Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Γιατι φωναζουν οι φιλοι; Αφου δεν πήρε πεναλτι ο Ολυμπιακος σημερα. Η δικια τους ομάδα πηρε πεναλτι αλλα και παλι χασανε.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.681
Like
2.423
Πόντοι
606
GE9P4meWcAASau8
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.686
Πόντοι
1.756
Γεντβαι παιζει με καρτα απο το 1ο ημ....
Τρωει τριπλα απο Ντελια,πεφτει κατω,κανει κανονικο sweep kick και κλαδευει Ντελια...
Μονο παρατηρηση....
Εκτελειται το φαουλ και ξανακανει σκληρο φαουλ στον Μ.Αντονιο....τιποτα....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.182
Πόντοι
5.097
ρε αυτος ο μινος ειναι μονιμα σουρας?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.957
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Αντικειμενικά ο ζελος σήμερα ήταν για τετραμπαλο....ειδικά μετά το 30 που άρχισε να ξεφουσκώνει από δυνάμεις η πουτσα ήταν όλη δικιά του.....ο τούρκος το γνώριζε και είχε τον αραο να βοηθάει στα χαφ χαμηλά μπροστά από τα στόπερ για να γλυτώσει το καζο...στο δεύτερο όμως αναγκαστικά τον πέρασε στόπερ και άλλαξε σχήμα αφού ήταν πίσω στο σκορ και κει ανοίξανε τη σουφρα τους για φάνε πολλά ...όμως αυτή η χαμουρα από τη Νορβηγία είχε αντίθετη άποψη και ματς χαλαρό τετραμπαλο το έκανε ντέρμπι.....τα είδατε όλοι τα αισχη που έγιναν.....ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΟΡΒΗΓΕ ΚΑΡΓΙΩΛΗ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ,ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΑΘΕΙ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΓΑΜΗΜΕΝΕ......Αν αυτα που έκανε ο γαμημενος τα έκανε στις τρεις ομάδες του κέντρου,τώρα θα είχε στρατιωτικό νόμο η χώρα....έτσι για να ξέρετε ότι νιώθουμε σε τι μπουρδέλο μαφιόζων ζούμε....καράφλα δώσε επαρκείς εξηγήσεις ,ξέρεις εσύ γαμημενε.... ευτυχώς έχουμε τόσο καλή ομάδα φέτος που κερδίζουμε και έτσι....δεν ξέρω που θα κάτσει η μπίλια του πρωταθλήματος,είναι ωραίο και αμφίρροπο φέτος,αλλά τέτοια γαμιωλια πάνε την κατάσταση πολλά χρόνια πίσω!ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΑΜΙΕΣΑΙ!
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Αντικειμενικά ο ζελος σήμερα ήταν για τετραμπαλο....ειδικά μετά το 30 που άρχισε να ξεφουσκώνει από δυνάμεις η πουτσα ήταν όλη δικιά του.....ο τούρκος το γνώριζε και είχε τον αραο να βοηθάει στα χαφ χαμηλά μπροστά από τα στόπερ για να γλυτώσει το καζο...στο δεύτερο όμως αναγκαστικά τον πέρασε στόπερ και άλλαξε σχήμα αφού ήταν πίσω στο σκορ και κει ανοίξανε τη σουφρα τους για φάνε πολλά ...όμως αυτή η χαμουρα από τη Νορβηγία είχε αντίθετη άποψη και ματς χαλαρό τετραμπαλο το έκανε ντέρμπι.....τα είδατε όλοι τα αισχη που έγιναν.....ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΟΡΒΗΓΕ ΚΑΡΓΙΩΛΗ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ,ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΑΘΕΙ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΓΑΜΗΜΕΝΕ......Αν αυτα που έκανε ο γαμημενος τα έκανε στις τρεις ομάδες του κέντρου,τώρα θα είχε στρατιωτικό νόμο η χώρα....έτσι για να ξέρετε ότι νιώθουμε σε τι μπουρδέλο μαφιόζων ζούμε....καράφλα δώσε επαρκείς εξηγήσεις ,ξέρεις εσύ γαμημενε.... ευτυχώς έχουμε τόσο καλή ομάδα φέτος που κερδίζουμε και έτσι....δεν ξέρω που θα κάτσει η μπίλια του πρωταθλήματος,είναι ωραίο και αμφίρροπο φέτος,αλλά τέτοια γαμιωλια πάνε την κατάσταση πολλά χρόνια πίσω!ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΑΜΙΕΣΑΙ!
Που να εχανες και 3-5 βαθμους που μου στερησαν εμενα τα κορακια με Βολο και Κουλα τι θα ελεγες.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.957
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Που να εχανες και 3-5 βαθμους που μου στερησαν εμενα τα κορακια με Βολο και Κουλα τι θα ελεγες.
Τυπε εσύ έχεις τη χειρότερη ομάδα σου από την εποχή του Όσκαρ.....δεν υπάρχει σύγκριση...αυτοί εδώ σήμερα τα είχαν χαμένα...για τεσσάρα ήταν το παιχνίδι και παρολίγο να έρθει χηναρι
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
Τυπε εσύ έχεις τη χειρότερη ομάδα σου από την εποχή του Όσκαρ.....δεν υπάρχει σύγκριση...αυτοί εδώ σήμερα τα είχαν χαμένα...για τεσσάρα ήταν το παιχνίδι και παρολίγο να έρθει χηναρι
Συμφωνουμε οτι η ομαδα μου ειναι ΓΤΠ και σε σχεση με την δικια σου καμια σχεση, εισαι καλυτερος, συμπληρωνω.

Αλλα 2 βαθμους στον Βολο και 1 τουλαχιστον με Κουλα μου τους στερησαν με το ετσι θελω. Ακομα και ΓΤΠ τους πηρα αλλα...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.957
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Και η μάνα σου τρομερή !!!
Γάμησετονα τον μπουστη....και αυτή η φουκαριαρα δε φταίει.... στεναχωρημένη θα ναι με τον μπινε που τον βλέπει...θα ντρέπεται να δει τη γειτονιά στα μάτια με τον μαλακαρχιδι τον κομπλεξικο...
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.798
Πόντοι
4.766
Τι γίνεται και σκουζετε εκεί στην Αθήνα στην Πακιστανουπολη... Ένας Ρουμάνος κοουτσάρει και ένας Βούλγαρος τα καρφώνει...Πατωνετε??
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.686
Πόντοι
1.756
Συμφωνουμε οτι η ομαδα μου ειναι ΓΤΠ και σε σχεση με την δικια σου καμια σχεση, εισαι καλυτερος, συμπληρωνω.

Αλλα 2 βαθμους στον Βολο και 1 τουλαχιστον με Κουλα μου τους στερησαν με το ετσι θελω. Ακομα και ΓΤΠ τους πηρα αλλα...
παιχταραδες φερνεις ομως.... φετος μην περιμενεις τιποτα... του χρονου θα εχεις ομαδαρα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.989
Κριτικές
42
Like
29.392
Πόντοι
28.246
παιχταραδες φερνεις ομως.... φετος μην περιμενεις τιποτα... του χρονου θα εχεις ομαδαρα...
Ποιος προπονητης θα την σιαξει συτην την ομαδα; Και το κυριοτερο. Με ποιανου την στηριξη; Γιατι σε ενα αντε δυο στραβες αλλαζουμε.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Αντικειμενικά ο ζελος σήμερα ήταν για τετραμπαλο....ειδικά μετά το 30 που άρχισε να ξεφουσκώνει από δυνάμεις η πουτσα ήταν όλη δικιά του.....ο τούρκος το γνώριζε και είχε τον αραο να βοηθάει στα χαφ χαμηλά μπροστά από τα στόπερ για να γλυτώσει το καζο...στο δεύτερο όμως αναγκαστικά τον πέρασε στόπερ και άλλαξε σχήμα αφού ήταν πίσω στο σκορ και κει ανοίξανε τη σουφρα τους για φάνε πολλά ...όμως αυτή η χαμουρα από τη Νορβηγία είχε αντίθετη άποψη και ματς χαλαρό τετραμπαλο το έκανε ντέρμπι.....τα είδατε όλοι τα αισχη που έγιναν.....ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΟΡΒΗΓΕ ΚΑΡΓΙΩΛΗ ΚΑΜΙΚΑΖΙ ,ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΑΘΕΙ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΦΥΡΙΧΤΡΑ ΓΑΜΗΜΕΝΕ......Αν αυτα που έκανε ο γαμημενος τα έκανε στις τρεις ομάδες του κέντρου,τώρα θα είχε στρατιωτικό νόμο η χώρα....έτσι για να ξέρετε ότι νιώθουμε σε τι μπουρδέλο μαφιόζων ζούμε....καράφλα δώσε επαρκείς εξηγήσεις ,ξέρεις εσύ γαμημενε.... ευτυχώς έχουμε τόσο καλή ομάδα φέτος που κερδίζουμε και έτσι....δεν ξέρω που θα κάτσει η μπίλια του πρωταθλήματος,είναι ωραίο και αμφίρροπο φέτος,αλλά τέτοια γαμιωλια πάνε την κατάσταση πολλά χρόνια πίσω!ΚΑΡΑΦΛΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΓΑΜΙΕΣΑΙ!

επρεπε να τους βαλουμε 3ο και 4ο παλι καλα που δεν το πληρωσαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom