Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΛΓΑΡΟΓΥΦΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΑΣ!

Φτύσε τα χύσια πρώτα, βγάλε τα αρχίδια απο το στόμα πουτανάκι της τρούμπας, τράβα και μια κωλοραφή απο τη ψωλάρα του Τζαβέλα και τα λέμε τότε..

ΘΡΗΝΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΑΜΕ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΚΩΛΑΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ!
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Φτύσε τα χύσια πρώτα, βγάλε τα αρχίδια απο το στόμα πουτανάκι της τρούμπας, τράβα και μια κωλοραφή απο τη ψωλάρα του Τζαβέλα και τα λέμε τότε..

ΘΡΗΝΕ ΘΥΜΗΣΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΒΟΡΡΑΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΑΜΕ ΤΟΝ ΒΡΩΜΟΚΩΛΑΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑΣ!
εγω εχω ανεβεί κ εχω ρίξει πέτρες !εσυ πιες το γγγγγαλλλλααα κ το πρωί χχχχαααλλλλαΑρρρααα φφρρραπππε σε λέω κ να φχαριστας το βαγγελα για τη χαρα :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
κυριοι νομιζω οτι αρκετα ακουσαν οι οπαδοι του γαυρου σημερα.....και αυριο μερα ειναι....καιρο ειχα να κανω τοση καζουρα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
εγω εχω ανεβεί κ εχω ρίξει πέτρες !εσυ πιες το γγγγγαλλλλααα κ το πρωί χχχχαααλλλλαΑρρρααα φφρρραπππε σε λέω κ να φχαριστας το βαγγελα για τη χαρα :2funny:

Oπα εδώ έχουμε να κάνουνε με μεγαλο χουλιγκάνο...Εριξε πέτρες λεει.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Και αυτό σε καμια φωτογραφία της Τούμπας απο τη ντουλάπα του σπιτιού του.. :2funny: :2funny:

Να ευχαριστήσω τον χοντρό? Δωσμένο κι αυτό?  :2funny: :2funny: :2funny: Και τα κλάμματα για τις αδικίες μούφα κι αυτά?

Τόσο πολυ γουστάρει ο χοντρός να τρώει πράσινες και ασπρόμαυρες ψωλές κατα συρροήν? Τέτοια πούστρα δηλαδή?  :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Νιώθεις έξω απ' τα νερά σου ε; :grin:
οχι ρε φιλε...και πουτσα να τρωγαμε σημερα που δεν το πιστευα οτι θα φαμε...αλλα λεω παλι εδω μεσα θα ειμουν για να φαω καζουρα....παοκ στις χαρες παοκ και οταν τρωμε πουτσα.....
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν κρεατομπουκωμένα γαυράκια καλά τα τσιμπούκια σας σήμερα, καλή χώνεψη της πούτσας και του ξύλου και τα ξαναλέμε στο κύπελο για τη δεύτερη δόση.. :pipa1: :2on1: Κλάψτε ελεύθερα για το αλήτικο γαμήσι.. :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
οχι ρε φιλε...και πουτσα να τρωγαμε σημερα που δεν το πιστευα οτι θα φαμε...αλλα λεω παλι εδω μεσα θα ειμουν για να φαω καζουρα....παοκ στις χαρες παοκ και οταν τρωμε πουτσα.....
οι προσδοκίες σου όμως πέσανε!Ο ιβαν το καλοκαίρι σας είπε για πρωτάθλημα κ τωρα η χρονια σου ειναι η νίκη απέναντι σε μας;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
οχι ρε φιλε...και πουτσα να τρωγαμε σημερα που δεν το πιστευα οτι θα φαμε...αλλα λεω παλι εδω μεσα θα ειμουν για να φαω καζουρα....παοκ στις χαρες παοκ και οταν τρωμε πουτσα.....

Στις χαρές; Προς τι ο πληθυντικός;  :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Λοιπόν κρεατομπουκωμένα γαυράκια καλά τα τσιμπούκια σας σήμερα, καλή χώνεψη της πούτσας και του ξύλου και τα ξαναλέμε στο κύπελο για τη δεύτερη δόση.. :pipa1: :2on1:
εκει να δεις δόσεις κρέατος !Προσεξε γιατι στο τηγάνι θα εχω κ γω αβαταρ αντίστοιχα κ σκληροτερα :2on1:
Ετσι γαμιολα του βορρά; :kissass2:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
οι προσδοκίες σου όμως πέσανε!Ο ιβαν το καλοκαίρι σας είπε για πρωτάθλημα κ τωρα η χρονια σου ειναι η νίκη απέναντι σε μας;
κοιταξε...σε προσωπικο επιπεδο ποτε δεν εγραψα φετος οτι παμε για πρωταθλημα....ο ιβαν λεφτα βαζει εχει δικαιωμα να λεει οτι θελει....προσωπικα θελω πρωταθλημα...αλα απο πολυ νωρις χαθηκε...οποτε του χρονου το συζηταμε... ;) ;) ;) ;)
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
κοιταξε...σε προσωπικο επιπεδο ποτε δεν εγραψα φετος οτι παμε για πρωταθλημα....ο ιβαν λεφτα βαζει εχει δικαιωμα να λεει οτι θελει....προσωπικα θελω πρωταθλημα...αλα απο πολυ νωρις χαθηκε...οποτε του χρονου το συζηταμε... ;) ;) ;) ;)
καθε χρόνο κ καλοκαίρι το συζητάτε αυτο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom