χαμηλής φορολόγησης. Πολλοί από πολλές χώρες είναι εκεί για δουλειές.

Κ πολλες γυναικες απο ολα τα μερη φιλε..εχει κατι βραζιλιανες ολα τα λεφτα...κ απο τιντερ εχω φαει ..πχ την ιρλανδη της κερκυρας...εχει υλικο παντως κ με 2 pints ξεφευγουν...οχι τοσο οσο Αγγλια που γινονται goal
 

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
No problem φιλε βαλκανιε δεν εχει νοημα ο ανταγωνισμος πληροφοριες κ γνωμες ριχνουμε...πραγα θα ερθω λογικα αν κ στο προγραμμα εχω αμβουργο κ κατοβιτσε πρωτα. Παντως εισαι σε πολυ ωραια πολη δεν το συζητω αυτο. Γκουντναιτ!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
No problem φιλε βαλκανιε δεν εχει νοημα ο ανταγωνισμος πληροφοριες κ γνωμες ριχνουμε...πραγα θα ερθω λογικα αν κ στο προγραμμα εχω αμβουργο κ κατοβιτσε πρωτα. Παντως εισαι σε πολυ ωραια πολη δεν το συζητω αυτο. Γκουντναιτ!
Να σε χτυπησει θελει. Αλλος ενας μεταναστης που αυξανει την εγκληματικοτητα στους δρομους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom