Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Αλανια ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ τα σεβη μου.....αλλοθρησκοι τη συμπαθεια μου για το δραμα σας.....Ειναι πραγματι τεραστια καβλα να βλεπεις τα ερυθρολευκα πουστρονια να κλαινε ταχα μου για τη διαιτησια ,σε παιχνιδι ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ κλασσικη ευκαιρια με κεφαλια περιπου στο70φευγα......και βεβαια να μιλανε για δανεικους.....ποιοι???αυτοι που εχουν εφευρει τον θεσμο των δανεικων ομαδων...

ΤΕΣΠΑ....στα παπαρια μας ,τα θεματα που εχουμε εμεις ως οργανισμος ειναι που με ενδιαφερουν...........ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΥΤΟΣ ο ΠΑΟΚ να παρει πρωταθλημα ετσι οπως κατεβαινει να παιξει ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ .....
-Στα 2 ματς με λαμια και βολο δεν εγραψα τιποτα ,γιατι ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ.....Δεν ειδα τιποτα να αλλαζει βασικα.....ΜΕ 2 ομαδες χαμηλοτατης δυναμικοτητας η ομαδα επαιζε με σβηστες μηχανες....και ο κοουτς αμπελ "ψηλωσε" 30 ποντους......ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΟ ΑΦΕΛΗΣ?????Ειδε σε δυο 90λεπτα την ομαδα  να παιζει 20' ποδοσφαιρο και 160' πασουλες ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΡΟΛΑΡΕΙ??....ΚΑΙ βεβαια χτες ηρθε η επιβεβαιωση.....ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΟΜΑΔΑΣ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ 3 ΑΠΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.....Το παληκαρακι χτες καταφερε κατι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ......ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΔΩΝΗΣ!!!!!!
-Πως να χαρακτηρισω τον τροπο που μπηκε στο παιχνιδι η ομαδα...
-Πως να χαρακτηρισω την ελλειψη συγκεντρωσης που εφερε το πρωτο γκολ του ζελου?
-Τι να γραψω για τις αλλαγες ????ο τυπος εκανε ΜΑΓΙΚΑ.....

-ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΥΝΙΚΟ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΗΤΑΝ +4ΒΑΘΜΟΥΣ......Με τον "ταλαντουχο" πορτογαλο που ακομα στηνει την ομαδα για να εχει την σφραγιδα του ,το μονο που εχω σημερα ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΤΑΣΗ....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Τί έγινε πουστόγαβροι που μου γίνατε και φιλοβάζελοι ξαφνικά; Περιμένατε με τη σαμπάνια στο χέρι στο 95' να πανηγυρίσετε την πρώτη ήττα του ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα μετά από το Μάρτη του '18 και εν τέλει ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ βάλατε τη σαμπάνια στον κώλο σας και τώρα βαφτίσατε πάλι ένα καταφανέστατο πέναλτι πέτσινο επειδή δεν μπορείτε να το χωνέψετε; Μαλάκες αφού το ξέρετε πλέον, όταν παίζετε στοίχημα το αποτέλεσμα ΠΑΟΚ ήττα δε θα παίζει... Α και κάτι άλλο: ΞΕΝΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΣΤΑ ΝΤΕΡΜΠΙ ΚΑΙ VAR ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ!

:rockon: :rockon: :rockon:

:heavymetalbig: :klapste:
 

demon14

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2016
Μηνύματα
180
Like
120
Πόντοι
1
Αλανια ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ τα σεβη μου.....αλλοθρησκοι τη συμπαθεια μου για το δραμα σας.....Ειναι πραγματι τεραστια καβλα να βλεπεις τα ερυθρολευκα πουστρονια να κλαινε ταχα μου για τη διαιτησια ,σε παιχνιδι ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ κλασσικη ευκαιρια με κεφαλια περιπου στο70φευγα......και βεβαια να μιλανε για δανεικους.....ποιοι???αυτοι που εχουν εφευρει τον θεσμο των δανεικων ομαδων...

ΤΕΣΠΑ....στα παπαρια μας ,τα θεματα που εχουμε εμεις ως οργανισμος ειναι που με ενδιαφερουν...........ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΥΤΟΣ ο ΠΑΟΚ να παρει πρωταθλημα ετσι οπως κατεβαινει να παιξει ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ .....
-Στα 2 ματς με λαμια και βολο δεν εγραψα τιποτα ,γιατι ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ.....Δεν ειδα τιποτα να αλλαζει βασικα.....ΜΕ 2 ομαδες χαμηλοτατης δυναμικοτητας η ομαδα επαιζε με σβηστες μηχανες....και ο κοουτς αμπελ "ψηλωσε" 30 ποντους......ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΟ ΑΦΕΛΗΣ?????Ειδε σε δυο 90λεπτα την ομαδα  να παιζει 20' ποδοσφαιρο και 160' πασουλες ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΡΟΛΑΡΕΙ??....ΚΑΙ βεβαια χτες ηρθε η επιβεβαιωση.....ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΟΜΑΔΑΣ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ 3 ΑΠΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.....Το παληκαρακι χτες καταφερε κατι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ......ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΔΩΝΗΣ!!!!!!
-Πως να χαρακτηρισω τον τροπο που μπηκε στο παιχνιδι η ομαδα...
-Πως να χαρακτηρισω την ελλειψη συγκεντρωσης που εφερε το πρωτο γκολ του ζελου?
-Τι να γραψω για τις αλλαγες ????ο τυπος εκανε ΜΑΓΙΚΑ.....

-ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΥΝΙΚΟ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΗΤΑΝ +4ΒΑΘΜΟΥΣ......Με τον "ταλαντουχο" πορτογαλο που ακομα στηνει την ομαδα για να εχει την σφραγιδα του ,το μονο που εχω σημερα ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΤΑΣΗ....
:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τυπε γιατι δεν γυρισε το βαρ πιο πισω να δωσει το φαουλ πανω στον περεα?ετσι δεν ακυρωσαν με εμας το γκολ με την αεκ? :think:
όχι
χωρις βαρ θα και με ελληνες ολυμπιακους διαιτητες τωρα θα καλπαζατε κτιζοντας διαφορά οπως κανατε πριν 10 χρονια.
η τεχνολογια απλα σας ξεβρακωσε και το πρωταθλημα παιζεται με πιο ισους ορους.
το πεναλντι χθες ο διαιτητης θα το ειχε πνιξει και θα φωναζαμε δικαιως οπως ειναι υπολογοι και νομικα πλεον αυτοι στο βαρ που αδικησαν τον οφη με τον ολυμπιακο.

στο βαρ κουτοπονηρε γαυρε δεν εχει ετσι το ειδα, δες το ξανα οποτε και οι βαριστες του ολυμπιακου-οφη θα επρεπε να μηνυθουν, χθες στο παοκ-παο κανανε σωστα την δουλεια τους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.989
Πόντοι
5.006
όχι
χωρις βαρ θα και με ελληνες ολυμπιακους διαιτητες τωρα θα καλπαζατε κτιζοντας διαφορά οπως κανατε πριν 10 χρονια.
η τεχνολογια απλα σας ξεβρακωσε και το πρωταθλημα παιζεται με πιο ισους ορους.
το πεναλντι χθες ο διαιτητης θα το ειχε πνιξει και θα φωναζαμε δικαιως οπως ειναι υπολογοι και νομικα πλεον αυτοι στο βαρ που αδικησαν τον οφη με τον ολυμπιακο.

στο βαρ κουτοπονηρε γαυρε δεν εχει ετσι το ειδα, δες το ξανα οποτε και οι βαριστες του ολυμπιακου-οφη θα επρεπε να μηνυθουν, χθες στο παοκ-παο κανανε σωστα την δουλεια τους.

Τυπε πεντακάθαρο πέναλτι εχθές του κουρμπελη, δεν το αμφισβητεί κάνεις... Απλά πριν το πέναλτι είχε προηγηθεί φάουλ δδικο σας στον περεα του βαζελου...γιατθ δεν γύρισε το βαρ μέχρι εκεί, όπως έκανε με εμάς και ακύρωσε το γκολ με την αεκ για χέρι του γκιγιερμε στο κέντρο?
Ρητορική το ερώτημα... Δεν περιμένω απάντηση γιατί είσαι μπουγατσα :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
τυπε γιατι δεν γυρισε το βαρ πιο πισω να δωσει το φαουλ πανω στον περεα?ετσι δεν ακυρωσαν με εμας το γκολ με την αεκ? :think:
γιατι ητανε 1μιση λεπτο πιο πριν η φαση ρε βλαχοπαπαραο. δν βαρεθηκες το κλαμα μωρη κουραστικη λινατσα? εχεις καταντησει πιο γραφικος και απο τον καραμαλακα σας που εχετε για αντιπροεδρο
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Τυπε πεντακάθαρο πέναλτι εχθές του κουρμπελη, δεν το αμφισβητεί κάνεις... Απλά πριν το πέναλτι είχε προηγηθεί φάουλ δδικο σας στον περεα του βαζελου...γιατθ δεν γύρισε το βαρ μέχρι εκεί, όπως έκανε με εμάς και ακύρωσε το γκολ με την αεκ για χέρι του γκιγιερμε στο κέντρο?
Ρητορική το ερώτημα... Δεν περιμένω απάντηση γιατί είσαι μπουγατσα :2funny:
μλκες γαυροι ειστε οντως τοσο καθυστερημενοι ε?
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
το ποιο στημένο πρωταθλημα όλων των εποχών.

αλλη μια φορά εκανε μπαμ απο μακρυα και τους πήραν πρεφα όλοι οι φιλαθλοι-οπαδοι.

πότε θα ξυπνήσετε οι περισσότεροι;;;;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
το ποιο στημένο πρωταθλημα όλων των εποχών.

αλλη μια φορά εκανε μπαμ απο μακρυα και τους πήραν πρεφα όλοι οι φιλαθλοι-οπαδοι.

πότε θα ξυπνήσετε οι περισσότεροι;;;;
γαμησετα αδερφε παλι καλα που μας ξυπνατε εσεις! βαρ, ξενοι διαιτητες στα ντερμπι , επιτηρηση απο την φιφα στην διαιτησια και το ελλ. ποδοσφαιρο γενικοτερα, ολα στημενα. φερτε πισω τις εποχες των αποφοιτων δημοτικου γκιρτζικη, με τις κρυφες καμερες στην επο, τον παπαπετρου τον κασναφερη τον παππα τον σπαθα που ηταν ολα κρυσταλλινα! χαχααχα α ρε μλκες για σφαξιμο το πασχα ειστε , τοσο μεγαλα προβατα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
γαμησετα αδερφε παλι καλα που μας ξυπνατε εσεις! βαρ, ξενοι διαιτητες στα ντερμπι , επιτηρηση απο την φιφα στην διαιτησια και το ελλ. ποδοσφαιρο γενικοτερα, ολα στημενα. φερτε πισω τις εποχες των αποφοιτων δημοτικου γκιρτζικη, με τις κρυφες καμερες στην επο, τον παπαπετρου τον κασναφερη τον παππα τον σπαθα που ηταν ολα κρυσταλλινα! χαχααχα α ρε μλκες για σφαξιμο το πασχα ειστε , τοσο μεγαλα προβατα

:hi:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αλανια ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ τα σεβη μου.....αλλοθρησκοι τη συμπαθεια μου για το δραμα σας.....Ειναι πραγματι τεραστια καβλα να βλεπεις τα ερυθρολευκα πουστρονια να κλαινε ταχα μου για τη διαιτησια ,σε παιχνιδι ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ κλασσικη ευκαιρια με κεφαλια περιπου στο70φευγα......και βεβαια να μιλανε για δανεικους.....ποιοι???αυτοι που εχουν εφευρει τον θεσμο των δανεικων ομαδων...

ΤΕΣΠΑ....στα παπαρια μας ,τα θεματα που εχουμε εμεις ως οργανισμος ειναι που με ενδιαφερουν...........ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΥΤΟΣ ο ΠΑΟΚ να παρει πρωταθλημα ετσι οπως κατεβαινει να παιξει ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΣΤΟΥΣ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ .....
-Στα 2 ματς με λαμια και βολο δεν εγραψα τιποτα ,γιατι ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ.....Δεν ειδα τιποτα να αλλαζει βασικα.....ΜΕ 2 ομαδες χαμηλοτατης δυναμικοτητας η ομαδα επαιζε με σβηστες μηχανες....και ο κοουτς αμπελ "ψηλωσε" 30 ποντους......ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΣΟ ΑΦΕΛΗΣ?????Ειδε σε δυο 90λεπτα την ομαδα  να παιζει 20' ποδοσφαιρο και 160' πασουλες ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΡΟΛΑΡΕΙ??....ΚΑΙ βεβαια χτες ηρθε η επιβεβαιωση.....ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΣΜΑ ΟΜΑΔΑΣ ΣΕ ΝΤΕΡΜΠΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Ο ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΣΥΜΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ 3 ΑΠΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ.....Το παληκαρακι χτες καταφερε κατι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ......ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΝΤΗΣΕΙ Ο ΓΙΔΩΝΗΣ!!!!!!
-Πως να χαρακτηρισω τον τροπο που μπηκε στο παιχνιδι η ομαδα...
-Πως να χαρακτηρισω την ελλειψη συγκεντρωσης που εφερε το πρωτο γκολ του ζελου?
-Τι να γραψω για τις αλλαγες ????ο τυπος εκανε ΜΑΓΙΚΑ.....

-ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΥΝΙΚΟ Η ΟΜΑΔΑ ΘΑ ΗΤΑΝ +4ΒΑΘΜΟΥΣ......Με τον "ταλαντουχο" πορτογαλο που ακομα στηνει την ομαδα για να εχει την σφραγιδα του ,το μονο που εχω σημερα ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΤΑΣΗ....


γαμησετα αδερφε παλι καλα που μας ξυπνατε εσεις! βαρ, ξενοι διαιτητες στα ντερμπι , επιτηρηση απο την φιφα στην διαιτησια και το ελλ. ποδοσφαιρο γενικοτερα, ολα στημενα. φερτε πισω τις εποχες των αποφοιτων δημοτικου γκιρτζικη, με τις κρυφες καμερες στην επο, τον παπαπετρου τον κασναφερη τον παππα τον σπαθα που ηταν ολα κρυσταλλινα! χαχααχα α ρε μλκες για σφαξιμο το πασχα ειστε , τοσο μεγαλα προβατα


Για το μπενάλντυ μαιμού κουβέντα αλανάκια μου;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
γαμησετα αδερφε παλι καλα που μας ξυπνατε εσεις! βαρ, ξενοι διαιτητες στα ντερμπι , [size=30pt]επιτηρηση απο την φιφα[/size] στην διαιτησια και το ελλ. ποδοσφαιρο γενικοτερα, ολα στημενα. φερτε πισω τις εποχες των αποφοιτων δημοτικου γκιρτζικη, με τις κρυφες καμερες στην επο, τον παπαπετρου τον κασναφερη τον παππα τον σπαθα που ηταν ολα κρυσταλλινα! χαχααχα α ρε μλκες για σφαξιμο το πασχα ειστε , τοσο μεγαλα προβατα


Ρε μλκ, που πήγε η ουεφαμαφια;  :think: :think:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756

μπορει καποιος να μου πει που ειναι το φαουλ στον Περεα? Σε ποιο λεπτο???
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.320
Κριτικές
167
Like
27.507
Πόντοι
34.538

μπορει καποιος να μου πει που ειναι το φαουλ στον Περεα? Σε ποιο λεπτο???
4.27..των καθυστερησεων,οχι του βιντεο..
Αλλα αρχιδια,δεν υπαρχει φαουλ..
τζαρτζαρισμα απλο ειναι με το σωμα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για το μπενάλντυ μαιμού κουβέντα αλανάκια μου;
του παοκ του εχουνε φορτωσει οι ομαδες των αθηνων δεκάδες μαιμου πεναλντι
και του εχουν πνιξει πραγματικα δικα του πεναλντι.

και χθες επιτελους χαρη στο βαρ υπηρξε δικαιοσυνη.
και μιλας για ποια μαιμου ρε καραγκιοζη????

είναι ή δεν είναι κατοχος της μπαλας ο παοκσης???
τον σπρωχνει ή όχι ο παικτης του παο????

ΠΕΝΑΛΝΤΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.022
Πόντοι
456
του παοκ του εχουνε φορτωσει οι ομαδες των αθηνων δεκάδες μαιμου πεναλντι
και του εχουν πνιξει πραγματικα δικα του πεναλντι.

και χθες επιτελους χαρη στο βαρ υπηρξε δικαιοσυνη.
και μιλας για ποια μαιμου ρε καραγκιοζη????

είναι ή δεν είναι κατοχος της μπαλας ο παοκσης???
τον σπρωχνει ή όχι ο παικτης του παο????

ΠΕΝΑΛΝΤΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ

Λογικό οι παοκτσήδες να βλέπετε σαν πέναλτυ κάτι που αν είχε δοθεί σε όλες τις άλλες ομάδες θα το λέγατε μούφα και ανύπαρκτο,όπως και λογικό να πίνετε νερό στο όνομα κάποιου ρωσοπόντιου που ούτε ελληνικά δεν ξέρει και έχει αγοράσει με ρώσικο χρήμα τη μισή βόρεια ελλάδα και αν δεν είχε τον παοκ θα φωνάζατε ποιος είναι αυτός ο ρώσος που ήρθε εδώ που θέλει να βάλει τη ρωσία στη βόρεια ελλάδα κλπ ενώ τώρα μέχρι και τα περίστροφα που έβγαζε στο γήπεδο λέγατε οτι είναι φωτοσοπ. Τα πάντα δικαιολογούνται αρκεί να κερδάει η παοκάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom