Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.573
Like
21.928
Πόντοι
5.006
αποφυγε ειναι το σωστο ρε μουνοπανα!!!!
ολοι οι αμορφωτοι εδω μεσα...λιγοι ειμαστε οι επιστημονες....
:confused: :confused: :confused:
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Οριακά μου έλειψαν οι γαύροι και οι τσακωμοί για την παράγκα τους, τα ορκ είναι απίθανα υβρίδια :zombie: ... Ρε που μπλέξαμε με τις μπουγάτσες :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.239
Like
22.894
Πόντοι
5.506
αποφυγε ειναι το σωστο ρε μουνοπανα!!!!
ολοι οι αμορφωτοι εδω μεσα...λιγοι ειμαστε οι επιστημονες....
:confused: :confused: :confused:
Εγώ ξέρω Τάκαρε οτι μόνο ο κύριος Ευαγγελος και ο κύριος Θεόδωρος ο παλέτας επιτέλους έθεσαν θέμα Εγκληματικής Ποδοσφαιρικής Οργάνωσης επισήμως και δεν κουνιέται φύλλο στα γραφεία τύπου τους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.573
Like
21.928
Πόντοι
5.006
Εγώ ξέρω Τάκαρε οτι μόνο ο κύριος Ευαγγελος και ο κύριος Θεόδωρος ο παλέτας επιτέλους έθεσαν θέμα Εγκληματικής Ποδοσφαιρικής Οργάνωσης επισήμως και δεν κουνιέται φύλλο στα γραφεία τύπου τους.
τον θοδωρα τον πηγαινει γαμιωντας η εγκληματικη...
ευτυχως εμεις εχουμε τον κυριο μαρινακη και δεν τολμαει κανεις...

:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
2
Like
19.163
Πόντοι
3.656
ο άλλος έχει πάθει ψυχολογικά απο το brainwash ότι στο "εξοχικό" σηκώνουν κούπα
και οι αιποιστειμωναις τον τσιγκλάνε για ορθογραφία
αντί να φερθούν σαν ιππότες :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.239
Like
22.894
Πόντοι
5.506
τον θοδωρα τον πηγαινει γαμιωντας η εγκληματικη...
ευτυχως εμεις εχουμε τον κυριο μαρινακη και δεν τολμαει κανεις...

:happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Εντάξει, ο κύριος Ευάγγελος είναι ο πρωθυπουργός αλλά και ο θόδωρας είναι σκληρό καρύδι, τους τύλιξε σε μια κόλλα χαρτί και έρχεται η γιουεφα να κόψει κωλαράκια στο μπουρδέλο των τσετσενοαφραγκουζονιάουδων.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Ο Τσακαλωτος ο Μπενυ και ο Τσοχας τι ηταν τυπε; Περαστικοι;

Ρε μλκ, μονοι σας τα μαρτυρουσατε ως ησασταν πλυντηριο του πασοκ, δεν τα ελεγε κανενας ξενος
Αμα ειχαμε τσοχα, που επι πασοκ ηταν το ν 2 θα ειχαμε παρει 40 πρωταθληματα 50 κυπελλα και καμια δεκαρια διηπειρωτικα :confused:
χαλαρωσε λιγο..οι αλλοι ουτε απ εξω απο την Τουμπα δεν περασαν.:confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
να μην ξεχνάς μόνο να φοράς την ζαρτιερα σαν αυτή που έβαλε στο κεφάλι ο Ίβιτς τότε και το σκατασατε σαν κότες παίρνοντας το ματς στα χαρτιά.... και λέτε την Αεκ χάρτινη. θεωρούσα ότι οι παοκζιδες είχαν μυαλό κρινοντας απ τους 3-4 πολύ καλούς φίλους που έχω επάνω, αλλά τελικά πρόβατα είστε οι συντριπτική πλειοψηφία....
Προβατα ειναι τυπε..αυτοι που πανηγυριζουν ενα κυπελλακι δωρο..με μιση φαση και στημενο διαιτητη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Σκασαν μυτη και οι γαυροβαζελοι τωρα..:confused: τελικα οταν σας :zfuck: ο ΠΑΟΚ τα βρισκετε μεταξυ σας :2funny:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
24
Like
10.108
Πόντοι
3.446
Προβατα ειναι τυπε..αυτοι που πανηγυριζουν ενα κυπελλακι δωρο..με μιση φαση και στημενο διαιτητη.
τόσο στημένος που δεν έδωσε κόκκινε κάρτες από το 1ο ημίχρονο μόνο εσείς θα βγάζετε στημένο έναν διαιτητή που παίζει τελικούς τσου Λου. ξίδι φίλε....κάνει καλό.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
τόσο στημένος που δεν έδωσε κόκκινε κάρτες από το 1ο ημίχρονο μόνο εσείς θα βγάζετε στημένο έναν διαιτητή που παίζει τελικούς τσου Λου. ξίδι φίλε....κάνει καλό.
Ναι εβγαζε κιτρινες απο το πρωτο λεπτο!
φατε σανο που ειναι και πρασινο.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
«Απέφυγε»

Καλό βράδυ.
Με ολο το σεβασμο ΑΠΟΦΥΓΕ KI OXI απεφυγε
Ειναι πρροστακτικη και δεν παιρνει εσωτερικη αυξηση (σκεψου το β πληθυντικο: αποφυγετε -κι οχι απεφυγετε)
Αμα ειναι να διορθωνεις να ξερεις τι λες
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Αμα ειχαμε τσοχα, που επι πασοκ ηταν το ν 2 θα ειχαμε παρει 40 πρωταθληματα 50 κυπελλα και καμια δεκαρια διηπειρωτικα :confused:
χαλαρωσε λιγο..οι αλλοι ουτε απ εξω απο την Τουμπα δεν περασαν.:confused:
Χρειαζεται ΚΑΙ ομαδα
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.742
Κριτικές
24
Like
10.108
Πόντοι
3.446
Σκασαν μυτη και οι γαυροβαζελοι τωρα..:confused: τελικα οταν σας :zfuck: ο ΠΑΟΚ τα βρισκετε μεταξυ σας :2funny:
βασικά ο αντίπαλος μου είναι ο γαύρος, μ αυτόν χαίρομαι περισσότερο την κάθε νίκη εναντίον του από οποιαδήποτε άλλη νικη και το ιδιό πιστεύω πως νιώθουν κ αυτοί. αυτός είναι ο βασικός αντίπαλος μου όσο χάλια κ να είμαι κ για αυτούς εμείς είμαστε αυτοί που θέλουν να νικανε πάντα. εσείς όσο και να θέλετε ούτε είσασταν, ούτε είστε κ ούτε θα είστε βασικός αντίπαλος όσο καλύτερος κ αν είσαι (βασικά είσαι νεόπλουτος που την έχει δει μεγαλος) η νίκη έναντι στο παοκ δεν μας δίνει τόσο καυλα.... όταν με το καλό σε καμία 50αρι χρόνια φτάσεις να είσαι στα επίπεδα που ήμουν κ εδώ κ έξω τότε ίσως δω το παοκ για μεγάλη ομάδα. τώρα είναι απλά καλή ομάδα. μεγάλη ομάδα στην αγαπημένη Θεσσαλονίκη είναι μια . Ηρακλής.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Μόνο ΠΑΟΚ ρε μουνια.
Με ολο το σεβασμο ΑΠΟΦΥΓΕ KI OXI απεφυγε
Ειναι πρροστακτικη και δεν παιρνει εσωτερικη αυξηση (σκεψου το β πληθυντικο: αποφυγετε -κι οχι απεφυγετε)
Αμα ειναι να διορθωνεις να ξερεις τι λες

Έλα ρε χαβαλέ εκανα τον ραοπαο. Νταξ αλάνι μη τρελενεσαι, δικό σου είναι το κύπελλο. Απλά να ξες δεν ήταν πέναλτι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.502
Κριτικές
8
Like
32.955
Πόντοι
6.536
Μόνο ΠΑΟΚ ρε μουνια.


Έλα ρε χαβαλέ εκανα τον ραοπαο. Νταξ αλάνι μη τρελενεσαι, δικό σου είναι το κύπελλο. Απλά να ξες δεν ήταν πέναλτι.
Παίξε σύστημα τζορμάκα μαν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Χρειαζεται ΚΑΙ ομαδα
Α μπραβο..την δεκαετια του 70 με ομαδαρα μου κλεψατε καμια δεκαρια τιτλους..γιατι ποτε δεν ειχα πολιτικους και παντα επαιζα στα ισα και οχι εξωαγωνιστικα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
βασικά ο αντίπαλος μου είναι ο γαύρος, μ αυτόν χαίρομαι περισσότερο την κάθε νίκη εναντίον του από οποιαδήποτε άλλη νικη και το ιδιό πιστεύω πως νιώθουν κ αυτοί. αυτός είναι ο βασικός αντίπαλος μου όσο χάλια κ να είμαι κ για αυτούς εμείς είμαστε αυτοί που θέλουν να νικανε πάντα. εσείς όσο και να θέλετε ούτε είσασταν, ούτε είστε κ ούτε θα είστε βασικός αντίπαλος όσο καλύτερος κ αν είσαι (βασικά είσαι νεόπλουτος που την έχει δει μεγαλος) η νίκη έναντι στο παοκ δεν μας δίνει τόσο καυλα.... όταν με το καλό σε καμία 50αρι χρόνια φτάσεις να είσαι στα επίπεδα που ήμουν κ εδώ κ έξω τότε ίσως δω το παοκ για μεγάλη ομάδα. τώρα είναι απλά καλή ομάδα. μεγάλη ομάδα στην αγαπημένη Θεσσαλονίκη είναι μια . Ηρακλής.
Τον εξαφανισατε το ηρακλη και τωρα τον συμπονατε..αυτοι ειστε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom