Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τελικά μπαρούφες τα περι καυτής ατμόσφαιρας..
Δεν εχουν ιδέα απο ατμοσφαιρα εκει πάνω..
1-1 έληξε για εμένα το μάτς καθώς το πρώτο γκόλ δεν έπρεπε να μετρήσει και φυσικά ο διαιτητής ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ..
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ενταξει ρε S_for_sole  κοντινα στον Μουνιοθ εκανε επειδη κανει σαν Χιμπατζης και παραμιλαει μονος του!Δεν στοιχειοθετει αυτο συνομωσια κατα των ομαδων της Σαλονικα!Ε-λ-ε-ο-ς
 

s_for_sole

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
αυτο δεν το ειπα να υποστηριξω το "εγκλημα"
το ειπα διοτι βαρεθηκαμε να τον βλεπουμε καθε 5 λεπτα!!!!ελεος!
παντως αναφορικα με τις αδικιες, εχει να το λεει οχι μονο η σσαλονικα, αλλα ολη η ελλαδα...και μην πει κανεις το αντιθετο διοτι μαλλον θα προκειται για ανθρωπο με πολυ χαμηλο βαθμο νοημοσυνης....

προτεινω να βγαλουν τρια κυπελλα πρωταθλητη και τρια κυπελλουχου και να σας τα απονεμουν απο την αρχη της σεζον να ησυχασουμε.....
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Πιστεψε με,ΟΛΟΙ το βαρεθηκαμε αυτο!Οσον αφορα τις αδικιες, εχουν γινει μεγαλες οντως,αλλα σημερα πια ευθυνονται οι οπαδοι ΚΥΡΙΩΣ.Πιεστε να ερθουν σοβαρες δοικησεις.Σπαστε τα μια φορα γι'αυτο.Δεν πα να ναι και Ρωσοι κι οτι να ναι.Οσο ειστε μπαχαλο,ο Κοκκαλης κι ο Τζιγγερ θα σας παιρνουν τους παικτες και θα σας πηδανε διαιτητικα.Δεν μπορει ολοκληρη βορεια Ελλαδα να μην εχει 2-3 σοβαρους επιχειρηματιες.Απλα φοβουνται να επενδυσουν λογω της καφριλας σας.Σου λενε "αυτοι θα μου το κανουν λιμπα το μαγαζι"!Με τον Γλου τι ψηνεται?
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
σιγά ρε Μπαοκια που αν δεν ήταν η Αθήνα θα ήσασταν Δ εθνική τωρα με τα χρέη που έχετε..
Αγοράσαμε τον Σαλπι και μείνατε στην Α...
Επρεπε να τον αφήσουμε να πάει γάβρο σαν ελέυθερος,με προσφυγή..
 

s_for_sole

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
ξεκολατε ρε παιδια, συνεχεια την ιδια καραμελα, δειτε λιγο τι παιζει..υπαρχει ενας κοκκαλης που ειναι πιο πανω και απο το κρατος και ενας "καπετανιος" που με το λαθρα πετρελαιο με συνεταιρακι το κρατος ειναι αυτονομος αρχοντας.ελεος.ξυπνατε, σας εχουν αποκοιμησει η α-θ-λητικη ηχω και το φως....

και οι πετρες το ξερουν οτι τα φραγκα για το αρχηδακι τον σαλπι ΔΕΝ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ο βαζελος, οσο για τα χρεη μην μιλατε καλυτερα, στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι,

anyway, η κουβεντα δεν βγαζει πουθενα, ανοιχτε ερα σπορ να ακουσετε τα νεα του ΠΟΚ....

απορω πως γινεται να μιλανε για αδικιες και διαιτησιες οι βαζελοgayχανουμοι........

για σου ελλαδα.....
 

Συνημμένα

  • ellines_eiste_kai_faineste_1.jpg
    ellines_eiste_kai_faineste_1.jpg
    194,2 KB · Εμφανίσεις: 43

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
ΕΞΑΡΧΕΙΑ FANS 13
 

Συνημμένα

  • mpaok1.jpg
    mpaok1.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 74

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
+στο πρωταθλημα.Α ρε Τζιολη...αυτο το αναλαφρο υπερηφανο στυλακι σε μαρανε...καρφωσε το αγορι μου να τελειωνουμε!Αναστησαμε τους πεθαμενους για μια βδομαδα!

Υ.Γ:Μιας και ανεφερθηκαν ποσα εχει ο μΠαοκ.O ΑΡΗΣ εχει ΤΡΙΑ πρωταθληματα Ελλαδος και μαλιστα εχει παρει και το πρωτο που εγινε!Ακομα και εκει απο πανω σας ειναι, μΠαοκια.Ετσι,για να τα λεμε ολα!

Υ.Γ:Ενταξει ο Σαλπι.Αλλα να βριζετε τον Νινη και να τον λετε Αλβανο ειναι πουστια.Ντροπη σας ΞΕΦΤΙΛΕΣ.

 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Αυτό το σύνθημα "Έλληνες είσαστε και φαίνεστε", τι ακριβώς θέλει να πει; Δεν το κατάλαβα!
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
KARALIAKOURAS:Κανείς δεν έβρισε το Νίνη. Δε ξέρω ποιος σου το είπε αυτό πάντως ήμουν στο γήπεδο και σύνθημα για το Νίνη δεν ακούστηκε.
Darksun: Όπως έχω ξαναπεί το να παίρνεις φωτογραφίες από άλλα site και να τις ποστάρεις εδώ δεν αποδυκνύει μαγκιά αλλά βλακεία .
Wizard : Τουλάχιστον όσα πρωταθλήματα πήρε ο Παοκ τα πήρε με την αξία του όχι με τους διαιτητές και τους παράγοντες.

Γενικώς βλέπω ένα ζόρι από τους αντι-Παοκτσήδες μετά την ψωλή στο βάζελο. Αυτό βαζέλια ήταν το αντίτιμο για την άδικη πρόκριση σας με την Καλαμαριά. Μακάρι να χάσετε στο ΟΑΚΑ 0-2
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Σαβαλα αστους να χαρουν τη νικη με ενα χερι και ενα οφσαηντ!
Μονο μΠαοκια αν θα ξοφληθει το "γραμματειο" στο ΟΑΚΑ και παρουμε κανενα πεναλντυ στη σεντρα μην μιλησετε καθολου.Οπως και να χει στο παγωτο θα κατσετε,ως συνηθως.¨

Υ.Γ:Τρελέ σπορε απο τη τηλεοραση το ακουγα.Οταν χτυπησε ο Μιετσελ τον Νινη και επεσε κατω μου φανηκε ακουγονταν "Αντε Γαμησου,Αλβανε",αλλα παω πασο αν το λες και ανακαλω.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
KARALIAKOURAS:Κανείς δεν έβρισε το Νίνη. Δε ξέρω ποιος σου το είπε αυτό πάντως ήμουν στο γήπεδο και σύνθημα για το Νίνη δεν ακούστηκε.
Darksun: Όπως έχω ξαναπεί το να παίρνεις φωτογραφίες από άλλα site και να τις ποστάρεις εδώ δεν αποδυκνύει μαγκιά αλλά βλακεία .
Wizard : Τουλάχιστον όσα πρωταθλήματα πήρε ο Παοκ τα πήρε με την αξία του όχι με τους διαιτητές και τους παράγοντες.

Γενικώς βλέπω ένα ζόρι από τους αντι-Παοκτσήδες μετά την ψωλή στο βάζελο. Αυτό βαζέλια ήταν το αντίτιμο για την άδικη πρόκριση σας με την Καλαμαριά. Μακάρι να χάσετε στο ΟΑΚΑ 0-2



Δυστυχώς ακούστηκε για λίγο όμως ένα:''άντε γαμήσου Αλβανέ''.
 
OP
OP
T

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
γεγονός είναι ότι τώρα έχουμε το πάνω χέρι βαζέλια.. γαύροι σας περιμένουμε..

για να αποδειχθεί για ακόμη μία φορά ότι

"θα γυρίσει ο τροχός θα γαμίσει κι' ο φτωχός"
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
''ο φτωχός'' είναι ο ΠΑΟΚ? έχε χάρη που ο χοντροκώλης ο Βενιζέλος κάνει τα πάντα για να πάρει ψήφους, γι αυτό και δεν έχετε πέσει ερασιτεχνικό ακόμα με τις λαμογιές που έχουν κάνει οι διάφοροι εκεί μέσα. όσο για το ''γαμίσει'' βάλτε κανα γκολ που να μην είναι χέρι η οφφσαιντ και μετά μιλάμε
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
KARALIAKOURAS:Κανείς δεν έβρισε το Νίνη. Δε ξέρω ποιος σου το είπε αυτό πάντως ήμουν στο γήπεδο και σύνθημα για το Νίνη δεν ακούστηκε.
Darksun: Όπως έχω ξαναπεί το να παίρνεις φωτογραφίες από άλλα site και να τις ποστάρεις εδώ δεν αποδυκνύει μαγκιά αλλά βλακεία .
Wizard : Τουλάχιστον όσα πρωταθλήματα πήρε ο Παοκ τα πήρε με την αξία του όχι με τους διαιτητές και τους παράγοντες.

Γενικώς βλέπω ένα ζόρι από τους αντι-Παοκτσήδες μετά την ψωλή στο βάζελο. Αυτό βαζέλια ήταν το αντίτιμο για την άδικη πρόκριση σας με την Καλαμαριά. Μακάρι να χάσετε στο ΟΑΚΑ 0-2
Μάλλον είσαι ο μόνος που δεν τα άκουσε φιλαράκι..
Μιλάει και ο ΠΑΟΚ για παράγοντες? Μην τρελαθούμε τώρα, τι μας λες πρωινιάτικα
το ''ψωλή'' δεν το σχολιάζω, κίτα όλα τα προηγούμενα post των υπολοίπων
όσο για την ''άδικη'' νίκη επι της Καλαμαριάς, δε μας εξηγείς τι εννοείς λιγάκι? ελπίζω όχι κάποια σπόντα για τη διαιτησία
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΣΚΙΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΣΟΝ .... ΛΑΓΕ !!!!
και μετα φωναζεται γιατι σας λεμε βουλγαρους.πρωτα φτιαξτε ομαδα και μετα μουνοπανα μπουγατσοβουλγαρακια.
λαγε να πεις τη μανα σου βρωμοσκυλο.δεν ειχα διαθεση να μπω ξανα στο σαητ αλλα ειστε και πολυ μουνοπανα
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ο ΜΠΑΟΚ ειναι ο Ιωνικός της Θεσσαλονίκης..
τπτ περισσότερο..
ΤΙΜΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ..
 

trelos sporos

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
635
Like
2
Πόντοι
6
Μάλλον είσαι ο μόνος που δεν τα άκουσε φιλαράκι..
Μιλάει και ο ΠΑΟΚ για παράγοντες? Μην τρελαθούμε τώρα, τι μας λες πρωινιάτικα
το ''ψωλή'' δεν το σχολιάζω, κίτα όλα τα προηγούμενα post των υπολοίπων
όσο για την ''άδικη'' νίκη επι της Καλαμαριάς, δε μας εξηγείς τι εννοείς λιγάκι? ελπίζω όχι κάποια σπόντα για τη διαιτησία

ʼσε με ρε φίλε σε λίγο θα μας πεις ότι είστε καθαρή ομάδα. Πιο πολλές βρωμιές και απ το γαύρο έχετε κανει. Ναι μιλώ για το καθαρότατο πέναλτι που δεν δόθηκε στην καλαμαριά εκεί στο 60-70



και μετα φωναζεται γιατι σας λεμε βουλγαρους.πρωτα φτιαξτε ομαδα και μετα μουνοπανα μπουγατσοβουλγαρακια.
λαγε να πεις τη μανα σου βρωμοσκυλο.δεν ειχα διαθεση να μπω ξανα στο σαητ αλλα ειστε και πολυ μουνοπανα

Εσύ δε μπήκες στο thread του Παοκ και προκάλεσες ρε φίλε?
Τα θελες και τα παθες. Και για μάνες δε μίλησε κανείς. Ζορίστικες δεν είχες τι να πεις και κλασικά βρίζουμε μάνες.


Όσο για τον Νίνη όλα τα συνθήματα ξεκινούν απο συγκεκριμένη θύρα. Τέτοιο σύνθημα μόνο και μόνο επειδή είναι ρατσιστικό δε θα ξεκινούσε ποτέ. Τώρα αν το φώναξαν 15-20 άτομα μεμονομένα από άλλες θύρες και ακούστηκε τόσο πολύ τότε παω πάσο. Εγώ πάντως δεν το άκουσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom