Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και μονο με αυτην την παραθεση γινεσαι αναξιος απαντησης..
ευτυχως ο παππους ηταν παρανομος και πριν εκατο χρονια και δεν εκατσε νομιμος μεσα στην τουρκια να ανεχεται τους βουλγαρους να κανουν νταβατζιλικια στο χωριο του.

κατσε εσυ να μας κυρητεις νομιμοφροσυνη.

εννοειται υπαρχουν ΑΔΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ και για αυτο γινονται αγωνες για να αλλαξουν και καταργουνται.

 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
τι στο διαολο απο αλλου τα διαβαζεις???
εδω ειναι ολα τα πρωταθληματα ελλαδος αυτιστικε
απο το 1954 ως το 1957 πρωταθλητης θεσσαλονικης ειναι ο ΠΑΟΚ, και σε αυτα τα 4 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, τα πηρε ολα ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

ρε μαλακα ξερεις καθολου από ποδοσφαιρο ή νομιζεις ότι η μπαλα είναι βομβα???
εσυ εβγαινες πρωταθλητης θεσσαλονικης
ο βάζελος εβγαινε πρωταθλητης αθηνων
εγω εβγαινα πρωταθλητης πειραια

μετα γινοταν η τελικη φαση με τους πρωταθλητες σαλονικης, αθηνας και πειραια + τις ομαδες που βγηκαν 2ες και 3ες στα πρωταθλήματα αυτά...και ΕΤΣΙ ΕΒΓΑΙΝΕ Η ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ στην οποια τερματιζες κατω και από τον απολλων αθηνων!!!!

τι στοκος που εισαι????αυτος νομιζε ότι επειδή βγηκε πρωταθλητης σαλονικης, επρεπε να βγει και πρωταθλητης ελλαδος!!!!!!!και ετσι θεωρει ότι του κλέβαμε τα πρωταθλήματα!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
ευτυχως ο παππους ηταν παρανομος και πριν εκατο χρονια και δεν εκατσε νομιμος μεσα στην τουρκια να ανεχεται τους βουλγαρους να κανουν νταβατζιλικια στο χωριο του.

κατσε εσυ να μας κυρητεις νομιμοφροσυνη.

εννοειται υπαρχουν ΑΔΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟΙ ΝΟΜΟΙ και για αυτο γινονται αγωνες για να αλλαξουν και καταργουνται.
εχεις δικιο.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
και επειδή σε κοβω για τερμα μπαρουτι, να σου το βαλω και αναλυτικα :
πρωτάθλημα ποδοσφαίρου ανδρών 1956-1957

Προκριματική φάση

Πρωτάθλημα EΠΣ Αθήνας
1. Παναθηναϊκός  14 10 3 1 30–11 37  
2. Πανιώνιος  14 8 2 4 20–17 32  
3. Απόλλων Αθ.  14 5 7 2 25–13 31  
4. ΑΕΚ  14 5 6 3 21–15 30  
5. Αιγάλεω  14 4 4 6 12–26 26  
6. Αστέρας Αθηνών  14 2 7 5 7–15 25  
7. Αθηναϊκός  14 2 5 7 13–21 23  
8. Φωστήρας  14 1 4 9 14–24 20  

Πρωτάθλημα ΕΠΣ Πειραιά
1. Ολυμπιακός  16 16 0 0 69–7 48  
2. Προοδευτική  16 9 3 4 26–16 37  
3. Εθνικός  16 9 2 5 31–17 36  
4. Ατρόμητος Πειρ.1  16 6 4 6 17–22 31  
5. Πανελευσινιακός 2  16 4 5 7 15–28 29  
6. Άρης Πειραιά  16 4 3 9 16–30 27  
7. Α.Ε. Νίκαιας  16 4 3 9 20–38 27  
8. Φίλαθλοι Νίκαιας  16 3 5 8 13–36 27  
9. Δόξα Πειραιά  16 1 7 8 10–23 25



Πρωτάθλημα ΕΠΣ Μακεδονίας
1. ΠΑΟΚ  10 6 2 2 20–8 24  
2. Άρης  10 5 3 2 12–6 23  
3. Απ. Καλαμαριάς  10 5 2 3 18–14 22  
4. Μακεδονικός  10 3 2 5 9–12 18  
5. Ηρακλής  10 2 4 4 8–11 18  
6. Μελιτέας  10 1 3 6 7–23 15  


Περιφερειακό Πρωτάθλημα
Νότιος όμιλος
1. Παναργειακός  6 2 3 1 5–4 13  
3. ΟΦΗ  6 3 1 2 5–5 13  
2. Παναχαϊκή  6 2 2 2 5–5 12  
4. Ολυμπ. Χαλκίδας  6 2 0 4 8–9 10  

Βόρειος όμιλος
1. Δόξα Δράμας  4 3 1 0 10–0 11  
2. Νίκη Βόλου  4 2 1 1 12–2 9  
3. Εθν. Αλεξ/πολης  4 0 0 4 1–21 4


Τελική φάση

1. Ολυμπιακός 46  
2. Παναθηναϊκός 46  
3. Απόλλων Αθηνών 42  
4. ΠΑΟΚ 37  
5. Δόξα Δράμας 35  
6. Εθνικός 34  
7. Άρης  34  
8. Πανιώνιος  33  
9. Προοδευτική  31  
10. Παναργειακός 16
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
το παραπανω ηταν ένα από τα κλεμμενα πρωταθλήματα του nik1410...
κλαμα….
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
το θεμα τυπε ειναι να εγειρονται ερωτηματα οταν αφορα την δικη σου ομαδα..γιατι αν ρωτησεις γαυρους θα σου πουν οτι η τελευταια 20ετια ειναι καλως καμωμενη..ειναι ομως??και αυτο ειπα και σε εσας..η περσινη αδικια ειναι αδικια..το αποτελεσμα ομως ειναι καλως καμωμενο??
η λογικη "εξισωνω τα παντα" και "να πανε να γαμηθουν ολοι τους εμενα με αδικουν μια ζωη τωρα που εχω τα κοζια θα τους γαμησω" εμενα απλα δεν με βρισκει συμφωνο!!!
ρε τυπε λεω οτι καλως εφαγε την καμπανα ο σαββιδης ετσι οπως εγινε η ιστορια. αλλα τι θελεις αν σου πω καλα καναμε και φαγαμε καμπανα με το καραγκιοζιλικι του γκαρσια? ε οχι! ητανε προφανες οτι ειναι παραμυθι και επειδη το πας στο "νομιμο" της υποθεσης ο γαβρος εκεινο το βραδυ τα εκανε ολα αυθαιρετα και μακρια απο την παραδοσιακη "νομιμοτητα". δηλαδη κρυφτηκε για μιση ωρα απο τον γιατρο του αγωνα με γελοια προσχηματα, εφυγε απο το γηπεδο χωρις την εγκριση του διαιτητη οπως γινεται κανονικα με το ετσι θελω του κυρ σαββα, δεν ειχε καν δηλωμενο τον γκαρσια ως προπονητη του (τον δηλωσε μετα) και αλλα τετοια για να μην πιασω την συμπληρωματικη του αρετοπουλου ο οποιος απο αποφοιτος λυκειου εγινε σε  2 μερες αποφοιτος νομικης.. και στην λεω περι εξισωσης γιατι περσυ δεν γαμησα και κανεναν οπως εκανε ο γαβρος τοσα χρονια στον βωμο του πρωταθληματος. σε περιπτωση που ξεχασες εγω ειμαι αυτος που γαμηθηκε περσι οχι κανενας αλλος. και δεν στο παω καν στο πως στο διαολο ακυρωθηκε το γκολ του βαρελα χωρις βαρ ενω εποπτης και κομινης (ο οποιος παροτι τιναξε περσι το ματς φετος εχει απο τις περισσοτερες συμμετοχες σε ματς) εχουνε δωσει σεντρα (ααυτα περι "νομιμοτητας" και αυθαιρεσιας ε). οποτε τι μιλαμε..
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
γιατι ρε τυπε που διαφωνεις? ετσι δεν λετε ολη τη χρονια ? εγω μαζι σου τετοια μπαλαρα χρονια εχω να δω. το θεμα ειναι γιατι εισαι εδω και δεν πας να ρωτησεις τους υπολοιπους μπαρτσελονιστες του πειραια και να μιλησετε για την αστροφυσικη μπαλαρα που βλεπετε φετος απο το χασαν το ποτενσε και το σισσε. μηπως εισαι ψυχασθενης?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
το παραπανω ηταν ένα από τα κλεμμενα πρωταθλήματα του nik1410...
κλαμα….
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πόσα πρωταθλήματα θεωρεί πως έχει κατακτήσει η Παοκάρα του?


γιατι ρε τυπε που διαφωνεις? ετσι δεν λετε ολη τη χρονια ? εγω μαζι σου τετοια μπαλαρα χρονια εχω να δω. το θεμα ειναι γιατι εισαι εδω και δεν πας να ρωτησεις τους υπολοιπους μπαρτσελονιστες του πειραια και να μιλησετε για την αστροφυσικη μπαλαρα που βλεπετε φετος απο το χασαν το ποτενσε και το σισσε. μηπως εισαι ψυχασθενης?

Θύμισε μου με ποιόν παίζετε Ευρώπη αυτήν την περίοδο...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
Πόσα πρωταθλήματα θεωρεί πως έχει κατακτήσει η Παοκάρα του?

που να βγαλεις ακρη τυπε????εδώ κάθε φορα που εβγαινε πρωταθλητης σαλονικης, αυτος ηθελε να του διναμε και το πρωταθλημα ελλαδος, αλλιως το θεωρουσε ότι τον κλεψαμε…. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πόσα πρωταθλήματα θεωρεί πως έχει κατακτήσει η Παοκάρα του?


Θύμισε μου με ποιόν παίζετε Ευρώπη αυτήν την περίοδο...
τακη μου εμεις δεν ειμαστε η μεγαλυτερ ομαδα στην ελλαγκλουκγκλουκγκλουκ, ουτε παιζουμε την καλυτερη μπαλακγλουκγκλουκγκλουκ ουτε θα παμε να παρουμε το γιουροπγκλουκγκλουκγκλουκγκλουκ , ουτε διδασκουν το ποδοσφαιρο μας στα σχολειγκλουκγκλουκγκλουκ ουτε τη μπαλα μας την παιζει μονο η μπαρτσελονγκλουκγκλουκγκλουκ. εσυ παρολαυτα Χ πηρες με το ζορι με τους ανετοιμους ουκρανους. πανε τωρα να τους πεοθηλασεις και απο αυριο θα παιζεις με τον ιδιο που παιζω κ εγω τωρα στην ευρωπη ευρωκαρναβαλε
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
τακη μου εμεις δεν ειμαστε η μεγαλυτερ ομαδα στην ελλαγκλουκγκλουκγκλουκ, ουτε παιζουμε την καλυτερη μπαλακγλουκγκλουκγκλουκ ουτε θα παμε να παρουμε το γιουροπγκλουκγκλουκγκλουκγκλουκ , ουτε διδασκουν το ποδοσφαιρο μας στα σχολειγκλουκγκλουκγκλουκ ουτε τη μπαλα μας την παιζει μονο η μπαρτσελονγκλουκγκλουκγκλουκ. εσυ παρολαυτα Χ πηρες με το ζορι με τους ανετοιμους ουκρανους. πανε τωρα να τους πεοθηλασεις και απο αυριο θα παιζεις με τον ιδιο που παιζω κ εγω τωρα στην ευρωπη ευρωκαρναβαλε

Καλά,πάνε άκουσε λίγο Γιώργο Μίνο και Σταύρο Κόλκα να ηρεμήσεις...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
τακη μου εμεις δεν ειμαστε η μεγαλυτερ ομαδα στην ελλαγκλουκγκλουκγκλουκ, ουτε παιζουμε την καλυτερη μπαλακγλουκγκλουκγκλουκ ουτε θα παμε να παρουμε το γιουροπγκλουκγκλουκγκλουκγκλουκ , ουτε διδασκουν το ποδοσφαιρο μας στα σχολειγκλουκγκλουκγκλουκ ουτε τη μπαλα μας την παιζει μονο η μπαρτσελονγκλουκγκλουκγκλουκ. εσυ παρολαυτα Χ πηρες με το ζορι με τους ανετοιμους ουκρανους. πανε τωρα να τους πεοθηλασεις και απο αυριο θα παιζεις με τον ιδιο που παιζω κ εγω τωρα στην ευρωπη ευρωκαρναβαλε


….ειπε ο 4ος στον ομιλο…. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
που να βγαλεις ακρη τυπε????εδώ κάθε φορα που εβγαινε πρωταθλητης σαλονικης, αυτος ηθελε να του διναμε και το πρωταθλημα ελλαδος, αλλιως το θεωρουσε ότι τον κλεψαμε…. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βασικά,που να βγάλεις άκρη με τα Παόκια!


….ειπε ο 4ος στον ομιλο…. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε Τάκη,θύμισε μου λίγο!Με ποιόν έπαιζαν τσου λου χθες οι του παοκ?
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
πατσαβουρες γαβριελες παιζετε σε λιγο ματς ρε γελοιοι στο οποιο θα σωσετε τη χρονια και ειστε εδω και μας ζαλιζετε τον πουτσο. εισαστε τοσο γελοιοι. πολυ στον πουτσο μας σας γραφουμε τα λεμε μετα τηρομπα σας σημερα. γιατι ξερουμε ολοι οτι παιζετε την καλυτερη μπαλα στην ελλαδκγλκουκγκλουκγκλουκγκλουκ τσιμπουκοσυλλεκτες της ευρωπης. κλειστε τα συνορα για την τζουλια της ευρωπης 13χρονια για 1 διπλο και 7
 

tsitsimpridis

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
ρε τυπε λεω οτι καλως εφαγε την καμπανα ο σαββιδης ετσι οπως εγινε η ιστορια. αλλα τι θελεις αν σου πω καλα καναμε και φαγαμε καμπανα με το καραγκιοζιλικι του γκαρσια? ε οχι! ητανε προφανες οτι ειναι παραμυθι και επειδη το πας στο "νομιμο" της υποθεσης ο γαβρος εκεινο το βραδυ τα εκανε ολα αυθαιρετα και μακρια απο την παραδοσιακη "νομιμοτητα". δηλαδη κρυφτηκε για μιση ωρα απο τον γιατρο του αγωνα με γελοια προσχηματα, εφυγε απο το γηπεδο χωρις την εγκριση του διαιτητη οπως γινεται κανονικα με το ετσι θελω του κυρ σαββα, δεν ειχε καν δηλωμενο τον γκαρσια ως προπονητη του (τον δηλωσε μετα) και αλλα τετοια για να μην πιασω την συμπληρωματικη του αρετοπουλου ο οποιος απο αποφοιτος λυκειου εγινε σε  2 μερες αποφοιτος νομικης.. και στην λεω περι εξισωσης γιατι περσυ δεν γαμησα και κανεναν οπως εκανε ο γαβρος τοσα χρονια στον βωμο του πρωταθληματος. σε περιπτωση που ξεχασες εγω ειμαι αυτος που γαμηθηκε περσι οχι κανενας αλλος. και δεν στο παω καν στο πως στο διαολο ακυρωθηκε το γκολ του βαρελα χωρις βαρ ενω εποπτης και κομινης (ο οποιος παροτι τιναξε περσι το ματς φετος εχει απο τις περισσοτερες συμμετοχες σε ματς) εχουνε δωσει σεντρα (ααυτα περι "νομιμοτητας" και αυθαιρεσιας ε). οποτε τι μιλαμε..
Για εσενα που εισαι οπαδος(και καλα κανεις και μπραβο σου) το γελοιο προσχημα φανταζομαι οτι ειναι το οτι ο γιατρος του αγωνα εφερε διακριτικα του παοκ.Για εμενα που δεν ειμαι οπαδος και θα θελα καποια στιγμη να παω τον ανηψιο μου στο γηπεδο να δει μπαλιτσα χωρις να κινδυνευει απο τιποτα η σωματικη του ακεραιοτητα τοτε καλως εκανε ο γαυρος.
Εγω θελω το γηπεδο εκκλησια.Εσυ οχι.Μεχρι στιγμης και απ οτι φαινεται και μακροπροθεσμα θα κερδιζεις εσυ.
Και γιατι να αλλαξει κατι αλλωστε??εδω χανουν τη ζωη τους και τα ματια τους απο φωτοβολιδες αντιπαλοι οπαδοι και στα αρχιδια της πολιτειας.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Για εσενα που εισαι οπαδος(και καλα κανεις και μπραβο σου) το γελοιο προσχημα φανταζομαι οτι ειναι το οτι ο γιατρος του αγωνα εφερε διακριτικα του παοκ.Για εμενα που δεν ειμαι οπαδος και θα θελα καποια στιγμη να παω τον ανηψιο μου στο γηπεδο να δει μπαλιτσα χωρις να κινδυνευει απο τιποτα η σωματικη του ακεραιοτητα τοτε καλως εκανε ο γαυρος.
Εγω θελω το γηπεδο εκκλησια.Εσυ οχι.Μεχρι στιγμης και απ οτι φαινεται και μακροπροθεσμα θα κερδιζεις εσυ.
Και γιατι να αλλαξει κατι αλλωστε??εδω χανουν τη ζωη τους και τα ματια τους απο φωτοβολιδες αντιπαλοι οπαδοι και στα αρχιδια της πολιτειας.
τυπε μου μαζι σου 100% στο να ειναι εκκλησις τα γηπεδα. ενταξει οχι εκκλησιες αλλα να μην φευγει μεσα οτι κουβαλαει ο καθενας μαζι του. αλλα τι σχεση εχει αυτο με την αρνηση του γαβρου να δεχτει να εξεταστει ο επειδη φορουσε λεει φορμα του παοκ.. σοβαρη δικαιολογια. αν φορουσε δηλαδη μπλουζακι του πασοκ θα ειχανε παλι προβλημα γιατι αυτοι εινα ιμε την νδ... ασε μας ρε φιλε τωρα κοροιδευομαστε? της πουτσας δικαιολογια ητανε. αν οντως ειχε χτυπησει ο γκαρσια θα ειχανε βγει μπροστα απο ολες τις καμερες να δειξουν το χτυπημα του οι γελοιοι δεν θα κρυβοντουσαν για μιση ωρα επειδη καποιος φορουσε μπουφαν που δεν τους αρεσε.  χτυπησε και καλα απο ενα χαρτι στο προσωπο κοντα στο ματι(εκει πιανοτανε στην αρχη) μετα του σκιστηκε το εσωτερικο χειλος χωρις ενα γαμημενο σημαδι απο εξω και τελικα κατεληξε με κολλαρο. πως δεν του βρηκανε και τιποτα καρκινους και ειντς ναπουμε απο την τουμπα απορω..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
που να βγαλεις ακρη τυπε????εδώ κάθε φορα που εβγαινε πρωταθλητης σαλονικης, αυτος ηθελε να του διναμε και το πρωταθλημα ελλαδος, αλλιως το θεωρουσε ότι τον κλεψαμε…. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι καθε φορα,
τις μισες φορες περιπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom