Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
για ποιο γκολ λες χθες?
χθες δεν ειδα καθολου μπαλα,
σημερα θα δω το ματς με τον παναθηναικο,
ποσταρε μου το να το δω και θα σου πω,
δεν ειμαι μαλακας εγω, τα λαθη τα βλεπω και απο τις δυο πλευρες,
παραδεχτηκα τις προαλες οτι το ΕΝΑ πεναλντι που δεν μας εδωσε εκανε "σκριν" δικος μας στον τερματοφυλακα, δεν μας εδωσε ομως και αλλο ΕΝΑ πεναλντι στο 90λεπτο  και επρεπε να ληξει ο αγωνας στο 90 με τον πανιωνιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ξεστραβωθηκα,

ο παικτης εγω δεν βλεπω να ακουμπα την μπαλα,
αλλα ειναι μπροστα απο τον τερματοφυλακα και τον επηρεαζει πχ θα εκανε καμμια εκτιναξη ή καμμια βουτια αλλα με ανθρωπο στο 1 μετρο θωρησε πιο πιθανο να παρει την κεφαλια ο οφσαηντ και να μεινει στην θεση του για να φιλαει το τερμα απο επικειμενη αλλαγη πορειας της μπαλας απο τον επιθετικο (κατι που τελικα δεν εγινε)

ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΡΙΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΤΙΤΛΟΣ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ξεστραβωθηκα,

ο παικτης εγω δεν βλεπω να ακουμπα την μπαλα,
αλλα ειναι μπροστα απο τον τερματοφυλακα και τον επηρεαζει πχ θα εκανε καμμια εκτιναξη ή καμμια βουτια αλλα με ανθρωπο στο 1 μετρο θωρησε πιο πιθανο να παρει την κεφαλια ο οφσαηντ και να μεινει στην θεση του για να φιλαει το τερμα απο επικειμενη αλλαγη πορειας της μπαλας απο τον επιθετικο (κατι που τελικα δεν εγινε)

ΠΕΡΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΡΙΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΤΙΤΛΟΣ


Εντάξει, είσαι μπουγάτσα, τέρμα και τελείωσε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εντάξει, είσαι μπουγάτσα, τέρμα και τελείωσε.
να εισαι ειλικρηνης και τιμιος και ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. οταν περσι σας χαρισε ενας διαιτητης το πρωταθλημα να μη μιλας για παραγκα σε εμας ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΤΛΟ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
να εισαι ειλικρηνης και τιμιος και ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ. οταν περσι σας χαρισε ενας διαιτητης το πρωταθλημα να μη μιλας για παραγκα σε εμας ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΤΛΟ


Το κύπελλο στη Λαμία δεν ήταν χαρισμένο;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ενταξει εκτος απο κλεφτης εισαι και ψευτης αυτα τα δυο πανε συνηθως πακετο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε μαλάκα, έβαλες ή δεν έβαλες γκολ-ΟΦΣΑΙΝΤ;
φετος ο παοκ εχει ακυρωμενα περιπου 3-4 γκολ-φασεις για γκολ ως οφσαηντ που ηταν κανονικες, αν εβαλε και 1 γκολ ως οφασηντ ΠΑΛΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΑΦΟΥ ΕΧΑΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΙΤΛΟ.


αν σε κλεψω, σε βιασω, σου σπασω κια κανενα κοκκαλο,
εσυ που με εβρισες με αδικησες?

ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΚΛΕΦΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
φετος ο παοκ εχει ακυρωμενα περιπου 3-4 γκολ-φασεις για γκολ ως οφσαηντ που ηταν κανονικες, αν εβαλε και 1 γκολ ως οφασηντ ΠΑΛΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΔΙΚΗΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΑΦΟΥ ΕΧΑΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΙΤΛΟ.


αν σε κλεψω, σε βιασω, σου σπασω κια κανενα κοκκαλο,
εσυ που με εβρισες με αδικησες?

ΣΥΝΕΛΘΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΚΛΕΦΤΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2018



[size=20pt]Έβαλα ΓΚΟΛ ΟΦΣΑΙΝΤ στον τελικό κυπέλλου με την αεκ στη Λαμία, με το οποίο γκολ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΙΤΛΟ και το πανηγύρισα δεόντως γιατί πάντα αυτό ήθελα να είμαι, ΧΑΛΙΦΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΧΑΛΙΦΗ.[/size]


Τώρα μιλας σωστά τύπε, συμφωνούμε.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
θα σας γαμησει ο μπουζουκης σημερα  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Είχες 20 χρόνια δίκιο γιατί είχες τα κόζα. 2 χρόνια δεν έχεις τα κόζα και ούτε τίτλο όχι δεν έχεις δει, αλλά δεν έχεις μυρίσει καν. Του χρόνου που τα κόζα ΔΕΝ θα είναι πάλι δικά σου και με βάση τα παραπάνω που σου έγραψα, πες μου που στηρίζεις ότι του χρόνου θα "βρέχει πούτσες" για τις άλλες ομάδες; Όταν και ΑΝ ξαναπάρεις τα κόζα ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟ τότε θα δεις τίτλο. Και κυβερνήσεις να αλλάξουν (όπως γράφει ο Τάκης και οι άλλοι) όσο η ΕΠΟ και η ΚΕΔ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ σου πρωτάθλημα ξέχνα το. Κανένα κύπελλο στη χάση και στη φέξη ΙΣΩΣ.

Αυτονόητα πράγματα...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.689
Like
2.422
Πόντοι
606
ΟΛΕς ΟΙ διαιτησιες οι ξενες ηταν σφαγιαστικες για μας οχι οτι  οι ελληνες μας βοηθησαν φανταστειτε οι ελληνες διαιτητες  τι θα μας  εκαμναν θα μας βαρουσαν και οι ιδιοι. Με 7 παιχτες επρεπε να επαιζε ο παναθηναικος σημερα στο 76" που ειναι τωρα. Θελω ανακοινωση απο κλοζερ και σια οαε :hi:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Με μπουζουκη κοντρα μπασο κλαρινο και γκαιντα θελανε να κερδισουνε την καλυτερη ομαδα του πρωταθληματος.Τα μπατζετ δν παιζουν μπαλλα λενε ΑΛΛΑ στην ελλαδα δυστηχως παιζουνε.
Εσεις στην παθηναικη συμαχια... :ak: :ak: :ak: :ak:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Αγνοουνται βαζελοι γαυροι αρειανοι... χανουμιααντε ρε θα εμφανιστητε;;; :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom