Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.646
Like
28.166
Πόντοι
5.006

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Αποκλειστική είδηση!!!

Ο ΓΥΦΤΟΡΟΥΜΑΝΟΣ
(the general) ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ.:kneel::kneel::kneel:

Για να τα λέμε όλα την είδηση μου την έδωσε ο ΦΑΚΙΡΗΣ ο οποίος την έμαθε από έναν ταρίφα που πήρε τον Σβούρα από το αεροδρόμιο.

:heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.740
Κριτικές
42
Like
28.973
Πόντοι
28.246
Αποκλειστική είδηση!!!

Ο ΓΥΦΤΟΡΟΥΜΑΝΟΣ
(the general) ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΚΟΚΟΙΡΗ ΠΑΟΚ.:kneel::kneel::kneel:

Για να τα λέμε όλα την είδηση μου την έδωσε ο ΦΑΚΙΡΗΣ ο οποίος την έμαθε από έναν ταρίφα που πήρε τον Σβούρα από το αεροδρόμιο.

:heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Καλημέρα, Μπούχε. Στο έσιαξα.

«Για εμένα κακώς πειράζετε τον Μπούχο»
Ραζβάν Λουτσέσκου.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.646
Like
28.166
Πόντοι
5.006
Αποκλειστική είδηση!!!

Ο ΓΥΦΤΟΡΟΥΜΑΝΟΣ
(the general) ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ.:kneel::kneel::kneel:

Για να τα λέμε όλα την είδηση μου την έδωσε ο ΦΑΚΙΡΗΣ ο οποίος την έμαθε από έναν ταρίφα που πήρε τον Σβούρα από το αεροδρόμιο.

:heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
:new_shocked: :headbaning1: :tooth:
 

ntns_pnpls

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
25
Like
5
Πόντοι
0
Μπουχε Κυριακη κοντη γιορτη...Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ερχεται
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
περνουν οι μερες και συνεχως βγαινουν αρδακια να πουν για τα λαθη του διαιτητη στο ματς θρυλος - βαζελος...βεβαια ολα τα λαθη του διορθωθηκαν απο το βαρ, αλλα αυτο το ξεχνανε τα αρδακια...
επισης εκκωφαντικη και η σιωπη απο τα αρδακια για το πεναλντι χερι του κρεσπο...δεν το ειδε ο κορακας ουτε το βαρ!!!!!
οποτε θα ξεχαστει και αυτο οπως και τοσα ακομα αισχη της εξυγιανσης και σε λιγο καιρο θα μπορουμε με την ησυχια μας να ξαναδουμε αφιερωματα για το χερι του μανιατη και το οφσαιτ του κατσουρανη....
30 χρονια τωρα ετσι χτιστηκε ο μυθος της παραγκας...
τα αρδακια εκατομμυριουχοι, εμεις με 21 πρωταθληματα σε 25 χρονια και οι αλλοθρησκοι διαλυμενοι με τον καημο της παραγκας....
τρομερο κυκλωμα....ολοι ευχαριστημενοι!!!!σε καμια αλλη χωρα του κοσμου δεν γινεται αυτο το πραγμα...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
95 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!

images


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΜΟΥ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΕ ΑΗΤΤΗΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΜΟΥ!!!:rockon::rockon::rockon:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
95 ΧΡΟΝΙΑ ΖΩΗΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΚΙΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!

images


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΜΟΥ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΕ ΑΗΤΤΗΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΜΟΥ!!!:rockon::rockon::rockon:
ελα ρε ΜΠΟΥΞΕ ΓΑΜΑ τους ραοπαους τα μουνια:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.646
Like
28.166
Πόντοι
5.006
Ρε νιαμου μπουχο θα κεράσεις κανένα μπέργκερ με τον άλλον μισο μισο :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom