Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι μιλαω σοβαρα βλαμμενο,στα αρχιδια μου ενα ματς κυπελλου με τον σαπιο...αλλα ειναι που με πνιγουν...πχ του χρονου το λιτρο θερμανσης θα εχει 1.40 για πεσμου τι θα κανω?εχεις καμια ιδεα εκτος απο το τζοκερ και τη συγγρου...παρολα αυτα για ενα ματσ 6000 τσεοι ελικοπτερα και βαλε ακομα ...σου μοιαζει λογικο...αλλα φοβουνται σε λεω...το ματς ειναι αφορμη

Ρε συ Closer Θεσ/νικιός δεν είσαι; Πού ξέρεις για τη Συγγρού;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά ένας γάβρος μου είπε σήμερα ότι δε θα παίξει ο Κοντρέρας αύριο, ισχύει ή απλά το ονειρεύεται;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
την Κυριακη πεθανε ο Πατερας του και εφυγε για Χιλη

Το έμαθα για την Κυριακή, αύριο όμως δε θα έχει επιστρέψει; Μην ξεχνάμε ότι πέρσι ο μεγάλος Πάμπλο Γκαρσία είχε επιστρέψει τσακιστός μετά την κηδεία της μητέρας του προκειμένου να παίξει με βάζελο...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ασε που ολη μερα στα μπου.κομ κατι πηρε το αυτι μου.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
Το έμαθα για την Κυριακή, αύριο όμως δε θα έχει επιστρέψει; Μην ξεχνάμε ότι πέρσι ο μεγάλος Πάμπλο Γκαρσία είχε επιστρέψει τσακιστός μετά την κηδεία της μητέρας του προκειμένου να παίξει με βάζελο...
δεν ξερω οι φυλλαδες λενε δεν α παιξει οπως επισης και ο κουτσια μεγαλο κενο στην αμυνα και μας ανακατευει το στοιχημα
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ρε παιδιά ένας γάβρος μου είπε σήμερα ότι δε θα παίξει ο Κοντρέρας αύριο, ισχύει ή απλά το ονειρεύεται;
Ωραιος Παοκτζης...!!!!   Χα χα χα !!! Ασχολεισε βλεπω πολυ με την ομαδα σου ε...??? χα χα χα χα!!!!
Το έμαθα για την Κυριακή, αύριο όμως δε θα έχει επιστρέψει; Μην ξεχνάμε ότι πέρσι ο μεγάλος Πάμπλο Γκαρσία είχε επιστρέψει τσακιστός μετά την κηδεία της μητέρας του προκειμένου να παίξει με βάζελο...
Ελα ρε???  Εσυ δλδ θα εφευγες χτες για Σαντιαγκο 16 ωρες ταξιδι και θα γυριζες αυριο...????
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
δεν ξερω οι φυλλαδες λενε δεν α παιξει οπως επισης και ο κουτσια μεγαλο κενο στην αμυνα και μας ανακατευει το στοιχημα

Στα παπάρια μας για τον Κούτσια, αν όμως δεν παίξει ο Κοντρέρας θα είναι μεγάλη απώλεια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ωραιος Παοκτζης...!!!!   Χα χα χα !!! Ασχολεισαι βλεπω πολυ με την ομαδα σου ε...??? χα χα χα χα!!!

Ρε μαλάκα τον παίζεις; :jerking: :jerking: :jerking: Δεν ασχολούμαι με την ομάδα μου όταν νοιάζομαι αν θα παίξει ο Κοντρέρας; Μήπως είναι παίχτης του Ολυμπιακού & δεν το ξέρω;
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ρε μαλάκα τον παίζεις; :jerking: :jerking: :jerking: Δεν ασχολούμαι με την ομάδα μου όταν νοιάζομαι αν θα παίξει ο Κοντρέρας; Μήπως είναι παίχτης του Ολυμπιακού & δεν το ξέρω;
Ρε παπαρα ασχετε εχει βουηξει ο τοπος απο την Κυριακη το βραδυ οτι ο Κοντρερας δεν θα παιξει με τους γαμιαδες σου...!!!! Και εσυ βγαινεις και ρωτας Τριτη βραδυ εαν θα παιξει ../???  αχα χα χα χα χα!!!!!

Παιξει δεν παιξει την τυχη σου αυριο την ξερεις... Οποτε μην πολυ ασχολεισε!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Το έμαθα για την Κυριακή, αύριο όμως δε θα έχει επιστρέψει; Μην ξεχνάμε ότι πέρσι ο μεγάλος Πάμπλο Γκαρσία είχε επιστρέψει τσακιστός μετά την κηδεία της μητέρας του προκειμένου να παίξει με βάζελο...
Οχι, δεν θα παιξει. Ισως μαλιστα δεν ειναι πισω ούτε στο επομενο παιχνιδι πρωταθληματος.
Τι να γινει, η μανα και ο πατερας για εναν παικτη ειναι παραπανω απο την αρρωστια του καθενος απο μας για τον Ολυμπιακο, τον ΠΑΟΚ ή όποια άλλη ομαδα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παπαρα ασχετε εχει βουηξει ο τοπος απο την Κυριακη το βραδυ οτι ο Κοντρερας δεν θα παιξει με τους γαμιαδες σου...!!!! Και εσυ βγαινεις και ρωτας Τριτη βραδυ εαν θα παιξει ../???   αχα χα χα χα χα!!!!!

Παιξει δεν παιξει την τυχη σου αυριο την ξερεις... Οποτε μην πολυ ασχολεισε!!!!!

Έμαθα τί έγινε ηλίθιε την Κυριακή & το ότι θα έφευγε για Χιλή, αυτό που δεν ήξερα είναι αν τελικά θα προλάβαινε να γυρίσει για να παίξει την Τετάρτη... Και με τον Πάμπλο πέρσι τα ίδια είχαν γίνει με τη μάνα του που είχε πεθάνει & επέστρεψε τσακιστός για να παίξει & έχωσε & την γκολάρα στο βάζελο.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Αληθεια αν παμε αυριο εξω απο την Τουμπα και διαδηλοσουμαι ντεμεκ για την εξαφανιση του ερυθρου ρινοκερου ( βλεπε Μαρινακη )
μπορουν να μας τημωρησουν???  :2funny:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Αληθεια αν παμε αυριο εξω απο την Τουμπα και διαδηλοσουμαι ντεμεκ για την εξαφανιση του ερυθρου ρινοκερου ( βλεπε Μαρινακη )
μπορουν να μας τημωρησουν???   :2funny:
γιατι να μας τιμωρησουν;
δεν θα πανε Παοκτσηδες στην Τουμπα αφου δεν θα κοπουν εισητηρια
αλλα κατι ακουσα για κατι αντιεξουσιαστες που θα σκασουν μυτη στην περιοχη  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom