Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
σιγα ρε μεγαλε ...αυτο καταλαβες?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ΜΑΓΚΕΣ ο κομπος εχει φτασει στο χτενι....ΚΑΤΑ βαθος στα αρχιδια μας και το κυπελλο και το πρωταθλημα και ολα, αλλα οταν βλεπεις τη ζωη σου να καταρεει να εισαι αφραγκος να παρακαλας για ενα μεροκαματο της πεινας να σε κυνηγανε χιλιοι νομοι και αστυνομοι να μην μπορεις να κουνηθεις...να ασφυκτιας ΚΑΙ ΑΠΟ την αλλη καποιοι επειδη εχουν τα φραγκα να κανουν οτι γουσταρουν....Ε καπου λες αντε γαμησου χαμενος για χαμενος ειμαι στα αυτα μου ολα....
ΓΙΑ αυτο αρκει λοιπον μαγκες μια σπιθα πλεον....η ενας σπαθας η μια φιλιπινεζα με σφυριχτρα και η οργη για κατι ασημαντο(ενα κολοματς) να γινει ΠΟΤΑΜΙ για κατι σημαντικοτερο ...
ΘΑ μου πεις επανασταση για μια φαλτσοσφυριχτρα-εισαι καλα?
ΕΥΧΟΜΑΙ ναλεω μαλακιες αλλα τα πραγματα δειχνουν οτι και οι τσεοι τοξερουν ...ελικοπτερα ,ραμπο ,δελτα, βητα, ο ζορο, νιντζα ,ο τσακ(ενας ειναι),μηχανες,ρουφιανοι,καμερες ολα για να σταματησει το ποταμι της οργης....αλλα αντε και το σταματας την τεταρτη...την πεμπτη την παρασκευη?πλεον ζουμε μερα με τη μερα ολα ειναι ρευστα και ολοι μα ολοι ειμαστε τρελαμενοι...
καποια στιγμη ολοι οι δυναστες βαζουνε μπροστα τις μηχανες στο αεροπλανο και το σκανε...
ΜΑ για ενα ματς....μαγκες ο αλλος πουλαγε λεμονια....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
σιγα ρε μεγαλε ...αυτο καταλαβες?
αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ασχολούμαστε ακόμα με αυτούς που ξεπλένουνε χρήματα μέσω της δικής μας αγάπης για ένα σπορ, που στην Ελλάδα έχει καταντήσει απλά ένα μέσο για να βγάζουν ορισμένοι την οργή τους, από όπου κι αν προέρχεται.
και γιατί το κάνουμε μέρος της ζωής μας...
ψιλά γράμματα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΜΑΓΚΕΣ ο κομπος εχει φτασει στο χτενι....ΚΑΤΑ βαθος στα αρχιδια μας και το κυπελλο και το πρωταθλημα και ολα, αλλα οταν βλεπεις τη ζωη σου να καταρεει να εισαι αφραγκος να παρακαλας για ενα μεροκαματο της πεινας να σε κυνηγανε χιλιοι νομοι και αστυνομοι να μην μπορεις να κουνηθεις...να ασφυκτιας ΚΑΙ ΑΠΟ την αλλη καποιοι επειδη εχουν τα φραγκα να κανουν οτι γουσταρουν....Ε καπου λες αντε γαμησου χαμενος για χαμενος ειμαι στα αυτα μου ολα....
ΓΙΑ αυτο αρκει λοιπον μαγκες μια σπιθα πλεον....η ενας σπαθας η μια φιλιπινεζα με σφυριχτρα και η οργη για κατι ασημαντο(ενα κολοματς) να γινει ΠΟΤΑΜΙ για κατι σημαντικοτερο ...
ΘΑ μου πεις επανασταση για μια φαλτσοσφυριχτρα-εισαι καλα?
ΕΥΧΟΜΑΙ ναλεω μαλακιες αλλα τα πραγματα δειχνουν οτι και οι τσεοι τοξερουν ...ελικοπτερα ,ραμπο ,δελτα, βητα, ο ζορο, νιντζα ,ο τσακ(ενας ειναι),μηχανες,ρουφιανοι,καμερες ολα για να σταματησει το ποταμι της οργης....αλλα αντε και το σταματας την τεταρτη...την πεμπτη την παρασκευη?πλεον ζουμε μερα με τη μερα ολα ειναι ρευστα και ολοι μα ολοι ειμαστε τρελαμενοι...
καποια στιγμη ολοι οι δυναστες βαζουνε μπροστα τις μηχανες στο αεροπλανο και το σκανε...
ΜΑ για ενα ματς....μαγκες ο αλλος πουλαγε λεμονια....
ξεκινα την επανασταση εσυ...βοηθα την κοινωνια....μπορεις....
ενα σκοινι στο λαιμο και βουρ στον βαρδαρη...ενα τεραστιο βημα για την ελλαδα...καντο...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ΧΡΗΣΤΙΔΗ μαλλον εισαι πολυ καθυστερημενος αγορι μου...οταν παρουν τον διπλανο σου θα πεις αυτος ειναι παοκ οταν γαμησουν ενα φιλο σου θα πεις αυτος ειναι βαζελος καλα του κανανε οταν γαμησουν και σενα μια μερα ηλιθιε δεν θα εχει μεινει κανεις να τους σταματησει....ξεκολα το μυαλο σου απο τις ομαδες και εστιασε στα αφεντικα τους μαλακα....παιζουν με την καψουρα μας και σταχτη στα ματια ριχνουν....και η ομαδα σου ηταν παντα μαγαζι γωνια γι αυτους.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Ο Ριέρα δεν παίζει την Τετάρτη, καλό αυτό για εμάς. Εν τω μεταξύ ρε παιδιά αυτός ο Μάνταλος τί προϊστορία έχει; Δε μου λέει κάτι το όνομα. Ελπίζω να μην πέσουν τα μάνταλα βαριά που λέει & το τραγούδι... Οι επόπτες & ο βοηθός όλοι Μακεδόνες, ευτυχώς.
χειροτερα ειναι που θα παιξει ο ζαιρι απο εκει.ο ριερα ηταν αφαντος στο τιγανι.μολις μπηκε ο αλλος μας εκανε γιαμπαλα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ασχολούμαστε ακόμα με αυτούς που ξεπλένουνε χρήματα μέσω της δικής μας αγάπης για ένα σπορ, που στην Ελλάδα έχει καταντήσει απλά ένα μέσο για να βγάζουν ορισμένοι την οργή τους, από όπου κι αν προέρχεται.
και γιατί το κάνουμε μέρος της ζωής μας...
ψιλά γράμματα...
εισαι αρκετα σωστος εδω...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αυριο θα εχουμε γαυρακια του θειου για ματ?
ε ρε γλεντια κ σουτια....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ΑΣ βγω ψευτης ,αλλα αυριο θα βγουνε μεγαλα γουστα....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΧΡΗΣΤΙΔΗ μαλλον εισαι πολυ καθυστερημενος αγορι μου...οταν παρουν τον διπλανο σου θα πεις αυτος ειναι παοκ οταν γαμησουν ενα φιλο σου θα πεις αυτος ειναι βαζελος καλα του κανανε οταν γαμησουν και σενα μια μερα ηλιθιε δεν θα εχει μεινει κανεις να τους σταματησει....ξεκολα το μυαλο σου απο τις ομαδες και εστιασε στα αφεντικα τους μαλακα....παιζουν με την καψουρα μας και σταχτη στα ματια ριχνουν....και η ομαδα σου ηταν παντα μαγαζι γωνια γι αυτους.
αν μιλας σοβαρα εισαι αλλου γιαλλου...ψαξε σε παλιοτερα ποστ μου να δεις σε ποιον απευθυνεσαι και τις αποψεις μου για τα κοινωνικοπολιτικα....
καλη συνεχεια...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι μιλαω σοβαρα βλαμμενο,στα αρχιδια μου ενα ματς κυπελλου με τον σαπιο...αλλα ειναι που με πνιγουν...πχ του χρονου το λιτρο θερμανσης θα εχει 1.40 για πεσμου τι θα κανω?εχεις καμια ιδεα εκτος απο το τζοκερ και τη συγγρου...παρολα αυτα για ενα ματσ 6000 τσεοι ελικοπτερα και βαλε ακομα ...σου μοιαζει λογικο...αλλα φοβουνται σε λεω...το ματς ειναι αφορμη
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΕΝΝΟΕΙΤΕ οτι μιλαω σοβαρα βλαμμενο,στα αρχιδια μου ενα ματς κυπελλου με τον σαπιο...αλλα ειναι που με πνιγουν...πχ του χρονου το λιτρο θερμανσης θα εχει 1.40 για πεσμου τι θα κανω?εχεις καμια ιδεα εκτος απο το τζοκερ και τη συγγρου...παρολα αυτα για ενα ματσ 6000 τσεοι ελικοπτερα και βαλε ακομα ...σου μοιαζει λογικο...αλλα φοβουνται σε λεω...το ματς ειναι αφορμη
πριν βιαστεις να πεις εμενα βλαμενο να σου πω οτι δεν καταλαβες που πηγαινε το σοβαρα ...οχι σε αυτα περι επαναστασεων αλλα στο οτι εγω δεν θα συμφωνουσα με αυτο ;) ;) ;)
διαβασε καλυτερα και θα καταλαβεις....μη βιαζεσαι....
συμφωνουμε και συ με ξεφωνιζεις....ηρεμα...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
πριν βιαστεις να πεις εμενα βλαμενο να σου πω οτι δεν καταλαβες που πηγαινε το σοβαρα ...οχι σε αυτα περι επαναστασεων αλλα στο οτι εγω δεν θα συμφωνουσα με αυτο ;) ;) ;)
διαβασε καλυτερα και θα καταλαβεις....μη βιαζεσαι....
συμφωνουμε και συ με ξεφωνιζεις....ηρεμα...
αφου εισαι μονο για ξεφωνητο κ για τιποτα αλλο ρε
αδικο εχει κ στα χωνει?
:cheesy:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
τον παρεξηγήσατε ρε παιδιά,δεν είναι τελειώς στόκος,έχει και κοινωνικές ανησυχίες

έκανε κι αυτός την επανάστασή του,από Φως άρχισε να παίρνει Γαύρο....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τον παρεξηγήσατε ρε παιδιά,δεν είναι τελειώς στόκος,έχει και κοινωνικές ανησυχίες

έκανε κι αυτός την επανάστασή του,από Φως άρχισε να παίρνει Γαύρο....
εισαι κωλοτρυπιδα...σε γαμαω... ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τον παρεξηγήσατε ρε παιδιά,δεν είναι τελειώς στόκος,έχει και κοινωνικές ανησυχίες

έκανε κι αυτός την επανάστασή του,από Φως άρχισε να παίρνει Γαύρο....
οταν θα παρει πρωταθλητη τοτε θα πω οτι ειμαστε για την επανασταση
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ΜΑΓΚΕΣ ο κομπος εχει φτασει στο χτενι....ΚΑΤΑ βαθος στα αρχιδια μας και το κυπελλο και το πρωταθλημα και ολα, αλλα οταν βλεπεις τη ζωη σου να καταρεει να εισαι αφραγκος να παρακαλας για ενα μεροκαματο της πεινας να σε κυνηγανε χιλιοι νομοι και αστυνομοι να μην μπορεις να κουνηθεις...να ασφυκτιας ΚΑΙ ΑΠΟ την αλλη καποιοι επειδη εχουν τα φραγκα να κανουν οτι γουσταρουν....Ε καπου λες αντε γαμησου χαμενος για χαμενος ειμαι στα αυτα μου ολα....
ΓΙΑ αυτο αρκει λοιπον μαγκες μια σπιθα πλεον....η ενας σπαθας η μια φιλιπινεζα με σφυριχτρα και η οργη για κατι ασημαντο(ενα κολοματς) να γινει ΠΟΤΑΜΙ για κατι σημαντικοτερο ...
ΘΑ μου πεις επανασταση για μια φαλτσοσφυριχτρα-εισαι καλα?
ΕΥΧΟΜΑΙ ναλεω μαλακιες αλλα τα πραγματα δειχνουν οτι και οι τσεοι τοξερουν ...ελικοπτερα ,ραμπο ,δελτα, βητα, ο ζορο, νιντζα ,ο τσακ(ενας ειναι),μηχανες,ρουφιανοι,καμερες ολα για να σταματησει το ποταμι της οργης....αλλα αντε και το σταματας την τεταρτη...την πεμπτη την παρασκευη?πλεον ζουμε μερα με τη μερα ολα ειναι ρευστα και ολοι μα ολοι ειμαστε τρελαμενοι...
καποια στιγμη ολοι οι δυναστες βαζουνε μπροστα τις μηχανες στο αεροπλανο και το σκανε...
ΜΑ για ενα ματς....Μαγκες ο αλλος πουλαγε λεμονια....

Τα λεμόνια που κολλάνε;;;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί ασχολούμαστε ακόμα με αυτούς που ξεπλένουνε χρήματα μέσω της δικής μας αγάπης για ένα σπορ, που στην Ελλάδα έχει καταντήσει απλά ένα μέσο για να βγάζουν ορισμένοι την οργή τους, από όπου κι αν προέρχεται.
και γιατί το κάνουμε μέρος της ζωής μας...
ψιλά γράμματα...

Ρε φίλε αφού δεν είσαι οπαδός... Γιατί επισκέπτεσαι οπαδικά threads? Καλά & σοφά όσα λες αλλά εμείς είμαστε οπαδοί & μυαλό δε βάζουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom