Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.

σε αυτό εχεις αδικο τυπε...δεν είναι θεμα ότι σιχαθηκαν, απλα τοσοι είναι...και το τσουλου να παρουν, 15-17 χιλιαρικα θα εχουν μεσο ορο εισητηριων…
και φυσικα εκει είναι και η διαφορα μας : οι μπουγατσες είναι οπαδοι μονο στα λογια, όταν είναι να στηριξουν την ομαδα στην πραξη είναι ανύπαρκτοι...και γι αυτό και σε κάθε αθλημα εχουν καμια 50αρια τιτλους λιγοτερους…
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Απλα τα πραγματα εγω εκει που δεν αξιζα να κερδισω (Κρητη,Βαζελο) δεν κερδισα,εσυ εκει που δεν αξιζες να κερδισεις (Λαμια,Γιαννενα μεσα,Πανιωνιο,Λαρισα) κερδισες σπρωχτος.
πες μας και για κατι νικες που "αξιζες" στον 1ο γυρο που τις πηρες στο 90+ με τα μισα να στα βαζουν οι σεντερ μπακ σου και να ειναι και οφσαιντ τυπε. πες μας και για την νικη στη νεα σμυρνη στο 90+ που ακυρωσε καθαροτατο γκολ του μασουρα (που πηγε αραγε μετα αυτος) και πες μας και για το οφσαιντ πισω απο το κεντρο που σφυριξε στο ματς με τον απολλωνα (ειπαμε αλλοι οι κανονες του ποδοσφαιρου και αλλοι αυτοι στο τηγανι)
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
αχχαχαχα τι λενε ρε οι ψεκασμενοι.. τα πιστευουνε κιολας. εδω να μου πεις οι αυτιστικοι ακομα πιστευουν τα περι πρεσπων..
δες εδω ο τυπος πρεπει να ειναι ο george lucas και μας τρολαρει μεχρι να βγει νεο starwars... :2funny:

βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
δες εδω ο τυπος πρεπει να ειναι ο george lucas και μας τρολαρει μεχρι να βγει νεο starwars... :2funny:
george lucas ρε φιλε ειναι ωραιος. αυτοι ειναι αρρωστημενοι τελειως. ο αλλος με χειμωνιατικες μεταγραφες αβρααμ και σολδανο λεει οτι μας το χαριζουν το πρωταθλημα. ε βεβαια με τετοιες μεταγραφες που κανανε στηνουσια μας το χαρισανε. δεν βγαζουν το καβλι του βαγγελα απο το στομα αυτοι με τιποτα..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
george lucas ρε φιλε ειναι ωραιος. αυτοι ειναι αρρωστημενοι τελειως. ο αλλος με χειμωνιατικες μεταγραφες αβρααμ και σολδανο λεει οτι μας το χαριζουν το πρωταθλημα. ε βεβαια με τετοιες μεταγραφες που κανανε στηνουσια μας το χαρισανε. δεν βγαζουν το καβλι του βαγγελα απο το στομα αυτοι με τιποτα..
εντωμεταξυ εσπασα και γω ο μαλακας και απαντησα
ενω εχω πει οτι δεν κανω "ποδοσφαιρικο" διαλογο με πικραμενους  :idiot:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εντωμεταξυ εσπασα και γω ο μαλακας και απαντησα
ενω εχω πει οτι δεν κανω "ποδοσφαιρικο" διαλογο με πικραμενους  :idiot:
μα δεν μπορου να μιλησουν ποδοσφαιρικα γιατι εκει δεν μπορουν να πουνε κατι. σου λενε στο χαριζει ο τσιριζα ο ενας ο αλλος και οταν τους λες δες τους παικτες σου που σε παραμυθιασανε οτι εχεις την καλυτερη ομαδα και παιζεις φανταστικο ποδοσφαιρο και τους τους αραδιαζεις εναν εναν τους καρναβαλους που εχουνε (φεφτα, χασαν μασαν, σισσε, βουκοβιτς κλπ) αρχιζουνε παλι το ιδιο τροπαριο. ποιος τους γαμει κιολας
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.672
Πόντοι
10.326
πες μας και για κατι νικες που "αξιζες" στον 1ο γυρο που τις πηρες στο 90+ με τα μισα να στα βαζουν οι σεντερ μπακ σου και να ειναι και οφσαιντ τυπε. πες μας και για την νικη στη νεα σμυρνη στο 90+ που ακυρωσε καθαροτατο γκολ του μασουρα (που πηγε αραγε μετα αυτος) και πες μας και για το οφσαιντ πισω απο το κεντρο που σφυριξε στο ματς με τον απολλωνα (ειπαμε αλλοι οι κανονες του ποδοσφαιρου και αλλοι αυτοι στο τηγανι)
:wanker: :wanker: :wanker:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.672
Πόντοι
10.326
Γλεντήστε τους ΑΔΕΡΦΙΑ! :rockon:

Όλα τα μουνια θέλουν....[size=30pt]ΓΑΜΗΣΙ ΣΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ!!![/size]

:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:

Και Καλό ΑΦΑΝΙΣΜΟ ΤΑΝΕΣΠΟΥ στο Μπάσκετ με τους Αυτιστικους που μπλεξατε!
:grin:
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Τωρα που θα που θα παρουμε κ το κυπελλο ρε τυποι τι θα λενε?? Των πρεσπων κ αυτο η της Βολβης?? :think: :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.
Υπαρχει μεγαλυτερη καταρα απο το να περιμενεις 35 χρονια ενα πρωταθλημα και τελικα να μη μπορεις να το χαρεις???

Παίρνεις ναρκωτικά μήπως; Αλήθεια τώρα, πες το μας και θα δείξουμε κατανόηση... Μήπως ακούς τίποτα στημένους "μετανοημένους παοκτζήδες" στην εκπομπή του Τάκη; :2funny: :2funny: :2funny: Να σου πω, επειδή τυχαίνει να ακούω ΠΟΛΥ αθλητικό ραδιόφωνο και ξέρω ακριβώς ποια είναι η κατάσταση, μαλακίες εμένα δε θα μου λες, συνεννοηθήκαμε;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
πες μας και για κατι νικες που "αξιζες" στον 1ο γυρο που τις πηρες στο 90+ με τα μισα να στα βαζουν οι σεντερ μπακ σου και να ειναι και οφσαιντ τυπε. πες μας και για την νικη στη νεα σμυρνη στο 90+ που ακυρωσε καθαροτατο γκολ του μασουρα (που πηγε αραγε μετα αυτος) και πες μας και για το οφσαιντ πισω απο το κεντρο που σφυριξε στο ματς με τον απολλωνα (ειπαμε αλλοι οι κανονες του ποδοσφαιρου και αλλοι αυτοι στο τηγανι)

Είπαμε, το θράσος τους είναι απύθμενο. Γι' αυτό όλη η φίλαθλη Ελλάδα παρακαλάει να φάνε 20 χρόνια πούτσα αν είναι δυνατόν μπας και ξεγραφτούν οι αμαρτίες τους απ' το '97 και μετά
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.
Υπαρχει μεγαλυτερη καταρα απο το να περιμενεις 35 χρονια ενα πρωταθλημα και τελικα να μη μπορεις να το χαρεις???
Επειδή τυγχαίνει να έχω 2-3 φίλους παλιούς συμφοιτητές ΠΑΟΚτζήδες και στην οικογένεια της γυναίκας μου άλλους τόσους, ειλικρινά σου λέω ότι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν έχει πει ότι δε θέλει τέτοιο πρωτάθλημα. Όπως και κανένας (ή αν θέλεις ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ) είχαν πει κάτι τέτοιο για κάποια από τα 19 τελευταία πρωταθλήματα του ΟΣΦΠ.
Συμβουλή. Άλλαξε νικ (γιατί προσβάλεις και τα θύματα της ομάδας σου με αυτά που γράφεις) και κόψε τα ναρκωτικά. Με 2 χρόνια ατιτλίας έχεις πέσει στα βαριά ναρκωτικά. Όταν φτάσεις στα 4 τι σκατά θα γράφεις και τι σκατά θα παίρνεις;
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Είναι κανείς κοντά στην ΕΡΤ να δώσει δυο χαστούκια στον εμετικό που μεταδίδει; Καθαρό γκολ του ακπομ ακυρώνεται και δίνετε τέτοιο πέναλτυ; Θα μας τρελάνετε ρε χαχαχα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
1-0 και ηδη μυριζει κακα στον θερμαικο....
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ και πονάει πολύ.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τί έβαλε ρε ο Βιερίνια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom