Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Ο βαζελαδωνης εβγαινε σελφι σε ολη την διαρκεια του τελικου.
Θυμασαι κανενα αντιπροεδρο κυβερνησεις..το ν 2 δηλαδη να κανει κατι παρομοιο οταν ο ΠΑΟΚ σηκωνε τα τροπαια;
μην μου λες για τοπικους βουλευτες..ολοι το κανουν αυτο.
Αλτσχαιμερ εχετε παθει ρε μπαοκια?

 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Σε κερδισα περισσοτερες φορες φετος, τερματισα πιο ψηλα απο εσενα, εφτασες τελικο που εγινε στο σπιτι σου αποκλειοντας χωρια..εγω εβγαλα γαυρο ,χανουμι..ημουν καλυτερος σε σχεδον ολο το ματς.. το πηρες οπως το πηρες οκ. σε δεκα χρονια παλι βαζελακο.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
3 φορες για πλακα σε κερδισα φετος, και εβγαλες γλωσσα γιατι μου πηρες το κυπελλακι με μιση φαση και μουφα πεναλτι :confused:
Τυπε κυπελλακι εγινε φετος φανταζομαι?
Ως περυσι ηταν κυπελλλλαρα (σαλλλλονικιωτικα)
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
3 φορες για πλακα σε κερδισα φετος, και εβγαλες γλωσσα γιατι μου πηρες το κυπελλακι με μιση φαση και μουφα πεναλτι :confused:
Για πλακα ποτε;Που ηρθα στο τελευταιο ματς αδιαφορος για βολτα με τα δευτερα;Και συ ειχες μεσα ολους τους βασικους;Ρε απαντησε σ αυτα που σε ρωταω γατακι και σταματα τις υπεκφυγες.Κανενας λογικος δεν σε παιρνει πλεον στα σοβαρα εδω μεσα,συνεχισε να εκτιθεσαι και να μας διασκεδαζεις.Αληθεια γιατι δεν ερχεσαι στο νημα μας,οπως πριν λιγο καιρο,τι φοβασαι;
Και κατι τελευταιο να το βαλεις καλα στο μυαλο σου,γιατι δεν προκειται να ασχοληθω ξανα μαζι σου οσο και αν γελαω.
Εμεις μπαοκι δεν ειμαστε ουτε αεκ ουτε αρης να βγαζεις γλωσσα.Οσες φορες σε πετυχαινω σε σημαντικο ματς θα σε γλενταω.Δεν υπαρχεις,δεν σε βλεπω καν σαν μεγεθος.Ξερω σε ποναει αλλα ειναι αληθεια.Συνεχισε να σκουζεις για τα περι διαιτησιας,μου προκαλεις απιστευτο γελωτα.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Σε κερδισα περισσοτερες φορες φετος, τερματισα πιο ψηλα απο εσενα, εφτασες τελικο που εγινε στο σπιτι σου αποκλειοντας χωρια..εγω εβγαλα γαυρο ,χανουμι..ημουν καλυτερος σε σχεδον ολο το ματς.. το πηρες οπως το πηρες οκ. σε δεκα χρονια παλι βαζελακο.
καλα σας φωναζαν "μπουγατσα ρετσινα και π..... απ την Αθηνα"
Ανυπαρκτοι, ανυπαρκτοι που οταν παιρνετε καποιον τιτλο θεωρειται ως μη γεννομενος
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Για πλακα ποτε;Που ηρθα στο τελευταιο ματς αδιαφορος για βολτα με τα δευτερα;Και συ ειχες μεσα ολους τους βασικους;Ρε απαντησε σ αυτα που σε ρωταω γατακι και σταματα τις υπεκφυγες.Κανενας λογικος δεν σε παιρνει πλεον στα σοβαρα εδω μεσα,συνεχισε να εκτιθεσαι και να μας διασκεδαζεις.Αληθεια γιατι δεν ερχεσαι στο νημα μας,οπως πριν λιγο καιρο,τι φοβασαι;
Και κατι τελευταιο να το βαλεις καλα στο μυαλο σου,γιατι δεν προκειται να ασχοληθω ξανα μαζι σου οσο και αν γελαω.
Εμεις μπαοκι δεν ειμαστε ουτε αεκ ουτε αρης να βγαζεις γλωσσα.Οσες φορες σε πετυχαινω σε σημαντικο ματς θα σε γλενταω.Δεν υπαρχεις,δεν σε βλεπω καν σαν μεγεθος.Ξερω σε ποναει αλλα ειναι αληθεια.Συνεχισε να σκουζεις για τα περι διαιτησιας,μου προκαλεις απιστευτο γελωτα.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!
Τυπε κοντη μνημη εχεις, ξεχνας το 1-3 στο γηπεδο σου; εσυ πηρες ενα ματς στα πλει οφ οπου οι ομαδα μου ηταν αλλου..και δεν ειχε και σοβαρο κινητρο. Αντε γατακια..απο δω και περα ΜΟΝΟ θα σας γλενταμε μεσα,εξω.. και θα ευχεστε να μην ειχε δωσει το πεναλτι ο καραφλας.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Τυπε κοντη μνημη εχεις, ξεχνας το 1-3 στο γηπεδο σου; εσυ πηρες ενα ματς στα πλει οφ οπου οι ομαδα μου ηταν αλλου..και δεν ειχε και σοβαρο κινητρο. Αντε γατακια..απο δω και περα ΜΟΝΟ θα σας γλενταμε μεσα,εξω.. και θα ευχεστε να μην ειχε δωσει το πεναλτι ο καραφλας.
Τυπε σας ψαχνουμε ακομα,θα βαλω ειδικο :piss:

 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Τυπε κοντη μνημη εχεις, ξεχνας το 1-3 στο γηπεδο σου; εσυ πηρες ενα ματς στα πλει οφ οπου οι ομαδα μου ηταν αλλου..και δεν ειχε και σοβαρο κινητρο. Αντε γατακια..απο δω και περα ΜΟΝΟ θα σας γλενταμε μεσα,εξω.. και θα ευχεστε να μην ειχε δωσει το πεναλτι ο καραφλας.
Σου χω δωσει συμβουλη να μη κανεις προβλεψεις,θα θα θα θα...Ανεκδοτο εισαι πλεον,προς το παρον παρε το παρακατω μπορει να κανει δουλεια...
2012-11-23_1353684656.jpg
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.728
Πόντοι
3.346
Ετσι γελουσαν και τα χανουμια στην αρχη..τωρα παρακαλανε να μην βρεθουνε στο δρομο μας..ψυχολογικα εχουν οταν βλεπουν ΠΑΟΚ
καθιστε καλα για θα παθετε τα ιδια..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
και btw ποσες φορες εχουμε βρεθει στον τελικο?
πως ειναι η αναλογια?
σας τα μαθαινουν αυτα στη μπουγατσουπολη, η μπα?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Ετσι γελουσαν και τα χανουμια στην αρχη..τωρα παρακαλανε να μην βρεθουνε στο δρομο μας..ψυχολογικα εχουν οταν βλεπουν ΠΑΟΚ
καθιστε καλα για θα παθετε τα ιδια..
:shit: απ το φοβο μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σοβαρότατα. Πάνε στο τοπικό σου και ρώτα.
Εκτος απο στοιχημα διδασκεις και διαιτησια εεε?
Κακο εσυ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.909
Like
17.924
Πόντοι
3.656
το κεφαλι τι σχεση εχει????
η μπαλα ηταν διεκδικησιμη και την προλαβε ο βαζελος και ο δικος σου τον χτυπησε...και στο ποδι να τον χτυπουσε πεναλντι ειναι...δεν εδωσε πεναλντι επειδη του χτυπησε το κεφαλι...εδωσε πεναλντι επειδη προλαβε την μπαλα ο παιχτης του βαζελου και ο δικος σου αντι για την μπαλα, βρηκε παιχτη...

Πάντως κι ο Νικολακόπουλος το πρωί έλεγε ότι ήταν ψιλομούφα το πέναλτι

Φαντάσου να το διναν εναντίον σας,τί θ'ακούγαμε πάλι για εξυγίανση κλπ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
:shit: απ το φοβο μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εκτος απο στοιχημα διδασκεις και διαιτησια εεε?
Κακο εσυ?

Κανονισμος είναι. Επικίνδυνο παιχνίδι. Ανεκαθεν. Είναι ο ίδιος κανονισμός που ισχύει όταν παίκτης σηκώνει το πόδι του πολύ ψηλά για διεκδίκηση μπάλας. Το πέναλτι δεν ήταν πέναλτι, μην κουράζεσαι.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Κανονισμος είναι. Επικίνδυνο παιχνίδι. Ανεκαθεν. Είναι ο ίδιος κανονισμός που ισχύει όταν παίκτης σηκώνει το πόδι του πολύ ψηλά για διεκδίκηση μπάλας. Το πέναλτι δεν ήταν πέναλτι, μην κουράζεσαι.
Οτι πεις εσυ τυπε
Σας εσφαξε ο εγκαθετος του Αλαφουζου
:effemine:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Kind reminder μπαοκια
:piss:
και btw ποσες φορες εχουμε βρεθει στον τελικο?
πως ειναι η αναλογια?
σας τα μαθαινουν αυτα στη μπουγατσουπολη, η μπα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.909
Like
17.924
Πόντοι
3.656
Ισχύει ο Αουγκουστο ήταν για κόκκινη. Δεν έχω ιδεα γιατί δεν το έδωσε, βασικά όλο το ματς ήταν για τ’ ανάθεμα... η ομάδα θέλει ανανέωση... είδωμεν.

Γιατί έκανε ότι κάνουν και οι Έλληνες διαιτητές,όταν δώσουν ένα ανύπαρκτο ή αμφισβητούμενο,μετά παίζουν 90-10 την άλλη ομάδα.

Τεσπα,μαλακία που έφερε μεσόγειο διαιτητή,έπρεπε να φέρει ή τον Γερμαναρά ή τον Ολλανδό που πήγε και τους έφερε στα πιο αδιάφορα ματς των πλει οφ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.523
Like
8.508
Πόντοι
2.306
Οτι πεις εσυ τυπε
Σας εσφαξε ο εγκαθετος του Αλαφουζου
:effemine:

Βρε ανόητε... δεν είπε κανένας ότι άξιζε να το πάρει ο ΠΑΟΚ. Σου λέμε τόση ώρα τον βασικό και απαράβατο κανονισμό του τι ισχύει σε τέτοιες φάσεις. Σε λένε πάνε στο τοπικό της γειτονιάς σου και ρώτα, το ίδιο θα σε πουν. Το ματς το γαμησε ο διαιτητής από την αρχή, γιατί φέρανε τύπο που δεν μπορεί να διαχειριστεί τέτοιο παιχνίδι. Ξενέρωσε τους πάντες, μοίραζε κάρτες στο τέλος άνευ λόγου και κρίθηκε ένα ματς σε δικό του λάθος σφύριγμα. Τι άλλο να σε πούμε δλδ. Φελλε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.486
Κριτικές
8
Like
32.933
Πόντοι
6.536
Τυπε κοντη μνημη εχεις, ξεχνας το 1-3 στο γηπεδο σου; εσυ πηρες ενα ματς στα πλει οφ οπου οι ομαδα μου ηταν αλλου..και δεν ειχε και σοβαρο κινητρο. Αντε γατακια..απο δω και περα ΜΟΝΟ θα σας γλενταμε μεσα,εξω.. και θα ευχεστε να μην ειχε δωσει το πεναλτι ο καραφλας.
Εγώ φίλε επιθυμώ να έχω πάντα Παοκ αντίπαλο σε τελικό. :cool2:
Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι μιλάς από πριν,δεν περίμενες όπως κάτι άλλοι,ονόματα δεν λέμε,υπολήψεις δεν θίγουμε... :confused:
Κάτι τέτοιους τύπους πρέπει να τους σεβόμαστε.

Αλλά επειδή έβγαλες γλώσσα αρκετή πάρε την σαντιγί σου να ισιώσεις.....

:2on1::2on1::2on1:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.256
Like
24.174
Πόντοι
6.056
εγω παντως προσπαθω να ξεχασω αυτο το πραγμα που ειδα

δεν θελω να δικαιολογησω το καραφλα αλλα ισως εδωσε το πεναλτι για να τελειωσει το ματς χωρις να δουμε αλλα 30 λεπτα βασανο

οι δικοι μας τετοια γιδια που ειναι στα πεναλτι θα τα εστελναν αραουτ και θα χαναμε 5-0 οποτε μας προστατεψε κιολας θα ελεγα :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom