Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Μια ερωτηση μονο,οι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι πριν αρχισει το πρωταθλημα ηταν σιγουροι πως ο ΠΑΟΚ θα ηταν πρωταθλητης (οπως και η πλειοψηφια των ποδοσφαιροφιλων),αυτο απο μια οπτικη το καταλαβαινω (καλη-περιπου ιδια-δουλεμενη ομαδα απο περσι ο ΠΑΟΚ),πως γινετε ομως να ηταν σχεδον σιγουροι οτι θα το παρει αηττητος?????

Είχαν πληροφορίες από τον Μπουξο(μέγας αμπαλος)  :grin:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
Μια ερωτηση μονο,οι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι πριν αρχισει το πρωταθλημα ηταν σιγουροι πως ο ΠΑΟΚ θα ηταν πρωταθλητης (οπως και η πλειοψηφια των ποδοσφαιροφιλων),αυτο απο μια οπτικη το καταλαβαινω (καλη-περιπου ιδια-δουλεμενη ομαδα απο περσι ο ΠΑΟΚ),πως γινετε ομως να ηταν σχεδον σιγουροι οτι θα το παρει αηττητος?????
πλακα κανεις???η μονη ομαδα φετος που μπορουσε να κερδισει τον ΠΑΟΚ ηταν ο ψυχανωμαλος εφηβος....με 20 νεους παικτες ομως και τον μπαμπη τενε της πορτογαλιας στον παγκο,ολοι οσοι ηξεραν μπαλα ,εβλεπαν μπροστα...και για να μην τρελαθουμε τελειως,το χειμωνα αντι να παρεις παικτες να κλεισεις τρυπες,πεταξες αετο...και σε 20 μερες εκτος και απο τους 3 στοχους.....γι αυτο το τελευταιο και μονο,πιστευω πως το καλοκαιρι η κατρακυλα σας θα συνεχιστει.... με τα ευκολα εσοδα εξαφανισμενα,δεν υπαρχει καμια περιπτωση να αποκτησει η ομαδα σας παικτες με ικανοτητα να αλλαξουν το μομεντουμ....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
Τα 35 ειναι φυσιολογικοι χρονοι για μεγαλες ομαδες;
οχι δεν ειναι,αλλα τι ειναι φυσιολογικο στη χωρα αυτη?ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.915
Πόντοι
5.506
οχι δεν ειναι,αλλα τι ειναι φυσιολογικο στη χωρα αυτη?ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ!


Εκτός άμα μιλάμε για ΜΙΚΡΕΣ ομάδες, οπότε είναι φυσιολογικό.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.672
Πόντοι
10.326
Μια ερωτηση μονο,οι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι πριν αρχισει το πρωταθλημα ηταν σιγουροι πως ο ΠΑΟΚ θα ηταν πρωταθλητης (οπως και η πλειοψηφια των ποδοσφαιροφιλων),αυτο απο μια οπτικη το καταλαβαινω (καλη-περιπου ιδια-δουλεμενη ομαδα απο περσι ο ΠΑΟΚ),πως γινετε ομως να ηταν σχεδον σιγουροι οτι θα το παρει αηττητος?????
Ίσα μωρή ταναπου του ελεως! Που το κάθε χρωματιστό αρδακι σας τάιζε σανό για το τι ομαδαρες εχετε κ θα γκρεμιστουν τα γηπεδα με τους παιχταραδες που φέρατε! Την μοναδικη αληθεια σας την ειπα εγω εδω μετα τον τελικο του ΟΑΚΑ! :wanker:

Όλοι οι άλλοι άρχισαν να το πιστεύουν μετά το ματς με την κούλα στο ΟΑΚΑ το 1-1

Να τα λέμε όλα παιδιά! :grin:
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Θέλω τον ΠΑΟΚ, τον ΑΡΗ, τον ΗΡΑΚΛΗ και τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ να είναι όλοι στην Α’ να έχει τζέρτζελο και ενδιαφέρον στη Θεσσαλονίκη όπως παλιά. Τα μίση και οι βρισιές δεν είναι νορμαλ σε κανένα άθλημα. Κάποτε βλέπαμε ματς ομάδων Θεσσαλονίκης όλοι μαζί σε καφετέρια και περνούσαμε ομορφα. Δεν χρειάζονται ψευτομαγκιές και ανόητο μίσος. Αγαπάτε το ποδόσφαιρο και να είστε πάντα ενάντια στα χούλιγκαν και τις βεντέτες. Χεστηκαμε ποιος θα το πάρει, καθαρή μπάλα και ασφάλεια εντός και εκτός γηπέδου είναι που μετράνε.

Ο Ολυμπιακός πρέπει να ξεπλύνει τις βρωμιές του παρελθόντος και αν είναι όντως μεγάλη ομάδα να επιστρέψει σε νίκες και καλά ευρωπαϊκά παιχνίδια και να κλείσει στόματα. Στην Ευρώπη εξάλλου φαίνεται αν έχεις ομάδα ή όχι.
Μην τρώγεστε με τον ΠΑΟΚ, έκανε μια εξαιρετική χρονιά και μακάρι να πάει καλύτερα την επόμενη. Μακάρι και ο ΑΡΗΣ να ορθοποδήσει και να θυμίσει παλιές εποχές. Αυτό που λείπει σε όλους μας είναι το καλό και καθαρό ποδόσφαιρο. Τίποτε άλλο.

Βρείτε τα επομένως. Αγκαλιαστείτε και πείτε μια καλή κουβέντα. Ανεβάστε το επίπεδο της συζήτησης, οι διαφωνίες μέσα στο πρόγραμμμα είναι και αυτές αλλά πιο κόσμια. Δεν σας τιμάει ο τρόπος με τον οποίο εκφράζεστε. Είστε όλοι, ανεξάρτητου ομάδας, ανώτεροι από το πρόσωπο που παρουσιάζετε μέχρι στιγμής.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θέλω τον ΠΑΟΚ, τον ΑΡΗ, τον ΗΡΑΚΛΗ και τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ να είναι όλοι στην Α’ να έχει τζέρτζελο και ενδιαφέρον στη Θεσσαλονίκη όπως παλιά. Τα μίση και οι βρισιές δεν είναι νορμαλ σε κανένα άθλημα. Κάποτε βλέπαμε ματς ομάδων Θεσσαλονίκης όλοι μαζί σε καφετέρια και περνούσαμε ομορφα. Δεν χρειάζονται ψευτομαγκιές και ανόητο μίσος. Αγαπάτε το ποδόσφαιρο και να είστε πάντα ενάντια στα χούλιγκαν και τις βεντέτες. Χεστηκαμε ποιος θα το πάρει, καθαρή μπάλα και ασφάλεια εντός και εκτός γηπέδου είναι που μετράνε.

Ο Ολυμπιακός πρέπει να ξεπλύνει τις βρωμιές του παρελθόντος και αν είναι όντως μεγάλη ομάδα να επιστρέψει σε νίκες και καλά ευρωπαϊκά παιχνίδια και να κλείσει στόματα. Στην Ευρώπη εξάλλου φαίνεται αν έχεις ομάδα ή όχι.
Μην τρώγεστε με τον ΠΑΟΚ, έκανε μια εξαιρετική χρονιά και μακάρι να πάει καλύτερα την επόμενη. Μακάρι και ο ΑΡΗΣ να ορθοποδήσει και να θυμίσει παλιές εποχές. Αυτό που λείπει σε όλους μας είναι το καλό και καθαρό ποδόσφαιρο. Τίποτε άλλο.

Βρείτε τα επομένως. Αγκαλιαστείτε και πείτε μια καλή κουβέντα. Ανεβάστε το επίπεδο της συζήτησης, οι διαφωνίες μέσα στο πρόγραμμμα είναι και αυτές αλλά πιο κόσμια. Δεν σας τιμάει ο τρόπος με τον οποίο εκφράζεστε. Είστε όλοι, ανεξάρτητου ομάδας, ανώτεροι από το πρόσωπο που παρουσιάζετε μέχρι στιγμής.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:    [size=60pt]ΜΑΓΕΙΑ[/size]
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μια ερωτηση μονο,οι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι πριν αρχισει το πρωταθλημα ηταν σιγουροι πως ο ΠΑΟΚ θα ηταν πρωταθλητης (οπως και η πλειοψηφια των ποδοσφαιροφιλων),αυτο απο μια οπτικη το καταλαβαινω (καλη-περιπου ιδια-δουλεμενη ομαδα απο περσι ο ΠΑΟΚ),πως γινετε ομως να ηταν σχεδον σιγουροι οτι θα το παρει αηττητος?????

Και ξαναρωτάω επειδή επιμένεις στη θεωρία συνωμοσίας, η φετινή εικόνα του πρωταθλήματος σε οδηγεί στο συμπέρασμα ότι είναι κάτι στημένο και ότι ο Π.Α.Ο.Κ. "σπρώχνεται" για να το πάρει κόντρα σε θεούς και δαίμονες; Θέλω απτά επιχειρήματα για κάτι τέτοιο (αλίμονο κι αν θα βρεις κάτι να πεις), όχι λόγια του αέρα για δημιουργία εντυπώσεων
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Πάντως μου αρέσει που περάσατε όλοι στο ψιλό το αίτημα του ΟΣΦΠ για να ξηλωθεί ο Γκαγκάτσης. Ξαναλέω. Ο ΟΣΦΠ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΞΗΛΩΘΕΙ Ο ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ. Έρχεται το τέλος του κόσμου τελικά
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.953
Πόντοι
5.006
Πάντως μου αρέσει που περάσατε όλοι στο ψιλό το αίτημα του ΟΣΦΠ για να ξηλωθεί ο Γκαγκάτσης. Ξαναλέω. Ο ΟΣΦΠ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΞΗΛΩΘΕΙ Ο ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ. Έρχεται το τέλος του κόσμου τελικά

εδώ εσεις περασατε στα ψιλα το θαψιμο της υποθεσεις από τα αρδ της εξυγίανσης και την στηριξη της επο της εξυγίανσης στον γκαγκατση…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Και ξαναρωτάω επειδή επιμένεις στη θεωρία συνωμοσίας, η φετινή εικόνα του πρωταθλήματος σε οδηγεί στο συμπέρασμα ότι είναι κάτι στημένο και ότι ο Π.Α.Ο.Κ. "σπρώχνεται" για να το πάρει κόντρα σε θεούς και δαίμονες; Θέλω απτά επιχειρήματα για κάτι τέτοιο (αλίμονο κι αν θα βρεις κάτι να πεις), όχι λόγια του αέρα για δημιουργία εντυπώσεων
Ρε φιλαρακο αν δεν βλεπεις οτι η διαιτησια,ΕΠΟ,ΚΕΔ σε παει τρενο τι κουβεντα να κανουμε?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε φιλαρακο αν δεν βλεπεις οτι η διαιτησια,ΕΠΟ,ΚΕΔ σε παει τρενο τι κουβεντα να κανουμε?

Το να με πάνε τρένο ή όχι είναι μια άλλη κουβέντα που δε θα την ανοίξω γιατί θα διαφωνήσουμε, σε ξαναρωτάω ευθέως, η διαιτησία και η ΕΠΟ μου δίνουν φέτος το πρωτάθλημα; Είσαι στραβός μήπως, μπάλα έχεις δει καθόλου τη φετινή σεζόν;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

Ρε φιλαρακο αν δεν βλεπεις οτι η διαιτησια,ΕΠΟ,ΚΕΔ σε παει τρενο τι κουβεντα να κανουμε?

εγω βλεπω οτι η διαιτησια εχει κοψει απο τον ΠΑΟΚ φετος 6 βαθμους,
μαλλον εσυ παρακολουθεις πρωταθλημα κορεας
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Το να με πάνε τρένο ή όχι είναι μια άλλη κουβέντα που δε θα την ανοίξω γιατί θα διαφωνήσουμε, σε ξαναρωτάω ευθέως, η διαιτησία και η ΕΠΟ μου δίνουν φέτος το πρωτάθλημα; Είσαι στραβός μήπως, μπάλα έχεις δει καθόλου τη φετινή σεζόν;
Απλα τα πραγματα εγω εκει που δεν αξιζα να κερδισω (Κρητη,Βαζελο) δεν κερδισα,εσυ εκει που δεν αξιζες να κερδισεις (Λαμια,Γιαννενα μεσα,Πανιωνιο,Λαρισα) κερδισες σπρωχτος.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
Απλα τα πραγματα εγω εκει που δεν αξιζα να κερδισω (Κρητη,Βαζελο) δεν κερδισα,εσυ εκει που δεν αξιζες να κερδισεις (Λαμια,Γιαννενα μεσα,Πανιωνιο,Λαρισα) κερδισες σπρωχτος.
αλα νταλα δικε μου....προπαγανδα οπου μπορειτε,ακομα και στις τουαλετες....πες πες κατι θα μεινει...με λαμια εκανε ο τσαμουρης οργια,ρωτα τον πασχαλακη και τον κανιας,με πανιωνιο εσπασε το ρεκορ ο ποντικομουρης εποπτης καρμανιολα που στησατε για να χασουμε βαθμους,με γιαννενα εφαγα γκολ οφσαιντ,με λαρισα κερδισα δυσκολα αλλα πεντακαθαρα !
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
ειπαμε ομως,χαλιφης ιβαν,πρωταθλημα των πρεσπων,μας το χαριζει ο τρυλος και αλλες τετοιες πιπες που σκαρφιζονται τα γατακια αρδ του μπειραια για να στρογγυλεψουν την ξεφτιλα της ομαδας τους!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ....Πηρατε παικτες για ομαδα τον τουρε ,τον νατχο και τον φετφα και σας εφταιγε μαλακες ο τζηλος -που σας χαρισε την αποβολη του σισε και αργησε την αποβολη του κοντου 20λεπτα μεχρι να βαλετε γκολ-......ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ!
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
ειπαμε ομως,χαλιφης ιβαν,πρωταθλημα των πρεσπων,μας το χαριζει ο τρυλος και αλλες τετοιες πιπες που σκαρφιζονται τα γατακια αρδ του μπειραια για να στρογγυλεψουν την ξεφτιλα της ομαδας τους!
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.
Υπαρχει μεγαλυτερη καταρα απο το να περιμενεις 35 χρονια ενα πρωταθλημα και τελικα να μη μπορεις να το χαρεις???
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.020
Like
11.247
Πόντοι
2.606
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.
Υπαρχει μεγαλυτερη καταρα απο το να περιμενεις 35 χρονια ενα πρωταθλημα και τελικα να μη μπορεις να το χαρεις???
ΣΑΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΜΑΝΙΑΤΗ Η ΣΑΝ ΤΟ ΟΦΣΑΙΝΤ ΤΟΥ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ....ΕΙΣΤΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΛΕΜΕ!!!!
ΡΟΥΦΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΡΟΜΠΟΝΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...
ΥΓ.ΚΑΛΟ ΑΦΑΝΙΣΜΟ  ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ...συντομα και στη μπαλα...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
Μεχρι και οι δικοι σας σας σιχαθηκαν,βγαινουν στα ραδιοφωνα και λενε οτι εγω τετοιο πρωταθλημα δεν το θελω,17000 μεσο ορο εισητηριων για την ομαδα τρενο,21000 εγω ο κορεσμενος απο τιτλους.
Υπαρχει μεγαλυτερη καταρα απο το να περιμενεις 35 χρονια ενα πρωταθλημα και τελικα να μη μπορεις να το χαρεις???
για δωσε τυπε ενα δικο μας που μας σιχαθηκε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom