Νέα

Πάολα πρώην κοπέλα του 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mpoumpoupaola
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpoumpoupaola

Call-Girl
Εγγρ.
7 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
45
Λοιπόν μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας αναγκαστικά και μπήκα στη διαδικασία να μπω σε αυτό το site μπορεί ο καθένας να γράψει το ότι θέλει χωρίς να ξέρουμε αν είναι αλήθεια Λοιπόν εγώ είμαι πραγματική για να σας λυθεί όλη αυτή η απορία πλέον ανεξάρτητη και με πολλούς φίλους που με ακολουθάνε ακόμα από τα μαγαζιά που ήμουνα που με αγαπήσανε χωρίς να μπω εγώ στη διαδικασία να τους παίρνω τηλέφωνο και να τους λέω ότι έφυγα από αυτόν το χώρο και ότι πλέον μπορούν να με βρούνε στη σελίδα που διαφημίζουμε. Αυτοί που μπήκαν και γράψανε ψεύτικες κριτικές καλό κάνανε γιατί με βάλανε στη διαδικασία να ανοίξω αυτή τη σελίδα έτσι αυξήθηκε και η δουλειά μου γιατί με βρήκαν ακόμα περισσότεροι άνθρωποι ευχαριστώ να είστε όλοι καλά καλές γιορτές Καλά Χριστούγεννα με υγεία και θα χαρώ όσοι καταλάβετε ποια είμαι θα με βρείτε στο κάνε σεξ με το όνομα Πάολα τα ελληνικά
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.103
Πόντοι
456
Λοιπόν μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας αναγκαστικά και μπήκα στη διαδικασία να μπω σε αυτό το site μπορεί ο καθένας να γράψει το ότι θέλει χωρίς να ξέρουμε αν είναι αλήθεια Λοιπόν εγώ είμαι πραγματική για να σας λυθεί όλη αυτή η απορία πλέον ανεξάρτητη και με πολλούς φίλους που με ακολουθάνε ακόμα από τα μαγαζιά που ήμουνα που με αγαπήσανε χωρίς να μπω εγώ στη διαδικασία να τους παίρνω τηλέφωνο και να τους λέω ότι έφυγα από αυτόν το χώρο και ότι πλέον μπορούν να με βρούνε στη σελίδα που διαφημίζουμε. Αυτοί που μπήκαν και γράψανε ψεύτικες κριτικές καλό κάνανε γιατί με βάλανε στη διαδικασία να ανοίξω αυτή τη σελίδα έτσι αυξήθηκε και η δουλειά μου γιατί με βρήκαν ακόμα περισσότεροι άνθρωποι ευχαριστώ να είστε όλοι καλά καλές γιορτές Καλά Χριστούγεννα με υγεία και θα χαρώ όσοι καταλάβετε ποια είμαι θα με βρείτε στο κάνε σεξ με το όνομα Πάολα τα ελληνικά
Ευχαριστούμε.
Θα σας ειδοποιήσουμε.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Λοιπόν μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας αναγκαστικά και μπήκα στη διαδικασία να μπω σε αυτό το site μπορεί ο καθένας να γράψει το ότι θέλει χωρίς να ξέρουμε αν είναι αλήθεια Λοιπόν εγώ είμαι πραγματική για να σας λυθεί όλη αυτή η απορία πλέον ανεξάρτητη και με πολλούς φίλους που με ακολουθάνε ακόμα από τα μαγαζιά που ήμουνα που με αγαπήσανε χωρίς να μπω εγώ στη διαδικασία να τους παίρνω τηλέφωνο και να τους λέω ότι έφυγα από αυτόν το χώρο και ότι πλέον μπορούν να με βρούνε στη σελίδα που διαφημίζουμε. Αυτοί που μπήκαν και γράψανε ψεύτικες κριτικές καλό κάνανε γιατί με βάλανε στη διαδικασία να ανοίξω αυτή τη σελίδα έτσι αυξήθηκε και η δουλειά μου γιατί με βρήκαν ακόμα περισσότεροι άνθρωποι ευχαριστώ να είστε όλοι καλά καλές γιορτές Καλά Χριστούγεννα με υγεία και θα χαρώ όσοι καταλάβετε ποια είμαι θα με βρείτε στο κάνε σεξ με το όνομα Πάολα τα ελληνικά
πότε πρόλαβε και αυξήθηκε η δουλειά :think:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.948
Κριτικές
27
Like
2.387
Πόντοι
6.955
Καλώς ήρθες, όσοι είμαστε πελάτες του 104 σε έχουμε γνωρίσει από κοντά. Θα βοηθήσει να μας δώσεις κάποιες πληροφορίες όπως πως σε βρίσκουμε και το δωράκι σου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
δυνατο σκυλι φαινεται παντως :fuck1:
 
OP
OP
M

Mpoumpoupaola

Call-Girl
Εγγρ.
7 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
45
πότε πρόλαβε και αυξήθηκε η δουλειά :think:
Έχω χρόνια εμπειρία στη δουλειά μου και ξέρω πάρα πολύ καλά Με τι πελάτες δουλεύω και σας είπα καλό μου κάνει αυτό και όχι κακό γιατί πολύς κόσμος που με γνωρίζει ξέρει αν είμαι αληθινή και ποια είμαι και τις υπηρεσίες μου και την αξία μου σε ευχαριστώ και καλές γιορτές
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Το πρόγραμμα για μια ώρα με δυο εκτονώσεις σε τι τιμή είναι;
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Έχω χρόνια εμπειρία στη δουλειά μου και ξέρω πάρα πολύ καλά Με τι πελάτες δουλεύω και σας είπα καλό μου κάνει αυτό και όχι κακό γιατί πολύς κόσμος που με γνωρίζει ξέρει αν είμαι αληθινή και ποια είμαι και τις υπηρεσίες μου και την αξία μου σε ευχαριστώ και καλές γιορτές
οκ,η φίλη που λες ποια είναι;
 
OP
OP
M

Mpoumpoupaola

Call-Girl
Εγγρ.
7 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
45
οκ,η φίλη που λες ποια είναι;
Όταν θα έρθεις να δεις εμένα Θα τη δεις και από κοντά ποια είναι δεν μπορώ να διατηρώ εγώ το όνομά της μεσα εδώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί Έπειτα θα αρχίσουν να γράφουν και για αυτήν και να τη διασύρουν με ψεύτικες κριτικές
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Όταν θα έρθεις να δεις εμένα Θα τη δεις και από κοντά ποια είναι δεν μπορώ να διατηρώ εγώ το όνομά της μεσα εδώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί Έπειτα θα αρχίσουν να γράφουν και για αυτήν και να τη διασύρουν με ψεύτικες κριτικές
έγινε ,αφού δεν μπορείς να διατηρείς το όνομα δεν πειράζει μην το γράφεις
διατήρηση ονόματος = ψεύτικες κριτικές :hi:
 
OP
OP
M

Mpoumpoupaola

Call-Girl
Εγγρ.
7 Δεκ 2022
Μηνύματα
24
Like
45
έγινε ,αφού δεν μπορείς να διατηρείς το όνομα δεν πειράζει μην το γράφεις
διατήρηση ονόματος = ψεύτικες κριτικές :hi:
Αγαπητέ μου δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να σου αποδείξω αν είναι ψεύτικες οι κριτικές Γιατί δεν είναι δικές μου Άρα δεν θα μπω και στη διαδικασία σε όλα αυτό που γίνεται Εσύ έχεις την άποψή σου και μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις δεν μπορεί κανένας να σου αλλάξει τη γνώμη και πιστεύω έχει την κατανόηση και τη γνώση να καταλάβεις αν είναι αληθινές οι ψεύτικες εφόσον ασχολείσαι μέσα εδώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αγαπητέ μου δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να σου αποδείξω αν είναι ψεύτικες οι κριτικές Γιατί δεν είναι δικές μου Άρα δεν θα μπω και στη διαδικασία σε όλα αυτό που γίνεται Εσύ έχεις την άποψή σου και μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις δεν μπορεί κανένας να σου αλλάξει τη γνώμη και πιστεύω έχει την κατανόηση και τη γνώση να καταλάβεις αν είναι αληθινές οι ψεύτικες εφόσον ασχολείσαι μέσα εδώ
Και Βασικά ήθελα να γράψω διασύρω το όνομά της Από τη στιγμή που μπορεί να μη θέλει η κοπέλα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
511
Like
69.181
Πόντοι
41.129
Ελα βρε Μεταξουργιωτισσα ! !
Γειτονακια είμαστε ! Καλως ηρθες στο σαητ !
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
603
Κριτικές
16
Like
2.188
Πόντοι
2.257
Μη μου πεις ότι είσαι η Πάολα που ήταν και στις ραδιοφωνικές εκπομπές.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
207
Like
139
Πόντοι
1
Ανέβασε κανένα βίντεακι να σε δούμε καλύτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom