Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Bόθρε Θεέ πάρε της ΠΑΕ...έτσι κι αλλιώς μες στο σκατό είστε!!!
αυτά τα νούμερα 36 23 13 σε είπα τί σημαίνουν?...κερδισμένα πέναλτυ,μαιμού πέναλτυ,αποβολές,τί είναι...σοβαρά ρωτάω
ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ,κολλητε αυτο σιμενουν,
Ζητο η Τσιμεντοσκονη
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Κατι μου λεει οτι θα σκασει μυτη και ο δωρητης τωρα...
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Σημερα στην ΠΑΕ κλεινουμε με 19000 διαρκειας και ο νεος στοχος πλεον ειναι τα 5000 διαρκειας στο παλατακι!Νομιζω το αξιζουν οι Δροσος,Μπουντουρης,Μπαλογιαννης και οι...Βασιλειαδης,Κυριτσης,Χαρισης,Καυκης,Τσιαρας,Αλεξαντερ,Ουεσον,Μαρμαρινος,Σιμτσακ,Γιαννακιδης,Δεμερτζης και απο σημερα,εκτος απροοπτου,ΝΤΕΓΙΑΝ ΤΟΜΑΣΕΒΙΤΣ!Και οι μεταγραφες δεν τελειωνουν με τον Σερβο!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Οποιος ακομα ειναι δυσπιστος για το αν αυτη η διοικηση εχει οραμα Ευρωλιγκας,ας καθησει σπιτι του,ας μη παρει διαρκειας και ας ονειρευεται ευρωλιγκα με...την αρμαδα των αγαδακου,αργυροπουλου και των λοιπων!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Οποιος παει αυτη τη στιγμη στην ΠΑΕ,ειναι σιγουρο οτι θα δει στην πραξη το συνθημα...
ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΑΤΗΤΗΡΙΟ
ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ....
 

Επισκέπτης
Οποιος ακομα ειναι δυσπιστος για το αν αυτη η διοικηση εχει οραμα Ευρωλιγκας,ας καθησει σπιτι του,ας μη παρει διαρκειας και ας ονειρευεται ευρωλιγκα με...την αρμαδα των αγαδακου,αργυροπουλου και των λοιπων!!!
κατσε ρε φιλε τι αρωμα ευρωλιγκας οι μισοι απο αυτους που εχεις παρει εχουν να παιξουν μπασκετ ενα χρονο. εχεις δει μετεγραφες αλλων ομαδων. περσι θυμασαι πως δεν επεσες κατηγορια και τι οργια γιναν;μη τα ξεχναμε οι μνημες ειναι νωπες αλλα και ευρωλιγκα με καυκη μαρμαρινο και χαριση; σοβαροι να ειστε λιγακι!!!!!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλε τι αρωμα ευρωλιγκας οι μισοι απο αυτους που εχεις παρει εχουν να παιξουν μπασκετ ενα χρονο. εχεις δει μετεγραφες αλλων ομαδων. περσι θυμασαι πως δεν επεσες κατηγορια και τι οργια γιναν;μη τα ξεχναμε οι μνημες ειναι νωπες αλλα και ευρωλιγκα με καυκη μαρμαρινο και χαριση; σοβαροι να ειστε λιγακι!!!!!
Για πες μου ποιοσ κατα τη γνωμη σου θα βγει και δωσε μου το ροστερ,γιατι ο ΠΑΟΚ ακομα δεν ολοκληρωσε εχει ακομα 2 μεταγραφες!Και φυσικα αυτοι που μου ανεφερες θα ειναι αναπληρωματικοι!Ο Μαρμαρινος προοριζεται για 5η λυση στους ψηλους,μη τρελαινεσαι!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλε τι αρωμα ευρωλιγκας οι μισοι απο αυτους που εχεις παρει εχουν να παιξουν μπασκετ ενα χρονο. εχεις δει μετεγραφες αλλων ομαδων. περσι θυμασαι πως δεν επεσες κατηγορια και τι οργια γιναν;μη τα ξεχναμε οι μνημες ειναι νωπες αλλα και ευρωλιγκα με καυκη μαρμαρινο και χαριση; σοβαροι να ειστε λιγακι!!!!!
Οπως ο Τσιαρας ας πουμε που περσι εβγαλε ματια,ο πρωτος ριμπαουντερ της Α1 Ουεσον,Αλεξαντερ με θητεια χρονια στην Ισπανια...!Πλακα κανεις μαλλον!
 

Επισκέπτης
Οπως ο Τσιαρας ας πουμε που περσι εβγαλε ματια,ο πρωτος ριμπαουντερ της Α1 Ουεσον,Αλεξαντερ με θητεια χρονια στην Ισπανια...!Πλακα κανεις μαλλον!
μαλλον εσυ πλακα κανεις τι εμπειρια εχει ο τσιαρας; ο τομασεβιτς που το πας αυτον πεντε παιχνιδια περσι και δεκα προπερσι και σακατεμενος. μαλλον δεν ξερεις τι εχουν παρει ο πανιωνιος ο πανελληνιος ακομα και το μαρουσι.
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλε τι αρωμα ευρωλιγκας οι μισοι απο αυτους που εχεις παρει εχουν να παιξουν μπασκετ ενα χρονο. εχεις δει μετεγραφες αλλων ομαδων. περσι θυμασαι πως δεν επεσες κατηγορια και τι οργια γιναν;μη τα ξεχναμε οι μνημες ειναι νωπες αλλα και ευρωλιγκα με καυκη μαρμαρινο και χαριση; σοβαροι να ειστε λιγακι!!!!!
Και φυσικα ανεφερα ΟΡΑΜΑ και οχι αρωμα οπως κατα λαθος ανεφερες!Το να εχεις στοχο την Ευρωλιγκα δεν σημαινει οτι θα τον πετυχεις κιολας!Τωρα αν εσενα σου φαινεται οτι αυτο το ροστερ ετοιμαζεται απλα για 8αδα,θα διαψευστεις στο παρκε!
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
μαλλον εσυ πλακα κανεις τι εμπειρια εχει ο τσιαρας; ο τομασεβιτς που το πας αυτον πεντε παιχνιδια περσι και δεκα προπερσι και σακατεμενος. μαλλον δεν ξερεις τι εχουν παρει ο πανιωνιος ο πανελληνιος ακομα και το μαρουσι.
Τον πατ καλαθη!!!
 

Επισκέπτης
εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις να σωθεις πρωτα και μετα οτι προκυψει. απο ολα σπου ειπα τον πατ καλαθη βρηκες να πεις. γιαυτους που σου ειπα κουβεντα και κανενα σχολιο. προσεχε μονο γιατι οδροσος μπορει να σου πει συγνωμη φευγω και τοτε να δω τι θα κανετε. θα σας γλυτωσουν οπως περσι τελευταια αγωνιστικη η θα πεσετε;
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις να σωθεις πρωτα και μετα οτι προκυψει. απο ολα σπου ειπα τον πατ καλαθη βρηκες να πεις. γιαυτους που σου ειπα κουβεντα και κανενα σχολιο. προσεχε μονο γιατι οδροσος μπορει να σου πει συγνωμη φευγω και τοτε να δω τι θα κανετε. θα σας γλυτωσουν οπως περσι τελευταια αγωνιστικη η θα πεσετε;
Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!
Αν τωρα εσυ θεωρεις τη δυναμικη του ΠΑΟΚ ιδια με του Πανιωνιου,Αμαρουσιου και Πανελληνιου σου ειπα...ΘΑ ΔΙΑΨΕΥΣΤΕΙΣ!Την δικη σου ομαδα δεν μου ειπες ομως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom