Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.201
Πόντοι
6.536
Εμενα θα μου μεινει ο Γιοβανοβιτς παντως. Τοσο σοβαρο προπονητη δε βλεπεις συχνα. Καλο ματς και απο τους δυο, αν θυμηθουμε τα παλια αισχη και τις αψιμαχιες...
Πιστεύω από Φλεβάρη να ανέβει η ομαδα όπως πέρσι.
:confused:
Καλός είναι αλλα με ράφλα καβούρια δεν έχουμε μέλλον....
Όταν βάζει παίκτη με μισή προπόνηση να παίξει ίσως δείχνει ένδεια....
Θα είμαι φειδωλός απέναντι στον Ιβάν,δεν αξίζει κράξιμο.

Ο Παοκ στα ντέρμπι είναι ζορικος μπούστης.
Στα "εύκολα" μάτς όμως κάτι δεν κάνει καλά και τα κάνει δύσκολα....
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Πιστεύω από Φλεβάρη να ανέβει η ομαδα όπως πέρσι.
:confused:
Καλός είναι αλλα με ράφλα καβούρια δεν έχουμε μέλλον....
Όταν βάζει παίκτη με μισή προπόνηση να παίξει ίσως δείχνει ένδεια....
Θα είμαι φειδωλός απέναντι στον Ιβάν,δεν αξίζει κράξιμο.

Ο Παοκ στα ντέρμπι είναι ζορικος μπούστης.
Στα "εύκολα" μάτς όμως κάτι δεν κάνει καλά και τα κάνει δύσκολα....

Καλα αυτο το τελευταιο ξαναπες το...
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
809
Like
6.166
Πόντοι
1.046
Πωπωπω μέσα σε μια βδομάδα με το βαζελακι η φάπα έπεσε σύννεφο..και σήμερα για τριμπαλο ήταν ο βαζελος..αλλά ας όψεται η αστοχία του ολιβειρα..άφησε ο ρεφ τα τσεκουρια τους ελεύθερα...αλλά δε πειράζει... :alivedick::wanker:

Υ.γ Γυρισε το τρόλ ο τζουμακα με τα ακαποτα?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Αφότου ολοκληρώθηκε η τριλογία με τους πράσινους ας κάνω κι εγώ το προσωπικό μου σχόλιο.
Έπεσαν μέσα οι άτιμοι της Λεωφόρου ούτε ένα ματσάκι ΔΕΝ πήραμε... :jerking2:
Απ'το σημερινό παιχνίδι ξεχώρισα Schwab διότι με το που πάτησε χορτάρι συμμάζεψε το κέντρο βγάζοντας ηρεμία και στον Ντάντας, αποσόβησε την σίγουρη κόκκινη που θα έδινε ο κόρακας στον Augusto που μύριζε από χιλιόμετρα που τελικά την πήρε ο κακομοίρης ο Μπράντον επειδή ντε και καλά κάποιος ασπρόμαυρος έπρεπε να κοκκινιστεί !!!!
Και φυσικά το πέναλτι που κέρδισε απ'το οποίο και ολοκληρώθηκε το θέμα πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού....
Γι'ακόμα ένα παιχνίδι εξαιρετικός ο Nélson Oliveira κερδίζοντας σχεδόν όλες τις μονομαχίες με τους αντιπάλους και πολλά φάουλ υπέρ μας.
ματς-1.jpg

Ο Ντέλιας αν και εμφανώς κουρασμένος απ'τα συνεχόμενα παιχνίδια έβγαλε πάρα πολλά τρεξίματα γι'ακόμα ένα παιχνίδι.
Και γενικά η συνολική εικόνα της ομάδας σταθερή & ικανοποιητική.
Ακόμα και όταν δεχθήκαμε το γκολ στο 18' προσωπικά ΔΕΝ αισθάνθηκα μέσα μου το φόβο μήπως δεχθούμε δεύτερο τεμάχιο και αλλάξει όλη η ροή του παιχνιδιού....
Ο υπέρβαρος διαιτητής έχασε εξαρχής το ματσάκι μοιράζοντας αριστερά και δεξιά κάρτες.. χαρίζοντας μάλιστα στον Κουρμπέλη πεντακάθαρη κόκκινη!
* Στηρίζουμε την ομάδα στην δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος και βήμα βήμα σκαρφαλώνουμε..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Αφότου ολοκληρώθηκε η τριλογία με τους πράσινους ας κάνω κι εγώ το προσωπικό μου σχόλιο.
Έπεσαν μέσα οι άτιμοι της Λεωφόρου ούτε ένα ματσάκι ΔΕΝ πήραμε... :jerking2:
Απ'το σημερινό παιχνίδι ξεχώρισα Schwab διότι με το που πάτησε χορτάρι συμμάζεψε το κέντρο βγάζοντας ηρεμία και στον Ντάντας, αποσόβησε την σίγουρη κόκκινη που θα έδινε ο κόρακας στον Augusto που μύριζε από χιλιόμετρα που τελικά την πήρε ο κακομοίρης ο Μπράντον επειδή ντε και καλά κάποιος ασπρόμαυρος έπρεπε να κοκκινιστεί !!!!
Και φυσικά το πέναλτι που κέρδισε απ'το οποίο και ολοκληρώθηκε το θέμα πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού....
Γι'ακόμα ένα παιχνίδι εξαιρετικός ο Nélson Oliveira κερδίζοντας σχεδόν όλες τις μονομαχίες με τους αντιπάλους και πολλά φάουλ υπέρ μας.
ματς-1.jpg

Ο Ντέλιας αν και εμφανώς κουρασμένος απ'τα συνεχόμενα παιχνίδια έβγαλε πάρα πολλά τρεξίματα γι'ακόμα ένα παιχνίδι.
Και γενικά η συνολική εικόνα της ομάδας σταθερή & ικανοποιητική.
Ακόμα και όταν δεχθήκαμε το γκολ στο 18' προσωπικά ΔΕΝ αισθάνθηκα μέσα μου το φόβο μήπως δεχθούμε δεύτερο τεμάχιο και αλλάξει όλη η ροή του παιχνιδιού....
Ο υπέρβαρος διαιτητής έχασε εξαρχής το ματσάκι μοιράζοντας αριστερά και δεξιά κάρτες.. χαρίζοντας μάλιστα στον Κουρμπέλη πεντακάθαρη κόκκινη!
* Στηρίζουμε την ομάδα στην δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος και βήμα βήμα σκαρφαλώνουμε..
Συμμετοχή ακομα και στην άμυνα είχε ο Ολιβε'ι'ρα ...μέχρι και αντίπαλο σουτ έκοψε.Τα έκανε όλα χθες.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Αφότου ολοκληρώθηκε η τριλογία με τους πράσινους ας κάνω κι εγώ το προσωπικό μου σχόλιο.
Έπεσαν μέσα οι άτιμοι της Λεωφόρου ούτε ένα ματσάκι ΔΕΝ πήραμε... :jerking2:
Απ'το σημερινό παιχνίδι ξεχώρισα Schwab διότι με το που πάτησε χορτάρι συμμάζεψε το κέντρο βγάζοντας ηρεμία και στον Ντάντας, αποσόβησε την σίγουρη κόκκινη που θα έδινε ο κόρακας στον Augusto που μύριζε από χιλιόμετρα που τελικά την πήρε ο κακομοίρης ο Μπράντον επειδή ντε και καλά κάποιος ασπρόμαυρος έπρεπε να κοκκινιστεί !!!!
Και φυσικά το πέναλτι που κέρδισε απ'το οποίο και ολοκληρώθηκε το θέμα πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού....
Γι'ακόμα ένα παιχνίδι εξαιρετικός ο Nélson Oliveira κερδίζοντας σχεδόν όλες τις μονομαχίες με τους αντιπάλους και πολλά φάουλ υπέρ μας.
ματς-1.jpg

Ο Ντέλιας αν και εμφανώς κουρασμένος απ'τα συνεχόμενα παιχνίδια έβγαλε πάρα πολλά τρεξίματα γι'ακόμα ένα παιχνίδι.
Και γενικά η συνολική εικόνα της ομάδας σταθερή & ικανοποιητική.
Ακόμα και όταν δεχθήκαμε το γκολ στο 18' προσωπικά ΔΕΝ αισθάνθηκα μέσα μου το φόβο μήπως δεχθούμε δεύτερο τεμάχιο και αλλάξει όλη η ροή του παιχνιδιού....
Ο υπέρβαρος διαιτητής έχασε εξαρχής το ματσάκι μοιράζοντας αριστερά και δεξιά κάρτες.. χαρίζοντας μάλιστα στον Κουρμπέλη πεντακάθαρη κόκκινη!
* Στηρίζουμε την ομάδα στην δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος και βήμα βήμα σκαρφαλώνουμε..
Πάντως το ότι έγραψες τον Σβαμπ ως "Schwab" με ξεπερνάει, το βλέπω γραμμένο έτσι και ζαλίζομαι :buck2: Συμφωνώ 100% σε όλα
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
1
Like
3.393
Πόντοι
456
με το παραρτημα μας στην Αθηνα
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21
Αυτον τον Αουγκουστο πρεπει καθε ματς να τον παιζουμε να δεχτει κιτρινη καρτα στο 2.00+. Του ειπε ο Ρουμανος μαλιστα, ΜΗΝ παρεις καρτα. Μπορεις να το καταλαβεις απο τη φαση με τον Κουρβελη στα πρωτα μολις λεπτα που ο Κουρβελης τον χτυπαει, του φωναζει, τσαμπουκα, ιστοριες και ο τυπος ΣΚΥΒΕΙ το κεφαλι και φευγει. Με το ζορι κρατιοταν αλλα πηγε ο μαλακας και την πηρε παλι την καρτα του. :2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.201
Πόντοι
6.536
με το παραρτημα μας στην Αθηνα
Πρώτο ματς Παναθηναϊκου - ΠΑΟΚ στην Αθήνα στις 28 Ιουνίου 1931 (σκορ 7-1)
93 χρόνια και 92 παιχνίδια μετά ο ΠΑΟΚ έχει 11 νίκες....
61- 21 - 11

93 x 500km x 2 = 93 χιλιάδες χιλιόμετρα για 11 νίκες.....

:tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Reznov

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom