Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Μάτια έχουμε κα βλέπουμε. Ανύπαρκτο πέναλντι τα άλλα είναι λόγια του κώλου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τι απαλή επαφή ρε όταν ο άλλος τρέχει γρήγορα, θα μας τρελάνετε παλι, μάτια έχουμε . Απαλή επαφή μπορεί να γίνει όταν στο κωλομπαρο χαϊδεύεις αργά τα ποδια της διπλανής. Όταν κάποιος τρέχει απαλότητα δεν γίνεται. Τέλος. Πεντακάθαρο πέναλντι. Καραγκιοζιδες καηκατε στον Ολυμπιακό και φυσάτε τον ΠΑΟΚ
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Τι απαλή επαφή ρε όταν ο άλλος τρέχει γρήγορα, θα μας τρελάνετε παλι, μάτια έχουμε . Απαλή επαφή μπορεί να γίνει όταν στο κωλομπαρο χαϊδεύεις αργά τα ποδια της διπλανής. Όταν κάποιος τρέχει απαλότητα δεν γίνεται. Τέλος. Πεντακάθαρο πέναλντι. Καραγκιοζιδες καηκατε στον Ολυμπιακό και φυσάτε τον ΠΑΟΚ
Παοκ ειμαι εγω που το γραφω ρε κεφτε..... και οντως υπαρχει επαφη που δεν δικαιολογει πτωση(εκανε οντως θεατρο στην πτωση)αλλα υπαρχει πεντακαθαρη επαφη... εστω και "απαλη" οπως την χαρακτηρισα αλλα υπαρχει... επαφη με ποδι παικτη που εχει τσιμπησει την μπαλα  ισον πεναλτι.... τελος!!!
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Εγώ λέω το ότι δεν είναι πέναλτι.
Εσύ μου λες ότι είναι απαλή επαφή.
Αυτή είναι η διαφορά μας.
Απλά πες ότι δεν είναι πέναλτι, τι απαλή επαφή και παπαρια μαντολες λες
επαφη με ποδι παικτη που εχει τσιμπησει μπαλα ισον πεναλτι...
η πτωση ειναι θεατρο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τόσο καθαρό που αύριο αντί για πιάτο θα βάλω το φαγητό μου πάνω του να φαω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Να πας σε οφθαλμιατρο και να μην πουλάς τρελιτσα. Πεναλνταρα ήταν.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Εγώ λέω το ότι δεν είναι πέναλτι.
Εσύ μου λες ότι είναι απαλή επαφή.
Αυτή είναι η διαφορά μας.
Απλά πες ότι δεν είναι πέναλτι, τι απαλή επαφή και παπαρια μαντολες λες
υπαρχει επαφη ανθρωπε μου??? ή δεν υπαρχει??? θα απαντησεις την ερωτηση??? τι μου λες ειναι-δεν ειναι πεναλτι???
επαφη υπαρχει??? σου εβαλα βιντεο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
:happy:
Καλά εσένα σε βαρεσαι η Μαλαματινα κατακουτελα

Φίλε θα κάνετε back to back νταμπλ φετος ;
μπα ένα νταμπλ μας φτάνει, φέτος δεν θέλω κύπελλο. Μόνο πρωτάθλημα.  Όπως και πέρσι μόνο στα χαρτιά μπορεί να χαθει
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
ναι τρέχα εσύ και πες μου αν μείνεις όρθιος αν το πόδι σου βρει κάπου. Εδώ περπατώντας σκουντουφλας και πεφτεις
Νταξ Νικ...αρχιζει και πεφτει με το αριστερο ποδι,ενω τον εχει βρει στο δεξι....Παοκ ειμαι αλλα να μην λεμε μαλακιες...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
:happy: μπα ένα νταμπλ μας φτάνει, φέτος δεν θέλω κύπελλο. Μόνο πρωτάθλημα.  Όπως και πέρσι μόνο στα χαρτιά μπορεί να χαθει

Καλά σας κανάνε ζουλού με τα πιστολιά.

Τι ψευτομαγκιές σας με τα πιστόλια να τα κάνετε με την Μπενφίκα, αν έχετε τα αρχίδια,

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επαφη με ποδι παικτη που εχει τσιμπησει μπαλα ισον πεναλτι...
η πτωση ειναι θεατρο...
ναι τρέχα εσύ και πες μου αν μείνεις όρθιος αν το πόδι σου βρει κάπου. Εδώ περπατώντας σκουντουφλας και πεφτεις
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
υπαρχει επαφη ανθρωπε μου??? ή δεν υπαρχει??? θα απαντησεις την ερωτηση??? τι μου λες ειναι-δεν ειναι πεναλτι???
επαφη υπαρχει??? σου εβαλα βιντεο...
Ρε άνθρωπε το θέμα είναι αν υπάρχει επαφή ή πέναλτι;
Ναι υπάρχει, ε και;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΈΝΑΛΤΙ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ πάντα όταν τρέχω και βρίσκει το πόδι μου κάπου πεφτω , στο ποδόσφαιρο γδερνομασταν στα πεσιματα και ήμασταν κοντοί οι περισσότεροι δεν ήμασταν τίποτα ψηλοί ανισοροποι
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Καλά βαρέθηκα.
Απλά πάρτε το πρωτάθλημα να ξεκαβλωσετε εσείς και να ηρεμησουμε εμείς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νταξ Νικ...αρχιζει και πεφτει με το αριστερο ποδι,ενω τον εχει βρει στο δεξι....Παοκ ειμαι αλλα να μην λεμε μαλακιες...
εγώ βλέπω πριν την επαφή να τρέχει. Όχι να πέφτει. Μετά την επαφή μπορεί να πέσεις προτάσσοντας κεφάλι, στήθος, χέρια, πόδια εξαρτάται από σένα και από τις ορμές και τις στροφορμες στο σώμα σου. Μπορείς να ρίξεις ευθεία μπροστά το σώμα σου ή να στρίψεις μια πλευρά του σώματός σου πέφτοντας. Δεν είσαι υποχρεωμένος κατά την πτώση να φέρνεις μπροστά το χτυπημένο πόδι ή την χτυπημένη πλευρά. Έλεος δεν έχετε πέσει ποτέ σας? Όταν στην μπάλα σας χτυπούσαν πχ στην αριστερή πλευρά πεφτατε πάντα με την αριστερή πλευρά;;;;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
Ρε άνθρωπε το θέμα είναι αν υπάρχει επαφή ή πέναλτι;
Ναι υπάρχει, ε και;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΈΝΑΛΤΙ
υπαρχει επαφη χερι-ποδι αλλα δεν ειναι πεναλτι....Αντε καλα...
πανε τωρα να παρεις τα 10 ευρω απο τον προεδρο...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.143
Like
4.676
Πόντοι
1.756
ο επιθετικός χτύπησε την μπάλα. Είναι κάτοχος της. Ο τερματοφύλακας μετα Δεν την ακούμπησε αλλά ακουμπησε το πόδι του επιθετικού επηρεάζοντας τον ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ. Σύμφωνα με τον ορισμό και τους κανονισμούς είναι πέναλντι. Ξυδακι αν δεν σου αρεσει
Αυτο λεω Νικ... Ασε που στην Αγγλια αυτο ειναι απευθειας κοκκινη....αλλα νταξ μην το τραβηξουμε... Τωρα θα μου πουνε..."τι ξερουν οι Αγγλοι απο ποδοφαιρο"
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
ο επιθετικός χτύπησε την μπάλα. Είναι κάτοχος της. Ο τερματοφύλακας μετα Δεν την ακούμπησε αλλά ακουμπησε το πόδι του επιθετικού επηρεάζοντας τον ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ. Σύμφωνα με τον ορισμό και τους κανονισμούς είναι πέναλντι. Ξυδακι αν δεν σου αρεσει
Σαφέστατα έχεις γίνει κωλοτρυπίδα από την Μαλαματινα.
Τεσπα να χαρείς το δεύτερο σου νταμπλ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε άνθρωπε το θέμα είναι αν υπάρχει επαφή ή πέναλτι;
Ναι υπάρχει, ε και;
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΈΝΑΛΤΙ
ο επιθετικός χτύπησε την μπάλα. Είναι κάτοχος της. Ο τερματοφύλακας μετα Δεν την ακούμπησε αλλά ακουμπησε το πόδι του επιθετικού επηρεάζοντας τον ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ. Σύμφωνα με τον ορισμό και τους κανονισμούς είναι πέναλντι. Ξυδακι αν δεν σου αρεσει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το πέναλντι έγινε όταν το χέρι του τερματοφύλακα βρήκε τον κάτοχο της μπάλας και τον επηρέασε. Αν τον επηρέασε με δύναμη 1 Νιούτον ή 100 Νιούτον, αν μετα έπεσε λόγω ορμής ή αν έκανε κωλοτουμπα και εμετό στα αρχιδια μας το πεναλντι έχει ήδη γίνει και σωστά σφυριχτηκε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom