Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εκεινα που ανεφερες για την δεκαετια του 50, και στα δυο ειχες βγει 4ος...
οποτε ουτε εκεινα στα εκλεψα..το ενα το εκλεψα από την αεκ και το άλλο από τον βαζελο…
οποτε βγαλε και αυτά από τα 5 κλεμμενα από εσενα που ειχες πει...
μπεσα όμως...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ρε καραγκιοζη, εσυ εκανες λαθος που μιλαω για το πρωταθλημα του 7 και εσυ κανοντας τον ηλιθιο γραφεις για το πρωταθλημα του 7-8 αντι του 6-7 που ειναι το σωστο.

μαθε να μετρας πρωτα, περσι ηταν το πρωταθλημα 2018, η αεκ τυπικα γραφεται πρωταθλητρια 2018
και ΟΧΙ 2017.

επι της ουσιας ειναι ο ολυμπιακος ο μεγαλυτερος κλεφτης στο ελληνικο ποδοσφαιρο με ντοκουμεντο και βιντεο ΝΑΙ 'Η ΟΧΙ?
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
αν κερδιζε θα εκανε? γιατι δεν εκανε πιο πριν  οταν ανακοινωθηκαν οι ομαδες? και θεωρεις οτι δικαιως ο ολυμπιακος πηρε εκεινο το πρωταθλημα? αξια και παντελονατα ?
επρεπε να κανει ενσταση?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στα αρχιδια μας η ενσταση και αν η ποινη που εβαλε ενας νομοθετης ειναι 5 βαθμοι ή 10

στην ουσια ΕΓΙΝΕ ΑΔΙΚΙΑ?
εις βαρος ποιου εγινε?
αρα δικαια υπαρχει αγανακτιση εις βαρος αυτου που αδικει.
και ΣΩΣΤΑ υπαρχει και μνημη.

εγω περσι ειδα να μας παιρνει ΑΔΙΚΑ το πρωταθλημα η ΑΕΚ και το 1991 ΑΔΙΚΑ να μας παιρνει το πρωταθλημα ο παναθηναικος.

ΣΩΣΤΑ ΟΜΩΣ βριζω πιο πολυ τον ολυμπιακο γιατι ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΑΔΙΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.

επισης σωστα, βλεποντας τον να κλεβει 30 χρονια τωρα, πιστευω και τους παππουδες, που μου ελεγαν το 80, οτι παιδακι μου και το 50 και προπολεμικα ο ολυμπιακος εκλεβε πιο πολυ. και στερουσε πρωταθληματα ΚΑΙ απο τον παοκ
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
επρεπε να κανει ενσταση?
σαν σωματειο που πρεσβευει αυτα που πρεσβευει (την υπερτατη πουστια, την κλεψια, την λαμογια και την μποχα) και τα παραδεχονται μαλιστα οι οπαδοι του αλλα και πρωην παικτες του οπως ο αλεξανδρης που δηλωνει περηφανα οτι κλεβει το παιδι του στο ταβλι (οτι γουσταρουν να κλεβουν και να κερδιζουν με καθε τροπο και αλλα τετοια που εχει παραδεχτει η παπαραου) τοτε ναι επρεπε να κανει ενσταση. αν ητανε παντελονατοι ειτε θα κανανε απο την αρχη ενσταση ειτε καθολου. εδω μας το παιζετε η μπαρτσελονα του πειραια η ομαδαρα αυτη που απεχει ετη φωτος απο τις υπολοιπες στην ελλαδα αλλα τους εφταιξε ενας καποιος βαλνερ και χασανε απο καποιον απολλων καλαμαριας.. το λιγοτερο γελοιοι ειστε τυπε . και αν το παμε στο τι επρεπε, η επο δεν επρεπε να εχει βγαλει δελτιο στον βαλνερ εξαρχης τελικα αποτι φαινεται
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
στα αρχιδια μας η ενσταση και αν η ποινη που εβαλε ενας νομοθετης ειναι 5 βαθμοι ή 10

στην ουσια ΕΓΙΝΕ ΑΔΙΚΙΑ?
εις βαρος ποιου εγινε?
αρα δικαια υπαρχει αγανακτιση εις βαρος αυτου που αδικει.
και ΣΩΣΤΑ υπαρχει και μνημη.

εγω περσι ειδα να μας παιρνει ΑΔΙΚΑ το πρωταθλημα η ΑΕΚ και το 1991 ΑΔΙΚΑ να μας παιρνει το πρωταθλημα ο παναθηναικος.

ΣΩΣΤΑ ΟΜΩΣ βριζω πιο πολυ τον ολυμπιακο γιατι ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΑΔΙΚΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΣ ΗΤΑΝ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.

επισης σωστα, βλεποντας τον να κλεβει 30 χρονια τωρα, πιστευω και τους παππουδες, που μου ελεγαν το 80, οτι παιδακι μου και το 50 και προπολεμικα ο ολυμπιακος εκλεβε πιο πολυ. και στερουσε πρωταθληματα ΚΑΙ απο τον παοκ
οποτε με αυτη τη λογικη ο εκαστοτε δικαστης θα πρεπει να δικαζει με το τι ειναι ΗΘΙΚΟ.οχι νομιμο.Αλλα ηθικο.Σωστα?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
οποτε με αυτη τη λογικη ο εκαστοτε δικαστης θα πρεπει να δικαζει με το τι ειναι ΗΘΙΚΟ.οχι νομιμο.Αλλα ηθικο.Σωστα?
ρε τυπε τυπικα και νομιμα ο βαλνερ δεν επρεπε να παιξει αλλα δεν επρεπε να εχει και δελτιο .. εσυ πες μας θεωρεις εκεινο το πρωταθλημα παντελονατο αντρικιο και αξιο ?
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
σαν σωματειο που πρεσβευει αυτα που πρεσβευει (την υπερτατη πουστια, την κλεψια, την λαμογια και την μποχα) και τα παραδεχονται μαλιστα οι οπαδοι του αλλα και πρωην παικτες του οπως ο αλεξανδρης που δηλωνει περηφανα οτι κλεβει το παιδι του στο ταβλι (οτι γουσταρουν να κλεβουν και να κερδιζουν με καθε τροπο και αλλα τετοια που εχει παραδεχτει η παπαραου) τοτε ναι επρεπε να κανει ενσταση. αν ητανε παντελονατοι ειτε θα κανανε απο την αρχη ενσταση ειτε καθολου. εδω μας το παιζετε η μπαρτσελονα του πειραια η ομαδαρα αυτη που απεχει ετη φωτος απο τις υπολοιπες στην ελλαδα αλλα τους εφταιξε ενας καποιος βαλνερ και χασανε απο καποιον απολλων καλαμαριας.. το λιγοτερο γελοιοι ειστε τυπε . και αν το παμε στο τι επρεπε, η επο δεν επρεπε να εχει βγαλει δελτιο στον βαλνερ εξαρχης τελικα αποτι φαινεται
εχεις μπερδευτει λιγο τυπε.εγω ουτε ολυμπιακος ειμαι ουτε καμια ομαδα δεν υποστηριζω.αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι στην σουπερλιγκ-και αν εφαρμοζαν τους νομους οι δικαστες- θα επρεπε να παιζουν 5-6 ομαδες οπως η λαμια ο πας γιαννενα ο ατρομητος και κανα δυο αλλοι..
ΟΛΟΙ οι αλλοι επρεπε να υποβιβαζονται καθε χρονο!!!και κατηγορια να ανεβαιναν επρεπε να τους ξαναριχνουν αυτοματα.στα αρχιδια μου ποιος θα παρει πρωταθλημα.Σου μιλαω για το νομιμο του πραγματος.Μιλατε για το ηθικο του πραγματος.Δεν μιλαμε για το ιδιο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οποτε με αυτη τη λογικη ο εκαστοτε δικαστης θα πρεπει να δικαζει με το τι ειναι ΗΘΙΚΟ.οχι νομιμο.Αλλα ηθικο.Σωστα?
αμα δεν εξεταζε ο δικαστης την ηθικη και εφαρμοζε μονο τον νομο ο νομος δεν θα εδινε περιθωρια για αθωωση ουτε θα εδινε πλαισιο ποινης.

υπαρχει περιπτωση λοιπον καποιος να κανει κατι και να αθωωθει ή να φαει μικρη ποινη αντι μεγαλη ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΗΘΙΚΑ.

αν πχ παρκαρε παρανομα μια μανα με 0 εισοδημα για να παει να παρει επιδομα για τα 4 παιδια της , ο δικαστης ΔΕΝ της εβαλε το ελαχιστο προστιμο που τυπικα και νομιμα της ειχε βαλει ο τροχονομος αλλα την ΑΠΑΛΛΑΞΕ  για να μην στερησει απο τα παιδια της τα λεφτα που θα εδινε για το ΝΟΜΙΜΟ προστιμο. (στην ρωσσια εγινε μια τετοια υποθεση)
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
ρε τυπε τυπικα και νομιμα ο βαλνερ δεν επρεπε να παιξει αλλα δεν επρεπε να εχει και δελτιο .. εσυ πες μας θεωρεις εκεινο το πρωταθλημα παντελονατο αντρικιο και αξιο ?
οχι.και οχι μονο αυτο.και αλλα!!!και κυπελλα οπως πχ του αστερα!!!και επρεπε να εχει υποβιβαστει.
Αλλα αν μεθαυριο αποδειχτει οτι καποιοι απο τον γαυρο κατασκοτωσαν στο ξυλο τον Τζηλο και δεν υποβιβαστει(οπως προβλεπεται) τοτε εσυ δεν θα μπορεις να του προσαψεις μη υποβιβασμο!!!!γιατι και εσυ ΕΠΡΕΠΕ να εχεις υπ[οβιβαστει!!!!!αν θες να ερμηνευσεις τον κανονισμο οπως σε βολευει το ιδιο θα κανει και αυτος!!!!!
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
εχεις μπερδευτει λιγο τυπε.εγω ουτε ολυμπιακος ειμαι ουτε καμια ομαδα δεν υποστηριζω.αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι στην σουπερλιγκ-και αν εφαρμοζαν τους νομους οι δικαστες- θα επρεπε να παιζουν 5-6 ομαδες οπως η λαμια ο πας γιαννενα ο ατρομητος και κανα δυο αλλοι..
ΟΛΟΙ οι αλλοι επρεπε να υποβιβαζονται καθε χρονο!!!και κατηγορια να ανεβαιναν επρεπε να τους ξαναριχνουν αυτοματα.στα αρχιδια μου ποιος θα παρει πρωταθλημα.Σου μιλαω για το νομιμο του πραγματος.Μιλατε για το ηθικο του πραγματος.Δεν μιλαμε για το ιδιο.
ναι γιαυτο σου απαντησα αναλογως ρε τυπε. σου ειπα νομικα δυστυχως η ευτυχως ειχε δικιο ο γαβρος. βεβαια εκει εγειρονται ερωτηματα του τυπου πως εβγαλε η επο δελτιο στον παικτη και πως ενω δεν ειχε δικαιωμα να παιξει , επαιξε εκεινη την χρονια οσο επαιξε αλλα η επο θυμηθηκε το προβλημα μολις εχασε ο γαβρος απο την καλαμαρια. ηθικα τα πραγματα ειναι αλλιως γιαυτο σε ρωταω εσυ ως οπαδος/φιλαθλος αν θεωρεις το πρωταθλημα εκεινο παντελονατο και δικαιο ποδοσφαιρικα. τωρα για το ποιος θα επρεπε να πεσει και ποιος οχι καλη η προσπαθεια εξισωσης βρωμιας αλλα προηγουνται οι κατω ετη φωτος στις βρωμιες οποτε ας πεφτανε οταν επρεπε (βαζελος οταν σωθηκε με την ψηφο του αδριανοπουλου, αεκ με χριστοβιτσιανο και γαβρος για τα γνωστα) και θα βλεπαμε αλλο αθλημα να εισαι σιγουρος
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
αμα δεν εξεταζε ο δικαστης την ηθικη και εφαρμοζε μονο τον νομο ο νομος δεν θα εδινε περιθωρια για αθωωση ουτε θα εδινε πλαισιο ποινης.

υπαρχει περιπτωση λοιπον καποιος να κανει κατι και να αθωωθει ή να φαει μικρη ποινη αντι μεγαλη ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΗ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΗΘΙΚΑ.

αν πχ παρκαρε παρανομα μια μανα με 0 εισοδημα για να παει να παρει επιδομα για τα 4 παιδια της , ο δικαστης ΔΕΝ της εβαλε το ελαχιστο προστιμο που τυπικα και νομιμα της ειχε βαλει ο τροχονομος αλλα την ΑΠΑΛΛΑΞΕ  για να μην στερησει απο τα παιδια της τα λεφτα που θα εδινε για το ΝΟΜΙΜΟ προστιμο. (στην ρωσσια εγινε μια τετοια υποθεση)
και στους υποτροπους κατ εξακολουθησην τι κανει ο δικαστης???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εχεις μπερδευτει λιγο τυπε.εγω ουτε ολυμπιακος ειμαι ουτε καμια ομαδα δεν υποστηριζω.αν με ρωτουσες θα σου ελεγα οτι στην σουπερλιγκ-και αν εφαρμοζαν τους νομους οι δικαστες- θα επρεπε να παιζουν 5-6 ομαδες οπως η λαμια ο πας γιαννενα ο ατρομητος και κανα δυο αλλοι..
ΟΛΟΙ οι αλλοι επρεπε να υποβιβαζονται καθε χρονο!!!και κατηγορια να ανεβαιναν επρεπε να τους ξαναριχνουν αυτοματα.στα αρχιδια μου ποιος θα παρει πρωταθλημα.Σου μιλαω για το νομιμο του πραγματος.Μιλατε για το ηθικο του πραγματος.Δεν μιλαμε για το ιδιο.
αν δεν σε  ενδιαφερει το ηθικο και το δικαιο αλλα το τυπικα νομιμο, θα επρεπε να πας εθελοντης το 1821 να πολεμησεις τους παρανομους επαναστατες καλοκοτρωνη και καραισκακη, ετσι γιατι νομιμο ηταν να εχουμε οθωμανικη κατοχη εκεινα τα χρονια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
ρε καραγκιοζη, εσυ εκανες λαθος που μιλαω για το πρωταθλημα του 7 και εσυ κανοντας τον ηλιθιο γραφεις για το πρωταθλημα του 7-8 αντι του 6-7 που ειναι το σωστο.

μαθε να μετρας πρωτα, περσι ηταν το πρωταθλημα 2018, η αεκ τυπικα γραφεται πρωταθλητρια 2018
και ΟΧΙ 2017.

επι της ουσιας ειναι ο ολυμπιακος ο μεγαλυτερος κλεφτης στο ελληνικο ποδοσφαιρο με ντοκουμεντο και βιντεο ΝΑΙ 'Η ΟΧΙ?

ρε αυτιστικο το πρωταθλημα του 1956-1957 είναι αυτό :
1. Ολυμπιακός 46  
2. Παναθηναϊκός 46  
3. Απόλλων Αθηνών 42  
4. ΠΑΟΚ 37  
5. Δόξα Δράμας 35  
6. Εθνικός 34  
7. Άρης  34  
8. Πανιώνιος  33  
9. Προοδευτική  31  
10. Παναργειακός 16

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ 4ος??????

εισαι αυτιστικο??? :S :S :S
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και στους υποτροπους κατ εξακολουθησην τι κανει ο δικαστης???
βαζει τις αναλογες ποινες,

οταν λοιπον ΑΔΙΚΟΥΝ τον σαββιδη σφυριζοντας ενα οφασαηντ που δεν υπαρχει, σωστα ριχνει στα μαλακά την ποινη επειδη αγανακτισμενος μπηκε στο γηπεδο και φανηκε οτι οπλοφορει
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ρε αυτιστικο το πρωταθλημα του 1956-1957 είναι αυτό :
1. Ολυμπιακός 46 
2. Παναθηναϊκός 46 
3. Απόλλων Αθηνών 42 
4. ΠΑΟΚ 37 
5. Δόξα Δράμας 35 
6. Εθνικός 34 
7. Άρης  34 
8. Πανιώνιος  33 
9. Προοδευτική  31 
10. Παναργειακός 16

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ 4ος??????

εισαι αυτιστικο??? :S :S :S

Έλα μωρέ κι εσύ Τάκη,ασχολείσαι με τον μπαζογαμιά...
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
ναι γιαυτο σου απαντησα αναλογως ρε τυπε. σου ειπα νομικα δυστυχως η ευτυχως ειχε δικιο ο γαβρος. βεβαια εκει εγειρονται ερωτηματα του τυπου πως εβγαλε η επο δελτιο στον παικτη και πως ενω δεν ειχε δικαιωμα να παιξει , επαιξε εκεινη την χρονια οσο επαιξε αλλα η επο θυμηθηκε το προβλημα μολις εχασε ο γαβρος απο την καλαμαρια. ηθικα τα πραγματα ειναι αλλιως γιαυτο σε ρωταω εσυ ως οπαδος/φιλαθλος αν θεωρεις το πρωταθλημα εκεινο παντελονατο και δικαιο ποδοσφαιρικα. τωρα για το ποιος θα επρεπε να πεσει και ποιος οχι καλη η προσπαθεια εξισωσης βρωμιας αλλα προηγουνται οι κατω ετη φωτος στις βρωμιες οποτε ας πεφτανε οταν επρεπε (βαζελος οταν σωθηκε με την ψηφο του αδριανοπουλου, αεκ με χριστοβιτσιανο και γαβρος για τα γνωστα) και θα βλεπαμε αλλο αθλημα να εισαι σιγουρος
το θεμα τυπε ειναι να εγειρονται ερωτηματα οταν αφορα την δικη σου ομαδα..γιατι αν ρωτησεις γαυρους θα σου πουν οτι η τελευταια 20ετια ειναι καλως καμωμενη..ειναι ομως??και αυτο ειπα και σε εσας..η περσινη αδικια ειναι αδικια..το αποτελεσμα ομως ειναι καλως καμωμενο??
η λογικη "εξισωνω τα παντα" και "να πανε να γαμηθουν ολοι τους εμενα με αδικουν μια ζωη τωρα που εχω τα κοζια θα τους γαμησω" εμενα απλα δεν με βρισκει συμφωνο!!!
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
Έλα μωρέ κι εσύ Τάκη,ασχολείσαι με τον μπαζογαμιά...

μιλαμε για μεγαλο τουφεκι ο τυπος..του εχω βαλει ο,τι πρωταθλημα ζητησε και αυτος επιμενει ότι τον κοροιδευω και του βαζω αλλα πρωταθλήματα στα οποια τερματισε 4ος... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
αν δεν σε  ενδιαφερει το ηθικο και το δικαιο αλλα το τυπικα νομιμο, θα επρεπε να πας εθελοντης το 1821 να πολεμησεις τους παρανομους επαναστατες καλοκοτρωνη και καραισκακη, ετσι γιατι νομιμο ηταν να εχουμε οθωμανικη κατοχη εκεινα τα χρονια
και μονο με αυτην την παραθεση γινεσαι αναξιος απαντησης..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μιλαμε για μεγαλο τουφεκι ο τυπος..του εχω βαλει ο,τι πρωταθλημα ζητησε και αυτος επιμενει ότι τον κοροιδευω και του βαζω αλλα πρωταθλήματα στα οποια τερματισε 4ος... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Άσε τον μωρέ κι εσύ...Για απόψε τι βλέπεις?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ρε αυτιστικο το πρωταθλημα του 1956-1957 είναι αυτό :
1. Ολυμπιακός 46  
2. Παναθηναϊκός 46  
3. Απόλλων Αθηνών 42  
4. ΠΑΟΚ 37  
5. Δόξα Δράμας 35  
6. Εθνικός 34  
7. Άρης  34  
8. Πανιώνιος  33  
9. Προοδευτική  31  
10. Παναργειακός 16

ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ 4ος??????

εισαι αυτιστικο??? :S :S :S
τι στο διαολο απο αλλου τα διαβαζεις???
εδω ειναι ολα τα πρωταθληματα ελλαδος αυτιστικε
απο το 1954 ως το 1957 πρωταθλητης θεσσαλονικης ειναι ο ΠΑΟΚ, και σε αυτα τα 4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, τα πηρε ολα ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

εγω λεω οτι εκλεψε τα 2,
ενας παππους μου ειπε οτι εκλεψε τα 3 τουλαχιστον,
εσυ λες δεν εκλεψε κανενα,

ΔΕΝ εχουμε βιντεο για να το αποδειξουμε.

εκλεψε λοιπον απο 0 εως 4.
Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΚΛΕΨΕ.

κρινοντας απο αυτα που βλεπουμε ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ Η ΠΑΡΑΓΚΑ,

εσυ γελοιποιησε που λες δεν εκλεψε κανενα απο τον ΠΑΟΚ,
οχοι εγω και ο παππους που εχουμε αποδειξεις για το τωρα και ισχυριζομαστε οτι το ιδιο γινοτανε και τοτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom