Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
απαντώ σε:
leggoro
Ο παλιός, είν' αλλιώς
******
Offline Offline

Μηνύματα: 2763
Likes στο φόρουμ: 33
Be water my friend
Προφίλ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Απ: Ο ΠΑΟΚ μετά από 34 χρόνια κατέκτησε το πρωτάθλημα!
« Απάντηση #69489 στις: χθες στις 16:22:06 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Παράθεση από: xa999  (χθες στις 16:20:01)
το ποιο στημένο πρωταθλημα όλων των εποχών.

αλλη μια φορά εκανε μπαμ απο μακρυα και τους πήραν πρεφα όλοι οι φιλαθλοι-οπαδοι.

πότε θα ξυπνήσετε οι περισσότεροι;;;;
γαμησετα αδερφε παλι καλα που μας ξυπνατε εσεις! βαρ, ξενοι διαιτητες στα ντερμπι , επιτηρηση απο την φιφα στην διαιτησια και το ελλ. ποδοσφαιρο γενικοτερα, ολα στημενα. φερτε πισω τις εποχες των αποφοιτων δημοτικου γκιρτζικη, με τις κρυφες καμερες στην επο, τον παπαπετρου τον κασναφερη τον παππα τον σπαθα που ηταν ολα κρυσταλλινα! χαχααχα α ρε μλκες για σφαξιμο το πασχα ειστε , τοσο μεγαλα προβατα "

απαντηση μου:

δηλαδή θες να πείς ότι κακως βρισκεται ο παοκ σε αυτή την θεση και φυσικά κακώς ο παο στην δική του...

ναι;;;

και ποιος σου είπε ότι αυτό που προτείνεις εσύ μετά ειναι αυτό που επιθυμώ. ε; πουλημένος και εσύ είσαι.
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
ε αντε να μας κερδισετε και καπου ρε τρελε μου! σημερα θα παρουμε τιποτα τι θα γινει ?
στο λέω να το καταλάβεις.απεναντι στις επαρχιακές ομάδες συνήθως δεν παίζουμε με το μέγιστο πάθος.ανα τα χρόνια για σας τα παιχνίδια μεταξύ μας ήταν παντα σημείο αναφοράς και αυταποδειξης.παιζατε για να δείξετε ότι μπορείτε να νικήσετε τον καλύτερο.νταξει δε σας παρεξηγώ πρώτη φορά σας συμβαίνει να έχετε μια καλή ομάδα αλλά ρε φίλε έχετε χαζεψει τελειως
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
στο λέω να το καταλάβεις.απεναντι στις επαρχιακές ομάδες συνήθως δεν παίζουμε με το μέγιστο πάθος.ανα τα χρόνια για σας τα παιχνίδια μεταξύ μας ήταν παντα σημείο αναφοράς και αυταποδειξης.παιζατε για να δείξετε ότι μπορείτε να νικήσετε τον καλύτερο.νταξει δε σας παρεξηγώ πρώτη φορά σας συμβαίνει να έχετε μια καλή ομάδα αλλά ρε φίλε έχετε χαζεψει τελειως
στο λεω για να το καταλαβεις και να μην συγχιζεσαι τσαμπα γαυριελα μου και γραφεις παραληρηματα περι επαρχιας (το 90% των χαβουζαιων εντομεταξυ επαρχιωτες ειστε) . στον πουτσο μου σε γραφω και μιλαω με τον αντζελο . εσενα ρε πορδη ποιος σου μιλησε και πεταγεσαι?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Καλο ....ΜΑΣ εχουνε ζαλισει τα αρχιδια γιατι αντι να σφυριξει στο 5.16 αφησε 12" και εδωσε το πεναλντι στο 5.28".....ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ ,ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΦΡΟΣΑΙΤ ΓΡΑΦΑΝΕ ΠΩΣ Ο ΠΑΟΚ ΙΣΟΦΑΡΙΣΕ ΣΤΟ 101'.......Βεβαια οταν το 80% και βαλε των μεσων το εχουν υπο την προστασια τους,γαμησε τα....παλι καλα που γραφουν οτι εγινε και παιχνιδι και δεν το παιξανε κληρωση.....
Οπως το 0-1 ηταν ευγενικη χορηγια του Κρεσπο ,ετσι και το 2-2 ηταν ευγενικη χορηγια του κουρμπελη που επεσε σαν φορτηγο πανω στον κρεσπο ενω αρκουσε ενα απλο διωξιμο....
ΤΟ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΜΑΤΣ ΟΜΩΣ ηταν μια ευγενικη χορηγια του κοουτς αμπελ ,για αλλη μια φορα ,στα πικραμενα χωρια σωματεια .....


.....υγ....επειδη στα παπαρια μου το βολευ τελειως,οι κουβανοι εχουν μπει αμπελαλε στη νικολουλη?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
στο λέω να το καταλάβεις.απεναντι στις επαρχιακές ομάδες[size=20pt][size=10pt] συνήθως δεν παίζουμε με το μέγιστο πάθος[/size][/size].ανα τα χρόνια για σας τα παιχνίδια μεταξύ μας ήταν παντα σημείο αναφοράς και αυταποδειξης.παιζατε για να δείξετε ότι μπορείτε να νικήσετε τον καλύτερο.νταξει δε σας παρεξηγώ πρώτη φορά σας συμβαίνει να έχετε μια καλή ομάδα αλλά ρε φίλε έχετε χαζεψει τελειως
εγραψε ο τυπος ,που προχτες που τον πιπωνανε μεσα στο κωλοχανειο του ,πεταγε καζανακια,μπιντεδες,κινητα,τα παπαρια του κ.α.........επειδη δεν σας νοιαζει βεβαια,που να σας ενδιεφερε δηλαδη....αντε παραπερα μαλακακο που θα μας πεις και επαρχιωτες γιδι....
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.348
Πόντοι
266
σαν περσυ που εφυγε ο πριγιοβιτς ε σκωληκα? μλκα μου βλεπεις μπαλα
αντε βρε γελοιε
δεν μπορεις να κερδισεις την βαζελα
εγω 4 εριξα
ελα χαριλαου βρε
κοπιασε γαμιολα μαζι με την πουτανα τον βιερινια
ξανα χιαστους το πουτανοπαιδι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
εγραψε ο τυπος ,που προχτες που τον πιπωνανε μεσα στο κωλοχανειο του ,πεταγε καζανακια,μπιντεδες,κινητα,τα παπαρια του κ.α.........επειδη δεν σας νοιαζει βεβαια,που να σας ενδιεφερε δηλαδη....αντε παραπερα μαλακακο που θα μας πεις και επαρχιωτες γιδι....


Σιγα ρε συμπρωτευουσιανε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
αντε βρε γελοιε
δεν μπορεις να κερδισεις την βαζελα
εγω 4 εριξα
ελα χαριλαου βρε
κοπιασε γαμιολα μαζι με την πουτανα τον βιερινια
ξανα χιαστους το πουτανοπαιδι
ρε μλκ πεναλντ-αρη πλαυ άουτ θα παίξεις μην μας ζαλίζεις τα αρχιδια τζάμπα! :rockon:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.348
Πόντοι
266
ρε μλκ πεναλντ-αρη πλαυ άουτ θα παίξεις μην μας ζαλίζεις τα αρχιδια τζάμπα! :rockon:
ετσι θελει ο ρωσοποντικας ο προεδρος σου
για να μην του κοβουν ποντους στα play off
κουνια που σε κουναγε
παντα παραδοσιακα ανεβαινω στο Β΄γυρο
ερχονται και παικταραδες τον γεναρη
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
ετσι θελει ο ρωσοποντικας ο προεδρος σου
για να μην του κοβουν ποντους στα play off
κουνια που σε κουναγε
παντα παραδοσιακα ανεβαινω στο Β΄γυρο
ερχονται και παικταραδες τον γεναρη
χαχααχαχ ρε μλκ μην πινεις αλβανο τοσο νωρις.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ετσι θελει ο ρωσοποντικας ο προεδρος σου
για να μην του κοβουν ποντους στα play off
κουνια που σε κουναγε
παντα παραδοσιακα ανεβαινω στο Β΄γυρο
ερχονται και παικταραδες τον γεναρη



Ποσο δινει το χιαστοι βιερινια στου χαριλαου τυπε να το τιμησω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom