Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Και πέρσι όταν σου έλεγα τα ίδια, πάλι υποθέσεις έκανα. Και τώρα με αυτά που βλέπω υποθέσεις κάνω. Αλλά δεν είναι και δύσκολο να το δει κανείς.
Ο Ιβαν θα σπρώξει το καλοκαίρι 4-5 μπορεί και παραπάνω εκ.
Ο δικός μας ο κάβουρας θα τσεπώσει ότι μπορεί να τσεπώσει γιατί "φτιάχνουμε γήπεδο με ίδια κεφάλαια" και θα έχουμε χοντρικά το ίδιο μπάτζετ
και ο χοντρός από τη στιγμή που μπήκε στην Αγγλία ξέρει ότι εκεί η υπόθεση έχει πολύ μπικικίνι και πως αξίζει να σπρώξεις 4-5 φράγκα, τα οποία ΑΣΦΑΛΩΣ και θα τα στερήσει από το άλλο μαγαζί του.
Άρα ποιος θα είναι ο κερδισμένος, ΛΟΓΙΚΑ, του χρόνου; Ο ΠΑΟΚ. Εσείς θα κατεβείτε λίγο ακόμα και εμείς θα μείνουμε στάσιμοι
ειχες δικιο 2 χρονια ειχα 20....
του χρονου θα δειξει....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Και πέρσι όταν σου έλεγα τα ίδια, πάλι υποθέσεις έκανα. Και τώρα με αυτά που βλέπω υποθέσεις κάνω. Αλλά δεν είναι και δύσκολο να το δει κανείς.
Ο Ιβαν θα σπρώξει το καλοκαίρι 4-5 μπορεί και παραπάνω εκ.
Ο δικός μας ο κάβουρας θα τσεπώσει ότι μπορεί να τσεπώσει γιατί "φτιάχνουμε γήπεδο με ίδια κεφάλαια" και θα έχουμε χοντρικά το ίδιο μπάτζετ
και ο χοντρός από τη στιγμή που μπήκε στην Αγγλία ξέρει ότι εκεί η υπόθεση έχει πολύ μπικικίνι και πως αξίζει να σπρώξεις 4-5 φράγκα, τα οποία ΑΣΦΑΛΩΣ και θα τα στερήσει από το άλλο μαγαζί του.
Άρα ποιος θα είναι ο κερδισμένος, ΛΟΓΙΚΑ, του χρόνου; Ο ΠΑΟΚ. Εσείς θα κατεβείτε λίγο ακόμα και εμείς θα μείνουμε στάσιμοι

4-5 εκατ εσπρωξε τον χειμωνα ρε μαλακα, βαλε 40-50 καλυτερα οσα χρειαζεται η ΑΕΚ για να διωξει την σαβουρα και να φερει κανονικους ποδοσφαιριστες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ειχες δικιο 2 χρονια ειχα 20....
του χρονου θα δειξει....
Είχες 20 χρόνια δίκιο γιατί είχες τα κόζα. 2 χρόνια δεν έχεις τα κόζα και ούτε τίτλο όχι δεν έχεις δει, αλλά δεν έχεις μυρίσει καν. Του χρόνου που τα κόζα ΔΕΝ θα είναι πάλι δικά σου και με βάση τα παραπάνω που σου έγραψα, πες μου που στηρίζεις ότι του χρόνου θα "βρέχει πούτσες" για τις άλλες ομάδες; Όταν και ΑΝ ξαναπάρεις τα κόζα ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟ τότε θα δεις τίτλο. Και κυβερνήσεις να αλλάξουν (όπως γράφει ο Τάκης και οι άλλοι) όσο η ΕΠΟ και η ΚΕΔ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ σου πρωτάθλημα ξέχνα το. Κανένα κύπελλο στη χάση και στη φέξη ΙΣΩΣ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
4-5 εκατ εσπρωξε τον χειμωνα ρε μαλακα, βαλε 40-50 καλυτερα οσα χρειαζεται η ΑΕΚ για να διωξει την σαβουρα και να φερει κανονικους ποδοσφαιριστες
Δε νομίζω ότι ο ΠΑΟΚ έχει ανάγκη αυτή τη στιγμή να σπρώξει 40-50. 4-5 είναι μια χαρά, εκτός αν πάει για την υπέρβαση με τον Ολιβέιρα που πήρε δανεικό.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Είχες 20 χρόνια δίκιο γιατί είχες τα κόζα. 2 χρόνια δεν έχεις τα κόζα και ούτε τίτλο όχι δεν έχεις δει, αλλά δεν έχεις μυρίσει καν. Του χρόνου που τα κόζα ΔΕΝ θα είναι πάλι δικά σου και με βάση τα παραπάνω που σου έγραψα, πες μου που στηρίζεις ότι του χρόνου θα "βρέχει πούτσες" για τις άλλες ομάδες; Όταν και ΑΝ ξαναπάρεις τα κόζα ΤΟΤΕ και ΜΟΝΟ τότε θα δεις τίτλο. Και κυβερνήσεις να αλλάξουν (όπως γράφει ο Τάκης και οι άλλοι) όσο η ΕΠΟ και η ΚΕΔ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ σου πρωτάθλημα ξέχνα το. Κανένα κύπελλο στη χάση και στη φέξη ΙΣΩΣ.
πλακα εχεις και οτι και να λες ειμαι απο πανω.....θα περασουν χρονια για να δουμε ποιος εχει τα κοζα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
πλακα εχεις και οτι και να λες ειμαι απο πανω.....θα περασουν χρονια για να δουμε ποιος εχει τα κοζα
σοβαρά; Θέλεις χρόνια για να δεις ποιος έχει τα κόζα αυτή τη στιγμή ;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γέλα. Αλλά αν ακούσεις ότι ο ΠΑΟΚ έσπρωξε 12 μύρια για τον δανεικό που πήρε από τη Πόρτο μη πέσεις από τίποτα σύννεφα
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Και πέρσι όταν σου έλεγα τα ίδια, πάλι υποθέσεις έκανα. Και τώρα με αυτά που βλέπω υποθέσεις κάνω. Αλλά δεν είναι και δύσκολο να το δει κανείς.
Ο Ιβαν θα σπρώξει το καλοκαίρι 4-5 μπορεί και παραπάνω εκ.
Ο δικός μας ο κάβουρας θα τσεπώσει ότι μπορεί να τσεπώσει γιατί "φτιάχνουμε γήπεδο με ίδια κεφάλαια" και θα έχουμε χοντρικά το ίδιο μπάτζετ
και ο χοντρός από τη στιγμή που μπήκε στην Αγγλία ξέρει ότι εκεί η υπόθεση έχει πολύ μπικικίνι και πως αξίζει να σπρώξεις 4-5 φράγκα, τα οποία ΑΣΦΑΛΩΣ και θα τα στερήσει από το άλλο μαγαζί του.
Άρα ποιος θα είναι ο κερδισμένος, ΛΟΓΙΚΑ, του χρόνου; Ο ΠΑΟΚ. Εσείς θα κατεβείτε λίγο ακόμα και εμείς θα μείνουμε στάσιμοι
Αν ο βαζελος κρατησει τον κορμο,αρχισει πολυ νωρις προετοιμασια,και φερει και εναν "μπισεσβαρ" στο κεντρο,πιστευω θα ειναι υπολογισιμη ομαδα...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.258
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Αν ο βαζελος κρατησει τον κορμο,αρχισει πολυ νωρις προετοιμασια,και φερει και εναν "μπισεσβαρ" στο κεντρο,πιστευω θα ειναι υπολογισιμη ομαδα...



Μεγάλη γλώσσα τύπε, πολύ μεγαλύτερη από το πραγματικό σου μέγεθος.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Μεγάλη γλώσσα τύπε, πολύ μεγαλύτερη από το πραγματικό σου μέγεθος.
Δεν ειμαι βαζελος ρε....παοκ ειμαι... ποδοσφαιρικα μιλαω... ο βαζελος ειναι η καλυτερη ομαδα για να χτισεις κατι αυτην την στιγμη...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.258
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Δεν ειμαι βαζελος ρε....παοκ ειμαι... ποδοσφαιρικα μιλαω... ο βαζελος ειναι η καλυτερη ομαδα για να χτισεις κατι αυτην την στιγμη...


Μα γι αυτό στο λέω, τους βλέπεις όλους αφ υψηλού με 1,5 ποδοσφαιρική χρονιά. Ο βάζελος θέλει 25-30 μύρια για να γίνει ομάδα υπολογίσιμη αυτή τη στιγμή.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μα γι αυτό στο λέω, τους βλέπεις όλους αφ υψηλού με 1,5 ποδοσφαιρική χρονιά. Ο βάζελος θέλει 25-30 μύρια για να γίνει ομάδα υπολογίσιμη αυτή τη στιγμή.
Το γάμησες και ψόφησε και εσύ. Έχει μερικούς καλούς πιτσιρικάδες. 3-4 έμπειρους παίκτες θέλει. Μπορεί να βρει και ελεύθερους. Με 10μύρια και εφόσον δε του φύγουν άλλοι παίκτες μπορεί να πάρει αυτούς του 3-4 τότε μπορεί να είναι μέσα στη 5άδα. Αλλά που τα βρεί αυτά τα λεφτά;;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Μα γι αυτό στο λέω, τους βλέπεις όλους αφ υψηλού με 1,5 ποδοσφαιρική χρονιά. Ο βάζελος θέλει 25-30 μύρια για να γίνει ομάδα υπολογίσιμη αυτή τη στιγμή.
Ειναι ηδη υπολογισιμη... το φοβομαστε το ματς της Κυριακης,δεν ειναι να υποτιμας γρηγορες ομαδες...
Πιτσιρικια ειναι που ιδρωνουν την φανελα και τρεχουν σαν σκυλια...εχουν παιξει ηδη μια χρονια ολοι μαζι...
Εναν ηγετη στο κεντρο με εμπειρια να παρουν,εναν καλο προπονητη επιπεδου Σαντος και θα καλπασουν...
αλλα ποιος θα τα πλερωσει αυτα???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
μπορει.....για να το γραφει αυτο το μουνι ,ποσιμπολ.....μπορει να χουμε χασει και το φλεβαρη του 36 και κανα ματς απο την αναγεννηση αριδαιας και να του ξεφυγε.....εκατσε και βρηκε κλαρινα του ΠΑΟΚ απο το 1926 και δωθε, μετα απο το χτεσινο κλαρινο του θρηνου στη λαμια.....ρισπεκτ...
ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΩ ΜΑΣΤΟΡΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ!!!!
ΒΡΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ..
ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΑΚΟΜΗ???
ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ..
ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΑΠΑΡΑΛΑΚΤΑ ΟΡΚ ΑΙΩΝΙΩΣ???
ΟΥΤΕ UPDATE,ΟΥΤΕ NEW MODEL ΕΤΣΙ???
Κ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ???
ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΛΠ???
Κ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΤΕ & ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙΑ ΣΑΣ..
ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ???
ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΕΣΑΣ ΝΑ ΛΕΩ ΣΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΦΑΩ ΡΟΥΜΠΟ..
ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΔΙΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ??ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΜΟΓΓΟΛΟΤΟΥΡΚΟΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΕΞ ΙΔΙΩΝ Τ ΑΛΛΟΤΡΙΑ..ΠΟΤΕ ΡΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΠΝΙΧΤΗ ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΨΩΛΩΝ,Μ ΕΧΕΙ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ & ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ???

ΕΔΩ
ΡΟΥΦΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΨΩΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΟ & ΣΑΠΙΟ(ΑΠΟ ΤΑ ΨΩΛΟΧΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΕΜΕΤΗΔΩΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ ΜΠΑΜΠΑΔΩΝ ΣΟΥ)ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ & ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΡΓΑ..
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΕΙΔΟΣ ΣΟΥ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΕΝΝΟΩ..ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ ΜΟΝΟ..

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΜΟΥ..3 ΓΕΝΝΙΕΣ ΣΑΣ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΖΩ..Κ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΤΕΧΩ ΑΝΕΤΑ..
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΗΣ ΣΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ ΠΑΡΑΣΙΤΑ..
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ..ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΓΟΝΟΙ ΜΟΥ..
ΗΣΑΣΤΑΝ,ΕΙΣΤΕ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΥΠΟΤΑΓΜΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ..




 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ΒΡΕ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ..
ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΑΚΟΜΗ???
ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΤΕ ΤΕΛΙΚΑ..
ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΑΠΑΡΑΛΑΚΤΑ ΟΡΚ ΑΙΩΝΙΩΣ???
ΟΥΤΕ UPDATE,ΟΥΤΕ NEW MODEL ΕΤΣΙ???
Κ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ???
ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΛΠ???
Κ ΜΕΤΑ ΠΕΤΑΤΕ & ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΙΑ ΣΑΣ..
ΤΙ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ???
ΔΕΝ ΓΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ Κ ΕΣΑΣ ΝΑ ΛΕΩ ΣΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΦΑΩ ΡΟΥΜΠΟ..
ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΔΙΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ??ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΜΟΓΓΟΛΟΤΟΥΡΚΟΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΕΞ ΙΔΙΩΝ Τ ΑΛΛΟΤΡΙΑ..ΠΟΤΕ ΡΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΠΝΙΧΤΗ ΣΚΟΠΙΑΝΩΝ ΨΩΛΩΝ,Μ ΕΧΕΙ ΤΣΙΜΠΗΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ & ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ???

ΕΔΩ
ΡΟΥΦΑ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΧΟΝΤΡΟΨΩΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΟ & ΣΑΠΙΟ(ΑΠΟ ΤΑ ΨΩΛΟΧΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΕΜΕΤΗΔΩΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ ΜΠΑΜΠΑΔΩΝ ΣΟΥ)ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ & ΔΩΣΤΟΥ ΚΑΡΓΑ..
ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΕΙΔΟΣ ΣΟΥ Κ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΕΜΠΕΔΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ ΕΝΝΟΩ..ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΧΟΝΤΡΑ ΜΟΝΟ..

ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΜΟΥ..3 ΓΕΝΝΙΕΣ ΣΑΣ ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΖΩ..Κ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΑΝΤΕΧΩ ΑΝΕΤΑ..
ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ Η ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΗΣ ΣΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ ΠΑΡΑΣΙΤΑ..
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΥΟ..ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΓΟΝΟΙ ΜΟΥ..
ΗΣΑΣΤΑΝ,ΕΙΣΤΕ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΥΠΟΤΑΓΜΕΝΑ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ..
Στο έγραψα και σε άλλο νήμα το πρωϊ
Λεξοτανίλ των 6
Τριπτιζόλ των 250
Σεροσμίν των 100, όλα από 2 φορές τη μέρα
Πάρτα για 2 μήνες και έλα για επανεκτίμηση της κατάστασής σου
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.122
Like
10.383
Πόντοι
2.606
Στο έγραψα και σε άλλο νήμα το πρωϊ
Λεξοτανίλ των 6
Τριπτιζόλ των 250
Σεροσμίν των 100, όλα από 2 φορές τη μέρα
Πάρτα για 2 μήνες και έλα για επανεκτίμηση της κατάστασής σου

Ανέβασε λίγο τις δόσεις, 100%...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.258
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Το γάμησες και ψόφησε και εσύ. Έχει μερικούς καλούς πιτσιρικάδες. 3-4 έμπειρους παίκτες θέλει. Μπορεί να βρει και ελεύθερους. Με 10μύρια και εφόσον δε του φύγουν άλλοι παίκτες μπορεί να πάρει αυτούς του 3-4 τότε μπορεί να είναι μέσα στη 5άδα. Αλλά που τα βρεί αυτά τα λεφτά;;;


3-4 έμπειρους και άλλους 5-6 για να κάνει 18αδα της προκοπής. Και λέμε για να κάνει αξιοπρεπή ομάδα για πρωτάθλημα όχι για να βολοδέρνει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.258
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Στο σημείο αυτό να υπνεθυμίσουμε οτι η παράγκα του Σωκράτη μπροστά σε αυτό που έχει στήσει ο Ρωσσοπράκτωρας ήταν παιδική χαρά.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Τραβάτε μεγάλα ζόρια παιδιά, να κλείσετε μήπως κανένα ραντεβού για μασάζ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom