Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Μιλησε ο ενατος,η μου φανηκε?
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
Επειδη φαινεσαι ενημερωμενος πες και στους αλλους που δεν ξερουν οτι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ σε αυτο το ματς ειχαν κατεβει νταηλικι με απαγορευτικο και χωρις εισητηρια αγορι μου,μη φοβασαι να το πεις!Στο ξαναπα,ξερω περισσοτερα απο οσα νομιζεις...χαζουλη!
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
Επειδη φαινεσαι ενημερωμενος πες και στους αλλους που δεν ξερουν οτι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ σε αυτο το ματς ειχαν κατεβει νταηλικι με απαγορευτικο και χωρις εισητηρια αγορι μου,μη φοβασαι να το πεις!Στο ξαναπα,ξερω περισσοτερα απο οσα νομιζεις...χαζουλη!
dorita την μια πηγα με απαγορευτικα απο την αστυνομια την αλλη απο το λιμενικο επειδη ειχε μποφορ και παει λεγοντας, αυτοι ειναι ραμπο ολοι ρε με εναν νυχοκοπτη πανε τωρα και περνουνε ολη την Αμερικη αλλα πρωτα θα πουνε ο Αλλαχ μαζι μας
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
το δικο σας το σαλονακι παλιωσε απο την πολυ τηλεΕυρωπη βλεπατε ΑΡΗ και τις ομαδες της Αθηνας Πειραια να παιζουν Ευρωπη και βγαζατε σπυρια!

ρε καραγκιοζάκο,όσο μιλάς για Ευρώπη ΚΑΤΑΞΕΦΤΥΛΊΖΕΣΑΙ...τελευταία φορά που βγήκες Ευρώπη δεν υπήρχε στην Ελλάδα τηλεόραση!!!!...
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
κοιταχτε εδω για τι τυφλα μιλαμε
[youtube=425,350]O7GQEV5IH5w&feature=related[/youtube]
τσακωνοντε με τους μπατσους και γραφουν οτι μας δειρανε :jerking: :jerking:
στο συγκεκριμενο ματς ημουν μεσα και το μονο που επαθα ηταν να μου πρηστουν τα αρχιδια απο τα δακρυγονα και να γελαω με τις προσπαθειες των παοκτζηδων μετα απο 3 ωρες να σπασουν κανα τζαμι απο κανα πουλμαν
 

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
dorita την μια πηγα με απαγορευτικα απο την αστυνομια την αλλη απο το λιμενικο επειδη ειχε μποφορ και παει λεγοντας, αυτοι ειναι ραμπο ολοι ρε με εναν νυχοκοπτη πανε τωρα και περνουνε ολη την Αμερικη αλλα πρωτα θα πουνε ο Αλλαχ μαζι μας
Δες και ακου το βιντεο και τις δηλωσεις Κουγια δικηγορου του οσφπ και μετα μιλα...βλακα!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Επειδη φαινεσαι ενημερωμενος πες και στους αλλους που δεν ξερουν οτι οι οπαδοι του ΠΑΟΚ σε αυτο το ματς ειχαν κατεβει νταηλικι με απαγορευτικο και χωρις εισητηρια αγορι μου,μη φοβασαι να το πεις!Στο ξαναπα,ξερω περισσοτερα απο οσα νομιζεις...χαζουλη!
με νταηλικι μπηκαν μεσα στο γηπεδο μετα απο παρεμβαση της αστυνομιας γιατι υπηρχε κινδυνος αν μεναν στον πειραια να κανουν κανα μπανακι
σ'αρεσε η θαλασσα του σαρωνικου?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
ρε καραγκιοζάκο,όσο μιλάς για Ευρώπη ΚΑΤΑΞΕΦΤΥΛΊΖΕΣΑΙ...τελευταία φορά που βγήκες Ευρώπη δεν υπήρχε στην Ελλάδα τηλεόραση!!!!...
σωστα καλα τα λες οταν ολη η Ελλαδα εχει ΕΡΤ εσεις εξω απο τα τσαντηρια σας εχετε δορυφορικα για τα τουρκικα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
δωρήτρια ωαρίων και με απόδειξη
 

Συνημμένα

  • gay_30xrosnia_gomena.jpg
    gay_30xrosnia_gomena.jpg
    50,8 KB · Εμφανίσεις: 14

CONCEICAO

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.010
Like
0
Πόντοι
16
με νταηλικι μπηκαν μεσα στο γηπεδο μετα απο παρεμβαση της αστυνομιας γιατι υπηρχε κινδυνος αν μεναν στον πειραια να κανουν κανα μπανακι
σ'αρεσε η θαλασσα του σαρωνικου?
Βλεπω εισαι καλος στις...ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ!!!ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom