Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
αν επαιζαν οι φανελες μπαλα :) η ρεαλ μαδριτης θα επερνε καθε χρονο πρωταθλημα :) και τσου λου :)

Χρηστάκη πολυ λάιτ σε βρίσκω με τις κόκκινες τσιμπουκοπνίχτρες που σήμερα ξεκώλιασες..Πολυ τζέντλεμαν σε βρίσκω... :2funny:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
τυπε αυτο ειναι αδυνατο με τους σουγιαδες τους μπουγατσες. 
αυτοι ειναι τοσο μαλακες που σπανε το δικο τους γηπεδο οταν χανουν,μπορει να γινει ηρεμο ματς με τον ολυμπιακο;  :S

οι μπουγατσες εχουν κανει εγκληματα αλλα και οι καφροι των αλλων ομάδων δεν εχουν κανει λιγότερα . κατα τα άλλα ηταν ενα αδιαφορα βαθμολογικα παιχνίδι . Την κουπα την εχει σηκωσει ο γαβρος και απλα δινει λιγο ενδιαφερον στο πρωτάθλημα .
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
χρηστος...η ηρεμη στοιχηματικη φωνη του σαιτ...ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ...
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
χρηστος...η ηρεμη στοιχηματικη φωνη του σαιτ...ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ...

Είναι ΚΥΡΙΟΣ ο Χρήστος..Ακόμα και για την πιο έκφυλη πουτάνα της τρούμπας κακή κουβέντα δεν θα πει..Με το βαμβάκι σφάζει.. :grin:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.671
Like
2.394
Πόντοι
606
Χρηστάκη πολυ λάιτ σε βρίσκω με τις κόκκινες τσιμπουκοπνίχτρες που σήμερα ξεκώλιασες..Πολυ τζέντλεμαν σε βρίσκω... :2funny:
Η ηρεμια ειναι δυναμη ο θυμος πτωση και αδυναμια :)  Ας διεκδικουσε πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ Βαθμολογικα στα ισια και τοτε θα ειχα μια χαρα :) οχι οτι δεν εχω τωρα :) Ενα ντερμπι ειναι ντερμπι :) αλλα ειναι πολυ σιγανη :) 19 βαθμους μπροστα και η ντορτμουντ εχασε 4-1 απο το αμβουργο που ηταν στον πατο του βαρελιου στην γερμανια και η ντροτμουντ τελειως αδιαφορη :)
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Η ηρεμια ειναι δυναμη ο θυμος πτωση και αδυναμια :)  Ας διεκδικουσε πρωταθλημα ο ΠΑΟΚ Βαθμολογικα στα ισια και τοτε θα ειχα μια χαρα :) οχι οτι δεν εχω τωρα :) Ενα ντερμπι ειναι ντερμπι :) αλλα ειναι πολυ σιγανη :) 19 βαθμους μπροστα και η ντορτμουντ εχασε 4-1 απο το αμβουργο που ηταν στον πατο του βαρελιου στην γερμανια και η ντροτμουν τελειως αδιαφορη :)

Χρηστάρα αυτές τις πουτάνες σε ο,τι κατάσταση κι αν βρίσκεσαι οταν ΤΙΣ ΞΕΚΩΛΙΑΖΕΙΣ η καύλα είναι μεγάλη ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Πού είσαι Χρηστίδη;;; Πού είσαι Κάβλαρχε;;;

[move][size=50pt]ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!![/size][/move]
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δεν ημασταν καταιγιστικοι, αλλα δεν παιξαμε ασχημα...
νομιζω δικαιο το αποτελεσμα κυριως για το καλο 1ο ημιχρονο και διοτι ο γαυρος δεν εκανε ουτε μια ευκαιρια...
βεβαια αν ειχε αποβληθει ο αργεντινος μποξερ, δυσκολα θα εφευγε απο το 1-1 το ματσακι...

κραταμε την αμυντικη λειτουργια, το πολυ καλο ματς του Κλαους και παμε γι'αλλα...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.671
Like
2.394
Πόντοι
606
Χρηστάρα αυτές τις πουτάνες σε ο,τι κατάσταση κι αν βρίσκεσαι οταν ΤΙΣ ΞΕΚΩΛΙΑΖΕΙΣ η καύλα είναι μεγάλη ;)
οταν τελειωσε το παιχνιδι να σε πω την αληθεια δεν ειχα ενθουσιασμο γιατι επικρατησε η λογικη και η λογικη με ειπε οτι δεν εχω κερδισει πρωταθλημα εδω και 25 χρονια και δεν ξερω ποτε ακομα :) αλλα μετα σκεφτηκα  και η φουλαμ στην αγγλια δεν εχει κερδισει ουτε ενα πατατακι στην 135 χρονη ιστορια τις :cheesy: και οι φιλαθλοι τις ειναι εκει :grin: Οποτε πρεπει να ειμαι ευτιχισμενος με αυτα που εχουμε στο πρωταθλημα :) Και καταφερει στο κυπελλο :)  οποτε μια χαρα την πηρα αλλα χαλαρη :)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Πού είσαι Χρηστίδη;;; Πού είσαι Κάβλαρχε;;;

[move][size=50pt]ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!![/size][/move]
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ...ΚΑΒΛΑΡΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Πού είσαι Χρηστίδη;;; Πού είσαι Κάβλαρχε;;;

[move][size=50pt]ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ!!![/size][/move]

Ο τσιμπουκομενίδης και ο καραβλαρχίδης με τα αρχίδια στο στόμα κλαίνε τώρα μαζί με τον Θεοδωρίδη και τον χοντρό για τη διαιτησία... :2funny: :2funny:
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ

Να μιλάνε για αλητεία και αδικία οι κόκκινοι πούστηδες... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για τη πεναλτάρα στον Κλαους κουβέντα... :2funny: :2funny:

Η ξεφτύλα και το γέλιο που προσφέρουν είναι απίστευτα..
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Όταν λέμε πούτσα και ξύλο το εννοούμε..

1560520_260715397386220_605127408_n.jpg


Του τη καρφοκώλιασε μετα το κροσέ ο κοντός.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΛΓΑΡΟΓΥΦΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΑΣ!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το προλαβα πριν το αλλαξεις κουφαλα  :2funny:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥΡΚΟΒΟΥΛΓΑΡΟΓΥΦΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΑΣ!
πανωλεθρια βατερλο...της κοκινης στρατιας ειδα σημερα.... :cool2:μηπως ειδαμε διαφορετικο παιχνιδι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom